• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí :-)

8. února 2015 
me to dite zas od 14 chrni, to zas bude vecer kindrparty
23. únor 2011 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
je to tady nějaký zakletý asi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dáši, jak to děláš že ti furt tak spí? u nás Nika nespí, pokud není ve školce, Ela skoro nespí.... to není fér :grinning:
23. únor 2011 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
tak v pondeli zdenek prisel po 12 dom a terca mu bezela naproti a hlasite sycela - tati, potichu, maminka spinka....
tak se nediv, po kom to ma :slight_smile:
23. únor 2011 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
teda, závidím, až nestydatě :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
no Verča už 10 měsíců přes den nespí :frowning2:
23. únor 2011 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
a minuly tyden jsme jeli do Prerova a byly jsme v kupe samy, tak jsem se natahla ..... a najednou me budi Terezka a pry mami, pani za tebou prisla (pruvodci).... tak jsem se pruvodci ptala, co delala kdyz vesla do kupe, prej si v klidu malovala....
me socialka jednou zavre :grinning:
23. únor 2011 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je husty Leno
23. únor 2011 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem delala 4 kurzy zaraz a to jen diky tomu, ze jsem mohla domaci ukoly pekne delat ve spaci 2 hodinove pauze
23. únor 2011 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, Nikolky přes den nespala od 20 měsíců :sweat_smile: zalomila to jen při nemoci nebo třeba v autě, když jsme jeli někam dál, jinak prd... ale co chodí do školky tak tam jde s davem a usne.. ale pak chodí spát nejdřív ve 22h :rolling_eyes:

Dáši, Terezka je fakt třída :grinning:
23. únor 2011 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
jo ale terca taky chodi spet mezi 21,30 - 22, ale to mi nevadi, to jdem zaroven.
23. únor 2011 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
my musíme počkat, až dámička usne, protože jinak by se chtěla nasáčkovat k nám do ložnice a to fakt neeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2011 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
to ma terca posledni dobou taky obcas takovy ulety, ze se nacpe k nam a nejde ju vyhodit. A pak zas nekdy zaleze do svy postele a nam rekne: Bez pryc. a hotovo.
23. únor 2011 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
no jenže Verča jde spát taky nejdřív v 9 a vstává třeba v 7, já nevím kde v sobě tu energii bere, večer my odpadáváme a ona furt čilá a ráno mě budí...přes den nespí a nezavře celej den pusu, už ji kolikrát prosím, aby mlčela a ona odpoví, že nemůže...no děs, teď jsme měli rodinnou oslavu a ti co ji dlouhoneviděli, tak nestíhali a ptali se, na čem jede, jestli na Red Bullu nebo na Duracellu...
23. únor 2011 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni :grinning: tak to je hukot :grinning: Nikolka když přes den nespí, tak večer je v 19h tuhoš :wink: ale pokud si dá třeba 10 minut v autě po cestě z Přerova do Lipníka, to dobije baterky a řádí zase do noci :rolling_eyes:
Jinak s tím mluvením mi mluvíš z duše, to je kalamita co? taky občas prosím, ať je zticha :sweat_smile: ona sice ani tak nevyžaduje odpovědi, ale prostě mele a mele a když občas neumím vypnout, tak je to fakt na facku :grinning: a už se těším, až to bdu mít stereo :sweat_smile: a obávám se, že dlouho to trvat nebude :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2011 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
no Verča taky ne vždy vyžaduje odpověď, ale pusu fakt nezavře :confounded: a já kolikrát ležím a padám únavou, párkrát jsem v začátku těhu i usnula, naštěstí nic nevyvedla, ale ani mě dlouho nenechala spát...naštěstí si ji sem tam vezmou na pár dní naši :wink:
23. únor 2011 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
my máme do Nikči šábes max 2x do měsíce na jednu noc... Naši se snaží, ale je to málo :grinning: :grinning: :grinning: no ale pořád lepší než nic :grinning: každopádně někdy bych ji opravdu nejraději dala roubík a makovice, aby celej den spala a nemluvila :grinning:
23. únor 2011 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
no naši přijedou k nám v sobotu na návštěvu a když se začnou zvedat, tak ona si balí hračky a řekne Tomovi "tatínku, běž předělat sedačku do Renaulta, já jedu s nima na Vsetín" a je vystarané na 3-4 dny :D
23. únor 2011 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezky ji máte naučenou :grinning: :grinning: :grinning:

když by mamka nechodila do práce, tak si ji bere taky klidně na týden, ale takhle jsme odkázaní bohužel jen na víkendy a jen na 2 v měsíci z toho důvodu, že je u našich i jejich druhý vnuk. Berou si je oba zaráz a ty zbývající volné víkendy chtějí být sami. Samo že se jim nedivím, jsou rádi když přijedeme a zase večer všichni odjedeme :grinning: :grinning: :grinning: a až projevím přání tam upíchnout i Elenku, tak se beztak ty 2 víkendy ještě zredukují :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
no to ona sama... :grinning: a naši jsou rádi, druhou vnučku maj 3 měsíce a viděli ji zatím jen 3x, protože žije v Praze...
a navíc jsou oba v důchodě, tak maj času fůru :wink: tcháni jsou pracující, takže k těm chodíme jen na návštěvy nebo oni k nám a hlídají jen na pár hodin, když chcem třeba v klidu na nákup nebo něco udělat, aby nepřekážela
23. únor 2011 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to my máme jen moje rodiče, ještě k tomu oba pracující a ještě k tomu v Přerově, tak je to krapet náročnější, ale jak říká můj taťka: "chtěli jste děti, tak se starejte" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže jse si zvykli a je to v pohodě :sunglasses:
23. únor 2011 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak oni naši si taky Verču tak nebrávali, začali až teď, jak jsem těhotná, abych si trochu odpočinula...ségra mi třeba teď řekla, že se mi diví, že s tak energickým děckem, které fakt vyčerpá všechny a je k nezastavení, jsem ještě ochotná jít do druhého, že ona by do toho nešla, být mnou...
23. únor 2011 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tý jo, tady se to rozjížídí :grinning:
A Dáši, Tebe tak krásně nabroušenou a popichovačnou vůbec neznám! :fearful: :sunglasses:
23. únor 2011 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
já su v klidu
a neserte mě s vašima hlidacima babickama, ja bych za 3 roky napocitala hodiny bez terci. vlastne jednou ju mel zdnek sobota nedele sebou pryc a jinak nikdy. Kdyz su v prerove, nasi chodi z prace kolem 16, vrazi mi voditko se psem do ruky a uz du ven nejen s tercou , ale i s tim pobuchem chlupatym.
23. únor 2011 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
23. únor 2011 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
no ale co, me porad jeste dite spi, héheč :wink:
24. únor 2011 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
a na 9 do skolky, ju jeste budu budit, ne?
taky je na Morave tak krasne? teda kosa nechutna, ale krasne slunecne rano.
Sme jeste vcera ve 20,00 byly nakupovat a vykoupili jsme v obchode boby (hned jsem volala zenam ze hriste), pac je meli za 49 kc. Tak za ty prachy se to hodi, i kdyz snih neni :slight_smile:.
24. únor 2011 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
je tady jasno, ale mrzne :stuck_out_tongue_closed_eyes: my dneska do školky nevstávaly, Nika opět rýmuje a kašle, tak je doma... Jinak tedy u nás se má dítko dovést do 8:15 :sweat_smile: :grinning: Ale já jsem chtěla, ať už má pevný režim, na který naváže rovnou při nástupu do školy, takže vstáváme v 6:45 a odchod z domu je v 7:30 :wink:

to jste hezky nakoupili :wink: ale sníh už snad letos nebude :zipper_mouth:
24. únor 2011 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Terca bude chodit do klasicke skolky od pulky dubna, tak se deti vodi do 8,00. ale letos od zari chodi 1 - 2x za tyden do takove miniskolicky pro 10 deti a to je od 9 - 12 hodin.
24. únor 2011 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
jo ahaaaa :slight_smile: tak to jo, to je jasný že tam nebudete stepovat k vůli režimu už od 8h :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2011 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzu má miminko :dizzy_face: Martínek 4,27kg a 50cm :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. únor 2011 v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek