• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
chrobi je strašně brzo klid neplaš i v neděli je ještě dost brzo vydrž se mnou do středy taky budu testovat ve středu :wink:
19. čer 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musilko.... ale neříkej mi, že 10DPO tak nikdo čárku nemá :slight_smile:))) má.... takže tak stráášně brzo není .... ale vím, že to není ztracené a že se ještě můžou objevit :slight_smile:))
19. čer 2009 v 08:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko já mám testíky levné :slight_smile:))
19. čer 2009 v 08:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi nebudu se s tebou hádat ale v tématech o IVF už se pohybuju rok a vím že 5 dní po ET je fakt hodně brzo ale jak myslíš je to tvá věc.
19. čer 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musilko jejda já se taky nechci hádat chran bůh :slight_smile: jsem 6 den po ET
19. čer 2009 v 08:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky si myslím že je lepší netestovat tak brzo.. vede to pak ke zklamání :frowning2: a to bolí a někdy zbytečně..
no ale chrobi jak myslíš :wink:
ahojky Musilko jak je? :wink:
19. čer 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi já taky ne nale jen nechci abyses zbytečně stresovala tím že tam nejsou // když tam ještě být nemůžou vydrž aspoň do toho 10 dne po ET játo taky vydržim chci si pořád ještě užívat ten pocit že jsem třeba těhu i když to pak třeba nevyjde ale ten pocit je krásnej
19. čer 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. čer 2009 v 08:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musilko já vím, však neboj dávám jim čas do pondělí to by tam měly být, že jo?
19. čer 2009 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidíš a já zase nesnáším falešné naděje ... nechci si říkat 14 dní, že jsem těhotná....
19. čer 2009 v 08:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul jo je mi fajn dneska s manžou jedem do jičína potřebuju na nákup do Tesca protože už máme totál vyžráno a taky se stavíme na večeři. Víkend uteče zas jak voda a pak už budu v týdnu testovat. Koukám že u tebe mrcha furt nic potvora?
19. čer 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilko kdy máš ty jít oficiálně na krev?
19. čer 2009 v 08:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi pokud budu mít neg test tak na krev nemusim jen vyasadim léky a budu čekat na mrchu. ale skočim na ní k nám do laborky (dělám v nemocnici) to další pondělí to budu 14 dní po KETu. Jen abych měla jistotu.
19. čer 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak u nás se musí :frowning2: a ještě i na konzultaci tak to jsem řekla, že nejdu .... když nebudou // protože už tak to pro mě bude těžké.....
19. čer 2009 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
musilko mrcha furt nic..
nejhorší je že mi do toho leze ten víkend.. když dorazí dneska do 3 tak sednu na vlak a sem domluvená s kamarádkou že u ní můžu v okolí Brna přespat abych to na 7 do Heliosu měla v poho..
ale jesli to dostanu třebas v noci tak tam s manžou budeme muset ráno jet autem abysme tam na 7 mou byli :unamused: což bude úžasný :angry: protože kdybych to dostala dneska tak do pondělí je to dlouiho se bojím abych pak mohla ještě začít se stimulací..
chjó radši kdyby mrcha přestala dělat dášu a já jela v pohodě odpolko vlakem zítra do Heliosu v klidu..a od zítřka stimulační injekce...
19. čer 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko to je děs jak si s tebou hraje :frowning2:
19. čer 2009 v 08:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi no já půjdu až mi pak případně skončí mrcha páč chci jít na KET hned další měsíc zbývají nám tam ty dva mrazáčci a nevím jak přežijou rozmrazení tak bych šla v září kdyžtak na další IVF. Přesně po roce na prvním jsem taky byla v září....
19. čer 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobísku já vím to chápu že jeslti to nevyjde bude to pro tebe těžké ale zatím nad tím takhle nepřemýšlej kočko! Já začínám věřit vždycky když vidím ty dvě sousedčiny krááásný holčičky - a to byli mrazáčkové a nebyla PK :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. čer 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko já to prostě beru tak že bud to vyjde nebo ne a když ne tak jdeme v září znova .... včera jsme viděli nádherné holčičky dvojčátka tak dvouleté na my jsme se s manželem málem rozplynuli na nima jak byly krásné a rozkošné.... no jo .... třeba je taky jednou budeme mít :slight_smile:))
19. čer 2009 v 08:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul to je na pytel no já měla krátkej protokol jenže nějak přirozeně nemrchuju tak jsem na svoji první stimulaci čekala strašně dlouho byl to další z mých 60 denních cyklů
19. čer 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky představte si ms dorazila!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já sem tak šťastná! :grinning:
19. čer 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no konečně !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. čer 2009 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul super tak ať je hlavně na dlouho poslední!
19. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
musilko doufám
holky já z ní mám takovou rádst :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul chápu a doufám že si tu mrchu bereš i za nás my jí taky nechcem :grinning:
19. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko děvčata
chrobi ,ty si s těma testama nedáš pokoj a nedáš... :angry:
wrtul , no vida, pozitivní zpráva po ránu :wink:
19. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
lopata dám do pondělí budete mít ode mě klid :wink: :slight_smile:

a jak ty se cítíš ? bříško bolí?
19. čer 2009 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi
nějak mě ty žaludeční potíže přešly v to, že se celkově divně cítím
a je mi blbě a v břichu se to všelijak mele, ale už to nebolí tak jako v po, út, včera jsem skoro nejedla, jak jsem viděla jídlo tak jsem přestala mít na cokoliv chuť, případně jsem to jedla z donucení :unamused: odpolko mi vadil i čaj, tak jsem pila vodu z kohoutku :frowning2:
manža mě ukecal, ať si skočím dnes zase na krev, protože nemá cenu špekulovat, jestli to, co mi je, je blbě (něco se zamlkáním těhu) nebo dobře- a když zase povyleze hcg, řekneme dobrá, to bude tím :wink: a budu víc v klidu.
19. čer 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lopat myslím, že je dobře, že se jdeš ujistit, ale opravdu žádný strach jsi těhule jak vyšitá !!!
19. čer 2009 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek