• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
chrobi no zatím se mi to mluví na KETu jsem byla v pondělí takže jsem teprve 3 dny po počkej jak budu blbnout za týden :grinning:
18. čer 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky kdo že říkal že při stimulaci se musí jíst hodně jogurtů? mě už lezou krkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. čer 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilko tak to jó protože já už blbnu :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 07:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko asi nejsou nutné jogurty o tom nic nevím, ale bílkoviny a voda aby nebyl hyperstimulák :slight_smile:
18. čer 2009 v 07:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo ale já zatím jen utlumuju..
v čem všem jsou bílkoviny? jogurtů jsem už mírně přejedená :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. čer 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul teď ještě ani ne ale pak až začneš s puregonem nebo čím budeš stimulovat tak to chce jíst bílkoviny a hodně pít jako prevenci OHSS já si těžkou verzí OHSS prošla vím o čem mluvím :wink:

chrobi nedivím se ti ale je fakt že u prvního KETu v březnu jsem byla mnohem nervoznější teď už to snášim o moc líp :wink:
18. čer 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
musilko já vím.. však se snažím dost pít a tak už teď si říkám že to tělu určitě pomáhá vylučovat to co nechce a tak co nejrychleji..
holky mě bolí břicho už aby ms dorazila je úplně brutálně na spadnutí.. a to by bylo ok jsem 30DC a tak to má podle protokolu být!
se bojím že nedorazí ani dneska a já budu muset na krev v sotobu a to by bylo na kulový páč nevím jeslti by tam byl nějaký doktor který by mi dal neschopenku :unamused: :confounded:
18. čer 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko v mase jsou bílkoviny a tvaroh a luštěniny atd.
18. čer 2009 v 07:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda koukám do tabulky že nás stimulantek moc není..
¨já už se chci přesnunout do tabulky čekání na // kéž by :pensive:
18. čer 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj maso můžu :grinning:
tvaroh neee a luštěniny ty jo.. :dizzy_face:
18. čer 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul klidně si v lékárně kup i Protifar myslím se to jmenuje počkej až se mi vcucne utrogestan a zajdu se ti podívat to je bílkovina v prášku rozmíchá se v mlíku a vypije.
18. čer 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Musilko to ti někdo doporučil?Díky moc že se mi jukneš :wink:
18. čer 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilko jo to chápu poprvé je človek vždycky vyklepanej :slight_smile:) druhé ivf už taky budu zvládat s přehledem :slight_smile:
18. čer 2009 v 07:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul jj když jsem v říjnu byla na OPU tak mi to doporčila holčina co si OHSS taky prošla a teĎ má krásný dvě holčičky -luzza :wink:
18. čer 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi žádný druhý nebude potřeba :wink:
18. čer 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už na 3.KET taky nechci :grinning:
18. čer 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi to je pravda třeba žádný druhý nebude! určitě nebude uvidíš!!když jste to dokopali až k ETu :wink: :dizzy_face:
musilko já chci taky dvě holičičky.. :pensive:
holky já mám dnska divnou náladu snad je to tím že se mi mění hladina hormonů.. a už ta potvora každou chvíli dorazí!
18. čer 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul já jsem přes den v pohodě padá to na mě až večer :unamused:
18. čer 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mě je to lautr jedno hlavně ať je to zdravý krásný a ať je to z tohohle KETu :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já byla včera unavená a tak.. ale večer jsem nemohla usnout.. uvažovala jsem co budu dělat s tou krví..
co když vlak bude mít sekeru a ujedou mi? půjdu další den a co když budou mít sekeru zase..chjó už chci mít tu krev za sebou vědět výsledky a mít nafasované další injekce a celkově prostě vědět že se zatím všechno vyvíjí jak má :frowning2:
jo chrobi manža mi včera píchnul injekci byl moc šikovnej a jemnej.. už podruhý :wink: :dizzy_face:
18. čer 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Wrtulko já bych se do stimulantek přidala-a ráda,ale čekám na ms.......Pak od 4DC mám mít Gonal a kr.protokol.
Jinak přeji všem krásný slunečný den :sunglasses: ,my na Ostravsku takový máme :slight_smile:
18. čer 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Denisko tak třeba budeme stimulovat spolu :wink: však já zatím jen utlumuju a nestimuluju..
chrobi zítra snad! když dorazí ta červená tetka dneska a nebude dělat dášu :grinning: tak zítra bysme mohly na ten oběd kolem 11 co ty na to?
18. čer 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul,únava je normální a počkej až dorazí ms a začneš stimulovat-to se rovnou zabydli na posteli :grinning: teda já to tak měla :slight_smile: Manža je šikovný :wink: můj mi píchl naštěstí každičkou včeličku,ještě mě vždy rozesmíval a zpříjemňoval mi to,takže na to ráda vzpomínám :slight_smile: A s tím vlakem Wrtul-tak jeď třeba o 2-3hoďky dřív a máš to! :wink:
18. čer 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky já se právě opravdu obávám, že v září razím znova.....
18. čer 2009 v 07:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi a proč jako???
18. čer 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi zatím neplaš zatím nic nevíš tak si to užívej. I když plně tě chápu při minulým KETu jsem to vzdala už někdy pátý den prostě jsem to někde uvnitř cítila...
18. čer 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko no vidíš manžel šel do sebe to je supr :slight_smile:))))
18. čer 2009 v 07:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plaším děvčata plaším... :slight_smile:) protože 4 dne po oplození bývají morule a ty já jsem neměla to je jediný důvod proč plaším....

musilko vidíš já mám taky vnitřní pocit .... nevím proč ale nějak jsem tomu včera krapítek přestala věřit ....
18. čer 2009 v 07:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Denisko já nemůžu jet od 2-3 hodiny dřív..
já bydlím kousek od Pardubic a jedu na 7 mou ráno do Brna na kerv.. pak vyfásnout léky a tak..
na 7 mou ráno se do Brna prostě dostat nedá (kromě auta a to si nelajznu) takže budu spát u kamarádky u Hodonína - odtamtud jede fajn vlak v 5h a po 6 té krátce jsem v Brně.. ale bojím se co kdyby měl sekeru.. to bych v tom Brně musela zůstat do dalšího dne a jít na krev další den asi...
je to náročný mít CAR takhle daleko ale my to zvládneme!
Jinak já si píchám injekce sama a už mi to jde.. ale včera jak jsem byla unavená tak jsem o to manžu poprosila on je fajn a už to taky zvládá..tak mi to píchnul jemňoučce v pohodě..jen jsem si asi vybrala blbý místo blízko pupiku a tam to bolelo :pensive:
ale holky to musím napsat zatím nemám ani jednu modřinu na bříšku není vůbec vidět že pícháme injekce (tedy když pominu že jsou trošku znát ty vpichy)
18. čer 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko supr to bychom mohly mohly by jsme jít někde kolem Heliosu .... co Lenh jde taky?
18. čer 2009 v 07:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek