• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
dobré ráno holky,

wrtulko nevěš hlavu nad spermiema spočítej si kolik jich máte a potřebujete jen na každé vajíčko jednu !!!!

Lenh ještě tam můžou být :slight_smile: neboj :slight_smile:

Já mám test negativní tak u mě už se asi neobjeví a přesunusu do čekatelek na další ivf :frowning2:
22. čer 2009 v 07:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, ale on už má nějak druhou ženu či co a pracují mám dojem v Heliosu obě :grinning: Takže ta u embryjek nevím jestli je současná... :slight_smile: Jedna dělá myslím anestezioložku, že jim tam uspávala na sále...
22. čer 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lenh aha proto mi nenapsali vycházky..
no já tam asi pojedu v sobotu na UTZ teda podle toho co mi řeknou zítra podle krve ale jelikož v sotobu je to 8mý den a to se má jít na krev a na UTZ tak to mi stejinak u nás neudělají - takže pofrčím do Brna a to bych asi se domluvila jeslti by šel i ten pohovor s embriologem.. je mi sice jasný že ze mě budou nadšený ale snad to půjde..
No takže to by mi ty vycházky snad mohli dopsat :wink:
Protože Texl říkal že bych teoreticky mola dorazit až na OPU a ten pohovor s embriologem by se sfouknul při tom ale mě pak až došlo že se s embrilolgiem chci dohodnout na tom že bysme si ze Sanusu dovezli zmražený spermijky na přirozmražení aby toho měli co nejvíc na výběr..

JO ty Italky.. to mi vyprávěla ta žába koordinátorka ona sice byla zmatená ale hrozně fajn .. tak říkala že Italky tam jedzí hlavně pro dárcovské cykly - jeslti vajucha nebo spermouše nevím ale bude to asi o tom že v Itálii to asi nedovoluje legislativa takže vypaltí se jim to :wink:
22. čer 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi ale ty taky ještě nemáš desátej den po ET, to až zítra ne? A dokud není ms, jenda známá měla test až 14tý den pozitivní, tak si na to vždycky vzpomenu a utěšuju se tím. Ale je fakt, že já se taky strašně bojím...
22. čer 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to je možný... No já měla pohovor s embryologem při prvním UTZ, takže se určo domluvíš :wink:
22. čer 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a jsem zvědavá na Kapříka jak jí sílí čárka :dizzy_face:
22. čer 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lenh to je prdel on tam má dvě manželky tak to má můj obdiv :grinning: :grinning: :grinning:
Achojky chrobi kočko třeba se // ukážou ještě později nehaž fiintu do žita pls!

Jo lenh a po tom uspání na OPU dostaneš prý nějakou svačinku je to pravda? :grinning:
s těma spermijkama když oni nevidí dovnitř a vyberou ty krásný to nepochybuju a on tam nějaký mít snad bude! ale jak to má ta spermijka uvnitř s dna to nepozná nikdo.. snad tomu jen napomůže PICSI (když ho udělají) proto se tak bojím kočky toho že embrijka nebudou ok..
i když je fakt že díky PGD nám aspoň do bříška nedají nic špatného.. já se jen děsím aby nevyšetřili 3 embrijka a nezjistili že jsou všechny nemocný no :confounded:
22. čer 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenh jsem 13DPO to má na testu // každej
22. čer 2009 v 08:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtulko jojo dostaneš svačinku :slight_smile: :wink:
Chrobi vždyť mě říkali že mám zkoušet až 14 dní po ET :frowning2: Je mi to moc líto. Já už tomu mýmu pulečkovi taky moc nevěřím. Tak aspoň Kapřík bude mít dobré zprávy :frowning2:
22. čer 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenh 14 po ET je to 19DPO to by tam musely být kolejnice
22. čer 2009 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. čer 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi to je mi moc líto :frowning2:
22. čer 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ty jsi teprve 8 den po ET takže tam ještě můžou být :wink:
22. čer 2009 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenh to je pravda ty // můžeš mít a to brzo :wink: :dizzy_face:
navíc když ti dávali jedno embrijko tak to může být i o malinko později.. to není takovej rachot jak u dvojčátek..
Chrobísku ale neboj i tvůj čas příjde uvidíš!!!však tohle témátko bude v září zase plný naděje! uvidíte kočky..stimulantek a naděje a těhulek! :dizzy_face:
22. čer 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si říkám, že když mi dali jen jednoho, tak ta pravděpodobnost, že by to vyšlo je tak malá...
22. čer 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenh ale ty máš mrazáčky takže jsi na tom rozhodně líp jak já

ted jsem se dozvěděla, že prý se může jít po měsíci na další Ivf pokud nebyly u prvního komplikace jako ohss atd
22. čer 2009 v 08:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo dobrých zpráv není nikdy dost tak já jednu přidám :wink:
Včera jsem byla u ségry na pokec a ona mi vyprávěla o své kamarádce je o 3 roky mladší než já a už má 6 tiletého klučinu. Měli ho ani nevěděli jak ale to není tak důležité.. bavili se i o nás a tak... a tu holčinu v téhle souvislosti napadlo že by mohla darovat vajucha. Představte si prý už jezdí do Prahy a už se chystá na dárcovství vajíček.. dostane za to penízky který se jí budu hodit a navíc někomu pomůže.. vlastně díky našemu neštěstí bude nějaká holčina co čeká na vajíčka šťastná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. čer 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vidíš Chrobi tak bys mohla jít hned znova :wink: :dizzy_face:
leni ale oni ti dali kráásný velký embrijko! šikovný který se zakousne a nepustí :wink:
22. čer 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi já je sice mám, ale nevím jestli to zmražení a rozmražení přežijí a když jich zbylo z 12 jen 3... Nám řekli, že PGD nepotřebujem a možná jsme si ho měli nechat udělat... no nevím...
22. čer 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni nám ho naopak doporučili ale je to moc drahé 5000 za vyšetření jednoho embrijka víš a musíš min 3
no ale tak se na to příště /kdyby nějaký příště bylo/ můžeš zeptat :wink:
22. čer 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni jsi ještě doma nebo už chodíš do práce?
22. čer 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my se na to ptali a ona mi řekla, že by to v pětadvaceti letech ještě neřešili. Manžovi je 23... Tak že to není potřeba. Akorát si teď říkám, že by jsme možná o něco líp věděli na čem jsme...
22. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od středy jdu do práce...
22. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to byste věděli..nebo nevěděli třeba byste všechny embrijka měli v pořádku.. a nepovedo by se to.. a nevědli byste stejinak nic..
no nebo byste se naopak něco dozvěděli ale tak hele ona je to pravda je to drahý a když jste takhle mladý a není k tomu důvod tak to na první pokus je asi zbytečný...
22. čer 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jo...
Tak já jdu popřát své drahé sestře k narozkám a pak zase písnu... :wink:
22. čer 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj měj se já mám od 9hodin školení po netu :dizzy_face: pohoda jazz..a pak půjdu dělat guláš :wink:
22. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ránko,
Jak se máte po víkendu? Počasí teda nic moc. :frowning2: Dneska mám KO a rovnou se domluvím na ketu, ale vidím to až koncem července po dovče.

Chrobi ahjo moc mě to mrzí. :frowning2:

Wrtul tobě takhle furt berou krev? mě vždycky dělali jen utz.

Musil, Lenh holky držím vám moc palce!

A koukal jsem do tabulky a Izzi a Kukulík už by měly vědět jak dopadly....

Ruda moc gratuluju k srdíčku.

tak jdu makat, ale taaaaak se mi nechce.
22. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr a jak ty? Držím palce ať čárká krásně silnější.
22. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Katchi docela závidím, že může na KET tak naber síly na dovolené ať to vyjde :slight_smile:
22. čer 2009 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi otázka je, jestli zmrzlíci vydrží rozmražení. A neboj ted si dáš voraz a hurá do dalšího pokusu. Teď ti dají větší dávka a uvidíš, že bude lepčí urodička. U mě ten první pokus byl taky všelijakej.
22. čer 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek