• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
no, ale já budu mít za chvilinku metrák :slight_smile:
20. čer 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele to se ti zdá, já jsem si to taky říkala a mám o půl kila mín než před těhu :wink:
20. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
drahá, to se mně teda nezdá,,,,,,,,Měla jsem ten hypestimulák a v břiše dost vody, takže jsem měla hned o pět kg navíc, neco jsem dala dolů , ale ne všechno. Ale kašlu naa to, hlavně, že jsme ok :slight_smile:
20. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj právě, na to kašli :wink:
20. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už zase papkám...rýžečku a dušená kuř.jatýrka a červenou řepu, tak přeji všem dobrou chut, zatím papík..valím ještě za manžou do práce..........papapapapááá
20. čer 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky, tak já zase trošíčku špiním :frowning2: mám strašný strach.
tak se držte
20. čer 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku: vydrž, nožky nahoru a lež........někdy to bývá, že těhule špiní...bude to dobré .neboj :wink:
20. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr: a ty nebereš utroš nebo něco?
20. čer 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru utroš. Ale už jednou jsem potratila ipřes utroš, tak jsem teď taková vyjukaná, no. :frowning2: Ikdyž zatím to je jen po ránu takový hnedší, okrový hleník. tak uvidím.
Díky holky za podporu.
20. čer 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku neboj, to bude dobré.. taky jsem trošku špinila, dr. říkal, že to nic není,ale pro klid mi napsal Ascorutin 2-2-2 tak si ho taky kup, můžou to těhule ikdyž v letáku je možná něco jiného, je tam rutin, co zpevňuje vnitřek cév a je to bez receptu, nic tím nepokazíš, spíš naopak..
Irmi a co dělá manža, že vstává brzo?
Tak vegetit, to jo, taky pořád jím,ale já tak co hodinu, nebo spíš v kuse, jinak je mi zle,ale neblinkala jsem ani jednou..teda do práce by se minechtělo, chce se mi pořád spát...
jdeme na to grilování tak pa..neprší,ale je hnusně :frowning2:
20. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobý den děvčata :slight_smile:
kapr
já bych pro klid v duši volala doktoru :wink: nevím ale jestli u vás v CAR jsou i o víkendu nebo máte na doktrory mobily jako je to u nás v gennetu...
20. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky kočky..
tak jsem zpátky z Heliosu.. bylo to náročné nakonec jsem jela s taťkou ráno přd pátou od nás autem na 7:15 v Brně v Heliosu. Krev mi vzali - mám modřinu jak brno nechápu.. na břiše ani jednu a na ruce..
ale co je důležitý krev mi dopadla dobře už dneska večer začínám píchat stimulační injekce prášky mám Merional a budu pro začátek píchat 150jednotek co myslíte je to hodně nebo málo?Hned v úterý jdu znova na krev tentokrát to snad zvládnu už tady u své gynekoložky.. a podle toho mi řeknou kolik jednotek dál píchat..
No a další dobrá zpráva je že neschopenku mi dali sice to bylo složitější než u lenky :wink: ale dali.. takže pohoda..
Kapříku chápu že se bojíš já bych se taky bála.. kočko ale dokud hodně nekrvácíš tak je snad všechno ok co myslíte že jo holky!!!
20. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul
já myslím že je to normoš, já měla 175 j po celou dobu...
20. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky Lopat se bojím toho OHSS ale zase bysme těch vajuch potřebovali co nejvíc..
naprdnuli mě protože když jsem čekala na koordinátorku tak jsem četla ve své kartě a tam píšou o tom že PICSI asi udělat nepůjde asi znamená asi jasně ale štvou mě s tím páč mit o doktor slíbil! Prý kvůli nízké koncentraci spermoušů ale měli jsme naposledy 4,1mil a normu mají 2 mil tak co chtějí..
co mě ale zarazilo.. byl tam podrobný výpis poslední spermia manžela.. co znamená shlukování spermií 0% bojím se že vím..
jo a taky 1% progresivních??
chjó :frowning2:
ale přitom je to šikulka a měl 6,1ml spermatu a normálně norma je 2-5ml tak co by chtěli :pensive:
se bojím jak nám to dopadne :confounded:
20. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ještě že PGD půjde udělat určitě :rolling_eyes:
20. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr: já jen jak můžeš poznat, že špiníš, když bereš utroš :confused:
20. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky Gucci..
20. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojhoj :slight_smile:
20. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, sleduji diskuzi a dost by mě zajímalo, kde sháníte ty testy s citlivostí 10 :unamused: oběhli jsme všechny lékárny a nikde nic a v jedný mě ještě sprdli, že s takovou citlivostí to může být falešně pozitivní:slight_smile:
jsem taky nedočkavá a chtěla bych testovat co nejdříve, ale testy s citlivostí 20 asi nebudou jen tak použitelné ? po kolika dnech po ET jste je měli pozitivní??:slight_smile:
20. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gucci jak je? těhule :wink:
holky já se pomalu ale jistě začínám bát :confounded:
20. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
haasi: já dělala klasický mamatest, ten je prý nejúčinnější a ani nevím jakou má citlivost
20. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci, to by měla být ta 20ka:slight_smile: jsem ale hrozně netrpělivá, tak pořád přemýšlím, jestli někde nesehnat ty citlivější....jsem teda teprve 4dny po ET, ale v pondělí už mě to dost láká zkusit testnout :dizzy_face:
20. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul
tomu nerozumím, proč icsi nejde-my jsme ho měli právě kvůli spermiu, máme málo plavců a ještě skoro žádnou pohyblivost...
20. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
haas: ješiši, to mi ani neříkej :grinning:
jitko: čeho se bojíš, to bude všechno ok :wink:
20. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci, to víš další blázen :grinning:

kapr, blahopřeju k pozitivním testu:slight_smile: kolikáty den po ET jsi testovala se // ?
20. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hassinka
vysokou citlivost by měl mít Mamatest Comfort to je jen jeden kus a je v plastové tyčince, stojí to ale 78 kč a podle mě je to jen tahání peněz z kapsy, 4.den po ET to stejně je nesmysl testovat...
20. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
lopat: počkám min. do pondělí..to bude 10 po OPU a 6 po ET s PK...:slight_smile: a když ne, tak to budu obden zkoušet
20. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky ono je to složitější:
PIcSI jak mi dneska /konečně srozumitelně/ vysvětlila koordinátorka funguje tak že se do nějaké misky dá speciální gel který má podobné vlastnosti jako obal vajíčka a spermoušové se dají na ten gel a ti kteří se prokoušou gelem se pak použijí pro ICSI - mikroinjekci do vajíčka
jde o to že tímhle se docílí toho že je to nejblíž "přírodnímu výběru" - vyberou se nejsilnější, nejlepší spermoušové a ne ti které vybere lidské oko..je větší pravděpodobnost že bude silné embrijko...
no a proto jsme vlastně do brna přišli.. tohle v Sanusu nemají..
a o ni teď tvrdí že si myslí že PIcSI asi nepůjde..
sice jo udělají nám PGD ale to už je jen kontrola toho jeslti je embrijko ok.. sice je to důležitý a to hodně! protože vracet do bříška geneticky špatné embrijko je blbě .. ale proč tomu nepředejít a nedat tam rovnou dobrou spermijku.. a to by měla neříkám zaručit ale hoodně pomoct ta PIcSI
20. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitko: a to na tom PICSI nemůžete trvat?
20. čer 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul
no jasně, když jim řeknete že to chcete a podpíšete jim k tomu všechny reversy, tak by neměl být problém,ne, stejně to pojiš'tovna nahradí a jde to z vaší kapsy
a co mají jako alternativu? Jen icsi, anebo je chtej dát jen do zkumavky k sobě, jak na sebe budou regovat jakože v nativu?
20. čer 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek