• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
ahoj těhulko naše :slight_smile: no jo dávám dávám.... ale je to těžké to čekání :frowning2:
22. čer 2009 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,,.... chrobi, tak jak????..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubajdo ahoj na hovno pardon .... test bílej jak sníh
22. čer 2009 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi... a kolikátý jsi den po ET ??
22. čer 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubískůůůůůůůůůůůůůů nám jak komu, někomu je hezky zle, tak jak chceme všechny a někdo je smutný...a jak ty,,,ZLATEČKO NAŠE?
22. čer 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
13DPO 9DPET dívala jsem se do grafů téměř všichni to tam mají od 9-10DPO max 12DPO
22. čer 2009 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo teda nasr...ný.. jak čteš...ale chrobí ještě je fakt šance, neboj a bojuj!!!
22. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé éahojky zubajdo moooc ráda tě vidím jak je kočko??
leni tak nohy nahoru a uvidíš pokud to bude slabý tak to fkat může být jak písou holky uhnizďování!!!
Ruda, tk já si mám po 13hodině volat, kolik se jich oplodnilo, zatím nevím, budou je napichávat, jelikož zjistili, že sami by to těžko zvládli, chlap tam má číslo 1 a 1 a má být prý 25, jinak množství a pohyblivost v normě, zítra jdu k doktorovi, tak se na vše optám. A co je prosímtě ten blastocysty ?
22. čer 2009 v 11:03  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé rudííí... tys mě potěšila :grinning:... no, já se mám fajnově, celkem.... k 30.6. jsem dala výpověď a budu se zabývat novou prací.. takže hlavu zaměstnám jinak :grinning:.. se těším.... a co ty, ženská?.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
chrobi... krvácíš ??? NE!, takže prosím tě, vyprdni se na nějaké statistiky .... a věř.... no a jestli to nevyjde, tak hold prostě budeš bojovat dál....až do konce!..... :angry: :dizzy_face:

rudííískuuu a co týý???.... co ty tvé bublinečky???....

wrtul.. jituuuš... :slight_smile:... a jak ty bojuješ?.... nemám přehled,... už pícháš ?... nebo už máš po OPU?.. nevííím... ztrácííím se :grinning:
22. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zubajdo já právě sedímna vajuchách :grinning: ¨
píchám od soboty víš tedy ty stimulační jinak už od 11.6 takže mám za sebou přes týden injekcí OPU předpokládám až někdy za týden myslím si pondělí až středa tak někdy..
22. čer 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zubajdo no jo no jo :slight_smile:)))) neboj mám to v hlavě vím, že konec ještě není ....
22. čer 2009 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubísku jedna bublinka to zabalila hnedla na začátku, tak už po ní není ani známka jen stíneček ,co tam v pátek prý už vidět nebude,ale jinak človíčkovi tlučře srdíčko a je to prďolka a Hcg bylo v pátek 19000, tak snad to udržím do konce, trošku jsem špinila, tak mám léky navíc,ale to byl asi ten Ludvíček, co se mu u mě nelíbilo..
Zuzko blastocysta je stádium embria po morule,to znamená embryjko, s více buňkama, je ve stádiu po PK/prodloužené kultivaci/ a to asi 5-6dnů po OPU, v tomto stádiu se při přirozeném početí dostávají embrya z vejcovodů do dělohy..
22. čer 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se mi to líbí chrobajdo
22. čer 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jo holky já se jen připravuju na tu horší variantu, protože jinak by mě pak kleplo rovnou
22. čer 2009 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů wrtul... ty si sedíš na vajuchách :grinning: to je ftipný... a už jsi byla na UTZ, kolik se jich urodilo? :slight_smile:

rudíí... silnější to vyhrál.... a bude z něho pro tebe nejkrásnější miminko na světě...:slight_smile:)))

chrobi.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. čer 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
blastocysta je stádium embria po morule,to znamená embryjko, s více buňkama, je ve stádiu po PK/prodloužené kultivaci/ a to asi 5-6dnů po OPU, v tomto stádiu se při přirozeném početí dostávají embrya z vejcovodů do dělohy.. -tak to jsme si nechali udělat tu prodlouženou kultivaci
:cry: Holky promiňte, že se tak na vše ptám v mým věku a při dvou téměř dospělých dětech....., ale snad to pochopíte. :unamused:
22. čer 2009 v 11:19  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi vůbec to nevadí, tady se ptáme všechny všech...o tom to tady je, dodávat si odvahu, fandit si a radit si... kdyby cokoliv, tak se ptej, kdo bude vědět, odpoví..
22. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubí děkuju moooooc, snad to tak je, hlavně ať je zdravé a hodné, krásné bude po manželovi :wink:
22. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, a gratulace rude a velka podpora stimulantkam a ostatnim :slight_smile: nejak nestiham docitat
22. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky hypo..dala jsem si konečně vedle jména něco jiného než SNŽ.,... až se mi z toho tají dech...snad to bude naskakovat..
Hypo jak se daří? je to lepší? jak dlouho jsi měla občasné bolesti podbřišku jako na MS? Mě teda začíná bývat taky špatně..víc a víc, tak snad to enube jako u tebe..ty jsi měla očistec,ale miminko ti to vrátí v dobrém..bude hodňoučké, uvidíš...
22. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak bolesti mam jeste ted :slight_smile: i kdyz se to vystridalo misto bolesti jako pred MS me neustale picha podbrisek tak si nevyberes :slight_smile:
drzim palce at je vse OK a hlavne at netrpis jak ja :slight_smile:
22. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočičky moje, tak já jdu se špatnou zprávou. V sobotu jsem začala nemstruovat, takže se tentokrát nezadařilo :frowning2:
22. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr jak to???? proboha holky to je děs co se to děje??? vždyt jsi měla // :angry: :angry: a na menses je ještě brzo ne?????? Holka já jsem tomu moc věřila u tebe !!! testovala jsi i v sobotu?
22. čer 2009 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a koukám taky žádný mražáček jako já :frowning2:
22. čer 2009 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr, tak to mě moc mrzí. Je vidět, že kolikrát ani věřit nestačí :frowning2: Ale nic se nesmí vzdávat a hurá do dalšího pokusu :wink:
22. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím jak to. Jo na MS je ještě brzo, ale je to tak. Pan promář to taky moc nechápal jak to vzalo rychlý konec. :frowning2: v sobotu už jsem test nedělala. Jela jsem rovnou na pohotovost. Vzali mi krev a HCG bylo negativní. Takže jsem spíš měla falešně pozitivní test. :frowning2:
22. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr to nechápu měla by jsi dostat mrchu až zítra podle mě .... a takto tě převezla :frowning2:... jo je možné že byl falešně pozitivní :angry: :angry:
22. čer 2009 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: kapriku to me mrzi..........
22. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek