Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
wrtulkaautor
22. čer 2009
Ahojky denisko 😉
wrtulkaautor
22. čer 2009
Jo jo my s Miluškou už sedíme od soboty na vejcích 😉
já zítra frčím na krev jak to vypadá jeslti reaguju tak jak mám 😉
co ty jak je?
wrtulkaautor
22. čer 2009
Teda Deni ty začneš stimulkovat zítra? nebo a tak už? x-) budeš mít krátký protokol?
deniska24
22. čer 2009
Je mi fajn Wrtul,už se na vše kupodivu po těch našich neuspěších zase těším... x-)
Stimulovat začnu až od středy,pokud bude vše ok x-) Protokol má být krátký,k tomu Gonal,pak AH,IMSI a PK
wrtulkaautor
22. čer 2009
Proč vám budou dělat IMSI?
miluse
22. čer 2009
=-) tý jo člověk tu chvíli není a ono se to tu rozjelo 🙂
deniska24
22. čer 2009
Já měla dostat ms už 16.6,ale je to fakt "mrcha" a opozdila se o týden ]-( Ovšem jsem ráda,že dorazila vůbec a nemusím na vyvolávačku atd,páč to by byl asi pak s IVF problém =-) ,že budu těhu jsem moc nečekala,protože jsem asi neměla tento měsíc ovulaci,bazálka nešla výš jak na 36,8C a těhu testy to potvrdily,takže jsem byla fakt napnutá,jestli dojde sama.
wrtulkaautor
22. čer 2009
Deni tak je super že přišla i když na sebe nechala týden čekat..
ty už jsi měla krátký protokol? x-)
Hoky já jak píchám injekce tak už pomalu nevím kam to píchnou sice břicho nemám modrý ale rozpíchaný jo |-|
miluse
22. čer 2009
Holky, máme to ale trápení co? Tak snad už to brzy dospěje k řádnému konci. Jsem si nafotila část mé stimulky, tak to za chvíli hodím do alba.

Wrtul, proč jdeš na krev? =-) Já si občas přijdu jako kdyby u mě něco opomněli, ale oni vědí co dělají, tak jim musím věřit 🙂
wrtulkaautor
22. čer 2009
Ahojky Miluško..
😉
deniska24
22. čer 2009
Čau Milu 🙂 Co ty pícháš dobrého? 🙂 Myslím,že cítit vaječníky klidně můžeš již 2den,každá to berem jinak,někoho tam nepíchne naopak celou stimulku... 😉 tak proč ne 🙂

Wrtul IMSI nám dělají kvůli manžovi,máme jich v rozmezí 10-20%,co jsou schopné oplodnění,ale byla doba,kdy to bylo i 5%!!! 😕 ale to bylo již tak 4roky zpátky.Myslím,že to má pojmenované-mírná teratozoospermie =-)
miluse
22. čer 2009
Denis, mám puregon.

Wrtul, sice mám v břichu teprve třetí injekci, ale mám pocit, že do příštího týdne taky pak už nebudu vědět kam to má manža ďobnout
deniska24
22. čer 2009
Tak to mě mrzí Wrtul,že bříško bolí od injekcí,pícháš sama,že?A máš vždy dobrý ten úhel-nepícháš to třeba šikmo?Jinak asi nejde o nic vážného,prostě jsi na to citlivější,ale na to se vyrdni 😉 hlavně ať vajíčka rostou! 😉
Já měla při 1 IVF kr.protokol,teď v 2IVF ten douhý a mi bohužel neseděl buď ten protokol,nebo ty léky....Teď docela věřím tomu kr.prokololu a Gonalu,že se zadaří,pokud ve středu odstartujem 🙂
wrtulkaautor
22. čer 2009
aha nad IMSI jsem přemýšlela ale pak jsme se rozhodli pro PICSI a PGD .. ale kdo ví jeslti jsme udělali dobře.. teda PGD je jasná volba ale kdyby nám PICSI neudělali kvůli nízké koncentraci tak by mě to moc mrzelo |-|
Miluško já mám nějaký SIVF protokol víš.. jak jsem pochopila tak je to specilalita Heliosu - možná superdlouhý nevím 😃 každopádně se chodí na krev 2DC pak 4den píchání injekcí, 8mý den s UTZ a podle krve - krevního profilu se upravují dávky hormonů .. asi by to mělo líp předejít OHSS..
wrtulkaautor
22. čer 2009
Denisko jenže já mám za sebou už kolem 12ti injekcí a ještě mě jich víc než 12 čeká..
první týden jednu a pak 2 týdny po dvou..takže proto už se těžko hledá místo na píchnutí víš..
wrtulkaautor
22. čer 2009
Jinak dneska jak sem píchala tak mi z obou i tekla krev..normálně mi netekla když jsem se dobře trefila do špeku |-| holky jak poznám že mě bolí břicho od OHSS a jak že mi rostou vajucha?
wrtulkaautor
22. čer 2009
koukám tu nikdo..tak dobrou kočky
miluse
22. čer 2009
Wrtul, takže nakonec pícháš sama, jo? Já jak tu přes den nejsem tak nemám dostatečné info :-N sousedská výpomoc se tedy nekoná? 🙂
Jo tak, na to je asi rada těžká si myslím, ale taky jsem o tom přemýšlela.

Hmm, tak to máš zajímavý, já jdu na kontrolní UTZ 7. DC pak asi 10 nebo 11 a pak se uvidí kdy na opu, v rozpise mám psáno, že asi 12 - 14 DC, když jsem se ptala sestřičky jestli se to event. odvozuje i od mého cyklu, když jej mám delší, tak říkala, že to může být o něco později, ale že se uvidí dle vajuch. Tak uvidím ve ČT kolik jich tam bude a jak velký, to pak mám začít píchat ten orgalutran
deniska24
22. čer 2009
Týjo tak to máš fakt jakýsi super dlouhý! 🙂 tak snad budou i super dobrý vajucha! 😉 tak to chápu,že břicho bolí.. 😞
Jinak Wrtul,už jsem ti to psala,že s tím PGD a PICSI jste chybu neudělali!Taky bych volila na tvém místě stejně 😉 a ikdyby to bylo málo,tak je ještě Mesa-Tese v záloze,viď? 😉 Ale myslím si,že to klapne,tak se neboj kočko! 🙂 Kolik dní pak máte šetřit smermijky,klasicky stačí 3-5dní?
deniska24
22. čer 2009
Mil ta máš dl.protokol?
wrtulkaautor
22. čer 2009
jé já už myslela že jsi šla spát..
Miluško sousedská výpomoc byla první 3 dny - první dvě píchla sousedka, třetí manža pod dohledem a od té doby prý to už zvládneme sami a už nechodí 😃 ale je fakt že zvládneme.. já se to pak asi za dva dny naučila.. a teď už píchám sama a dobrý...
Jo s tím OPU jsem uvažovala že já zase mívám kratší cykly a i celkově ovu dřív tak jsem zvědavá co tam kolem 8mého dne bude 😉
miluse
22. čer 2009
Denis, ne ne, krátkej 🙂

Jo manža to taky zvládá v pohodě, já se toho trošku ještě bojím, ikdyž vím, že to nic není, ale stejně :-N

Wrtul, neboj, příští týden oblékneme žirafy a jdem do toho.

Holky mizím, dáváj nám ztraceni, tak jdu koukat. Ahojky a mějte se, snad zase zítra nakouknu 🙂
wrtulkaautor
22. čer 2009
Denisko no my máme nařízeno aspoň těch 5 dní já se bojím že kdyby to bylo dýl - třeba 6 nebo 7 abysme pak nesplakali nad morfologií víš.. no uvdíme. jak to vyjde..
jo Mesa-Tesa je ještě v záloze... a nebo taky přechod jinam..
uvidíme.. zkusím cokoliv..
jd eo to že mě mrzí že nám to PICSI možná neudělají kvlůli nízké koncentraci spermoušků |-| musíme doufat no..
wrtulkaautor
22. čer 2009
Miluško to mi přopomíná že ještě nemám žirafo koupenou ani udělanou 😃 se do toho musím dát už taky 😃 😃
deniska24
22. čer 2009
Protože Miluš z vlastní zkušenosti ti můžu říct,že na Puregon je spoleh 😉 já mám taky většinou cyklus 28-32dní a tuším,že jsem měla stejné dávky jako ty a 7den jsem končila se stimulkou a píchla něco na dozrání a 9den od zač.stim.byla OPU a z ní jsem měla kolem 15vajíček 🙂
wrtulkaautor
22. čer 2009
Jo já už jdu taky 😉 pá pá
deniska24
22. čer 2009
Mi to dlooouho trvá než odepíšu Wrtul,víš 😃 😃 😃
deniska24
22. čer 2009
Tak dobrou holky! 😉
ruda
22. čer 2009
ahojky holky, já si vás ještě četla před pichancem, mi povídejte, je to čím dál horší pichám se už sedmý týden v kuse a jsem jako cedník..ještě 14dnů budu mě picne... tak dobrou noc, jdu na to.. 😞
chrobacek
23. čer 2009
čau žirafky 🙂)

test negativní .... tak halt miminko bude příště