Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí 🙂

Tož pote vy zbytky 😃
daisy1
5. kvě 2009
bohuzel spoustu
aguaverde
5. kvě 2009
=-) cos mu prováděla??? =-) =-) nebo není tvůj táta zubař :-N
daisy1
5. kvě 2009
jj, chytra 😃
aguaverde
5. kvě 2009
dáši 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
makelka
5. kvě 2009
Jéééééé Ali, já na to zapomněla, ale zeptám se ti máti, počkej, zavolám jí 😃
makelka
5. kvě 2009
Do Přerova ti to pak nebude vyhovovat, bude to pro tebe jako pro těhuli dlouhá cesta, Lipas by byl přístupnější 😉 😉 a co ta porodnice, pro jakou jsi se nakonec rozhodla? 🙂 😉
aguaverde
5. kvě 2009
zapoměla na Alouška ]-( ]-( :-o :-o :-o 😃 😃 😃 😃
aguaverde
5. kvě 2009
Mak pro prostějov 😉 prý tam je i ten odběr pupečníkové krve 😉
aguaverde
5. kvě 2009
a švagrová chce valmez 😉
rezetkaautor
5. kvě 2009
Zuzce je 19 😉 a pokud vím, chce jít taky na zubařinu, prej se nepotatila 😃.
makelka
5. kvě 2009
Aha, Ali tak je to ta baba, co jsi myslela a dělá tam sestru a máti mi říkala, že je to drbna jak svět 😃 😃 😃 😃
makelka
5. kvě 2009
Jo a vložila jsem fota 😉
aguaverde
5. kvě 2009
mak tak ni no |-|
makelka
5. kvě 2009
Já vím, že jsem tě nepotěšila ALi, ale co se dá dělat :-p Buď to překousneš a nebo je ještě varianta, že pokud chceš rodit v Prostějově, tak si tam prostě najdi i gyndaře 😉
aguaverde
5. kvě 2009
no tak to nepřekousnu :-p aby to maka věděla dřív než vylezu z ordinace ...dík nechci :-p :-p :-p budu hledat dál
makelka
5. kvě 2009
Ali stejně jí to nějaká dobrá duše donese 😉
aguaverde
5. kvě 2009
já vím ale nemusí to vědět hned že...nebo kdyby se nedejbože něco stalo ...víš jak :-N |-|
daisy1
5. kvě 2009
🙂 toz ja kdyz si vzpomenu, jak mi sousedka z vedlejsiho bytu prala k vanocum a povida, no a vy uz byste mela vasim taky dat k vanocum nejaky vnouce a ja rikam, delam, co muzu, jsem v 6.mesici, tak malem upadla 🙂 a takovych bylo. To by bylo historek... proste pres zimu to utajit slo.
daisy1
5. kvě 2009
teda ja to netajila, nikdo se neptal
makelka
5. kvě 2009
No jo, na vás hubeňourech je houbelec vidět ]-( ]-( ]-( ]-(

Ali však se rozhodni, každopádně Dvořáková v Lipasu je čupr baba 😉
zuhav
5. kvě 2009
čus...jdu udělat reference na dr. sykoru 😉 ... - nejlepší gyndař, u kterého jsem dosud byla..já za ním dojížděla ještě 3 roky z prahy!!!!! x-) 😃 ..fakt seriozní, úžasný přístup...skvěle vybavená ordinace, s objednáním nikdy nebyl problém (teda..on je náš soused..ještě aby byl, že 😃 )...ale chválí si ho myslím všechny..když odcházel z primariátu porodky, to matky v přerově plakaly 😢 😃 ...takže ali, jestli chceš seriozní nežvanivý přístup, tak doporučuji... 😉 a je hlavně blízko nádru 😉
zuhav
5. kvě 2009
...a hádanka: kdopak se bude prohánět od pátku do středy v michalově? takové malé..kudrnaté...ještě teda s malým zbytkem angíny v krku :-N ...tak snad na někoho při venčení kudrnáče za ten týden narazíme 😉 🙂
zuhav
5. kvě 2009
=-) =-) ty woe, a zuze je uz 19,jo???? =-) =-) si vzpominam, jak v deseti uháněla mýho bráchu, když dělal na Božce civilku..dělal tam školníka...a balily ho právě čtvrtačky se zuzou v čele 😃 😃
ilci
6. kvě 2009
tady se to rozjelo 😃 😃

daši, tos mě teda s tou historkou pobavila 😉
je fakt, že přes zimu je to jiná, kámoška taky rodila někdy v dubnu a sousedi koukali, kde to dítě ukradla

zuhav, tož já občas do Michalova chodím, ale pochybuju, že bychom se nějak poznali, když se neznáme 😃
hlavně už je otevřená restauračka, tak se dá sedět i venku, když bude slušné počasí
lenkaatom
6. kvě 2009
Ahojte
tady se to rozjelo 😃 😃
No já nějak nestíhám na počítač prdola během týdne objevil že umí chodit po čtyřech, sedět a otevírat šuplíky tak mi dělá doma pořádek 😃 😃
lenkaatom
6. kvě 2009
Jo a celých 8 měsíců nechtěl dudel a ted hrůza si ho vyžaduje 😃 😃
lenkaatom
6. kvě 2009
jinak zub nám slavnostně vylezl tak máme tři na světě a leze čtvrtej 😃

Cherub co se stalo vaší princezně že máte ruku v sádře 😞 Nikolka je krásná je to fakt princezna 🙂

No já jsem zvědavá kdy mi budeme mít úraz priotože se bouhá teď do všeho, ale když se nedíváme tak dobrý se tomu zasměje jo ale když se podíváme tak je cirkus a musíme pochovat 😃
cherub
6. kvě 2009
Hezké ráno 🙂

Leni, spadla nám prďola ze schodů :-S lezla, tam kam nemá a než jsme ji dohnali, už byla na zemi. Najednou byla rychlá jak blesk. Jindy se jen plouží, ale zdrhnout umí... Má naštíplou loketní kost |-|

Ale je divný, že kolikrát už spadla mnohem hůř a nic se ji nestalo a teď to nebylo nic hrozného, žádná výška (asi jen třetí schodek)... je to hned. A opravdu i ta minutka, kdy není člověk ve střehu může být hoooodně nebezpečná :-|
lenkaatom
6. kvě 2009
Cheru máš pravdu stačí málo a je to. Nám minulej týden spadl málem z postele já se jen otočila bylo to pár vteřin a už byl na konci chytla jsem ho za nohu. 😉
Teď jak začal lozit tak mám snad i oči vzadu a bude hůř jak bude chodit, protože když už teď řeknu tytyty tam nesmíš tak to se mu líbí a hrozně by tam chtěl 😃 😃 😃
lenkaatom
6. kvě 2009
Jinak přejeme Nikolce ať se brzy uzdraví. 🙂
No já sádru jako dítě nikdy neměla zato jsme si to vybrala v těhu měsíc před porodem jsme měla úraz a sádra byla na ruce jedna dvě 😃 😃