• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí :-)

8. února 2015 
a dnes jsme vstavali v 11,15... teda ditko do me jiz chvili busilo :slight_smile:
4. zář 2009 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Dáši :grinning: :grinning: :dizzy_face: sis tak vychrapovala jo?
Mě Jouza teď říkal že ráno se ke mě přitulil a že zvíře okamžitě kopalo a povídalo si s ním a že i přes peřinu dostával rány jak z děla a já v klidu spala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Aspoň si pokecali :dizzy_face:
4. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
cauko, ty jsi beztak vsatla nejak podobne :grinning:
4. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
mmt vám skopíruju story s tím našim zvířetem :grinning:
4. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
kurna, koukam, ze vase mlade je u fotografa jako doma :grinning:
4. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
večer sem si lehla...a jelikož mě fakt bolely ty záda jak kráva (pozn.redakce: bolest jak kráva = bolest jako by vám někdo bodal nožem do zad = obr ale fakt veleobr bolest) tak sem si lehla na bok
osudová chyba jen co sem ulehla tak začalo kopání....rozhodla sem se že to vydržím že se třeba ten malý zlobr unaví...omyl....po 1éminutách kdy sem dělala že žádné kopance necítím se moje dítě rozhodlo mě sterorizovat uplně a začlo mi skákat po močáku..... zákeřné to dítě fajn sešla sem a zase vyšla ty schody a lehla si zase na bok (ano sem taky zákeřná ) ......moje dítě ale tenhle styl spaní teda vážně nebere tudiž přišlo ještě s zákeřnější taktikou začlo mě kopat do slabin mám pocit že z mého dítěte roste zákeřný sadista
ok budiž lehla sem si na záda s tím že jak usne otočím se
ležím tedy na zádech snažím se nemyslet na tu bolest zad a přemýšlím proč mi duní v hlavě po chvilce sem přišla na to že neduní v hlavě mě ale že u nás je zábava a že to duní až k nám ......fakt bolí mě záda, duní mi hlava,...nic horšího mi není no jen do chvíle kdy moje zvíře ve mě zjistí že hraje hudba (ta z té zábavy) a začne tančit (malej zákeřnej tančící sadista-vražedná kombinace ) miluje totiž hudbu a jakmile se hraje něco co se mu líbí tak dělá v břuše kotrmelce mává rukama nohama......
spát sem tedy šla až kolem 4 kdy se uklidnila zábava a kdy sem si myslela že spí i moje dítě pro příště sem ponaučena že moje dítě (stejně jako ďábel) nikdy nespí jen co sem se otočila tak zase zákeřné kopance ....to sem byla ale vyřízená že sem si prostě lehla na záda a bolest nebolest usla.... no jenže v 6 ráno už moje malé sadistické dítě odmítalo spát a chtělo si "povídat" povídání u nás vypadá tak že ležím (jak jinak) na zádech a dloubu si do břicha a mimouš mi to vrací to těch míst kde sem dloubla....dokážete si asi představit co se stane když si odmítnu "povídat" a nedloubu si do břicha
4. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Dáši to si piš :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: akorát se nechce nechat fotit v obličeji :confused: ale nohy roztáhne krásně to zvířeti problém nedělá :sweat_smile: :grinning: :confused: netuším po kom to má :confused:
4. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
nechci te strasit, ale - dobrej trenink
4. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jela sem MHDčkem a seděl naproti mě přes uličku klučina(řekla bych tak 15-17 let) a mimišák mě kopal a to dělalo boule a to jako fest veliké a on mi normálně čučel na břicho jako by čekal že ze mě vyleze vetřelec sem se musela normálně smát jak byl zaraženej že se mi v břuše cosi boulí :confused: :sweat_smile: kdybych na něj bafla tak si asi cvrkne :sweat_smile: :grinning:
4. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak gratuluji k nejdelsimu prispevku, co jsem na nasich strankach cetla :slight_smile:
4. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Alčátko umí delší ale ta sem nepíše ty vždy musíme číst na dubnu :grinning: :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
u nas ted rostou stolicky jak houby po desti, no a ted je ten nas vzdy hodny terousek neprijemny jak osina v zadecku. Sedne na prdel - jeci, cokoli chce, jeci.... a chudacek jeste ma maminku ignorantku
4. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dáši :grinning: aspoň si odpočineš od toho klidu co máš doma :grinning:
4. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ty vogo, tak dneska mame jet na Berounku pod stan, asi budu muset terouse zatizit, podle toho, co zas povida ta Dasenka honsovic (ta, co ji zdenek fotil a ona chtela fotky s trim, ze slibila, ze jue nebude poskytovat tisku a tak ted zdena furt kouka na svy fotky a je na pani rtrochu nazloben a neni to kvuli pocasi :slight_smile: )
4. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Dáši já bych stan asi neriskovala :sweat_smile: nevím jak u vás ale u nás prší :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, uz to resim :wink:
4. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
nic se mi nechce :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: teda ne že by se mi jindy chtělo :sweat_smile: :grinning: ale dneska se mi nechce lautr nic :confused:
4. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale asi bych měla aspoň se oblíct :sweat_smile: :confused: když jedeme do města že? :confused:
4. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
to je na tobe, jak jsi odvazna :wink: a otuzila :grinning:
4. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
to že vlezu do vany v ponožkách a nepřijde mi to vůbec ale vůbec divný dokud mi to Jouza neřekne :sweat_smile: nebo že nosím kalhotky naruby a ke všemu s obrázkem nalepeným na řiti (podotýkám že to nebyly tanga to bych věděla že je mám naopak :sweat_smile: :grinning: ) to ještě jde a nepřijde mi to nijak divné....ale že bych šla nahá po městě to už by byla vážně pořádná demence :sweat_smile: :grinning:
4. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
no nic jdu se kuknout do skříně zda tam najdu něco do čeho se vlezu :confused:
4. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
tak nasoukala sem na sebe těhu gatě ale mám pocit že příště je na sebe už nedostanu :sweat_smile: :confused:
4. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem se zase po čase pobavila
čtu si ty dlouhé příspěvky a nanuk se mi roztekl do klávesnice ......
4. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
čus baby, teda já tu měsíc nejsu a tady se nakecá jen jedna stránka.... :confused:
8. zář 2009 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
zdar, kdes byla? na dovolene? :slight_smile:
8. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
na havaji?
8. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
čus ženuše :dizzy_face:

začíná podzim tož by sme se tu mohly scházet častěji ne? :confused: :sweat_smile: :grinning:
9. zář 2009 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
teda já mám co mluvit co? :sweat_smile:
9. zář 2009 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
když já poslední dobou nějak sem radši s mým zvířetem sama.... :sweat_smile: my si "povídáme" :dizzy_face: a je nám fajn :dizzy_face: :sweat_smile:

teda ne že by se mi s mimišákem povídalo líp než s váma to ne....ale jakmile tu sedím tak dostávám kopance :sweat_smile: :sweat_smile:
9. zář 2009 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek