• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí :-)

8. února 2015 
taky jsem si na ni vzpomnela, vubec netusim
29. zář 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já o Zuhav vím, ale nevím, jestli to není tajný :confused: :grinning: má se ale skvěle :wink: :sunglasses:
29. zář 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kecas, taky druhy?
29. zář 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je hlavní, že se má fajn :wink: tak ji pozdravuj...třeba tajně :grinning:
29. zář 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
budu :grinning:
29. zář 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty voe, tady to najednou ožilo :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: Samý tajný věci :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak Zuhav taky pozdravuju a tajně gratulujem :wink: jste se ženy jaksi rozrodily, ne? :grinning: :grinning: :grinning: jsem asi pozadu, bo co? :sweat_smile: :grinning: :grinning:
1. říj 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuhav vás všechny moc pozdravuje a dala mi svolení, prej už na sobě stejně nic neutají :grinning:

V únoru čekají miminko :dizzy_face: :wink: takže to taky zvládli po třech letech, šikulky :grinning:

Tak kdo další :sunglasses:
1. říj 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jujky, tak veřejná gratulace :wink: :wink: :wink: a co čekají, víš? :confused: :confused: :sweat_smile:

No, hlaste se, kdo bude další?? :confused: :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že čekají opět pinďoucha :wink: :grinning:
1. říj 2010 ve 22:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus baby! zdravím po letech....vypadá to, že tady se to opět probouzí z jarno-letního spánku :sunglasses: a že se přes léto nezahálelo a pěkně se plodilo :grinning:

leni - velká gratulace!!! tak ať je vše ok a v poho.....máme opět podobný rozestup jako v minulém těhu,ne ? :slight_smile:

a cherub veřejně opožděná gratulace k elence - na konci srpna jsem se byla na koni po půl roce podívat spešl kvůli cherub, jestli už jako rodí...a ona už měla skoro půlroční elenku :grinning:

jinak doufám, že jste všechny ok - tj. zdravé, sexy, kvetoucí, manžely své milující + děti jsou zdravé a dělají jen samé radosti :slight_smile:
1. říj 2010 ve 23:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:

Zuzí je dobře, že ses zastavila :dizzy_face: pohlaví jsem nevěděla, tož bych nebyla dobrý poslem :grinning: takže zase pinďouch jo? v poslední době nemám kolem sebe prakticky žádné párečky :sweat_smile:

Jinak Zuzí veřejně díky za gratulace, ovšem jako fakt nejsem slon či jiné takové zvíře, abych byla rok a čtvrt těhotná :grinning: Elenka má už 7 měsíců a já nestačím zírat, jak strašně to letí :zipper_mouth: to je na tom to nejhorší. Vždyť za chvíli si budu muset hledat práci :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojte,

Zuzi a kdy to vůbec čekáte, to jsem asi přehlídla :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Já myslím, že zdravé jsme, sexy taky :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda doufám, sice každá jinak, ale něco sexy by se našlo všude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No a co jinak ženy, co nového? :wink:
6. říj 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar, Zuzo tak moc gratuluji a ozvi se jako častěji jo? :wink:

my jsme přestěhovaní v domku a po dlouhé době mi dneska zapojil pán internet a konečně nastavil správně wifinu :grinning:

no jinak mi není moc valně, sice už jsem skoro týden nezvracela, ale furt se nadavuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaa, tak dalsi gratulace ke stehovacce! Tak to jste zmenili bydliste celkem rychle, ne?
15. říj 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak rychle? jsme museli, když jsme se měnili my do domku a babička s dědou místo nás do bytu...a barák jsme měli slíbenej už před minimálně pěti lety, jen se jim nechtělo stěhovat...
15. říj 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo no, ja jenom vim, ze se to tam furt nejak oddalovalo a bydleni v domku v nedohlednui, tak koukam, ze probvehla akce kulovy blesk :slight_smile:
15. říj 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no proběhla, byl to děs, ještě teď nemám vybaleno, ten barák je snad menší než byl ten byt, já spoustu věcí nemám kam dát...

15. říj 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Téda, zase skoro stoprocentní přítomnost? :grinning:
Se blíží dlouhé zimní večery, co? :slight_smile:
Zuzce i Lence obr gratulace!
21. říj 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezetka díky :wink: Ty se nechystáš na druhé?
21. říj 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni, ani náhodou, mám jen jedny nervy :grinning:
22. říj 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rézi a ty teda půjdeš do práce, někdy v tom září, po Boříkových narozeninách? Nebo jak to máš v plánu? :confused:
25. říj 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mak, jj, měla bych jít do práce 26. srpna.Proč?
25. říj 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen tak, jako co máš v plánu :slight_smile:
25. říj 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurňa, tu se zas kafralo
26. říj 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ted se asi vsechny valite, kdyz mam volno :slight_smile:
26. říj 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
co kupujete sakyš děckám na vánoce?
26. říj 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
letos budou chudý Vánoce :unamused: :unamused:
26. říj 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám v plánu mašinky, koleje, kolo a tabuli na kreslení :wink: dál nevim, Tobiš chce skateboard :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nj, krom tabule na kresleni uz vsechno ma :angry: . teda skateboard taky ne. vlastne jo. Vaskuv. driv si na nej lehla na bricho a odrazela se rukama.
27. říj 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
my budem kupovat odrážedlo-kolo a pak nějaký blbosti...
27. říj 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek