Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
lopata49
19. čer 2009
chrobí,
všechny tady víme, že do prokázání srdeční akce je vše jen v teoretické rovině :-S
chrobacek
19. čer 2009
Lopatko do porodu je to všechno v teoretické rovině !!!!
lopata49
19. čer 2009
no to samosebou 😃 , ale klinicky jsi těhotná až po srdeční akci,
do té doby je to , i na utz, jen o buď biochemickém těhotenství, mimoděložku nebo MA 😞
to víš, jsem asi zkrouhlá z loňska, po 1.pozitivním TT jsem myslela že je vystaráno, a pak MA, ani ty srdíčka ještě nebyly 😞
no ale v úterý je už KONEČNĚ ten utz...
lenh
19. čer 2009
Ahoj ahoj 🙂
wrtulkaautor
19. čer 2009
Chrobi řeším jak se zítra dostanu na tu krev..
hele nemáš nějakej typ na dobrej Hotel za ne úplně šílený peníze v okolí Heliosu?
protože o víkendu ty autobusy a vlaky jezdí šíleně!
lenh
19. čer 2009
Wrtulko gratuluji k ms 🙂 Já byla na krvi druhej den a stejně jsem začala píchat až za dva dny 🙂 Tak žádný strachy jestli přijedeš brzo nebo pozdě 🙂
Jinak na tu neschopenku je lepší se zeptat asi na krvi sestřiček, ty s tím neměly problém a hned mi ji dali. Koordinátorek jsem se vůbec neptala.
Chrobí s Kapří 🙂 vy jste teda testilky 😃 to já bych nedala, raděj doma testy ještě ani nemám, ale jak vás čtu tak mě to nahlodává 😃
wrtulkaautor
19. čer 2009
Ahojky Lenh stejná otázka...
nemáš nějaký typ na ubytování v okolí Heliosu?
wrtulkaautor
19. čer 2009
lenh však se už ptát nebudu až sestřiček jen doufám že tam bude někdo kdo mi bude moct dát neschopenku v sotobu!
chrobacek
19. čer 2009
Lopat já vím, že to bereš po své zkušenosti jinak to chápu ......

ahoj Lenh jak je?

wrtulko ubytování fakt netuším, zkus net......to bude jistější
lenh
19. čer 2009
No wrtulko mě ji psala dokonce setřička, takže jsem dr. ani nepotřebovala 😉
Taky bych zkusila ubytování na netu, nemám skrz to vůbec přehled...

Jinak je mi vcelku dobře, zdá se že i bříško trošinku splaskává. Občas pobolívá jak před ms, ale to jen chvilku. Tak uvidíme, nevím no. Já na to moc nemyslím a začnu testit až po víkendu tak ve středu :-N bojím bojím
wrtulkaautor
19. čer 2009
hm holky na netu koukám stojí to peněz 😞 😞 chjó jak já z toho vybruslím to teda nevím
chrobacek
19. čer 2009
wrtulko já bych tě ráda ubytovala, ale dnes nejsem doma 😞 máme sraz s děckama z vysoké....
wrtulkaautor
19. čer 2009
chrobi v pohodě..
jsem něco našla koukněte mi Brňandy na to co si o tom myslíte:
http://www.hotely.cz/brno/city-hotel/mapa/
wrtulkaautor
19. čer 2009
teda baby kam ste utekly všechny 😃
tak jsem objednaná do Heliosu a jelikož o víkendu odjíždí auto se vzorky do laboratoře až po 8mé tak je pohoda.. budu spát u té kámošky a prý stačí když tam dorazím mezi 7-8 prý kolem 7mé pomalu otvírají 😉
no tak jsem happy..
jen si říkám budou tam koordinátorky? no snad jo... 😃
kapr
19. čer 2009
Zdravím po rán, vy jste teda zase ukecaný 🙂
chrobacek
19. čer 2009
čau kapr co test?
kapr
19. čer 2009
No test, jestli to není rozpitá barva, tak mám //, ale zatím bych to nějak nedramatizovala.
lenh
19. čer 2009
No kapříku já snad začnu testit, tak to musíš teď už fakt každý den sledovat jak sílí //
No Wrtulko vidíš jak se to vyřešilo a kooordinátorky jsou tam už od rána 🙂

Holky mě teď psala ta kámoška, co mi před dvěma dny volala že je těhotná, že se jí pozdě rozdělili dvojčátka a dr. jim doporučuje potrat. To je strašný 😞 Je mi z toho úplně smutno 😞
chrobacek
19. čer 2009
kapr no krása 🙂 jůůů tiše závidím já mám bílo
chrobacek
19. čer 2009
lenh to je hrozný
kapr
19. čer 2009
Ještě bych opravdu nejuchala, zdá se mi že začínám špinit 😞 tak uvidím přes oběd a případně pojedeme do caru.
chrobacek
19. čer 2009
kapr nebude to zahnizdování? kolik bereš utroše?
wrtulkaautor
19. čer 2009
lenh díky..
no jsem ráda že o víkendu je to pozdějia klidnější..
stihnu to líp tak je nakonec dobře že ms dělala dášu 😃
lenh tak toho se bojí každá 😞 je mi to moc líto 😞
kapr tak to bude uhnizďování uvidíš 😉 x-)
kapr
19. čer 2009
No kočky taky se tím uklidňuju, ale uvidíme. každopádně vám ještě dnes dám vědět. :-S tak držte palečky
kapr
19. čer 2009
Jo utroše beru 1-1-2
chrobacek
19. čer 2009
tak si když by to nepřestalo zvedni dávky 2-2-2
chrobacek
19. čer 2009
kapr třeba tam ty // budu mít zítra nebo v neděli .... ty jsi měla blastocysty já ne.....
kapr
19. čer 2009
to víš že jo, Chrobi, neboj. 😉 opravdu si myslím, že v úterý je tam máš na 100% 🙂
chrobacek
19. čer 2009
Kapr ty mě chceš zabít 🙂)))))))
kapr
19. čer 2009
🙂 jasně že ne, ale když jsem tak projížděla fotky všech ostatních, tak to bylo kolem cca 10 dne🙂
jaký testy si děláš? s 10 nebo 20?