• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Chrobi, záleží jen na tobě. Ty musíš vědět, abys nebyla pak zbytečně zklamaná a se špatnou náladičkou. Tak držím palečky ať tam // jsou :wink:
17. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé a za chvíli nás čeká stá stránka :grinning: Můžeme slavit :sunglasses:
17. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha už je stá stránka, než jsem to poslala :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki pro mě lepší vědět jak si namlouvat to na mě působí hůř ......
17. čer 2009 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
stovka pokořena :slight_smile: teda ale jedeme...ono i ta tabule je krásně plná, to už za chvilku bude přes celou stránku..
Chrobí přesně tak, když tam stín nebude, pořád zůstat v klídku, že je brzo..to se přece nevylučuje..
lopat já to měla naopak nejdřív HCG v krvi, tak testování bylo vlastně!jen! pro památku, když už jsem z krve věděla, že tam je...byla jsem brzo kvůli OHSS
17. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů Kapr určo ji tam budeš mít :wink:
17. čer 2009 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
.....rudo že bych taky nběhla kvůli OHSS? :slight_smile: Pravda, loni mě hlídasli, letos nic :slight_smile: Ale když já si holky píchám ten clexan a jak mám večer tvrdý břicho, tak se mi po tom dělají boule a pěkní modráky :frowning2:
17. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já píchám Fraxiparin a v pohodě..víš na co jsem přišla, že to míň bolí a nedělá to modřiny, když tu řasu držíš pořád i když to tam vstřikuješ a vstřikuj to velepomaloučku...uvidíš že je to lepší a nemasírovat po vpichu, jako netřít a tak, lehce otřít desinfekcí a nechat být..
17. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nic nepíchám jen v pondělí byla jedna včelička decapeptylu ... asi aby se nerozjel OHSS nebo nevím na co jsem to měla píchat
17. čer 2009 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to dělám:slight_smile: úplně stejně.je fakt, že asi záleží, jak se mi to podaří píchnout. Poprvé jsem měla modřinu pak dlouho nic a předevčírem jsem se asi nějak blbě trefila či co :frowning2: ale masírovat po tom, to asi nedám. Bolí mě ten vpich asi tak hoďku po tom.
17. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí to se máš, já už jsem jako cedníček..prý budu píchat tak do 8tt,ale dkyž je to pro mé dobro a pro dobrou broučků... prý jak je ta krev řidší, tak se jim líp "pije" :grinning: jsou to malý upírci
17. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda no jo ty si to taky pěkně vyžíráš od začátku no jo ... já nemám problém, ale taky jsem měla prd vajíčka... a prd embryjka takže ono co je lepší??
17. čer 2009 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaký prd, máš teda krásný dva prdíky v břušku... :wink:
Je fakt, že za komplikace jsem docela ráda, aspoň jsem do centra jezdila často a brzo a nestresila doma..a každý příznak, byť nepříjemný mi dává najevo, ano jsem V TOM :grinning:
17. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek,chtela jsem jit na koupit testiky,ale jak vas procitam tak je to asi brzo...kapr,chrobi drzim palecky urco se dockame // :wink:
17. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo to máš pravdu víš, že tam jsou už po týdnu :slight_smile:) a dál ti to davají na jevo :slight_smile:)
17. čer 2009 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
astraka kdy jsi byla na ET?
17. čer 2009 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi vždyť máš krásný pulečky v bříšku :slight_smile: Nám jich oplodňovali 12 vajíček a zbyli nám tři no... On si nikdo nevybere. Musíme jen věřit, že tam ty čárky budou Teda jak začnete testit tak to asi taky nevydržím i když jsem o dva dny později...
Rudíku se máš, že víš že tam jsou a za chvíli budou krásní, velcí se srdíčkama bijícíma jako zvony :dizzy_face:
17. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky kočky..
nestíhám vás dočítat celý den jsem někde byla nejdřív u dotkory (sem si myslela že si nechám napsat rehabilitace se zády prdlajs :frowning2: bylo tam asi milion lidí no zítra to zkusím znova) pak u kamarádky.. ti se už snaží o druhé mimčo (chjó a to je mladší než já) předpokládám že na první pokus se to povede :frowning2: ale přeju jim to..
no a pak u mamky na pokec.. venku je krásně tak jsem ráda :dizzy_face: že aspoň že tak..
jinak myslím že zítra frčím do Brna.. břicho bolí jak svi..a.. tak už aby ms dorazila a já mohla vyrazit a začít stimulovat konečně :wink:
17. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenh neboj brzo budeš ukazovat // :wink: :dizzy_face:
17. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na ET jsem byla v sobotu,na HCG jdu az 29.7 zacina me bolet bricho jako kdyby mela dorazit mrcha :frowning2: ,
17. čer 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
astrako... promin ale ty děláš jak kdyby jsi tady nečetla těhule jak můžeš po et v sobotu říkat, že tě bolí břicho jak na mrchu? to je dost brzo ne? to je měly všechny těhule tady pocity na mrchu !!!! tak holka hlavu vzhůru !!! mě nebolí nic a to je horší !!
17. čer 2009 v 15:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dokud se naplno nekrvácí, tak optimismus - to je rozkaz :angry:
17. čer 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyyyy, když testnu dřív zatratíte mne? :wink:
17. čer 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi tehule nectu,ale v nedeli mi bylo jak pred mrchou,rikala jsem si ze je to moc brzy.minule mi tak blbe nebylo.
17. čer 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky žirafindny,

Kapříku a proč? O kolik dřív chceš testovat? :wink:

Jo Wrtul, jestli po IVFku budu taková nedočkavá jako teďky, tak lízátká jsou tvoje, páč jsem testovala už včera, o den dřív :sweat_smile:
17. čer 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Môžem sa ku Vám pridať? :sweat_smile: Je tu ešte niekto kto by len začal stimulovať?
17. čer 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já stimuluji od 10.6 . 21.6. jdu na odběr vajíček, pak IVF.
17. čer 2009 v 18:09  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi ja som začala 09.06. Proverou, mám dlhý protokol, ty krátky však? Čo picháš? Ako znášaš? Veď 21.06 je zachvíľu, budem držať palce :wink:
17. čer 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooooo,milu o týden? :fearful:
17. čer 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem trošku pozadu, co je holky dlouhý a co krátký protokol?
17. čer 2009 v 18:28  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek