• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí :-)

8. února 2015 
jj, 1.12., tady se to tak dělá každý rok :slight_smile:

Když jsem byla s Nikolkou, tak se to dělalo v přízemí porodnice, na tom dětském oddělení, u Elenky jsem byla v Olomouci, tak netuším, jestli to třeba nezměnili :confused: ale já tam s Nikčou byla po 13h a na objednání :sweat_smile:
2. pro 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no super...tak teď nevím...do Olomouce určo nejdu, protože mám super NT i tripple, takže tam Witásková neposílá...no ještě se zeptám toho 20. kam teda mám jít...
2. pro 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
u Ely jsem taky byla na NT, ale ne ve fakultce, ale u soukromníka, myslím, dr. Polák a ten mi pak dělal i ten UTZ srdíčka :slight_smile:
Však se zeptej, jestli půjdeš do přízemí nebo do patra už je jedno, důležitý je, že je to ta samá budova a bloudit nebudeš :grinning:
2. pro 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jasně, ale i s tím objednáním je to divné...
Ty už nechodíš k Witáskové? žes byla u Poláka, Witásková posílá do fakultky...
2. pro 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechodím, bylo to náročný na dojíždění, neměla jsem hlídání Nikolky a navíc ta děsná čekačka... a zrovna se sem do Lipníka "nastěhoval" nový doktor, prý špička na umělá oplodnění a tak vůbec ze Zlína, a tak jsem se k němu nasáčkovala :grinning: a dobře že tak, měla jsem pak problémy s tlakem atd a jezdit do přerova na ujištění jestli je vše OK by se mi v zimě v závěru těhotenství moc nehodilo :confounded:
2. pro 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to chápu, ikdyž teďka poslední dobou čumím, kdykoliv příjdu do čekárny, tak jsem tam sama, v kabince jedna nebo nikdo a já hned jdu taky...hodně se to tam zlepšilo, čekačky žádný, u Verči jsem tam seděla vždycky 2 hodiny a teďka super zatím..a včera jsem dorazila o hodinu později a nebyl tam taky nikdo...
2. pro 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no podle mě tam chodila fůra bab z lipníka a tak udělaly to co já :grinning: jinak jsem s Wittáskovou fakt neměla nejmenší problém, ona je skvělá doktorka :slight_smile:
2. pro 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo s tím souhlasím, problémy s ní taky nemám, jen ta čekačka byla fakt blbá, ale teď už není, tak je to super :wink:
3. pro 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenula.b Leni, to srdíčko je v přízemí na dětským, ještě než velzeš na lůžkový, vlastně zůstaneš v čekárně a ona vždycky vyleze sestra a ty jí jen dáš těhu průkazku a řekneš, že jdeš na srdíčko.S Verou si tam nebyla?
3. pro 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mimochodem, můj osobní pocit, proč už k Witáskové chodí méně lidí je ten, že se rozkřiklo, že je homosexuální...
venku chumelí a chumelí, musíme jít odpoledne koupit boby, protože pěšky s ním je to na dvě hodiny a sáně jsou těžké, tak snad je pořídíme :slight_smile:
3. pro 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezetka nebyla, jsem byla v Olmiku na genetice...ok dík, byla jsem tam s Verčou na UTZ ledvin, tak asi tam :wink:

a ať už je to pravda či ne, tak je mi to celkem jedno, jakou má orientaci....jako ona má notes plnej, jen se už nečeká no...
3. pro 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj ;)
a jak je Ti?A co Verča?Vysvětli jste jí to?Jak reaguje a těší se?
3. pro 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už je mi fajn, ještě jsem nic nepřibrala, protože mi bylo dost zle, tak jsem spíš hubla a teď se vracím na původní váhu...
Verča mi furt hladí břicho :grinning: nejdřív se ptala, když jsme jí to řekli, kdy už přijde? :grinning: a to bylo celé 2 dny furt dokola...byla těhotná moje ségra a je i švagrová, tak je Verča v tom už docela orientovaná, ví že teta měla břicho a teď má Adélku, druhá teta má menší břicho a já nejmenší...a ona se nafukuje a říká, že čeká taky Adélku :grinning:
3. pro 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar ženy,

už máte napečeno? Vánoční dárky zabalený a stromečky nazdobený?? :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem strašná flákačky, cukroví mám 4 druhy a to jsem se letos překonala :grinning: možná se ještě k jednomu překonám :grinning: :grinning: :grinning: dárky mám asi všechny, to je tak všechno, stromek ještě stojí asi v lese a tak podobně :grinning: :grinning: :grinning: mimochodem jsem před chvílí vytáhla z krabice vánoční výzdobu :grinning: :grinning: :grinning: Ale co nemůžu sehnat je vánoční ubrus :stuck_out_tongue_closed_eyes: tož asi nějak ušiju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Leni tak ať výjde Utz a ať už je to co je to, tak hlavně, že bude miminko zdravý :wink:
20. pro 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar, tak je to kluk :slight_smile:

stromek taky nemáme, cukroví nějaké jo, asi 7 druhů...ubrus taky nemám :grinning: mám tu jen plno bordela a ten tu i zůstane, protože mám mít klidovej režim, mám blbě placentu :frowning2:
20. pro 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůů Leni, gratulace k chlapečkovi :dizzy_face: to bude novinek s pindíkem :grinning: :dizzy_face:

já jsem letos poprvé v životě pekla cukroví a mám 4 druhy + perníčky :grinning: no fakt se musím poplácat po rameni, začínám asi mamkovatět, když jsem napekla a vyzdobila byt. Já na to totiž nikdy nebyla :sweat_smile: :grinning: Dárečky jsou skoro všechny zabalený, tak už to snad může vypuknout :sunglasses:

Holky už jsou po třech týdnech taky konečně fit, zabraly až ATB pro obě dvě :confounded: nedalo se svítit, ty sirupy co dostávaly 14 dní je akorát zalepily a nic z toho... tak snad se teď budou držet a Nikolka po měsíci půjde v lednu opět do školky :slight_smile: nakonec dobře, že celý prosinec zůstává doma, protože se tam prý vyskytly vši :rolling_eyes: to by mě asi švihlo dostávat je pryč z Nikčiných vlasů :confounded:
21. pro 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vole, cherub, ja si přečetla prvni vetu a cumim jak puk, ze Lenula uz porodila................. :grinning:
21. pro 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
stromek jo, cukrovi a perniky jo (pomálu, ale jo) darky taky jo.... takze, valim si sunky na Morave
21. pro 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daisy1 tak brzo neeee, nestraš...
21. pro 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no joo,sorry, jsem tu dlouho nebyla, tak jsem nepremyslela, jak daleko jsi :slight_smile:
22. pro 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

teda tu je novinek :wink:

Leni velká gratulace ke klukovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak budeš mít páreček :dizzy_face: Filípek se mi moc líbí a k Verunce se to pěkně hodí :dizzy_face: Bože já si začnu připadat jak blázen, když mám pořád jen to jedno dítě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tím samozřejmě nechci říct, že bych se ráda inspirovala :grinning: To teda ne, radši ne :grinning: :grinning: Aspíoň zatím :wink:

Cherub teda taky jste to pěkně odmarodili :unamused: my takhle marodili někdy v listopadu, 14 dní na sirupech a skončilo to atb, protože jinak už to nešlo :unamused: Hlavně, že už jsou v pořádku :wink: My už zase chrchlem :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: asi na tu mandli fakt budeme muset jít, ač se mivůbec nechce :unamused: protože on je furt zahleněnej, kašle, do toho hnedle chraptí :unamused: :unamused: :unamused: Asi nás to fakt čeká :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Daisy a ty budeš na Vánoce na Moravě jo? :confused: :confused: :confused: :confused:

Tož my se jdem oblíkat a jedem opět k Mudrovi na poschlech, abychom nemuseli řešit pohotovost mezi svátkama :wink: Tak hezkou středu :slight_smile:
22. pro 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nás včera poslala pediatrička na cvičení vojtovky... Ela se nehýbe, pořád neleze a nestaví a už má věk na to, aby to opravdu dělala... v půlce ledna jdeme poprvé :pensive:

pokud by mi jedna zholek marodila takhle často jak Tobi a ta přičina by byla víceméně známá, tak bych asi tu mandli šla odstranit :confounded: sice to nebude nic příjemnýho, ale určitě se mu uleví a pak už to snad bude v pohodě :wink: a ještě vám jednou poděkuje potencionální snacha, že má nechrápajícího chlapa :grinning:

Daisy kurnik, škoda, že máme svátky tak napraný :fearful: mohli jsme zajít na kafčo :unamused: ale my máme každý den návštěvu. Od pátku do neděle jsme v Přerově, tam budeme navštěvovat postupně moji rodinu a od pondělka přijímáme návštěvy u nás, letos se objednalo nějak moc lidí :sweat_smile: my z toho chlastu a jídla fakt nevyjdem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale už se těším, je to poprvé od roku 2006, kdy budu na vánoce pít :grinning: :grinning: :grinning: to jsem byla buď těhotná nebo kojící :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, to jsou novinky a nic moc zprávy před Vánocema, co :unamused: Ale ber to pozitivně, Vojtovka sice nic příjemnýho není (cvičí ji švagrová s neteří, tak jsem to několikrát viděla), ale zase by jí to mělo pomoct :wink: třeba se budeš divit, jak rychle to půjde :wink: :wink: :wink: Držíje palce a nevěš hlavu, jsou horší věci :wink:

Ty voe, vy tak jako budeteš pařit jo? :grinning: :grinning: :grinning: to musíte mít velký zásoby chlastu, co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak my se taky stavíme, dáme si po kalíšku a zase půjdeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: My jedem asi v pondělí do Lipasu na dva dny, pak do Karlovic na dva dny a na Silvestra už budem doma, letos jsme bez plánu, tak si budem bužírovat krky doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uděláme chlebíčky a budem se přežírat :grinning: :grinning: :grinning: Pití ti přeju, já alkoholik si to bez něj už ani nedovedu představit :grinning:

jsem se před chvílí rozhodla, že ještě udělám kokosovou roládu a doladím vosí hnízda a budu na 5 druzích, jsem borec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

S mandlí uvidíme, Mudrák dneska říkal, že počkáme, uvidíme, jaký bude jaro a pak se uvidí, když by bylo jaro ok, počká se s mandlí do podzimu a kdyby byl podzim jako vloni, tak šup s mandlí ven, nebo alergologie, to by taky asi bylo řešení. Nejhorší je, že on není nemocnej klasicky, on prostě jen kašle, takovej suchej kašel a to je vše, nemá teplotu, neteče mu z nosu, nic. Prostě jen ten kašel, kterej má už dobrej druhej měsíc, ale opět dneska Mudr potvrdil, že je to od mandle :unamused: :unamused: :unamused: tož hovidíme :wink:
22. pro 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo, zásobičky by tu byly, jen tak stručně: limetková finlandia, amundsen vodka, hanácká vodka, grepový puschkin, metaxa a pak asi tři flašky vína a samo nějaké pivo... podotýkám, že nic z toho není načaté :grinning: :grinning: :grinning: bude to krušný :grinning:
22. pro 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky, no ja zas zitra dopoledne jedu do Praglu, v nedelu vyfasujem starsi dite a pojedem pro zmenu zas na Moravu, k nasim na chalupu lyzovat...
vcera jsme v lodenici delali ohen a opikali burtiky, litali kolem 3 psy a mezi nima Tereza, paradni to bylo. V Pragl si burty jen tak u vody neupecu :slight_smile:
22. pro 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak nemáte rum, tož to asi nepříjdu, víno puju furt a vodku nemusím, jsem se jí "v mládí" přepila :grinning: :grinning: :grinning: Teď jedu na rumu :grinning: :grinning: Tož hlavně, ať ti brzo není blbě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Daisy tak opatrně, pokud jedeš vlakem, tak hlavně ať dobře dojedete :wink:
22. pro 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
rum máme vlastně taky, ale teda načatej, ulívala jsem si do čaje a do cukroví teda hlavně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: blbě mi bude, to je jasný, ale naposledy jsem to přehnala v 18ti na praxi, tak mám nárok se pořádně střískat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Daisy, teda táboráček v prosinci, to jsem ještě neslyšela :sweat_smile: ale bylo teplo, tak se to asi dalo v pohodě vydržet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo do cukroví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je mi to jasný :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem dneska s flaškou od litráku válela roláku, bo jsem nemohla najít váleček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ty voe, mě právě nebaví ty blicí stavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už jsem dlouho nebila, asi si to někdy vynahradím :grinning:

Daisy, hlavně, aby na tebe neposlal někdo sociálku, Terka a tři psi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas je to pres zimu normalne jak v Kurdistanu, v obyvaku vegetime s ditetem i kralikem...
23. pro 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. pro 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek