Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí 🙂

Tož pote vy zbytky 😃
aguaverde
3. srp 2009
leni my sme příměstská část takže u nás je pořád odhrnuto 😉 a čisto takže to je v poho ale co když někde narazím že odhrnuto nebude =-)
aguaverde
3. srp 2009
navíc prej ten ABC není vůbec odpruženej takže to je další problém =-)
lenula.b
3. srp 2009
proč je odpružení problém? my ho taky nemáme...a problém v tom nevidím
aguaverde
3. srp 2009
Leni já myslím že to problém třeba na polňačce je ne? =-) že je pak takový tvrdý ten kočárek =-)
lenula.b
3. srp 2009
já jezdím furt po polňačkách a jde to... 😉 Verča tam suprově usíná 🙂
ilci
3. srp 2009
Implast mám já, 4 kolku
hlubokej super, nemůžu si stěžovat, Mikeš v něm jezdil ještě před týdnem, ale už byl větší než korbička 😃
sporťák má krátkou zádovou opěrku, takže chcem jinej VELKEJ sporťák pro našeho trpaslíčka 😃
trpaslíček má skoro 80cm, no :-N
aguaverde
4. srp 2009
Holky já už prostě nevím 8-( =-) zlatý časy kdy byl jeden kočárek pro všechny a bylo to =-) žádné vymysly žádné rozmýšlení a basta 😃 😃 😃 😃
rezetkaautor
4. srp 2009
Ali, máš Maminku?Teď je tam mega článek podle čeho a jak vybírat kočárek. A že prostě stejně to jde těžko si vybrat 😉.
Podívej, hlubokej bych zvolila prostornej, čtyřkolák, odpruženej a sporťák bych koupila až pak. Mě ty kombinace nějak nevzaly...
aguaverde
4. srp 2009
Rez čtyřkolka neprojde u Jouzy 😉 nejdřív nechtěl slyšet o trojkolce a teď nechce nic jiného =-) takže potřebuju tři kola :-N
aguaverde
4. srp 2009
já na to přišla....ať kočárek vybere Jouza 8-( když se mu na každém něco nelíbí ]-( ]-( ]-( ]-( tak a je to 😃
daisy1
4. srp 2009
zdaaaar
daisy1
4. srp 2009
kde steeee?
daisy1
4. srp 2009
ja se mate?
daisy1
4. srp 2009
prestante se flakat
daisy1
4. srp 2009
tak nic ja?
daisy1
4. srp 2009
takze to tu mam jako zabalit ja?
daisy1
4. srp 2009
tak packo
daisy1
5. srp 2009
furt nic?
daisy1
5. srp 2009
]-( ]-( ]-(
ilci
5. srp 2009
daši, seš nějaká akční, čéče
daisy1
5. srp 2009
tak ja dycky 😃
daisy1
5. srp 2009
aaale dneska byla fakt divoka noc, a pak Zdenek vstaval ve 4 jeste. teda divoka, ze terous vyjekaval 🙂
daisy1
5. srp 2009
vcera jsme byli na pohrbu zdenkova taty, pac nemam kam dat Tercu, tak byla s nama, kdyztak jsem byla pripravena vycouvat, ale - ten jazz, co mel deda rad se libil i Terezce, tak si tam tak chodila, houpala se v kolinkach, obcas na nekoho jukla... takze v pohode. Kupodivu ani nezacla rozebirat barevne vence. terous tuhle neveselou akci rozhodne odlehcil.
daisy1
5. srp 2009
toz my jdem ikeit
aguaverde
5. srp 2009
ahoj =-)
dáši já tu v tuhle dobu včera večer byla škoda že sem si tě nevšimla.....kecala sem jinde :-N =-)
daisy1
5. srp 2009
uz jsme doma, kuuurna ja bych spala :-p
aguaverde
5. srp 2009
jo to já bych spala taky pač sem šla spát až po třetí hodině a to zvíře ve mě mě ráno vykopalo z postele 😃
daisy1
5. srp 2009
joooo, zvykej si... 🙂
aguaverde
5. srp 2009
😃 nene já nechci :-N =-)
aguaverde
5. srp 2009
sem se naštvala ]-(
byli sme v obchodě s kočárkama na netu mají napsáno že mají ten X lander ke kouknutí a co myslíte??? ano nebyl tam ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(

je někde v přerově ke keuknutí a ošahání obchod s kočárky??????????

Začni psát odpověď...

Odešli