• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí :-)

8. února 2015 
zase se to fláká :angry: ale to neva já sem tu taky jen na skok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska je Jouza nějakej jinej :sweat_smile: :confused: vždycky to máme rozdělený že já pro mimouše něco vyberu a jouza zaplatí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a dneska vybírá a celý den prudí že musíme mimišákovi něco koupit on :confused: :confused: :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
koupil krásné nálepky do pokojíčku miláčkovi :dizzy_face: s medvídkem Pů :sweat_smile: já ho sice nemusím ale sou krásný :dizzy_face:
jo a už uvažoval jak bude mimišáka vozit z diskoték :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ještě není ani na světě a on už přemýšlí nad diskotékama :grinning:
15. srp 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bože prooooočččččččččččččččččččččč :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
15. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
víte co mi udělal????

ležíme si s mimoušem na gauči :dizzy_face: pohodka klídek.......a ta moje drahá polovička za všechny prachy si pustí hifinu s hity 90.let :rolling_eyes: to by bylo ok kdyby sme neměli 120w hifinu a reprák hned vedle gauče :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: normálně sem nadskočila :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: pakoń jeden :angry:
15. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdaar, zdravim po uzasnym vikendu, byli jsme na Berounce a paraaaaada
17. srp 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
ráno sme byli na Ko a vše oki :dizzy_face:

malá Alčátková Thea je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iloune, nepomlouvej ja? :grinning:
Ali už mám mimíse?Jééé, musím mrknout.
A Alence všo nej.
17. srp 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rez :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
sem se teď přežrala měli sme knedlo vepřo zelo :sweat_smile: :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja papam smazeny zampionky a dite haja, krasna chvile
17. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dáši žampiony si nech ty mi néééé :sweat_smile: :grinning: :sunglasses: my se váleli u bazénu :dizzy_face: :dizzy_face: ale je tam fuj vedro :sunglasses:
17. srp 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo, žampiony nadívané bych si dala :grinning:
18. srp 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus buchty :dizzy_face:
jdeme se segrou podívat do teplic a na lázeňský oplatek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: a zmrzlinku :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano, probudil me sen, ve kterem me honil medved, tak jsem se sla uklidnit s kafem na MK
20. srp 2009 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medvěd Daisy? Ty jo :confused: :confused: :confused:
20. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a dokonce mel mozna rohy, to nevim jiste, ale neco mi na nem nesedelo :wink:
20. srp 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty už to nehul, ty jo :grinning:
20. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
naopak, pak nemusim terezce cist pohadky, budu je videt :grinning:
21. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kde ste? :confused:

Rézi, tak co? Jak se chystáte na zítřejší velký den? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. srp 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, vůbec nijak, já celej den probrečím :slight_smile:. Měli jsme oslavu už minulý víkend a zítra máme už jen menší posezeníčko. Ale před rokem touto dobou už by začalo být jaksi zle :grinning:
24. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásím návrat z dovolené :grinning:

dovča byla bezva, Mikeš s náma chodil v manduce po prohlídkách
když kecal průvodkyni do výkladu, MM šel vždycky kousek stranou, ale naštěstí to nebylo často a po prohlídce nám lidi říkali, jaké je to hodné miminko
takže jsme navštívili Žebrák, Točník, zámek v Březnici, Hořovicích a Hluboši, památník Dvořáka ve Vysoké, Rožmitál p.Třemšínem, obešli jsme Příbram, Svatou horu a areál hornického muzea, byli jsme se i koupat, chodili jsme túry a to je tak asi všechno
24. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
rez, tak jaký byl nakonec dort?
já už taky začínám přemýšlet, co podniknem ....
24. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ilči moc krásný :grinning:
ale fotil bratránek, stále nemám fotky a byl puninkový, skoro bezlepkový
24. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a byl taky dobrej chuťově? :grinning: :grinning:
a nakonec domácí výroba ?
24. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
domácí, ale od kamarádky, byl výtečný, ale Tobulek měl ještě jeden záložní od babičky :wink:
24. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vše nej tomu oslavenci :wink:
25. srp 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rezetko, všechno nej nej pro toho malého raracha Tobiáška, hlavně ať je zdravej a dělá ti samou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
posíláme přání, pusu a kopaneček z břucha :wink: :grinning:
25. srp 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobeškovi Boříčkovi všecičko nejlepčejší k dnešnímu prvnímu ročku, i maminka by to měla pořádně oslavit, protože i ta si to zaslouží :dizzy_face: A přejem těch ročků do budoucna ještě moc a moc, přejeme i zdravíčko, štěstíčko a ať vám dělá jenom samou radost :dizzy_face:
25. srp 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkujeme moc všem...
Maminka to všecko obrečela samozřejmě :grinning:
a navíc nám umřel králík :cry:
26. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No co toto je? Našla jsem vás na 3.stránce :confused: :confused: :confused: :confused:
31. srp 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
...prvni zarijovy zapis.....
dostrachali jsme se k 9 kilum :grinning: trikrat HURA
3. zář 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek