• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí :-)

8. února 2015 
hááálóóó :astonished:
26. únor 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no cauky
26. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kure usnulo, tak jdu na drby
26. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak tady se toho asi moc nedozvíš :grinning:
26. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam :slight_smile:
26. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
cekam, cekam, kdy u cherubku prirustek :wink:
26. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
uau, ja tu pindam a zatim u cherubku ELENKA. 3540 g a 52 cm
gratuluji!
26. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo vím, jsem Ti to právě chtěla napsat :grinning:
taky gratulujem :slight_smile:
26. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak gratulace, ale já ani nevěděla, že něco čekají :grinning:
28. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A Mak, pěkná image :wink:
My jsme moč nesli na roční i na 18ti měsíčni, vy nenosíte moč Ilčo?
28. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani my nenosime moc
1. bře 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

gratuluju cherub k Elence, hlavně přejem zdravíčko :wink:

My moč prozatím ještě nenesli, ani teď na tříletou, prej jsme zdraví a u nás se nosí, jen když jdete s nějakým moribundusem :wink:

Rez díky, chtělo to změnu, ty krátký jsou fajn :dizzy_face:

Co nového povíte ženy?
1. bře 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar, u me noveho nic, jen jsem ted malem zabila dite, posledni tyden sotva vstane, rve veeeeeen, kdyz se vystrachame, za chvili slysim domuuuuu, kdyz dojdem domu, rve veeeeen.....
tak jsem ji nechala rvat asi 10 minut a ono se to vyridilo az do spanku, tak zabijacku odkladam :slight_smile:
no, jinak od zitra zacinam chodit na rehabku, zrejme i s ditetem, pac nevim, kde bych ji dala, doufam, ze nevynecha svoje predstaveni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a vcera for, malej Vasek, pote, co jsme ho tento tyden vzali ze skoly dvakrat v roztrhanych gatich mi rek, ze nam jeho mama vzkazuje, at mu zasijem bundu, ze ona ma moc prace..... na muj dotaz, kdy ji roztrh, rekl, ze loni...tak to je prdelkaaaa :grinning:
1. bře 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja asi neumim ani tak zasit jako spis vysit :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsme mely nejakou virozu, a tak nevim, jak ja, ale terca zhubla na 10 kg pote, co jsme magickou desitku prekonali
1. bře 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daisy tak to to je maso :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ale tak hlavně, že ven chce chodit. Tobeš řve, že nechce ani ven :rolling_eyes: :rolling_eyes: Prej je na to moc unavenej a už by to nezvládl :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning:

Ty jo, to má ale Vašík vyčůůůůůůůůranou maminku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Na rehabku? proč?
kuuurna, dneska se tu keca
jeden prispevek za druhym
mam posrany zada, ja mam vyhrezlou plotnu a ta mi dela bordel uz leta, ze obcas kulham, jak mi vystreluje bolest do nohy no a ted se mi to presunulo na krcni pater a me trnou a mravenci ruky a taky me boli celist, jsem myslela, ze mam natekly mandle, ale 3 mesice, to je divny, tak jsem skakla do prerova na rentgeny a zas z toho vysly ty zada.
1. bře 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo, Vaskova maminka, to je vec. Mladej nem ukoly, tak my je s nim pres vikend dodelame, jsme na horach a tak ji pisem, jestli ho muzeme dovezt az v 18, ze lyzujem a z Krkonos to je tak zapichnout to hned po obede no a ona misto aby podekovala, ze dopisujem jejich ukoly napise, ze pokud jsme teda udelali vse do skoly, tak nam to dovoli :slight_smile:
v utery ma tridni schuzky, doufam, ze bude zase prca jak minule, kdy jsme se tam sesli mi s terezkou a vaskuv druhy tata s jejich ditetem a Vasek zacal sve sourozence seznamovat a pred ostatnimi rodici tituloval 2 chlapy tati :grinning:
1. bře 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooo a pak vola, ze jsme mu neostrouhali pastelky, no prdelka :grinning:
1. bře 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně ty to tu máš jeden za druhým :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to ani nevíš, že bych měla jít něco dělat :grinning:
1. bře 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha a to se dá krom rehabilitací nějak "spravit"??? :sweat_smile: :confused: :confused: :confused: :confused: vyhřezlá plotýnka? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. bře 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
co mas delat? me se chce na zachod a co? nejdu.
1. bře 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se neda spravit, to se daji teoreticky jen posilit svaly zad, aby vytvorily hraz mezi plotynkou a nervama, ktery pak plotynka utlacuje a ty delaji binec
1. bře 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Daisy, tak to je docela maso :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Vy to máte až tak složitý :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ale jak to bereš s humorem, to je dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím uklidit celou kuchyň, včera nám kvalitně zateklo do baráku, bo nemáme střechu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
1. bře 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to abys začla okupovat posilovnu, ne? :grinning:
1. bře 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek