• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí :-)

8. února 2015 
Tak co Kindervjaíčko Zuzu, jak to s tebou vypadá? :wink: :sunglasses:
20. únor 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pěkný večer
21. únor 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak bych si u Zuhavů tipla na přírůstek
23. únor 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, aj my máme přírůstek :grinning: teda ještě ne úplně já, ale švagrová :slight_smile:
23. únor 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsem Zůzu ještě viděla na FB, jestli se nepletu :wink: ale kdo víííííí :sunglasses: :grinning:

Leni, tak gratuluju k tetkování :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
23. únor 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky, akorát má malej žloutenku, měli jít v pondělí domů a ještě tam trčej :frowning2:
23. únor 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj, tož to musela být asi silná, když tam ještě jsou :fearful: ale tak snad budou brzo domaaa, stejně kosa, nedovedu si představit takové miminko navlíkat :sweat_smile: :zipper_mouth:
23. únor 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuhav mi psala na FB, ještě je v celku :wink:

Z jistých důvodů zažádala o zrušení registrace zde na MK, takže máte-li někdo zájem, tak na FB ji najdete pod jménem Zuza Havlik :sunglasses:
23. únor 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, toz to ja, ten MK jde pekne do kopru
23. únor 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to teda jde, nám zas na diskuzi květnovek 2011 odstřihli admini zakladatelku... :confused:
23. únor 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja uz sem v podstate nepisu, tak snad jsem v lati :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a adminům se hluboce kloním :grinning:
23. únor 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mě to tady pěkně sere :angry: člověk se opravdu bojí cokoliv říct nebo udělat, aby se neznelíbil... chodím do soukromé diskuze a i tam jsme beztak pod dozorem :unamused:
23. únor 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, to si pis i IP muzou cist (a ctou, ze jo :grinning: )
23. únor 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my tu diskuzi máme taky soukromou, ale ona napsala něco někam jinam a jednu adminku prej nějak nelichotivě oslovila a už ji blokla...ale já do toho nevidím, tak nevím kde je pravda...pak prej ještě měla dva nicky, čímž porušila pravidla, ale ona se dušuje, že jeden je její a druhej ségry a že se přihlašujou ze stejného PC...
23. únor 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ne, tak ruku na srdce, admini se chudaci drou, aby to melo uroven a my slipky si toho nevazime, aby bylo jasno zeny :grinning:
23. únor 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, leno, to je mozny, ze se muzou dve prihlasovat z jednoho pocitace.... a to si zada trest! :grinning:
23. únor 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme taky se sestrenkou kolikrat kafraly z jednoho pocitace, kazda mame svuj nick.... ale to zjevne nebyly adminky ve strehu a nechali nas zit
23. únor 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam dneska provokacku naladu, nedejte se mnou strhnout, zeny
23. únor 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
u cherubku se budou o vikendu slavit narozky, toto leti
23. únor 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě Dášo, bacha na pusu nebo Tě taky odříznou...
23. únor 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo budeme slavit :sweat_smile: furt tomu nemůžu uvěřit, že už je to rok :astonished: kde je proboha to miminko :grinning: momentálně mi tu stojí u stolu a chce mi vytrhnout písmenka z klávesnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jak viděla toho malého synovečka, tak jsem taky zavzpomínala, jak jsem tam s Verčou byla v té porodnici...a upřímně už jsem tam chtěla zůstat a vyplknou Filípka :grinning:
23. únor 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: no, cucim, ze se admini flakaji
23. únor 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by se Ti hodilo a my to tu pak už můžem zavřít...
23. únor 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to hrozne, to dite uz je tak velke, ze mi to nekdy uz i drze odmlouva
23. únor 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt je, ze vlastne za ty roky zadny prerovacky, lipnicacky do pokecu nepribyly, jen to ubyva
23. únor 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, když sem vleze někdo novej, tak jen napíše jednu větu a tím končí a nás původních ubývá...
23. únor 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, my musime byt hrozny carodejnice
23. únor 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeny, neco vam povim, ja mela takovyho submisivniho chlapa, ze me tim vytacel, tak jsem se mu pokousela zvednout sebevedomi a doslo to tak daleko, ze nejdriv zacla odmlouvat tereza a ted uz i on. je nacase jit sikanovat do skolstvi jine :slight_smile:
23. únor 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek