• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí :-)

8. února 2015 
jj, jdu se odreagovat :grinning:
12. bře 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je potřeba trénovat mozkové buňky, já díky angličtině aspoň trošku trénuju, jinak bych si už asi přišla jak trotlík :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Dokonce mi to tentokráte docela šlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé se máš, keramika, to jsem nikdy nezkoušela, ale chtěla bych :wink:

já teď furt korálkuju :grinning:
12. bře 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, koukala jsem na tvoje výtvory na FB :wink: :wink: :wink:
12. bře 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, právě mě to vždycky lákalo, tak to půjdu zkusit :wink:

já jsem za mlada háčkovala, pletla, drhla, vyšívala, tož kdeco
to ještě nebyl internet :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Ili, taky jsem dělala to všechno co píšeš, dokonce jsem se k pletení trochu vrátila a napletla něco málo pro Verču...

a teď teda korále, vidíš dám na fcb nové fotky
12. bře 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Internet je zkáza lidstva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já dělám prd, jo pravda, já mám teď jako bavení se barák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky dobrá zábava :slight_smile:
12. bře 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já už tu bílou sračku nesnáším :frowning2:
12. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky,kdybyste viděly ten neskutečnej bordel tady...já už ale na všecko rezignuju, za 14 dní se holky stěhujou a mě se fakt už uklízet nechce.Kdy jsou velikonoce?DOufám, že nebudeme doma bo kdyby sem někdo přišel, tak umře.Sice jsem včera musela už vytřít bo tu máme pískoviště už, ale stejně je tu bordel zas, já to nechápu.A holky se každej den balí, jsou tu krabice pod nohama, do toho my vozíme stále nějaké nové vybavení bytu, prostě fakt sklad a chlívek. Pošlete na nás sociálku normálně...Ještě králík líná, takže všude chlupy...hotovo...ale fakt odmítám už cokoli dělat...
12. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo, tady chumeli
12. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás se nikdo nestěhuje a binec je tu stejně :grinning: :grinning:
teď zas vymýšlím, že vyhodíme starou skříň a koupíme do pokojíku novou a apod.

holky, jaké máte postýlky - už jako větší, ne ty miminkovské - pro děti?
máte někdo z Ikea nebo odkud?
už mu fakt musíme zařídit pokojík, jinak s náma bude spát do matury :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme terouse vystehovali asi pred mesicem do pokojiku, decka tam maji patrovou postel jeste po me s brachou
12. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme taky patrovku, se spodním lůžkem 140X200 , Verča tam je spokojená a když je marod nebo nějak blbě spí, tak jdu k ní a můžu spát s ní a Toma nerušíme...
15. bře 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, tak to je pohoda
15. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojte,

Rézi vy už mamču stěhujete jo? Tak budete konečně bydlet sami? Tak to je paráda, ne? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Já původně četla, že nesnáším tu bílou sedačku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mě sníh nevadí, jak je teplo, je to pohoda :slight_smile:

Postel máme z Ikei, tu zkrácenou, prozatím, kvůli úspoře místa :slight_smile: :slight_smile: je pohodová :wink:

Rez a můžu tě uklidnit, my na staveništi bydlíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Stěhuje se mamka se ségrou, o patro výš :slight_smile:
16. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
o patro výš? no vida, tak to jsou pořád po ruce :wink:

já jsem právě uvažovala o té prodlužovací posteli, ale nelíbí se mi design
nicméně jsme aspoň v Ikee zakoupili peřinu a povlečení, včera byla premiéra a Mikeš ji v noci pokřtil tak, že opět letělo všechno do pračky
byl po... až za ušima, chudák, je celej opruzenej, i na břiše, páč na něm spí

teri a malej už je lepší?
16. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z toho děláte v Přerově rodinnou bytovku, jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: Aspoň to nebudeš mít daleko na kafe :sweat_smile: :grinning:

Ill nemáme tu prodlužovací, jen tu zkrácenou, počkej, hodím ti link :slight_smile: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S59851606 máme tu modrou :wink: Ale pak poputuje asi k našim :wink: :wink:
16. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, peřiny i povlečení odtamtud máme taky, akorát polštář máme zatím malej, do té malé postele tam nepasuje ten velkej a vypadá tam dost blbě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

On se tak dočural, bo co Il? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
16. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj v novém :sunglasses:
20. bře 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...máme doma králíka, vyhráli jsme na plese společně s uzenou prasečí hlavou :grinning:

Tom ho chce zabít a sníst :frowning2: ale asi to tak dopadne no...
22. bře 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudacek malej... tak udelejte kompromis a at zabije jenom tu praseci hlavu
22. bře 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: prasečí hlavu jsme rozsekali a bude ju žrát pes postupně....my jen kousek ovaru jsme si odřízli...

králíka krmíme, Verča je z něj nadšená, dneska mu ukradla suchej chleba, jsem jí ho rvala z pusy... :grinning: a chtěla ho krmit hroznama... :grinning:
22. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo, to je spravnej pristup
22. bře 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mak, ne, on se tak s prominutím dosral :unamused:
celé pyžamo na břiše, peřina, prostěradlo, ještěže máme chránič matrace :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo, my uvažujem o bílé posteli :grinning:

leni, tak máte doma dalšího strávníka, jo?
22. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, vepřová hlava? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: Dala bych si :confounded: :sunglasses: :sunglasses: :grinning:
23. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makel, gratuluju :dizzy_face:
23. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky ALi :slight_smile:
23. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no makousi? ty ses hustej, kdes to psala, ze druhy ted neee :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek