• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
ne nedělali, ale léčila se tam s různými problémy celá ženská část manželovi rodiny a doktor je i jejich známý, tak snad ví co dělá. U manžela v rodině měly totiž všechny ženský dost vážný gynekologický problémy... Taky mám strach, že co když se ukáže, že je třeba problém úplně někde jinde, ale raděj na to moc nemyslím. Zatím se ani moc neupínám k tomu, že by to vyšlo... Snažím se tomu nechat volný průběh, i když mám strach.
27. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
lenh no ono je to možná lepší ted risknou a kdyby se to snad nepovedlo tak pak řešit genetiku atd....
27. kvě 2009 v 18:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No Rudi to teď přesně nevím, ale pohyblivý je má ažaž, doktor říkal, že to bude tím, že jsem otěhotněla... Akorát je špatný, že vždycky nejrychleji doplavala ta né zrovna ideální...
27. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, tak to určo ICSI pomůže, oni už tu holku šikovnou najdou co má jednu hlavu krk i ocásek...
27. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: jojo ty my chceme taky do vajíček :slight_smile:)))
27. kvě 2009 v 18:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
chrobi no já mu to nevpálila jako že za to může ale proč my nemůžeme a ostatní můžou..
i když jednou jsem mu řelkla že jeslti nebudeme mít dítě že ho opustím...
myslela jsem to tak že v případě že by to nešlo tak jít i do adopce nebo tak.. což on zatím striktně odmítá...
on si teď myslí že IVF určitě vyjde..
bude asi zklamanej víc než já když nevyjde
27. kvě 2009 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lenh a budou vám dělat PICI ?
jo ta žádanka na tu krev z Heliosu je podepsaná Texlem doufám že to píšu správně :wink:
27. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
to snacha mé známe potratila asi šestkrát, po sedmé se to podařilo s darovanýma spermijkama... Dali do toho všechny úspory... Narodila se jim krásná holčička. No a za rok a půl od toho se jim narodil přirozenou cestou krásnej zdravej klouček. A pak že to nejde přirozeně...
27. kvě 2009 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
no vy krafalky.... jdu číst :confused:
27. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky mě řekl doktor že neotěhotním ani za 30 let s tím co tam manža má
27. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
to se teda dějou na tom světě věci,ale bývá to tak, když si myslíš, že už jste zkusili vše a nejde to, tak proč antiko...a on se to pak podaří, když už vlastně s tou variantou ani nepočítáš...
27. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ruda: mám ten hyperstimulák a voda mně tlačí asi na žaludek, tak mě strašně pálí žáha, ale to je fakt hnus,vždycky si to musím v krku posunout nazpět :slight_smile: Já jsem vždycky jedla dost, takže myslím, že zatím furt stejně a se spaním je to o ničem. jak si zdřímku po obědě, tak celou noc nespím a otravuji v noci manžela, ale dost :slight_smile:
27. kvě 2009 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
si připadám zaostalá, co je přesně PICI?

No Texl je primář... K němu právě chodím...

Jinak nám řekl, že to bude ICSI a víc že se domluvíme až při stimulaci zároveň s ním a embryologem.... :confused:
27. kvě 2009 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak co si píchám injekce tak jsem pořád ospalá... Já bych klidně prospala den i noc :slight_smile: A žravá jsem taky. Manžel je sice kuchař, ale říkal, že jak se to ještě zhorší, tak už nebude vědět čím mě zasytit :grinning:
27. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
já už jsem od stimulky přibrala 6 kg, ale doufám, že je to tou vodou v břichu nebo jinak zachvilku budu mít 100 kg manžel vedle sebe velrybu :angry:
27. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lenh no PICSI se připlácí stojí 3000 a proto vlastně chodím do Brna a ne do Parubic..
je to nějaká metoda která pomáhá vybrat ty nej nej spermijky - jakože nějakej povrch by k sobě měl přicucnout spermie co jsou nejlepší morfologicky, taky nejpohyblivější.. snad i DNA uvnitř by mělo být ok - to prý odhadujou podle váhy a tak..
je to jako by zpět k výběru přirozenou cestou protože embriolog se může seknout - vybrat na pohled hezkou ale uvnitř už horší..kdežto když je necháš aby se přirozeně oplodnily tak vajíčko si jakože přirozeně snaží přitáhnout to dobrou - ale jsou vyjímky.. proto se to obchází a jedna z metod jak vybrat nejlepší je právě PICI sa mozřejmně k tomu pak ještě ICSI..
no snad mě chápete :grinning:
27. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo chápu :slight_smile: no tak na to se budu muset ještě zeptat... Dneska pět a půl tisíce za Puregon... a pak všechny příplatky co budou potřeba... A pak všechny ty fyzický věci jako píchání, odběr a transfer zpět...Si říkám, že to mimi bude ten nejhodnější andílek, když jsme ochotni pro něj ještě před vznikem tolik obětovat...
27. kvě 2009 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Vítám novou členku

Chrobí, dyť jsem ti tu mrcrhu mrchovatou posílala minulý týden, ona ještě nedošla :confused:

Wrtul, hlavu vzhůru, příští týden už budeš mít první včeličku a pojede to jako po másle,uvidíš :slight_smile:
27. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
lenh jasně, že to bude to nejhodnější a nejkrásněšjí miminko na světě :grinning: páč bude mít suprový a krásný rodiče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
mil jo sice posílala ale kde je ??? :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 18:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
žalujte poštu :slight_smile:
27. kvě 2009 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
27. kvě 2009 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
27. kvě 2009 v 18:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
chrobi a já ti ji posílala taky ony ty dvě potvory asi spolu někde pařej proto ti ještě nedošla :grinning:
miluško píchat budu až od 11.6 příští týden začínám s proverou teprve víš
27. kvě 2009 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Wrtul, no to je jedno... prostě už se něco bude dít :slight_smile:

Irmi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Je fakt, že od toho jak jsem začala brát Proveru tak mi to celkem utíká. Když se něco děje je to lepší. Provera, za chvíli Decapeptyl, dneska krev, v pátek Puregon, pondělí krev... Snad to bude pořád tak utíkat. A po odběru vajíček půjdu pěkně na nemocenskou ať se netrápím v práci a pak už jen čekat...
27. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
wrtul, ja ty depky mela taky, kor kdyz kolem me to vsude tehotnelo a jezdilo s kocarkama, na manzela jsem byla taky protivna, sem i vyhrozovala, ze se s nim rozvedu atma moznost mit deti s nekym jinym, no prestali jsme to v pohode :grinning: :grinning: snazili jsme se 4 roky, clovek si porad nechtel pripoustet, ze by bylo nekde neco spatne, ale nedepkuj, nema to opravdu cenu
27. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
smilers díky :frowning2: stejně ti moc fandím :dizzy_face:
a máš pravdu depky nemají cenu však se je taky snažím odhánět jak to jde :wink:
27. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
wrtul ja fandim hlavne vsem snazilkam, co musi podstupovat IVF, protoze je to proces u ktereho je vysledek hodne nejasny a hlavne financne narocny, a hodne to i proveri vztahy mezi partnery
27. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
smilers máš pravdu ty na rozdíl ode mě víš o čem mluvíš..
mě to zatím jen čeká..
i když už jsem si zažili svoje.. ale blbý je že já čekám že to hroší ještě příjde víš..
27. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek