• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
takže jestli nebudou // v neděli začnu docela jančit
18. čer 2009 v 15:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi: já ti ani nevím, jak jsi daleko, ale mě by stresovalo testovat a vidět /
18. čer 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci já jsem nikdy jinej test ani neviděla :slight_smile:)) kromě ovulačního :slight_smile:
18. čer 2009 v 15:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holt někdo je netrpělivej, viď chrobi :grinning:
18. čer 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: jo copak mě neznáte? já divočím furt :slight_smile:
18. čer 2009 v 15:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: a nejsem jediná kdo testuje dřív, ale na jednu jste nepřišly a já vám ji neprozradím :slight_smile:
18. čer 2009 v 15:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zvědavá na sebe :grinning: při 1.pokusu jsem to vydržela a netestila ani jednou, ale teď to asi tak jednoduchý nebude...
18. čer 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, ale IVF je něco jiného :wink:
18. čer 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsi dobrá :slight_smile:
18. čer 2009 v 15:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to něco jiného? Mně to přijde to samé... :confused:
18. čer 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no každá jsme jiná
já vím, že si o mě určo ted říkáte, že se mi to kecá, ale já jsem tomu tak moc věřila, že jsem ani nestresovala s testováním a až jsem věděla, že by to mohlo jít vidět, tak jsem testla... a vím, že kdybych testovala dřív a byla tam / tak by mě asi jeblo :slight_smile:
18. čer 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
přece Kapřík testuje s tebou..já to víííííííííííím
siki, nervozita a čekání...to je náš úděl...všech
18. čer 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki: tak já nevím...ale když my se snažili 2,5 roku o mimi a na testech byla /, tak mě to samo sralo, ale tenkrát mi přišlo těhu tak scifi, že jsem kvůli MS nikdy nebrečela třeba....ale IVF jsem já osobně brala jako poslední šanci a ne druhý pokus IVF ani třetí, ale první IVF jsem brala jako poslední šanci na otěhu a moc jsem tomu věřila, že to vyjde
18. čer 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudi, gucci to je pravda. mě by / asi taky v první chvíli hodně zklamala, ale zase je tu naděje na další den a testík :slight_smile:
18. čer 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudo ještě nekdo :slight_smile:))
18. čer 2009 v 16:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci víš co ono je to těžké já se strašně bojím, že tím jak byly pozadu tak se neujmou, takže naopak za stínek budu tak vděčná, že se to alespon jednomu povedlo..... já si vůbec nejsem jistá, že se povedlo ba právě naopak
18. čer 2009 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi tak ten zítřek neplatí.. ms pořád nikde snad do zítra dorazí a pofrčím k té kamarádce a do Heliosu v sobotu..
tak nevím chce se ti v sobotu na oběd? to asi neee vid? já jen že to pak pofrčím asi dom...rovnou..
18. čer 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za mne musím říci, že hecung s Chrobikem mi psychicky pomáhá. :slight_smile:
A jinak se s tím snažím netrápit :slight_smile:
A samozřejmě děkuji všem ostatním rovněž za podporu a za neukamenování :slight_smile:
Chrobi, počkej, pak vyhlásíme soutěž o nejhezčí foto s pěknou řádkou testíků :grinning: :grinning: :grinning: ...uvidíš jak nám budou kočky závidět :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. čer 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky :dizzy_face: :grinning:
18. čer 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo holky, když vás to nenervuje a dodává sílu, tak testujte jak je libo :wink:
18. čer 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki psala jsem ti na CAR, že kdyby něco, mám to doma a řekni si:slight_smile:
18. čer 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobře, díky moc, budu na to myslet :wink:
18. čer 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko jasný nedá se nic dělat tak se potákáme jindy :slight_smile: v sobotu nejsem v Brně jedeme k babičce na celý víkend .....

Kapr já jsem taky moc ráda, že tu jsi protože já netestovat prostě nevydržím a ty jsi moje podpora :slight_smile: snad se obě dočkáme a budeme tu v pondělí vystavovat fotky :slight_smile:)) teda alespon jednu s pozitivním testem
18. čer 2009 v 16:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, v pondělí je 9 den, to už by se holky mohly ukázat :dizzy_face:
18. čer 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já upaluju domů a zítra na mě myslete :wink: papa
18. čer 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko,

tak sangria s jahůdkama asi zabrala, ráno mě čekalo překvapení, no ani tak ne. Takže dneska volám do genetu a od zítra píchám :fearful: :dizzy_face:

Siki držím palečky :slight_smile:

Wrtul, tak jak to s tebou vypadá? Budeme "píchat" spolu? :grinning:
19. čer 2009 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

mil no supr hurá jdeš to toho tak držím palec at vám píchání jde od ruky :slight_smile:)

Kapr test nega opět ..... měla jsi taky minule negativní před tím pozitivním nebo jsi testla a byly tam?
19. čer 2009 v 07:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobíku ty už testuješ? :angry: :angry:
Ahojky Miluško ms zatím nikde a už mě to neba jsem 31 DC a měla by dorazit!Blbě mi je tak snad... dneska bych měla vyrazit směr brno tak snad se madam než vlezu do vlaku uráčí :frowning2:
19. čer 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko jasně od středy :slight_smile:)
19. čer 2009 v 07:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi ty jsi tajtrlík teda :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
neměla bys ty penízky co dáváš za testíky náááhodou radši schovat a koupit za to pak něco pořádnýho mimískům? :wink:
19. čer 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek