• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
tak nebud jinak ji nedostaneš !!!

mě nabídli neschopenku až 10 den cyklu po kontrolním utz dr. řekl, že by byla dobrá, že je riziko protože jsou vaječníky zvětšené .... a pak mi znovu chtěl napsat po ET
18. čer 2009 ve 14:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to dělají wrtul takové ofuky? To u nás dávaji neschopenku hned jak si o ní někdo řekne:slight_smile:
Chrobi taky dobrý, aspoň hned víš na čem jsi. To jsem zase zvědavá na ráno:slight_smile: asi tam pořád nic nebude. Už nebudu testovat desítkou, bo to stejně nemá smysl. A dnes jsem kvůli tomu nemohla spát. Jsem se převalovala v posteli do 3 do rána a v šest jsem už byla vzhůru.
18. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem mluvila se šéfem říkal ať jsem v klidu a tlačím to na co nejdelší neschopenku že teď je stejně v práci klid :dizzy_face: tak jsem happy :dizzy_face:
18. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kapr jo dělají ofuky ale já jim to tam vysvětlím tak mi ji snad dají!!! ale nejsem z toho nadšená navíc se bojím aby tam byl někdo kdo mi ji od té soboty dá
18. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a potřebuješ ji od soboty? nebo stačí třeba od pondělka?
18. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no od pondělka ale jde o to že mi ji někdo musí napsat a jde o to že já tam asi pojedu v sobotu .. protože mrcha dělá dášu :angry:
18. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a nebo v pondělí no šéf to ví a vše v poho tak jsem mnohem klidnější do konce týdne mám dovču a pak uvidíme prostě buď někoho na tu neschopenku ukecám v sobotu nebo v pondělí kdybych tam jela na UTZ
18. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak ať to dobře dopadne.
Já jdu na dvě hoďky na meeting, takže se s vámi loučím, nakouknu pak už jen v pět a zítra ráno Chrobi testujeme:slight_smile:))))) hahaha to je ale sranda. hned mi je lépe:slight_smile: děkuji moc
papa
18. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pá pá kapr :wink:
18. čer 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr čááágo :slight_smile:)) já jsem taky nespala od 5,30 :slight_smile:)) tak jsem valila počurat papírek :slight_smile:)))
18. čer 2009 v 15:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
obávám se, že zítra se to bude opakovat :slight_smile:))
18. čer 2009 v 15:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr, chrobi, to je teda super seriál na pokračování, rozhodně o moc napínavější než "růžovka", tak uvidíme, jestli už se to v dalším díle rozloupne nebo jestli nás budou mrňousci napínat :grinning: držím palce a spinkejte pěkně, to mají miminka rády....
Wrtul teda tak to je , kdo chce mrchu si dáva na čas a kdo ji nechce, tak klidně přijde dřív..
Já dnes pořád hysterčím, že teču nebo špiním,.ale naštěstí jen Crinone...tfuj...ale už aby byl zítřek..
Večer jdeme do vinárny a chceme pro Dr. koupit lahvinku dobrého vínka, kdyby už byly srdéčka, ať to snáma zapije...
18. čer 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi: ty už testuješ?
18. čer 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
guci furt :slight_smile:)) dokud tam nebudou :slight_smile:)))
18. čer 2009 v 15:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tjo :grinning: , no neříkám nic
18. čer 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudo prosím tě nedivoč a řekni si o utroš z gelu máš nevíky :slight_smile:
18. čer 2009 v 15:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci nejen ona i Kapřík..mají miliony testů a každé ráno se hecují a je to super je sledovat...chytnou stínek od prvopočátku..a každé ráno dobrodružství, jestli U6 a nebo až ZÍTRA
18. čer 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo ještě že tu mám Kapr :slight_smile:) jinak by jste mě ukamenovaly a já bych musela natajnačku :slight_smile:))
18. čer 2009 v 15:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi neRvíky že? to je jedno, ten by tekl taky a je to pohodlné, nic mi nedělá, ale i když ze mě nejde gel, tak mám pořád pocit, že :frowning2: a ono asi jen jak je horko, tak je vlhko :grinning: cvokaříme,ale to tak trošku všechny.
Gucci to gučátko je nádherné, je to tak nedávno, co jsi byla na začátku a výsledky super...už chci aky, to už bude krása...teď je to tak mooooc brzo, že mám strachy..ale večer jdeme posedět akoupit Dr. vínko aby to s náma zapil a to se pak musí podařit!!!
18. čer 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nenenne já vás podporuju /BEZ KAMENÍ/
18. čer 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudo dík :slight_smile:))) jo nervíky dělám faktury a koníkuju nejde to dohromady :slight_smile:))
18. čer 2009 v 15:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ten crinone jste si zaváděli až po transferu? Asi jo co? :sweat_smile:
18. čer 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda: ono to hrozně letí :wink:
k tomu testování si akorát myslím, že se zbytečně stresujete a moc na to myslíte :wink:
18. čer 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě dali utroš po OPU hned a dnes jsem ho zapomněla doma :frowning2:
18. čer 2009 v 15:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba ne, třeba je to uklidňuje, ....že můžou dělat aspoň něco..
chrobi kolikátý jsi den?
siki myslím, že už po OPU nebo po ET, teď si to fakt nevybavuju,ale víc si myslím, že už po OPU
18. čer 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi a kdy ho bereš?
18. čer 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
3 x 2tbl. :slight_smile:
18. čer 2009 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže od OPU ráno v poledne a večer
18. čer 2009 v 15:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci mě stresuje to že ho nemůžu udělat ten test, protože co kdyby tam ty // byly ??

rudo jsem teprve 9DPO a 5 po ET
18. čer 2009 v 15:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to já budu zavádět na noc.
No každopádně se zítra poptám, díkes. už jsem z toho docela jak na jehlách, chtěla bych to mít už za sebou a vědět, na čem jsem :sweat_smile:
18. čer 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek