• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí :-)

8. února 2015 
a ted zas chrni a pak vyrazime do Olomouce.
7. lis 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dášo, umí turecky?To je borka :grinning:
ách jo, zemědělka... :dizzy_face:
9. lis 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo, rano jsem na zemedellce byla, zase jsem se dala na nejake vdelavani, tak jsem byla vysomrovat par podpisu zamestnavatele na prihlasku a vecer k Labuti na kridla, pac tam maji mucitele sraz po tridich schuzkach.
jo prerov, tady to zije :slight_smile:
9. lis 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus..jdu sem hodit jen par inzosu na bazar, tak jsem mrkla i sem, co noveho...u nas se podzim rozjel v plne parade - Kubous uz mel 2 laryngitidy, u te druhe se projel i RZtkou do nemocnice....nastesti druhy junior v brise je ok (tuk tuk)...ja teda vypadam jak velryba, neoblecu vubec tehu obleceni, co jsem nosila u Kubouse...takze sedime doma vlastne ze 2 duvodu: vecna nudle u nosu ditete + matka velryba nema v cem chodit...
tak zatim! a at se vam bacily vyhybaji!!!!
12. lis 2010 ve 23:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dáši co zas budeš studovat sím tě? :grinning:
Zuzi to je hnus, on na ty laryny hnusný trpí, co?
Tobík má levé ucho stále neprůchodné, doktorka mě postrašila mandlemi, uvidíme ve čtvrtek...
držte se baby!
13. lis 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj hoj, to je děs, když děti marodí :confounded:

Zuzi, snad už se laryngitida nebude opakovat. Já se toho bojím jak čert kříže, u Nikolky musíme každou rýmu léčit antibiotiky, tož kdo ví, čeho by byla laryngitida schopná :pensive: nás toho s Nikčou do dvou let ještě fůra čeká, brrr, jen na to pomyslím, tak je mi zle :frowning2: snad bude alespoň Elenka zdravá :pensive:

Teri a jak je možné že má Tobi neprlchodné ucho :fearful: to ho byl píchat a nějak to zvorali nebo co :confounded: snad bude taky dobře :wink:

13. lis 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teru - držím palce, ve čtv. na vás budu myslet! To ucho taky není sranda (naštěstí teda v tomto praxi ještě nemáme ...tuk tuk..). A má Tobi očkování Prevenarem (to se jen ptám, protože mě zajímá ,zda to na to má nějaký vliv)?

A holky - važte si přerovské nemocnice, teda konkrétně dětského odd... - jak já na ně vzpomínala, když jsme teď leželi v Praze-Krči. V Přerově teda komfort i zájem personálu nesrovnatelný.
V Krči jako milé sestřičky, ale přes noc jsem Kubouše stejně hlídala spíš já...když kašlal, nikdo k nám ani nenakouknul, navíc na pokoji neměli ani zvonky..to v Přerově jsem měla pomalu hned celé oddělení na pokoji, když K. v noci začal jen trochu kýchat...to samé při příjmu - v Přerově kolem nás při obou příjmech hned kmitali, v Krči jsem čekala na dr. skoro 10 minut, než jí dohledali telefonem, navíc byla dost divná, pomalu jsem si říkala o to, co mají K. udělat...no a to, že mi manžel musel přivést do nemocnice příbor, protože jídlo tam podávali bez něj, to raději ani nekomentuji...Takže zlatá přerov. nemocnice (i když vím, že na ostatních odděleních to není růžové...ale na to dětské si tam fakt nemůžu po našich zkušenostech stěžovat).
16. lis 2010 v 01:07  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, neprůchodné ucho má nejspíš z rýmy, nepíchali mu ho nikdy a to měl zánět už dvakrát, mimo jiné Zuzko, nám prý pomohl Synflorix, který je i na ten zánět středního ucha, jinak by se mu to rozjelo víc a museli by mu ho píchat. Vždycky dostal jen nějaké kapky. Jenže mě doktorka teď postrašila, že na to ucho nemusí slyšet také právě k vůli mandlím, že mu je budou hlídat, čili uvidím v ten čtvrtek.
Zuzanko, s nemocnicí se s Tebou přít nebudu, ale mám bohužel, úplně jinou zkušenost, jenže ono to záleží na momentální situaci. Já jsem díky přerovskému špitálu o Bořivoje téměř přišla....
Snad už bude Kubíček v pořádku a nebudete muset "objevovat" další nemocnici a její personál...
Posíláme pusu.
16. lis 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko snad bude Tobi mít to ucho v pořádku, a možná to je mandlema, včera mi o tom zrovna říkala kamarádka, že to měla její dcera, ale že teď mandle netrhají, ale jen zmenšují...
Verča už má taky rýmu, snad zůstane jen u ní :unamused:
16. lis 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
rez - ufff...nestraš...ale souhlas, je to o tom, na koho narazíš a asi s jak závažnou situací tam jedeš...my měli teda asi dvakrát štěstí - přístup doktorů byl spíše přehnaně starostlivý než laxní...možná obava z pražáků :grinning: (furt se mi tam omlouvali, jakože v praze je péče asi jako lepší...no kdyby věděli...)

zítra na vás myslím!!!
17. lis 2010 ve 22:19  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě jsem mrkla, jestli Lenka už ví, co to bude až to bude...a ona neví...ale aspoň ví jména :slight_smile: ...to my zas budeme vědět den před porodem...jen jsme si zatím vzájemně vyřadili své favority - mého Kryštofa a manželova Benjamína :sweat_smile:
17. lis 2010 ve 22:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím nevím, na NT mi to nechtěla doktorka říct, že není tipařka, ale tipařka je, protože to řekla jedné známé ve 20. tt, že čekaj holčičku a ve 24. tt byla na 3D a on je to kluk :grinning:
18. lis 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co rezetkovic???

leni - no jo, holčičky jsou až do porodu nejistota :grinning: no my máme pindoucha potvrzeneho ze dvou doktorskych zdroju...takze pipinka na porodnim sale by byla teda mega prekvapko :sweat_smile:
18. lis 2010 ve 21:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzi, všecko je v pořádku, díky Bohu :sunglasses:
Jak jste na tom vy všichni?Už jste zdraví?Leni co miminko, na co to tipuješ Ty? ;)
18. lis 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Verči furt teče z nosu, ale začala jsem hned dávat otrivin a tak se to nějak moc nerozjelo...
a já si myslím, že to bude zas holka, sice rozdíly v těhotenství oproti Verči jsou, ale my si ji spíš přejem, já si neumím kluka ani představit :confused:
19. lis 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj
jak je těhulím?
a jak je netěhulím? :grinning:
22. lis 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezetka jak kdy, někdy fajn, někdy blbě :grinning: dneska jsem byla na tripple odběr, no a doufám, že mi do Vánoc udělá velekj UTZ a řekne nám konečně, co čekáme :wink:
22. lis 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zduř, netěhulím je též dobře :grinning: :grinning:
23. lis 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra nás čeká zubař a taky ORL. Tobeš strašně chrápe, tak nás obvoďák poslal na to nechat mrknout, snad nebudem muset na trhání :confounded: :confounded: ale říkal teda, že nutit nás nebude :wink:
23. lis 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni, to jsem taky zvědavá, ale fakt si myslím na Terezku ;)
Mak, no jajaj, snad nee. Nechala bys mu je trhat?
23. lis 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím Rez, obvoďák tvrdil, že nutit nás nebude, ale pokud by to bylo lepší, tak asi jo. Uvidíme, co nám řeknou :slight_smile: :slight_smile:
23. lis 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezetka abys mohla machrovat, že se jmenuje po Tobě co ? :grinning:
23. lis 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mak, tak držím palec, ať nemusí!

@lenula.b To ne, ale nějak to u vás tak cítím, ale Tom by rád pokračovatele rodu,ne?
23. lis 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezetka ne, on chce Terezku...
23. lis 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vidíš, tak to bude Terezka :sunglasses:
23. lis 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

tak máme po ORL, takže nám doporučili mandli vytáhnout, tu nosní, Tobeš strašně chrápe, Mudra říkala, že to doporučuje, že s tím jsou spojený další obtíže. Kontrolovala mu sluch a říkala, že ¨ho nemá stoprocentní, že mu často zaléhají uši, ale děti to prý nikdy neřeknou, díky tomu i víc chrble a víc se to v něm drží. Máme to probrat s obvoďákem, ale ona nám to doporučuje. Tak je to teď na nás, jak se rozhodneme :rolling_eyes: :rolling_eyes: U obvoďáka jsme nebyli, bylo tam včera narvaný, tak to musíme zvládnout jindy, ale nevím, moc se mi do toho nechce. Já na tom ale byla taky a navíc mě to dělali bez umrtvení a narkózy, jen nám dali nějakej oblbovák, teď se to dělá v krátké narkóze.

Leni, tak Terezka? :slight_smile: to je tady teď samá Terezka :slight_smile: A co teba Markétka :grinning: :grinning:
25. lis 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maky tak to máte težký rozhodování...ale asi to pro něj bude lepší, když půjdou mandle pryč....
no prej Terezka no...
25. lis 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda market, totoc taky žádná prdel...a má na to vliv i nějak věk? jako jestli je lepší počkat či to vytáhnout co nejdřív...

terezka je pěkná :slight_smile:....já se přistihuji, že část věcí pořizuji červených (hlavně povlečení a deky) :sweat_smile: no už kubouš jezdil v červeném kočárku ( všichni nám chválili krásnou holčičku)...

jinak vám zasílám syna v reálu...není to moc kvalita (jako video i ten zpěv), ale ať vidíte, jak nám kudrnáč roste...akorát mu tam nějak přeskakuje hlas, mluví tam jak holčička (že by to bylo tou červenou mikinou :grinning:?)

http://www.youtube.com/watch?v=5j664--7844
25. lis 2010 ve 23:02  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Zuzi a kde máme tvůj video příspěvek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Kubouš je sladkej, to není ani možný, jak vyrostl :sweat_smile: :dizzy_face:

Terezka je krásný jméno, tak snad to klapne :wink:

Jestli trhat nebo netrhat mandel vůbec netuším, spíš bych to oddálila, pokud to jen trochu jde, ale zase pokud lékaři doporučují :confounded: je to težký rozhodování :zipper_mouth:

Nám nikdo na výběr nedal, tak to máme "jednodušší" :sweat_smile: Nikča jde pod kudlu cca do dvou let :confounded: si uděláme výlet do Práglu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2010 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cherub Kači dodatečně vše nej k svátku :wink:
a co Nikči je chudeře? :confused:
26. lis 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek