Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
musilka
18. čer 2009
chrobi no zatím se mi to mluví na KETu jsem byla v pondělí takže jsem teprve 3 dny po počkej jak budu blbnout za týden 😃
wrtulkaautor
18. čer 2009
Holky kdo že říkal že při stimulaci se musí jíst hodně jogurtů? mě už lezou krkem :-p 😃
chrobacek
18. čer 2009
musilko tak to jó protože já už blbnu 😃 😃 😃
chrobacek
18. čer 2009
wrtulko asi nejsou nutné jogurty o tom nic nevím, ale bílkoviny a voda aby nebyl hyperstimulák 🙂
wrtulkaautor
18. čer 2009
no jo ale já zatím jen utlumuju..
v čem všem jsou bílkoviny? jogurtů jsem už mírně přejedená 😉 :-p 😃
musilka
18. čer 2009
wrtul teď ještě ani ne ale pak až začneš s puregonem nebo čím budeš stimulovat tak to chce jíst bílkoviny a hodně pít jako prevenci OHSS já si těžkou verzí OHSS prošla vím o čem mluvím 😉

chrobi nedivím se ti ale je fakt že u prvního KETu v březnu jsem byla mnohem nervoznější teď už to snášim o moc líp 😉
wrtulkaautor
18. čer 2009
musilko já vím.. však se snažím dost pít a tak už teď si říkám že to tělu určitě pomáhá vylučovat to co nechce a tak co nejrychleji..
holky mě bolí břicho už aby ms dorazila je úplně brutálně na spadnutí.. a to by bylo ok jsem 30DC a tak to má podle protokolu být!
se bojím že nedorazí ani dneska a já budu muset na krev v sotobu a to by bylo na kulový páč nevím jeslti by tam byl nějaký doktor který by mi dal neschopenku :-| :-S
chrobacek
18. čer 2009
wrtulko v mase jsou bílkoviny a tvaroh a luštěniny atd.
wrtulkaautor
18. čer 2009
teda koukám do tabulky že nás stimulantek moc není..
¨já už se chci přesnunout do tabulky čekání na // kéž by |-|
wrtulkaautor
18. čer 2009
jj maso můžu 😃
tvaroh neee a luštěniny ty jo.. x-)
musilka
18. čer 2009
wrtul klidně si v lékárně kup i Protifar myslím se to jmenuje počkej až se mi vcucne utrogestan a zajdu se ti podívat to je bílkovina v prášku rozmíchá se v mlíku a vypije.
wrtulkaautor
18. čer 2009
Musilko to ti někdo doporučil?Díky moc že se mi jukneš 😉
chrobacek
18. čer 2009
musilko jo to chápu poprvé je človek vždycky vyklepanej 🙂) druhé ivf už taky budu zvládat s přehledem 🙂
musilka
18. čer 2009
wrtul jj když jsem v říjnu byla na OPU tak mi to doporčila holčina co si OHSS taky prošla a teĎ má krásný dvě holčičky -luzza 😉
musilka
18. čer 2009
chrobi žádný druhý nebude potřeba 😉
musilka
18. čer 2009
já už na 3.KET taky nechci 😃
wrtulkaautor
18. čer 2009
chrobi to je pravda třeba žádný druhý nebude! určitě nebude uvidíš!!když jste to dokopali až k ETu 😉 x-)
musilko já chci taky dvě holičičky.. |-|
holky já mám dnska divnou náladu snad je to tím že se mi mění hladina hormonů.. a už ta potvora každou chvíli dorazí!
musilka
18. čer 2009
wrtul já jsem přes den v pohodě padá to na mě až večer :-|
musilka
18. čer 2009
jinak mě je to lautr jedno hlavně ať je to zdravý krásný a ať je to z tohohle KETu 😃 😃 😃
wrtulkaautor
18. čer 2009
no já byla včera unavená a tak.. ale večer jsem nemohla usnout.. uvažovala jsem co budu dělat s tou krví..
co když vlak bude mít sekeru a ujedou mi? půjdu další den a co když budou mít sekeru zase..chjó už chci mít tu krev za sebou vědět výsledky a mít nafasované další injekce a celkově prostě vědět že se zatím všechno vyvíjí jak má 😞
jo chrobi manža mi včera píchnul injekci byl moc šikovnej a jemnej.. už podruhý 😉 x-)
deniska24
18. čer 2009
Ahojky holky!
Wrtulko já bych se do stimulantek přidala-a ráda,ale čekám na ms.......Pak od 4DC mám mít Gonal a kr.protokol.
Jinak přeji všem krásný slunečný den 😎 ,my na Ostravsku takový máme 🙂
wrtulkaautor
18. čer 2009
Denisko tak třeba budeme stimulovat spolu 😉 však já zatím jen utlumuju a nestimuluju..
chrobi zítra snad! když dorazí ta červená tetka dneska a nebude dělat dášu 😃 tak zítra bysme mohly na ten oběd kolem 11 co ty na to?
deniska24
18. čer 2009
Wrtul,únava je normální a počkej až dorazí ms a začneš stimulovat-to se rovnou zabydli na posteli 😃 teda já to tak měla 🙂 Manža je šikovný 😉 můj mi píchl naštěstí každičkou včeličku,ještě mě vždy rozesmíval a zpříjemňoval mi to,takže na to ráda vzpomínám 🙂 A s tím vlakem Wrtul-tak jeď třeba o 2-3hoďky dřív a máš to! 😉
chrobacek
18. čer 2009
no holky já se právě opravdu obávám, že v září razím znova.....
deniska24
18. čer 2009
Chrobi a proč jako???
musilka
18. čer 2009
chrobi zatím neplaš zatím nic nevíš tak si to užívej. I když plně tě chápu při minulým KETu jsem to vzdala už někdy pátý den prostě jsem to někde uvnitř cítila...
chrobacek
18. čer 2009
wrtulko no vidíš manžel šel do sebe to je supr 🙂))))
chrobacek
18. čer 2009
plaším děvčata plaším... 🙂) protože 4 dne po oplození bývají morule a ty já jsem neměla to je jediný důvod proč plaším....

musilko vidíš já mám taky vnitřní pocit .... nevím proč ale nějak jsem tomu včera krapítek přestala věřit ....
wrtulkaautor
18. čer 2009
Denisko já nemůžu jet od 2-3 hodiny dřív..
já bydlím kousek od Pardubic a jedu na 7 mou ráno do Brna na kerv.. pak vyfásnout léky a tak..
na 7 mou ráno se do Brna prostě dostat nedá (kromě auta a to si nelajznu) takže budu spát u kamarádky u Hodonína - odtamtud jede fajn vlak v 5h a po 6 té krátce jsem v Brně.. ale bojím se co kdyby měl sekeru.. to bych v tom Brně musela zůstat do dalšího dne a jít na krev další den asi...
je to náročný mít CAR takhle daleko ale my to zvládneme!
Jinak já si píchám injekce sama a už mi to jde.. ale včera jak jsem byla unavená tak jsem o to manžu poprosila on je fajn a už to taky zvládá..tak mi to píchnul jemňoučce v pohodě..jen jsem si asi vybrala blbý místo blízko pupiku a tam to bolelo |-|
ale holky to musím napsat zatím nemám ani jednu modřinu na bříšku není vůbec vidět že pícháme injekce (tedy když pominu že jsou trošku znát ty vpichy)
chrobacek
18. čer 2009
wrtulko supr to bychom mohly mohly by jsme jít někde kolem Heliosu .... co Lenh jde taky?

Začni psát odpověď...

Odešli