Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
musilka
18. čer 2009
chrobi no já jak ve čtvrtek testnu a nebude tam nic tak mě to taky položí. Máme už jen dva mrazáčky a spíš s nima moc nepočítám ptotože zatím z těch 9 rozmrazených to rozmrazení přežili jen 4. Spíš počítám s dalším IVF zas na podzim jako loni
wrtulkaautor
18. čer 2009
No jeslti se tu ukáže tak snad jo 😃 já ale pořád čekám tu ms! ]-(
U Heliosu je jedna dobrá restauračka už nevím jak se jmenuje ale tam bývá narváno.. jsme tam chtěly jít jak jsem byla v Brně naposledy a nesedly jsme si..
Máš nějaký typ?Jo já se v Brně moc nevyznám musíte si mě vyzvednout na nějakým jasným místě 😃 😃
deniska24
18. čer 2009
Chrobi-vys..se na nějaké pocity! ]-( Není důvod to vzdávat!!!!!!!!!!! 😉
wrtulkaautor
18. čer 2009
pravda holky nesmíme se vzdávat .. musíme bojovat mimiskové za to všechno stojí!
chrobacek
18. čer 2009
musilko my máme prd ty máš alespon šance jinak holčině na jiném tematu se povedl 3.KET a má dvojčátka 🙂, takže nikdy neříkej nikdy 🙂)
ruda
18. čer 2009
dobré ránko žirafky 🙂 😎
Sluníčko z jihu hlásím taky
Holky, nevěšte hlavu, určo to dobře dopadne..musíte tomu věřit...vím, je to někdy hoodně těžké..
Wrtul kašli na jogurty, dej si masoooooooo
wrtulkaautor
18. čer 2009
rudo 😃 😃 😃 ahojky..
chrobacek
18. čer 2009
Rudo tobě se to kecá 😃 😃 😃
ruda
18. čer 2009
cococococo, taky budeš zase utěšovat ty, co jsou v tabuli nad tebou..
ruda
18. čer 2009
na zlínské diskuzi máme čerstvé // po 3. IVF 🙂
chrobacek
18. čer 2009
rudo no to je krása.... já taky věřím , že se nám povede nejpozději do třetice 🙂)))) dívala jsem se na statistiku v repromedě tam mají, že 3. cyklus se to povede skoro všem.....
wrtulkaautor
18. čer 2009
holky povede se to musí!!! 😉 ale už bych taky chtěla // byla by to pohádka 😉 x-)
ruda
18. čer 2009
u nás taky holčina co se mnou ležela, říkala, že do třetice se to povede víc jak 90% holek, ona sama chudák byla tak na desátém pokusu...nevím přesně,ale příčinu nemají..tak je tam taková "rarita" chudák holka,ale děsná optimistka, pořád se smála..měla můj obdiv
chrobacek
18. čer 2009
jo práve ta patří bohužel do těch 10% 😞((
ruda
18. čer 2009
mezi náma tady už není žádná 10%...uvidíš...smůla už se vyčerpala, na chudáčcích podporách, těm to klapne hnedle příště..
chrobacek
18. čer 2009
jojo klapne, protože šance se zvyšují 🙂
ruda
18. čer 2009
no to je jasnačka!!!! 🙂
siki26
18. čer 2009
Achojky holčiny 🙂

Já pořád všem držím palce, že už mě docela bolí 😉
Irmi - to je super, že se mimísci drží, jen tak dál.
Chrobi - neplaš, stejně tím nic nezměníš. Musíš myslet optimisticky a ono to dřív nebo později určitě vyjde, uvidíš. Já se tím taky pořád chlácholím 🙂

Já jdu zítra na odběr, tak držte palečky, aby získali co nejdvíc siláčků 😃
ruda
18. čer 2009
siki, to víš, že budu držet palečky, vší silou.. budeme na sebe myslet...zítra jdu taky na kontrolu a jsem napnutá jako špagáááááát
siki26
18. čer 2009
Tak fajn, zařídím, aby se mi při narkóze o tobě určitě zdálo a budu držet palečky 😉 😃
chrobacek
18. čer 2009
siki všichni na tebe budeme myslet a rudu taky už dones fotku 🙂)))
lucifirek
18. čer 2009
tak to mě mrzí,že to nezabralo,ale určitě to vyjde.Musíme tomu věřit. No my si vitamínky naordinovali sami. A hlavně manža přestal kouřit,tak uvidíme,jestli to bude mít nějaký výsledek,když ne,tak s tím stejně nic nenaděláme. BUdu držet pěsti. Jak nám nutili dárce,tak do toho zatím nechceme jít. Tak uvidíme. Zatím pa
kapr
18. čer 2009
Tak chrobi, testla jsem a zatím nic 😞 ale snad tam jsou. Chci tomu věřit. Co ty?
chrobacek
18. čer 2009
kapr ahoj já taky kulovku 😞 tak ještě musíme počkat 😞
kapr
18. čer 2009
Tak zase zítra? 🙂
chrobacek
18. čer 2009
jojo zítra 🙂))) a pozítří .... popozítří 🙂))))
kapr
18. čer 2009
...ty já jsem si vyndala zase ty testíky z loňska a počítala jsem dny. Zjistila jsem, že až 8 den jsem měla slabou čárku na tom citlivějším testu (10) a až 10 den slabou na normálním. Tak se tím uklidňuju. 🙂
chrobacek
18. čer 2009
fakt? to je supr takže budeme mít čárky kdy? v neděli?
kapr
18. čer 2009
jojo, takže v neděli by tam mrška mohla být. 😉
chrobacek
18. čer 2009
jůů dobrý 🙂 v neděli ji beru 🙂)))) ale stejně zítra testnu 😉 nebo ne?

Začni psát odpověď...

Odešli