• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
tak to bylo hodně !!!
19. čer 2009 v 15:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí
no je to dost, ale uvidí se...
vidíš, a já tě buzeruju s testováním, a jsem stejná :grinning: :grinning: :grinning:
jasně že to chápu, já loni poprvý od 10.dne testovala až do 18.dne, kdy čárka přestala definitivně tloustnout
:rolling_eyes:
19. čer 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, špinění zatím ustalo. Do Caru jsem volala a mám prý být v klidu a nohy nahoru. Prý se nic neděje. :unamused: No tak uvidíme. :frowning2:
Chrobi njá to to říkala, máme času habaděj:slight_smile:
19. čer 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lopat, tipuji to na dvojčátka :wink:
letos se nám zadaří, neboj.
19. čer 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr, ty už jsi byla na srdíčku, nebo jdeš? Se mi to nechce hledat zpětně... :wink:
19. čer 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
loni ano, srdíčko jsme měli, ale byla pomalejší tepová frekvence. tak poznali, že asi něco není v pořádku. No a pak jsem čekala 14 dní, než přestalo ťukat, abych mohla jít na potrat:frowning2:
19. čer 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jestli myslíš teď, tak teď jsem uplně nazačátku. Dnes poprvé slabounké //. Trochu jsem zašpinila, tak uvidím :unamused: snad se jedná o nidaci a udržíme se.
19. čer 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Lopatko, no to jsou dvojčata-trojčata
Kapříku gratuluji k //a chrobi, ty ještě zdaleka nevěš hlavu..
Tak já včera a dnes v Crinone, jak ze mě vypadne hlavně ráno hnědé zabarvení , od čtvrtka vnitřní neklid a pocit, že je něco špatně, dnes už vím proč, druhý stíneček už se dnes skoro neukázal, zanikl dřív než život začal, tak jak jsem říkala, chceme dva kluky, bude jedna holka :slight_smile:
Podstatné je, že srdíčko krásně tlouklo a Hcg je 19000 nevím ty drobné. Dr. si prý náramně ulevil, jsem hodně chudá s úzkou pánví a s dvojek měl prý hoodně strach kvůli komplikacím u mě i mimísek, tak by mě prý stejně nutil k tredukci, to bych teda nechtěla a odmítla,ale takl smutná jsem,ale hledám v tom pozitiva, raději jedno zdravé hodné mimi a mámu než tři v pytli..držte se
Wrtul hurááá mrcháá poslednííí
19. čer 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky páček a Rudo super, gratulace :dizzy_face:
19. čer 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr
aha tak dnes test, gratulace! :wink: Ať to jde už jen dobře dál! :wink:
19. čer 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda,
ať se bojovníček drží!!! Závidím srdíčko v dobrém:slight_smile:!!!!
19. čer 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky, taky jsem ráda, dvě bych prostě asi neunesla to tělo to ví, tak vybrao vítěze, snad už to bude jen dobré, předběžný termín porodu na VAalentýna :wink: jsem prý 5+5tt, zítra se hodím do tabulky, ať je změna a Irmuška není posledňačka věčně :wink:
19. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko děvčata,
omlouvám se, že jsem tu nebyla, měli jsme doma hrozný nášup....malý s babičkou odlétal včera do US, tak bylo moc starostí...akorát ted volali, že jsou na místě...byla jsem včera celý den hotová, jesltli letí správným směrem :slight_smile: Měli hodiny zpoždění, tak nám nervy hrály. Uf , už je to za námi a ted budu měsíc bez chlapečka, co já budu dělat? Nic, jen se válet na gauči :slight_smile:

Ruda: moc gratuluji k miminku, hlavně, že se jedno udrželo, moc držím palečky :slight_smile:

Lopat: teda, to je HCG jako pras.., jsi prostě šikula....... :grinning:

Siki: moc na tebe budu myslet, jsi nosnice jako vyšitá, jen tak dále..... :wink:

jinak všechny pozdravuji a přeji hezký víkend....u nás furt prší, akorát tak pod peřinu, pustit telku a dřimkat :slight_smile:
20. čer 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ruda: gratuluji k potvrzenému pasažérovi\!!!! Vím, že jste si přáli dvojčátka a dokážu jsi představit, že jsi trochu smutná.. i přes ta racionální vysvětlení..sama jsme si tím prošla. Ještě ted se přistihnu, že koukám po kočárech s dvojčátky... ale příroda si vybarala a jsem ráda, že to udělala takhle na začátku. Já sice nemám úzkou pánev, ale stejně..jedno mimi je menší riziko.

Irmi, co ty? už jsi byla na dalším utz? manželův syn odlétá do USA příští týden na rok studovat (je mu 15) ..už se těší..no a my také!!! ještě nám tu zbyde puberťačka, prepuberťačka a k Váncům pak dostaneme miminko, tak se nudit nebudeme :slight_smile:) ..užívej si klidu, měsíc uteče jako voda
20. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
helenky: nevím, jestli jsi se dívala do mého albíčka, ve středu jsem tam dával UTZ a zatím se mimíska drží, tak uvidíme jak dopadneme, doufám, že dobře :slight_smile:

A s tím mým malým: on má teprve 11,tak to bude pro nás velmi dlouhá doba, ale svolili jsme mu cestu, tak ted za to budeme trpět :slight_smile: . On už tam byl, kdym bylo myslím šest let, ale neměl z toho vůbec rozum, tak si to tam snad ted užije :wink:
20. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi, tak to super..držím palečky, ať se kulíšci drží!!! Synátor si US užije určitě mnohem lépe..my byli za rodinou v californii loni v létě a naše holčička, které bylo 6, by si podle mně úplně stejně užila pobyt u české louže. Zato ty dva starší si to užili. Určitě se vám vrátí rozsvícený jako žárovka. :slight_smile:
20. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji moc hely :slight_smile: , Tobě také držím moc palečky at to zvládneš do úspěšného konce... :wink:

Ještě že existuje net-skype a můžeme se vidět, kdy budeme chtít, ale pochybuji, že se bude chtít vidět Riša, ten bude mít jiné starosti, to já budu nedočkavě čučet u PC, kdy zavolají :slight_smile:
20. čer 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, přeju hezký víkend, my máme dnes už několikrát odloženou oslavu narozenin a grilování, tak žádná deka a telka...škoda, že nesvítí :sunglasses:
Helen, naštěstí to tak dopadlo takhle brzo, ještě to vlastně ani mimi nebylo, nestihlo to ani srdíčko, tak to tolik nebolí, tak nějak jak jsem byla připravená na ten frmol se dvěma, tak teď jako bych se víc těšila na jedno v tom smyslu, že to zvládnu , dřív jsem se bála, že nebudu umět být máma a teď když měli být dvě a je jen jedno, tak si myslím, že to půjde... Jsem v pohodě, tak snad to bude silný človíček a vydrří do února..
Hezký víkend
20. čer 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudo: neboj, jsi šikula

A vlastně jsme tu všechny šikule ne jedničku :slight_smile:
20. čer 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
ruda: gratuluju k potvrzení těhu, je to super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
irmi: a tobě ke čt. UTZ, snad to oba vydrží :slight_smile:
20. čer 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci: děkuji a ty jsi na tom ako?
20. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ráno jsem tu strašila ve 4.30, jsem vzhůru od 3,30 takže asi tak na tom jsem :grinning:
20. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale chudátko malé :slight_smile: Nemůžeš spinkat? já jsem včera i s manžou spala po obídku, teda, když jsme přijeli z letiště, no spala, přímo vytuhla na 4 hodiny...Jetě, že jsem byla domluvená s kamoškama na posezeníčku. Domů jsem přišla v jednu v noci a ještě jsem čuměla na televizi, manža vstával v 6 do práce a jsem také od té doby vzhůru, tak čekám, že po obědě, teda až ho zavezu manžílkovi do práce, tak vytuhnu. Jooo, a ještě máme dnes 13. výročí svatby, takže si to hezky užiju...celý den sama v baráku :unamused:
20. čer 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj mám se spaním problémy hned od začátku, o víkendech spím i přes den, ale když jsem v práci tak to moc nejde :grinning:

a gratuluju k výročí :dizzy_face:
20. čer 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a chceš pořád chodit do práce nebo zkusíš nemocenskou?
20. čer 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne, chci chodit do práce až do konce září
20. čer 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsi dobrá...Já jsem si to myslela také, že budu chodit do práce co nejdéle, ale ted jsem vcelku ráda, že jsem doma. Ale stejně tam chodím cca 2x týdně,abych holkám pomohla......Takže mám nějaké z(s)pestření :slight_smile:

A už neblinkáš? Jestli se mohu poptati....co vlastně děláš? myslím, že jsme si to už psaly, ale já jsem skleroza :frowning2:
20. čer 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no naštěstí už neblinkám, ale já moc často neblinkala, všehovšudy tak 7x ráno, většinou po smrkání...spíš ty nevolnosti mě pořád trápí, i v noci, ale už jsem si nějak zvykla
dělám asistentku v advokátní kanceláři :wink:
20. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak to je hezké zaměstnání, tak to tam hezky vydrž..holka jedna těhotná :slight_smile:

Mně je také pořád špatně od žaludku, ale nezvracím. jsem na tom jako ty, musím pořád něco papkat...pokud nejím nic 3 hodky, tak je mně zle jak konovi :wink:
20. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj přesně, to jsme na tom stejně, aspon budeme mít zdravé miminka :wink:
20. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek