Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí 🙂

Tož pote vy zbytky 😃
lenula.b
30. dub 2009
daisy to máte stejně jak my v 10 měsících 😉 akorát Verča je o centimetr kratší 😃
daisy1
30. dub 2009
jj, vim
ilci
30. dub 2009
tak mě dneska nákup uplaval po Bečvě 😃 😃
šla jsem přes lávku, zvedl se děsnej vichr a odvál mi igelitku z košíku v kočáře
kdybych neměla kočár, tak ji třeba ještě chytnu
měla jsem tam drogistické zboží, tak až někde uvidíte plavat odličovací tampony, jsou moje 😃 😃
daisy1
30. dub 2009
kurna, jak uz se v prerove taky neztraci veci
makelka
1. kvě 2009
Krásný prvomájový den všem
ilci
1. kvě 2009
krásné ráno

prcek asi ví, že je dneska vegáč, ještě jsem ho ukecala na spaní do půl 9 :-N
ale v 5h to vypadalo blbě, najedl se a chtěl vstávat 😃 😃

daši, tož hlavně že mě neuletěla ještě další igelitka, tam jsem měla nový ohoz pro Mikše
tu jsem pak bránila vlastním tělem 😃
aguaverde
1. kvě 2009
čus ženy též přeji krásný první máj x-) x-) x-) pěkně se běžte loubat ať neuschnete x-)

Jouza si poručil sladké knedle (sladké nikdy nejedl tož nevím co má za chutě jak těhotnej =-) ) 😃 😃 😃
tož se jdu poprat s tím kynutým těstem =-)
makelka
1. kvě 2009
Hm, sladký knedle bych si dala taky, nechceš zbytek dovýst na ochutnávku 😃 😃 😃 😃
aguaverde
1. kvě 2009
Myslíš že něco zbylo 😃 😃 😃 😃 já měla s jahodama a Jouza s marmoškou x-)
zuhav
1. kvě 2009
ahojdáááááá!!!!

tož konečně nju diskuzija, ja? 😃 daisy je šampionka, jak doklepala tu trojku 😃

jdu sem ale hlavně popřát naší malé oslavenkyni terezce!!! vše nej nej nej k 1. narozenínám x-) x-) s dojetím jsem vzpomínala, jak jsme to před rokem tady prožívaly..jak dáša musela porodit před prvím májem, aby jí vůbec měl kdo odrodit 😃
zuhav
1. kvě 2009
a ještě se jdu pochlubit s tím, že tento první máj je pro mne ten nej nej nej - bo kubouš se konečně pustil po dvou do prostoru... x-) x-) je u toho k sežrání...jde fakt s rozmyslem, před vykročením si to pěkně rozmyslí, zkoukne dráhu a pak p o m a l u si to šine 😃 😃 je to můj malý hrdina, rozhod se učinit tento motorický průlom v době, kdy zápasí s horečkami 38 -39 😞 , nevim, z čeho to je , má jen nudli u nosu, ale jinak je dobře naladěn..tak zítra půjdem asi k dr.

...a ted koukám, že alí svítí vedle nicku takové divné čislo...ty woe, jouza byl v akci? =-) 😃 alí, moc moc gratuluji, mám moc velkou radost x-) x-) x-) vypadá to na štírka nebo blbě počítám?

a co naše druhá těhulína alína? omlouvám se, ale ted jsem to tu sledovala velmi sporadicky...jako obecne koně..jsme s kuboušem furt v luftě, jak je krásně
cherub
2. kvě 2009
Zuzííííííííííííííííííííííí, obr gratulace k chození!!!!!!!! x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)

A ať je Kubulín brzy v pohodě a horečky ho už netrápí 😉
aguaverde
3. kvě 2009
Zuzi x-)děkuji Jouza se činil 😃 😃 😃 😃 dobrovolně nedobrovolně 😃 😃 😃 😃 jinak bude to nejspíš střelec po mamince 😃 x-) =-)

a taky gratuluji k chození x-) x-) x-) x-) 😃 tak teď už ti Kubulík všude zdrhne a nejvíc za děvčaty 😃 x-)
daisy1
3. kvě 2009
cau damy, toz koukam, ze jsou nejspis vsichni v luftu, ze se tu nic po dobu me pritomnosti nestalo... no ale uz jsme se vratili z Ceskeho raje zas do te prazske reality :-|
jinak Terous uz dneska zacal chodit jen za jednu ruku, za ty dve to bylo na pravidelne rehabilitace se zadama :-p
rezetkaautor
3. kvě 2009
Zdravím, jsme z baráku zpět. Bylo krásně.
Zuzi, perfektní, musí to být hrozná prča 😃. To má zas nějakou virózu, ne?Teď toho zas lítá :-|.
Zdálo se mi o Daisy.
Máme babičkou v nemocnici, má rozříštěnou nohu, spadla, zítra jde ve svých 84 letech na operaci, máme děsný strach, snad to babulínek zvládne.
No a jinak hlásím pokrok. Tobísek umí chodit za ruce!
aguaverde
3. kvě 2009
jéé tady samé pokroky s chozením x-) x-) x-)
rezetkaautor
3. kvě 2009
To je fakt, všichni chodí. Ten tvůj prcek taky, co? 😃
aguaverde
3. kvě 2009
Terko 😃 😃
můj prcem nutí chodit mě.......ale na wc :-p 😃 :-N 😃
aguaverde
3. kvě 2009
*prcek
rezetkaautor
3. kvě 2009
no dyť, si tam pěkně pluje 😃
aguaverde
3. kvě 2009
😎 😎 😎 má vegáč 😎 😃 😃 😃 😃 😃 😃 x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) 😃 😃 😃 😃
ale tak zatím je to prtě horší to bude až bude kopat a všude tlačit :-N
rezetkaautor
3. kvě 2009
No, počky 14 dní před porodem 😃. Ale máš to dobrý, to bude aspoň zima a nebudeš splavená jak kůň a s břichem jak kdybys snědla tři medicinbaly 😃. DObře sis to naplánovala :-N.
aguaverde
3. kvě 2009
Rez 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 naplánovala 😃 😃 😃 jo holka kdyby to tak šlo 🙂 ale ne taky sem ráda že budeme mít vánoční mimi....přes léto nebudu mít takový břuch a třeba se povede a budu rodit na narozky 😃 😃 😃 x-) x-)
aguaverde
3. kvě 2009
akorát jouza už říkal že mi bude muset na zimu koupit nějakou vyteplenou deku že do bundy se nevlezu ]-( :-N 😃
rezetkaautor
3. kvě 2009
Alí, náhodou, v té ti bude nejlíp 😃
aguaverde
4. kvě 2009
=-) =-) nikdo nikde =-)
daisy1
4. kvě 2009
zdaaar, my mame s terousem spavou nemoc... asi tou zmenou pocasi ci co
aguaverde
4. kvě 2009
Dáši spavou nemoc mám též 😃
rezetkaautor
4. kvě 2009
taky chci, aby měl Bořa spavou 😃
aguaverde
4. kvě 2009
Rez no já mu to klidně řenechám já musím totiž pracovat jouza už je bezradnej :-N 😃

Začni psát odpověď...

Odešli