• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí :-)

8. února 2015 
daisy to máte stejně jak my v 10 měsících :wink: akorát Verča je o centimetr kratší :grinning:
30. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, vim
30. dub 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě dneska nákup uplaval po Bečvě :grinning: :grinning:
šla jsem přes lávku, zvedl se děsnej vichr a odvál mi igelitku z košíku v kočáře
kdybych neměla kočár, tak ji třeba ještě chytnu
měla jsem tam drogistické zboží, tak až někde uvidíte plavat odličovací tampony, jsou moje :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurna, jak uz se v prerove taky neztraci veci
30. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný prvomájový den všem
1. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno

prcek asi ví, že je dneska vegáč, ještě jsem ho ukecala na spaní do půl 9 :sweat_smile:
ale v 5h to vypadalo blbě, najedl se a chtěl vstávat :grinning: :grinning:

daši, tož hlavně že mě neuletěla ještě další igelitka, tam jsem měla nový ohoz pro Mikše
tu jsem pak bránila vlastním tělem :grinning:
1. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus ženy též přeji krásný první máj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pěkně se běžte loubat ať neuschnete :dizzy_face:

Jouza si poručil sladké knedle (sladké nikdy nejedl tož nevím co má za chutě jak těhotnej :confused: ) :grinning: :grinning: :grinning:
tož se jdu poprat s tím kynutým těstem :confused:
1. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, sladký knedle bych si dala taky, nechceš zbytek dovýst na ochutnávku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslíš že něco zbylo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já měla s jahodama a Jouza s marmoškou :dizzy_face:
1. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojdáááááá!!!!

tož konečně nju diskuzija, ja? :grinning: daisy je šampionka, jak doklepala tu trojku :grinning:

jdu sem ale hlavně popřát naší malé oslavenkyni terezce!!! vše nej nej nej k 1. narozenínám :dizzy_face: :dizzy_face: s dojetím jsem vzpomínala, jak jsme to před rokem tady prožívaly..jak dáša musela porodit před prvím májem, aby jí vůbec měl kdo odrodit :grinning:
1. kvě 2009 ve 22:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě se jdu pochlubit s tím, že tento první máj je pro mne ten nej nej nej - bo kubouš se konečně pustil po dvou do prostoru... :dizzy_face: :dizzy_face: je u toho k sežrání...jde fakt s rozmyslem, před vykročením si to pěkně rozmyslí, zkoukne dráhu a pak p o m a l u si to šine :grinning: :grinning: je to můj malý hrdina, rozhod se učinit tento motorický průlom v době, kdy zápasí s horečkami 38 -39 :frowning2: , nevim, z čeho to je , má jen nudli u nosu, ale jinak je dobře naladěn..tak zítra půjdem asi k dr.

...a ted koukám, že alí svítí vedle nicku takové divné čislo...ty woe, jouza byl v akci? :confused: :grinning: alí, moc moc gratuluji, mám moc velkou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vypadá to na štírka nebo blbě počítám?

a co naše druhá těhulína alína? omlouvám se, ale ted jsem to tu sledovala velmi sporadicky...jako obecne koně..jsme s kuboušem furt v luftě, jak je krásně
1. kvě 2009 ve 22:12  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzííííííííííííííííííííííí, obr gratulace k chození!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A ať je Kubulín brzy v pohodě a horečky ho už netrápí :wink:
2. kvě 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi :dizzy_face:děkuji Jouza se činil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobrovolně nedobrovolně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jinak bude to nejspíš střelec po mamince :grinning: :dizzy_face: :confused:

a taky gratuluji k chození :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: tak teď už ti Kubulík všude zdrhne a nejvíc za děvčaty :grinning: :dizzy_face:
3. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau damy, toz koukam, ze jsou nejspis vsichni v luftu, ze se tu nic po dobu me pritomnosti nestalo... no ale uz jsme se vratili z Ceskeho raje zas do te prazske reality :unamused:
jinak Terous uz dneska zacal chodit jen za jednu ruku, za ty dve to bylo na pravidelne rehabilitace se zadama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím, jsme z baráku zpět. Bylo krásně.
Zuzi, perfektní, musí to být hrozná prča :grinning:. To má zas nějakou virózu, ne?Teď toho zas lítá :unamused:.
Zdálo se mi o Daisy.
Máme babičkou v nemocnici, má rozříštěnou nohu, spadla, zítra jde ve svých 84 letech na operaci, máme děsný strach, snad to babulínek zvládne.
No a jinak hlásím pokrok. Tobísek umí chodit za ruce!
3. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé tady samé pokroky s chozením :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. kvě 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je fakt, všichni chodí. Ten tvůj prcek taky, co? :grinning:
3. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko :grinning: :grinning:
můj prcem nutí chodit mě.......ale na wc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sweat_smile: :grinning:
3. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
*prcek
3. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no dyť, si tam pěkně pluje :grinning:
3. kvě 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: má vegáč :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale tak zatím je to prtě horší to bude až bude kopat a všude tlačit :sweat_smile:
3. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No, počky 14 dní před porodem :grinning:. Ale máš to dobrý, to bude aspoň zima a nebudeš splavená jak kůň a s břichem jak kdybys snědla tři medicinbaly :grinning:. DObře sis to naplánovala :sweat_smile:.
3. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rez :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: naplánovala :grinning: :grinning: :grinning: jo holka kdyby to tak šlo :slight_smile: ale ne taky sem ráda že budeme mít vánoční mimi....přes léto nebudu mít takový břuch a třeba se povede a budu rodit na narozky :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát jouza už říkal že mi bude muset na zimu koupit nějakou vyteplenou deku že do bundy se nevlezu :angry: :sweat_smile: :grinning:
3. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alí, náhodou, v té ti bude nejlíp :grinning:
3. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: :confused: nikdo nikde :confused:
4. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdaaar, my mame s terousem spavou nemoc... asi tou zmenou pocasi ci co
4. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši spavou nemoc mám též :grinning:
4. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky chci, aby měl Bořa spavou :grinning:
4. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rez no já mu to klidně řenechám já musím totiž pracovat jouza už je bezradnej :sweat_smile: :grinning:
4. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek