Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí 🙂

Tož pote vy zbytky 😃
daisy1
29. zář 2010
taky jsem si na ni vzpomnela, vubec netusim
cherub
29. zář 2010
já o Zuhav vím, ale nevím, jestli to není tajný =-) 😃 má se ale skvěle 😉 😎
daisy1
29. zář 2010
kecas, taky druhy?
lenula.b
29. zář 2010
no tak to je hlavní, že se má fajn 😉 tak ji pozdravuj...třeba tajně 😃
cherub
29. zář 2010
budu 😃
makelka
1. říj 2010
Ty voe, tady to najednou ožilo =-) =-) =-) =-) =-) Samý tajný věci =-) 😃 😃 😃 😃

Tak Zuhav taky pozdravuju a tajně gratulujem 😉 jste se ženy jaksi rozrodily, ne? 😃 😃 😃 jsem asi pozadu, bo co? :-N 😃 😃
cherub
1. říj 2010
Zuhav vás všechny moc pozdravuje a dala mi svolení, prej už na sobě stejně nic neutají 😃

V únoru čekají miminko x-) 😉 takže to taky zvládli po třech letech, šikulky 😃

Tak kdo další 😎
makelka
1. říj 2010
Jujky, tak veřejná gratulace 😉 😉 😉 a co čekají, víš? =-) =-) :-N

No, hlaste se, kdo bude další?? =-) =-) =-) =-) :-N 😃 😃 😃
zuhav
1. říj 2010
myslím, že čekají opět pinďoucha 😉 😃
zuhav
1. říj 2010
čus baby! zdravím po letech....vypadá to, že tady se to opět probouzí z jarno-letního spánku 😎 a že se přes léto nezahálelo a pěkně se plodilo 😃

leni - velká gratulace!!! tak ať je vše ok a v poho.....máme opět podobný rozestup jako v minulém těhu,ne ? 🙂

a cherub veřejně opožděná gratulace k elence - na konci srpna jsem se byla na koni po půl roce podívat spešl kvůli cherub, jestli už jako rodí...a ona už měla skoro půlroční elenku 😃

jinak doufám, že jste všechny ok - tj. zdravé, sexy, kvetoucí, manžely své milující + děti jsou zdravé a dělají jen samé radosti 🙂
cherub
2. říj 2010
😃

Zuzí je dobře, že ses zastavila x-) pohlaví jsem nevěděla, tož bych nebyla dobrý poslem 😃 takže zase pinďouch jo? v poslední době nemám kolem sebe prakticky žádné párečky :-N

Jinak Zuzí veřejně díky za gratulace, ovšem jako fakt nejsem slon či jiné takové zvíře, abych byla rok a čtvrt těhotná 😃 Elenka má už 7 měsíců a já nestačím zírat, jak strašně to letí :-x to je na tom to nejhorší. Vždyť za chvíli si budu muset hledat práci :-o 😃 😃 😃
makelka
6. říj 2010
AHojte,

Zuzi a kdy to vůbec čekáte, to jsem asi přehlídla =-) =-) =-) =-) =-)

Já myslím, že zdravé jsme, sexy taky :-N 😃 😃 😃 😃 😃 😃 teda doufám, sice každá jinak, ale něco sexy by se našlo všude 😃 😃 😃 😃 😃 😃

No a co jinak ženy, co nového? 😉
lenula.b
14. říj 2010
zdar, Zuzo tak moc gratuluji a ozvi se jako častěji jo? 😉

my jsme přestěhovaní v domku a po dlouhé době mi dneska zapojil pán internet a konečně nastavil správně wifinu 😃

no jinak mi není moc valně, sice už jsem skoro týden nezvracela, ale furt se nadavuju :-p
daisy1
15. říj 2010
aaa, tak dalsi gratulace ke stehovacce! Tak to jste zmenili bydliste celkem rychle, ne?
lenula.b
15. říj 2010
jak rychle? jsme museli, když jsme se měnili my do domku a babička s dědou místo nás do bytu...a barák jsme měli slíbenej už před minimálně pěti lety, jen se jim nechtělo stěhovat...
daisy1
15. říj 2010
no jo no, ja jenom vim, ze se to tam furt nejak oddalovalo a bydleni v domku v nedohlednui, tak koukam, ze probvehla akce kulovy blesk 🙂
lenula.b
15. říj 2010
no proběhla, byl to děs, ještě teď nemám vybaleno, ten barák je snad menší než byl ten byt, já spoustu věcí nemám kam dát...

rezetkaautor
21. říj 2010
Téda, zase skoro stoprocentní přítomnost? 😃
Se blíží dlouhé zimní večery, co? 🙂
Zuzce i Lence obr gratulace!
lenula.b
21. říj 2010
@rezetka díky 😉 Ty se nechystáš na druhé?
rezetkaautor
22. říj 2010
Leni, ani náhodou, mám jen jedny nervy 😃
makelka
25. říj 2010
Rézi a ty teda půjdeš do práce, někdy v tom září, po Boříkových narozeninách? Nebo jak to máš v plánu? =-)
rezetkaautor
25. říj 2010
Mak, jj, měla bych jít do práce 26. srpna.Proč?
makelka
25. říj 2010
Jen tak, jako co máš v plánu 🙂
daisy1
26. říj 2010
kurňa, tu se zas kafralo
daisy1
26. říj 2010
a ted se asi vsechny valite, kdyz mam volno 🙂
daisy1
26. říj 2010
co kupujete sakyš děckám na vánoce?
makelka
26. říj 2010
letos budou chudý Vánoce :-| :-|
makelka
26. říj 2010
Já mám v plánu mašinky, koleje, kolo a tabuli na kreslení 😉 dál nevim, Tobiš chce skateboard :-N 😃 😃 😃
daisy1
27. říj 2010
nj, krom tabule na kresleni uz vsechno ma ]-( . teda skateboard taky ne. vlastne jo. Vaskuv. driv si na nej lehla na bricho a odrazela se rukama.
lenula.b
27. říj 2010
my budem kupovat odrážedlo-kolo a pak nějaký blbosti...