• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí :-)

8. února 2015 
bohuzel spoustu
5. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: cos mu prováděla??? :confused: :confused: nebo není tvůj táta zubař :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, chytra :grinning:
5. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dáši :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééééé Ali, já na to zapomněla, ale zeptám se ti máti, počkej, zavolám jí :grinning:
5. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do Přerova ti to pak nebude vyhovovat, bude to pro tebe jako pro těhuli dlouhá cesta, Lipas by byl přístupnější :wink: :wink: a co ta porodnice, pro jakou jsi se nakonec rozhodla? :slight_smile: :wink:
5. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zapoměla na Alouška :angry: :angry: :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mak pro prostějov :wink: prý tam je i ten odběr pupečníkové krve :wink:
5. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a švagrová chce valmez :wink:
5. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzce je 19 :wink: a pokud vím, chce jít taky na zubařinu, prej se nepotatila :grinning:.
5. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, Ali tak je to ta baba, co jsi myslela a dělá tam sestru a máti mi říkala, že je to drbna jak svět :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a vložila jsem fota :wink:
5. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mak tak ni no :pensive:
5. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, že jsem tě nepotěšila ALi, ale co se dá dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Buď to překousneš a nebo je ještě varianta, že pokud chceš rodit v Prostějově, tak si tam prostě najdi i gyndaře :wink:
5. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to nepřekousnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: aby to maka věděla dřív než vylezu z ordinace ...dík nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: budu hledat dál
5. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali stejně jí to nějaká dobrá duše donese :wink:
5. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím ale nemusí to vědět hned že...nebo kdyby se nedejbože něco stalo ...víš jak :sweat_smile: :pensive:
5. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: toz ja kdyz si vzpomenu, jak mi sousedka z vedlejsiho bytu prala k vanocum a povida, no a vy uz byste mela vasim taky dat k vanocum nejaky vnouce a ja rikam, delam, co muzu, jsem v 6.mesici, tak malem upadla :slight_smile: a takovych bylo. To by bylo historek... proste pres zimu to utajit slo.
5. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ja to netajila, nikdo se neptal
5. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, na vás hubeňourech je houbelec vidět :angry: :angry: :angry: :angry:

Ali však se rozhodni, každopádně Dvořáková v Lipasu je čupr baba :wink:
5. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus...jdu udělat reference na dr. sykoru :wink: ... - nejlepší gyndař, u kterého jsem dosud byla..já za ním dojížděla ještě 3 roky z prahy!!!!! :dizzy_face: :grinning: ..fakt seriozní, úžasný přístup...skvěle vybavená ordinace, s objednáním nikdy nebyl problém (teda..on je náš soused..ještě aby byl, že :grinning: )...ale chválí si ho myslím všechny..když odcházel z primariátu porodky, to matky v přerově plakaly :cry: :grinning: ...takže ali, jestli chceš seriozní nežvanivý přístup, tak doporučuji... :wink: a je hlavně blízko nádru :wink:
5. kvě 2009 ve 22:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a hádanka: kdopak se bude prohánět od pátku do středy v michalově? takové malé..kudrnaté...ještě teda s malým zbytkem angíny v krku :sweat_smile: ...tak snad na někoho při venčení kudrnáče za ten týden narazíme :wink: :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 22:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: :confused: ty woe, a zuze je uz 19,jo???? :confused: :confused: si vzpominam, jak v deseti uháněla mýho bráchu, když dělal na Božce civilku..dělal tam školníka...a balily ho právě čtvrtačky se zuzou v čele :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 22:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady se to rozjelo :grinning: :grinning:

daši, tos mě teda s tou historkou pobavila :wink:
je fakt, že přes zimu je to jiná, kámoška taky rodila někdy v dubnu a sousedi koukali, kde to dítě ukradla

zuhav, tož já občas do Michalova chodím, ale pochybuju, že bychom se nějak poznali, když se neznáme :grinning:
hlavně už je otevřená restauračka, tak se dá sedět i venku, když bude slušné počasí
6. kvě 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
tady se to rozjelo :grinning: :grinning:
No já nějak nestíhám na počítač prdola během týdne objevil že umí chodit po čtyřech, sedět a otevírat šuplíky tak mi dělá doma pořádek :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a celých 8 měsíců nechtěl dudel a ted hrůza si ho vyžaduje :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak zub nám slavnostně vylezl tak máme tři na světě a leze čtvrtej :grinning:

Cherub co se stalo vaší princezně že máte ruku v sádře :frowning2: Nikolka je krásná je to fakt princezna :slight_smile:

No já jsem zvědavá kdy mi budeme mít úraz priotože se bouhá teď do všeho, ale když se nedíváme tak dobrý se tomu zasměje jo ale když se podíváme tak je cirkus a musíme pochovat :grinning:
6. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno :slight_smile:

Leni, spadla nám prďola ze schodů :confounded: lezla, tam kam nemá a než jsme ji dohnali, už byla na zemi. Najednou byla rychlá jak blesk. Jindy se jen plouží, ale zdrhnout umí... Má naštíplou loketní kost :pensive:

Ale je divný, že kolikrát už spadla mnohem hůř a nic se ji nestalo a teď to nebylo nic hrozného, žádná výška (asi jen třetí schodek)... je to hned. A opravdu i ta minutka, kdy není člověk ve střehu může být hoooodně nebezpečná :unamused:
6. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cheru máš pravdu stačí málo a je to. Nám minulej týden spadl málem z postele já se jen otočila bylo to pár vteřin a už byl na konci chytla jsem ho za nohu. :wink:
Teď jak začal lozit tak mám snad i oči vzadu a bude hůř jak bude chodit, protože když už teď řeknu tytyty tam nesmíš tak to se mu líbí a hrozně by tam chtěl :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak přejeme Nikolce ať se brzy uzdraví. :slight_smile:
No já sádru jako dítě nikdy neměla zato jsme si to vybrala v těhu měsíc před porodem jsme měla úraz a sádra byla na ruce jedna dvě :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek