• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
wrtul a co kdyby jsi necekala co prijde a zila ze dne na den, naplno :wink: vzdycky nejak bude a vzdycky se to nejak vyvrbi a mozna prave proto cim sis prosla, by si to ted mela brat vic nad veci, vlastne kazdy vime o cem mluvime a o to pak ty rady stoji za pozastaveni :wink:
27. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
smilers však já se o to snažím.. moc..
snažím se na to nemyslet.. ale bojím se víš neznámýho - IVF bojím se co provedu svýmu tělu a tak..
taky se těším..
je to zváštní ale nejvíc se snažím nemyslet moc dopředu .. brát to jak to přichází..fakt se snažím..
jenže pak mě rozhodí těhulka co se snažili 3 měsíce a je už v 32 týdnu a ani nemají vybraný jména :pensive:
no ale nejvíc se bojím toho že to čím jsem si prošili ještě není dost..
27. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
uplne te chapu co prozivas, ohledne tech tehulek, tim cim sis prosla se ja nemuzu srovnavat, tudiz te chapu

reknu ti to asi tak ,sice je ivf skok do neznama ale treba prave toto bude ten vyherni preskok, ano sice dopujes telo hormonama, pokud budes met dlouhy protokol, tak je to setrnejsi, to sem mela ja, ale ten pozitivni vysledek pak stoji za to, kdyz si to tak uvedomuji , tak pri ivf sem byla tak nejak v klidu a smirena se vsim, neboj verici jako krestan nejsem
27. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
i sem se divila,ze prvni IVF nam vyslo, pac prognoza co se tyce vajicek nic moc, meli jsme dohromady 6 vajuch a z toho vydrzela jen 4 a jejich kvalita nic moc ani PK jsme nemeli ale zato jsme si priplaztili za ICSI a AH
27. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky moc :dizzy_face: :dizzy_face:
víš to že se to povedlo vám i každý těhulce z iVF mi dává naději..
dlouhý protokol budu mít.. však už brzo začínám.. :dizzy_face:
no budu se prostě muset dál snažit věřit.. snad už jsme si to špatný vybrali..
a chápu jak to myslíš s tou vírou a důvěrou však proto jsem vyměnila doktory - těm se prostě musí věřit..
27. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul, vidis at si to mozna nespozorvala, zacinas myslet pozitvneji a o tom to je :wink: i kdyz to ekdy nejde, clovek uz jen pro svuj psych.stav musi myslet pozitvne
27. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
smilers jsi fakt moc hodná...
vid'd že se na nás zase někdy příjdeš i se svým trojlístkem podívat?:slight_smile:
já už zavřu pc a půjdu dělat něco smylsuplného než tu sedět a fňukat..
tak pápá :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite za vama zase skaknu, mrknout se jak pokracujes a pokracujete vsici :wink: pa
27. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujeme smilers, mluvila jsi k Wrtul,ale to trápení máme všechny a stjně tak všechny potřebujeme něco tak krásného a pozitivního ,co jsi psala číst, tak díky za všechny...
já teda ohss nemá,ale břicho jako balon, protože pořád něco jím a láduju se kyselým sladkým a slaným,ale říkám si ..dokud můžu a neblinkám...
holčiny moje přeju krááááásný večer
27. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já pádím pro manžílka do práce. Mějte všechny hezký večer :dizzy_face:

Papa
27. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda, tak to co jsem psala wtulce pisi i Vam vsem, co vas trapi takove neduhy, hneed jsem si to neuvedomila, nejak mam ted blokle mysleni, co mam vic deti:grinning:
27. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj berušky, já jen na skok, Dnes mě manža nechce k PC pusti, vybírá benzinovou sekačku..

Zubííí, skutečně ještě nezoufej, 9 den po ET je brzo, ještě je pořád naděje!!!! Posílám pohlazení po dušičce

Katchik, máš krásnou úrodičku, holka šikovná :wink:

Hypo, drž se, čeká tě nepříjemný proces, ale já věřím, že to dobře dopadne a za 9 měsíců (vlastně už dříve) budeš š'tastná mamina!
:wink:

Irmi, snad už brzy budeš OK a neboj, mimi je bojovníček, drž se!!

Kami, je mi to líto, teď pořádně nasbírej přes léto energii a na podzim huráá na to :slight_smile:

Žirafky, no nic musím jít, tak páá zítra ráno, dobrou
27. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zubí,já měla u 1.IVF 14 dní po OPU(bez PK) testík negativní a o dva dny později byl pozitivní a hcg přitom bylo již cca 160...tak klídeček a hlavně se stále šetři ať si pak nemáš co vyčítat :wink:

Holky musím si poopravit tabulku,okopírovala se nějaká starší,nesedí mi tam mé údaje :frowning2:
27. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pardon,tabulkla je ok,já tam mám blbě napsané údaje :pensive: :confused:
27. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Která pravidla porušuje: | Zruš PODPORY V TYMU:
labla (Gest Praha),1.IVF kr. protokol, Gonal+Cetrotide,PK, AH, ET 2.4.09
mladamamka (Sanatorium art České Budějovice) kr. protokol, Fostimon, ET 13.4.09
Jindriska (Gennet Liberec), krátký protokol, 1.IVF neúspěšné - nyní pauza
beruska81(Fertimed Olomouc)1.IVF-od 6.4.stříkám synarel, od 15.4.píchám fostimon, UTZ 21.4.09-,ko24.4.-foliky nerostou,zvýšená dávka injekcí, OPU 28.4.09-1 vajíčko, ET 30.4.09
evak99 (Gennet Praha), krátký protokol, 1. IVF, od 26.4 Gonal + Cetrotide, Orvitelle 4/5, OPU 6/5, ET 9/5, ICSI, 1 bojovníček, 1 mrazáček - bojovníček nevyšel.....čeká se na KET
Elp (Gennet Praha) krátký protokol, MS 5.5., stimulace od 6.5. - GONAL-F a CETROTIDE, OPU 15.5., 12 vajicek, oplodneno jen 2, ET- nejspis 18.5. nic nezbylo
Kathyna (Pronatal TP) 2.IVF - MS 30.4.-Gonal+Luveris-8foli.,OPU 11.5.-6vaj. - nutná PGD-vše špatné,bez ET
zuzulik (Gennet Praha), krátký protokol - 1.IVF neúspěšné
dckami (Pronatal Teplice) 2.IVF 5/09,krátký protokol Puregon+Orgalutran,OPU 25.5.09, 2 vajíčka, ale nepřežila

ČEKATELKY NA STIMULACI:
eva.a (Obilní Trh Brno), kontrola štítné žlázy 2.6.2009, kontrola v CARu v průběhu června
myskaaaa (Gennet Praha), krátký protokol
wrtulka(Helios Brno), stimulace začne kolem 5 června 2009 - IVF+ICSI+PICSI+ PGD
chrobacek (Obilní Trh Brno),1.IVF +ICSI + PK červen2009 začátek stimulace cca 29.května
Miluse (Gennet Praha), 04/09 genetika,imunologie, konzultace v CAR 14.5. - na UTZ nalezena cysta, stimulace polovina června, květen IUI
Deniska24(Ostrava Gyncentrum) 3.IVF-krátký protokol+Gonal,když to vše klapne tak IMSI+AH+PK,očekávaná ms kolem 16.6.09
Siki26(Iscare Praha)2.IVF+ICSI, začátek stimulace cca 5.června

STIMULANTKY:
Spes2009 (Apolinář Praha) - 1. IVF - dlouhý protokol, stimulace od 5.5. Fostimon 3 ampulky denně, UTZ 12.5.
Katchik (Gest Praha) 6x IUI neúspěšné, 11/08 1.IVF biochem. těhu, 1/09 KET mimoděložní těhu bez operace, 2.IVF začátek stimulace 16.5. Gonal F 150j + Cetrotide, 27.5. OPU
kukulik/ SPLN Kosice/, 2 IVF maj/ 2009, cakanie na schvalenie ziadosti, dlhy protokol, Decapeptyl, Gonal
Kapr (Iscare Praha) 2xIUI neúspěšně, 6/08 1.IVF+ISCI MA v 9tt, 12/08 přirozené těhu MA v 7tt,
imuno-překonán CMV virus, genetika - trombofilní mutace potvrzeny, 18.4. 3.IUI- ne,14.5. 4.IUI-ne cca 30.5. začínáme krátký protokol Puregon 150 ml + fraxeparin + Cetrotide 2.IVF
Izzii (Reprofit Brno), bude 1.IVF, kr.protokol, 27.5.začátek stimulace Menopur, dávka na pět dní po dvou ampulích, 2.6. UTZ a snad vyjde IVF-ICSI,
LenH (Helios Brno) 5/08 a 2/09 přirozené těhu, teď bude 1. IVF - ICSI, 28.5. poprvé dávka Puregonu po 100 jednotkách

ČEKATELKY na // po ET (KET):
Zubajda (CAR Apolinář), 3IUI , 1IVF květen, stimulace od 8.5. Puregon, OPU 15.5. - 2 embrya, ET 18.5. - zavedeny 2 osmibuněčné embrya, žádný mrazáček
Mick (Gest Praha) 1.IVF-krátký protokol-OPU 16.5.,ET 20.5.,ISCI,PK,AH- zavedeny 2 morulky-bohužel žádný mrazáček
Ruda CRM Zlín 1 IUI neg., 1. IVF-ICSI, kr. protokol Gonal f 187,5 pak 150j + Cetrotide OPU 21.5. 29 oocytů,26 oplodněno, PK ET 26.5.-2 blastocysty + 12 sněhuláčků kontrola 9.6.

TĚHULKY
dannda (Iscare Praha), 1. IVF kr. protokol, Puregon+Orgalutran, ICSI, PK, UTZ 24.4. -2 srdíčka
hypo (Gennet Praha),1.IVF kr.protokol Puregon+Orgalutran,PK, ET 6.4.09, 14.4. //a HCG 149, UTZ 29.4.09-2 srdíčka
helenky (Gennet Praha) 1.IVF kr.protokol, Gonal+Orgalutran+Ovitrelle, ET 4.4.09, 16.4. HCG 237, UTZ 7.5.09-2 srdíčka
gucci (Pronatal Praha), 1.IVF kr. protokol s antagonisty, Menopur+Orgalutran+Pregnyl, ICSI, PK, ET 7.4.09, 16.4. //, 17.4. HCG 205,3, 22.4. HCG 3530, UTZ 4.5.09-1 srdíčko
manuelka.80 (Pronatal Teplice), ET 17.4.09, 26.4. // 30.4. hcg 660, 1.5. hcg 1150, UTZ 18.5.09-1 srdíčko
ywushka (CAR Obily trh Brno), 3.IVF, kr. protokol (PUREGON+DECAPEPTIL) ET 21.4., 4.5. HCG 828, 6.5. HCG 1696, UTZ 11.5-1 srdíčko+1 bublina
jovi (Sanus Pardubice), 1. dítě přirozeně, 3x neúspěšné iui, 7.5. kontrolní utz a nafasování píchacího arzenálu - Puregon -před stimulací přirozeně
irminka (Unica Brno), dlouhý protokol , 1. IVF od 15.4. diphereline+ později menopur, UTZ 06.05, OPU 9.5.- 15 vajíček, ICSI, PK, transfer cca 13.5 -2 morulky, mrazáček žádný, HCG 165,// čárečky na testíku, rozjeté OHSS
27. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko žirafky
28. kvě 2009 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno kočky..
u nás je sluníčko jen mě hned po ránu vytočila šéfová ale snad to bude už dobrý...
Co jsem vám ale chtěla napsat..
včera jak jsem byla protivná a tak.. tak manža šel vykecávat k sousedům.. no dobře udělal jen bych na něj byla protivná a ještě bysme se pohádali..
Oni mají dvě holčičky 4 a 2 roky..
No oni se tam trošku lízli a manža s paní začal rozebírat jaký máme problém..
že se chystáme na IVF a tak..
No a z paní vylezlo že holčičky taky mají přes IVF a její sestra to samé .. prý celkově v rámci vesnice je takových dětí spousta!!Zůstala jsem úplně čumět..
Nejzajímavější na tom bylo že paní manžovi nabídla že kdykoliv můžu přijít na radu, na pokec.. tak my si tykáme takže to i chápu .. no prý si píchala injekce a obě děti má z mrazáčku..
Napadlo mě že ji zkusím poprosit jeslti neumí teda píchat injekce.. sousedka by byla úplně nejvíc příhodná že jo :grinning: :dizzy_face:
No ale měla jsem z toho zvláštní pocit.. nejzajímavější na tom je že mě to napadlo že je mají z IvF ale pak jsem si řekla že mám už stihoman a ono ne :grinning:
Docela mě dostal manža že to s ní sám probíral a tak..
28. kvě 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: , Wrtulko vidíš, manža je teda agent :slight_smile: . Já si právě myslím, že každá z nás se často potkáváme s někým, kdo má děti po IVF, akorát to samozřejmě nevíme. Co jsem i já zjistila, tak v mém okolí jsou tři maminy, které mají děti po IVF a jen jedna má dvojčátka :slight_smile: Neznám je osobně, takže s nimi nemůžu pokecat, ale jsou to mamčiny známé, takže to vím od ní. To jasný holky, že v tom nejsme sami :wink: .

Denisko, koukám, že čekáš MS kolem 16.6., tak ať i to tady s náma rychle utíká :slight_smile:

Já jsem dnes píchala 2 injekci Menopuru, zkoušela jsem to sama a zvládla jsem to, jen když jsem tu injekci otočila ke "vpichu" tak mě vyteklo trošku tekutiny, tak doufám , že to neva, že mi neutekly nějaký hormonky... Nemáte s tímto někdo zkušenost?
28. kvě 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, oni chlapi taky občas to potřebujou probrat jinde, u nás je to samý, doma moc o tom spolu nemluvíme, já to proberu na koňovi a on zase v práci se ženskejma :sweat_smile:

Já jsem takhle nechápala před svatbou, on se moc ženit nechtěl, takže přípravy šly kolem něj, no a pak nás jednou rozseknul, když jsme s tchýňovou řešily koláčky a on najednou říká, že kolegyně v práci říkaly, že nejlepší je to tak z 6-7 kg mouky :confused: :grinning: ale jinak ho jako přípravy vůbec ale vůůůůbec nebrali :grinning: :grinning: :grinning:

Hele naši sousedi mají dvojčátka a prý přirozeně a nikdo jiný je v rodině nemá... no moc se mi sice tomu věřit nechce, ale budiž :slight_smile:
28. kvě 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smilers, děkujeme za podporu a za hezká slova :wink: Teda, ale ty máš krásnou nadílku, holčičky jsou nádherné!!! Tak hlavně ať se jim daří a jsou zdravé, princezny :slight_smile: !!!!
28. kvě 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky víte co já vždycky ty jejich děti obdivovala jaký jsou nádherný živý super :slight_smile:
a ony jsou z mrazáčku to člověka taky dostane!
28. kvě 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul no vidíš, a ani na nich není poznat, že byly chvíli u ledu, co? :grinning:

Jo to věřím, že tě to dostalo... ono v dnešní době se to stává docela běžnou záležitostí, jak píše Izzi kolem nás je spousta takových dětí, jen o nich nevíme :slight_smile:
28. kvě 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miluš, jo Ti chlapi umějí někdy překvapit :wink:
28. kvě 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že mýty o dětech "ze zkumavky" a o tom, že to jsou slabí a nemocní chudáčcci jsou už naštěstí dááávno pryč. Jsou to děti jako všechny ostatní a díky dnešní době za to, že máme možnost mít vlastní děti, když nám příroda nechce moc pomoci....
28. kvě 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě mám dotázek, jak dlouho můžou být embryjka "u ledu" ? Jak dlouho jsou použitelná?
28. kvě 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky přesně!!
jsou to děti jako každý jiný krásný, zravý, živý:slight_smile:
prý mají ještě najaký v mrazáčku a teď nevědí co s nimi protože na třetí děcko není místo..
prý je asi darují to jde???
no fakt mě to překvapilo.. ale příjemně je fajn když člověk nemá pocit že je v tom sám!
28. kvě 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žirafky, vy ještě spinkáte? Přeju všem hezký den a večer zase juknu....páááá :sunglasses:
28. kvě 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
izzi nespínkám trochu prácuju..
měj krásný den kočko :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky už makám, ale nechceeeee se mi :frowning2:
28. kvě 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
izzi mě taky ne a hlavně mě hned po ránu vytočili zákazníci tak jen doufám že sem si to vyžrala pro denšek..
28. kvě 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek