• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
autor
Jo Hypo tobě přeju aby bylo už jen líp! Už ti začíná růst bříško? :dizzy_face:
22. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
wrtul brisko??? :slight_smile:)))) to mam od zacatku :slight_smile: nejdriv diky OHSS jsem se nafoukla pak trochu splaskla a ted uz jen kynu :slight_smile: mam tusim foto v albu :slight_smile:
sice jsem pred tim nebyla twigi ale tehu na me rozhodne videt je :slight_smile: jen diky zvraceni jsem jeste nepribrala ani deko
22. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj děvčata
mám otřesný zážitek :angry:
zítra mám utz, tak jsem si, jen pro klid v duši, udělala klasický močový mamatast, protože na hcg jsem byla v pá a nechtělo se mi tam jít těsně před utz...
málem mě kleplo, protože 2.čárka byla slaboulinká - a loni jsem po něčem takovém potratila
:frowning2:
takže hysteria, letěla jsem za obvodním gyndařem - je bez objednání, že mě teda prohlídne - a šok, odstěhoval se s ordinací a je někde až na chodově
tak letím zpátky na letnou a rozhodla jsem se přece jen do gennetu ještě na krev, ať vím na čem jsem
v laborce mi řekly že jsem magor, že věřím těhotenskýmu testu z umolousanýho papírku(citace) a že když nevím, jak ty prachy vynaložit líp, klidně mi ho udělají, ale je to podle nich zbytečné a bude to ok
- a teď jsem si volala, hcg 168 053 (!!!!!) a přitom na tom zkur...(pardon, ale asi chápete moje rozčilení :angry: )těhu testu skoro nic. Takže - nevěřte močovejm testům, holky, a jedině krev. Už jsem ho rituálně spálila :grinning: :grinning: :grinning: a ať mi Vyšší sílá ruce urazí, jesltli si ho ještě někdy udělám! :confounded:
Sorry za ten román, ale musela jsem se vypsat :grinning:
22. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Lopy, tak to je opravdu mazec :slight_smile: člověk si už nemůže být ničím jistý. ale myslím, že jsi nám tím zlepšila náladu - to patří tobě chrobi :grinning:
22. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Kapříku, drž se, bereš to statečně, to je dobře... :wink: bude dobře.

Hplky, chjooo, fakt teď nám štěstí nepřeje, ale víte co to bude za nával, až se nám začně všem dařit :sunglasses: , to tady potom bude úplně zářit :wink:

Ahoj Zubííí, to je dobře, že máš změnu, v zaměstnání, přijdeš na jiný myšlenky, taky mě to napadlo, ale přece jen jsem docela spokojená, tak na to prdím. Ale je to určitě dobrej počin :slight_smile: A´t se ti tam hlavně daří!
22. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
lopata: prosím tě a který jsi ted tt?
22. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
siki jsi hodnoučká ale já mám za sebou asi 5 testů a všechny negativní ...... takže to asi nekecají
22. čer 2009 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
gucci
podle ms 6+4 tt
22. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
chrobi, zázraky se dějí :wink: proč né zrovna tobě? krvácíš? Ne. Tak nesýčkuj.
22. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
siki ty jsi bojovník :slight_smile:))) no jo no jo ale bříško bolí ....
22. čer 2009 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
lopat: tak neblbni a netestuj už...ono to hcg pak slábne, myslím, že od 8tt by se už nemělo testovat
22. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
lopat ty už máš tak vysoké že to ty testy neberou !!!
22. čer 2009 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lopatko ono je to trošku jinak..
přesně podobný zážitek mi psal jeden známý mají krááné miminko po IVF
každý den dělali testíky a najedou v 9tt na testu vůůbec nic..
letěli vylekaní na UTZ a tam miminko krásně v pohodě..
prý HCG stouplo natolik že už ho test neuměl rozeznat podle mě je to u tebe stejné když už ho máš tak vysoko..
prostě testy jsou dělaný na menší hodnoty a ne na pořádný těhule :grinning:
22. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
holky
dočetla jsem se, že na některých testech (ne tedy zrovna na letáku mamatestu, ale asi to platí všeobecně) mají v příbalovém leáku, že při vysokých hodnotách hcg může být test i falešně negativní :wink:
já ho při hcg 3 243 měla čáru daleko tlustší než při hcg 168 053, takže testy majía asi cenu jen při počátcích těhu, pokud vůbec...
22. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
wrtul
než jsem to napsala, předběhla jsi mě :wink:
22. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
tak tak Lopatko, testy neberou už tak vysoký hodnoty HCG. Jsi se tedy pořádně vylekala, tak už klídek, vše bude OK :sunglasses:
22. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
lopat: no prostě už netestuj :wink:
22. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
lopatko, to je teda stresík, moooc na to myslíš, já mám testíky ze začátku na památku a teď už nedělám...máš to teda ale ČÍSLO!!!! to jsou jasné dvojky, ne-li víc... jsem o dva dny po tobě a v pátek jsem měla 19tisíc, tak mě nenervuj ju? :wink:
Zubí a co teď děláš? myslím v nové práci?
chrobí, já tomu ještě věřím...
22. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
izzi, gucci, ruda
máte pravdu holky, kéž mi ruka upadne jestli šáhnu na močový test :grinning: :grinning: :grinning:

ruda
a co děláš když nic neděláš, aby ses nezbláznila? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
rudo .... děkuju :slight_smile:
22. čer 2009 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
lopatko, nechce se mě nic, za chvilku mi donese kámoška knížk a já jí za "odměnu" píchnu Agolutin na vyvolání MS,ale jinak se mi chce jen spát a jíst, tak to dělám a samo, že KONÍKUJU!!!mooc mi ten net zabere času..pořád něco hledám pro inspiraci, čučím na kočárky a tak..sem tam poklidím, jdi za děckama do práce na pokec nebo přijde někdo ke mně, dnes přijdou dvě návštěvy..docela se nenudím fakt jsem ráda, že nic nemusím..teď jdu dělat vajíčkovou pomazánku, tak pořád něco..kytičky...pejsek..
22. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, nestíhám Vás dočíst, ale z tabulky koukám, že se nějak nedaří. Těhulkám moc přeju krásné dny, čekatelkám držím palečky a těm neuspěšným přeju hodně sil.
Už jsem se nějak vyrovnala s neúspěchem, ale víc mě teď trápí MS, 10.5. jsem začala krvácet po ET a do dneška nic. Je to normální, že se to tak rozhodí? Těhu test jsem si dělala před týdnem a nic, tak nevím zda mám zkusit nový nebo volat na kliniku :confounded:
22. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky Jindro, tak si tam raději klidně zavolej, od toho jsou přece tam ne? asi to bude ještě rozhozené hormonama.. ty jsi dělal po ET jen test a krev na HCG ti nebrali? nebo jak a potom jsi měla MS jen jeden den?
22. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Krvácela jsem asi týden a Mudr. mi říkla, že to byl potrat, měla jsem tam dvě lůžka, ale bohužel to neklaplo. No a do dneška mrcha nepřišla. Tak fakt nevím.
22. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, už tomu rozumím..ale nerozumím, je to asi zpožděné a budeš muset na vyvolávačku, je to zpoždění asi o 12 dnů? to už by i těhu test byl asi pozizivní kdyby náhodou..tak zavolej a uvidíš..je to zřejmě rozhašené hormonama po IVFku
22. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
jindriska
já měla loni po potratovém krvácení po IVF(MA) následující cyklus dlouhý 39 dní, takže stává se to... :rolling_eyes:
normálně mám 27-28.
22. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
já měla po 1.IVF taky spoždění 11dní, tak je to asi normální. Hormony se dávají do kupy.
22. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak dík moc, myslela jsem si to, ale kdyby to trvalo ještě týden, tak si zavolám na Gennet. Jste holky zlatý :wink:
22. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
jindriska
Já tehdy volala obvodnímu gyndaři a řekl mi ať počkam tak do 45.dne cyklu a pak kdyžtak přijdu na vyvolávačku.
22. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak to mám zítra těch 45 dní, ráno zkusím udělat testík a pak si kdyžtak zavolám Mudrovi.
22. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek