Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí 🙂

Tož pote vy zbytky 😃
rezetkaautor
5. kvě 2009
ále, on to zvládne 😃
makelka
5. kvě 2009
Já chci taky pro dítě spavou nemoc, ale aspoň týden v kuse 😃 😃 😃
lenula.b
5. kvě 2009
já chci taky pro Verču spavou nemoc, ona právě nespí přes den skoro vůbec 😞
daisy1
5. kvě 2009
tak terous dneska taky jeste nespal. obvykle dopoledne chrni a nic
daisy1
5. kvě 2009
tak ja su z toho mates. jaky je ted po roce pravidelny ockovani? dotaz mozna na Zuhav..
cherub
5. kvě 2009
pokud už máte odočkovány všechny 4 dávky hexa vakcíny, tak pak vás čeká už jen ve 13ti měsících trivivac (nebo placený Priorix za 500,- nebo placený Priorix Tetra za 2000,-) a pak asi v 18ti měsících znovu přeočkovat 😉
A je to očko tuším na příušnice, spalničky a ještě cosi =-) a pokud by sis zaplatila tu drahou vakcínu za 2tis, tak jsou tam i neštovice 🙂

A další povinné je pak asi až v 5ti letech 🙂
daisy1
5. kvě 2009
no prave pisou ten trivivac ze v 15 mesicich a nas si pozvali v dobe 13,5 mesice, pricemz prvni 3 hexy mela o 2 mesice pozdeji, tak mi nic nevychazelo
cherub
5. kvě 2009
to nevím, jak daleko to musí být od hexy. A máš pravdu, my byly na tom priorixu v září, takže měla 15 měsíců 😉 to jsou ty počty 😃 a na druhé dávce pak byla v březnu, takže měla cca 20 měsíců 😉
aguaverde
5. kvě 2009
=-) =-) =-) mak si tu? =-) =-) =-)
neptala ses na tu sestru u té gyn že :-N :-N :-N :-N mě totiž tady nechcou vzít jako těhotnou ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( a u té pipiny taky nechci být ]-(
rezetkaautor
5. kvě 2009
Jsi v Lipníku u gyn?
aguaverde
5. kvě 2009
ne právě že v Hranicích u takové krávy 😞
rezetkaautor
5. kvě 2009
a chceš do Lipníka?To psala tenrkát myslím Aluš, že je v Lipníku fajn pi*ař. Já jsem taky přešla teď. Ale ještě jsem tam nebyla.
aguaverde
5. kvě 2009
Rez a nevíš jméno ke komu? pač v Lipasu je gyndařka u které pracuje baba ze vsi kde bydlí máti a vždy všechno hned vyžvaní a já nechci aby to hned každý věděl že sem těhu :-N
rezetkaautor
5. kvě 2009
nevím Ali, to už je dávno co to psala, to jsem byla ještě já i Leňa těhu myslím. Ale mám pocit, že to byl chlap. Však i Katka tam myslím chodí.
aguaverde
5. kvě 2009
=-) Katka nechodí do přerova k witáskové či jak se jmenuje =-) =-) :-N já nevím já na to mm blbou hlavu....v Lipasu je myslím Skulina a dalšího chlapa nevím :-N
rezetkaautor
5. kvě 2009
Aha, pravda. Ale nějak si pamatuju, že to psaly dvě tenrkát, no nic, zeptej se Ali 😉. Skulina mě rodil x-)
aguaverde
5. kvě 2009
:-| budu muset se poptat pač od té mojí chci utéct co nejdál |-|
rezetkaautor
5. kvě 2009
tak do Přerova, já jsem teď u Sýkory.
aguaverde
5. kvě 2009
Rez a bere ještě nový? a je ok? =-)
rezetkaautor
5. kvě 2009
Nevím, ještě jsem u něj nebyla, ale je určitě skvělý, protože stížnosti jsem na něj nikdy neslyšela, jen už je starší. Dělal primáře v porodce. A bere pokud vím, když máš nějaké problémy, tak když řekneš, že třeba Tě teď nikdo nechce vzít jako těhu a že ta co máš, Ti nevyhovuje, uvidíš, zavolej tam, určo je na netu.
aguaverde
5. kvě 2009
oki Rez kouknu a zeptám se díky 😉
daisy1
5. kvě 2009
Sykora je super, je to znamy nasi rodiny, ochotny, zodpovedny, fajn. prave cucim, ze jeste bere, mel dost lidi..
rezetkaautor
5. kvě 2009
http://www.firmy.cz/detail/393156-mudr-karel-sy...
A navíc, má perfektní ordinační dobu, což je teď v Přerově exotika.
aguaverde
5. kvě 2009
Rez děkuji tam brnknu jestli ještě bere 😉

Dáši ahoj 😉
rezetkaautor
5. kvě 2009
Každopádně jeho manželka mi tyká a dělá skvělě zuby 😃 a jejich dcera chodí se ségrou do školy. 😃
aguaverde
5. kvě 2009
zuby 😃 tak ty budu taky potřebovat 😃
daisy1
5. kvě 2009
kolik ma zuzana roku? ted jsem nad tim premyslela. teda kolik ma segra roku 🙂
daisy1
5. kvě 2009
muj zubar mi taky tyka.
dokonce i pohlavek mi dal...
aguaverde
5. kvě 2009