• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
autor
Ahojky denisko :wink:
22. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jo my s Miluškou už sedíme od soboty na vejcích :wink:
já zítra frčím na krev jak to vypadá jeslti reaguju tak jak mám :wink:
co ty jak je?
22. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda Deni ty začneš stimulkovat zítra? nebo a tak už? :dizzy_face: budeš mít krátký protokol?
22. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je mi fajn Wrtul,už se na vše kupodivu po těch našich neuspěších zase těším... :dizzy_face:
Stimulovat začnu až od středy,pokud bude vše ok :dizzy_face: Protokol má být krátký,k tomu Gonal,pak AH,IMSI a PK
22. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Proč vám budou dělat IMSI?
22. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: tý jo člověk tu chvíli není a ono se to tu rozjelo :slight_smile:
22. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla dostat ms už 16.6,ale je to fakt "mrcha" a opozdila se o týden :angry: Ovšem jsem ráda,že dorazila vůbec a nemusím na vyvolávačku atd,páč to by byl asi pak s IVF problém :confused: ,že budu těhu jsem moc nečekala,protože jsem asi neměla tento měsíc ovulaci,bazálka nešla výš jak na 36,8C a těhu testy to potvrdily,takže jsem byla fakt napnutá,jestli dojde sama.
22. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Deni tak je super že přišla i když na sebe nechala týden čekat..
ty už jsi měla krátký protokol? :dizzy_face:
Hoky já jak píchám injekce tak už pomalu nevím kam to píchnou sice břicho nemám modrý ale rozpíchaný jo :pensive:
22. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, máme to ale trápení co? Tak snad už to brzy dospěje k řádnému konci. Jsem si nafotila část mé stimulky, tak to za chvíli hodím do alba.

Wrtul, proč jdeš na krev? :confused: Já si občas přijdu jako kdyby u mě něco opomněli, ale oni vědí co dělají, tak jim musím věřit :slight_smile:
autor
Ahojky Miluško..
:wink:
Čau Milu :slight_smile: Co ty pícháš dobrého? :slight_smile: Myslím,že cítit vaječníky klidně můžeš již 2den,každá to berem jinak,někoho tam nepíchne naopak celou stimulku... :wink: tak proč ne :slight_smile:

Wrtul IMSI nám dělají kvůli manžovi,máme jich v rozmezí 10-20%,co jsou schopné oplodnění,ale byla doba,kdy to bylo i 5%!!! :fearful: ale to bylo již tak 4roky zpátky.Myslím,že to má pojmenované-mírná teratozoospermie :confused:
22. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis, mám puregon.

Wrtul, sice mám v břichu teprve třetí injekci, ale mám pocit, že do příštího týdne taky pak už nebudu vědět kam to má manža ďobnout
22. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mě mrzí Wrtul,že bříško bolí od injekcí,pícháš sama,že?A máš vždy dobrý ten úhel-nepícháš to třeba šikmo?Jinak asi nejde o nic vážného,prostě jsi na to citlivější,ale na to se vyrdni :wink: hlavně ať vajíčka rostou! :wink:
Já měla při 1 IVF kr.protokol,teď v 2IVF ten douhý a mi bohužel neseděl buď ten protokol,nebo ty léky....Teď docela věřím tomu kr.prokololu a Gonalu,že se zadaří,pokud ve středu odstartujem :slight_smile:
22. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha nad IMSI jsem přemýšlela ale pak jsme se rozhodli pro PICSI a PGD .. ale kdo ví jeslti jsme udělali dobře.. teda PGD je jasná volba ale kdyby nám PICSI neudělali kvůli nízké koncentraci tak by mě to moc mrzelo :pensive:
Miluško já mám nějaký SIVF protokol víš.. jak jsem pochopila tak je to specilalita Heliosu - možná superdlouhý nevím :grinning: každopádně se chodí na krev 2DC pak 4den píchání injekcí, 8mý den s UTZ a podle krve - krevního profilu se upravují dávky hormonů .. asi by to mělo líp předejít OHSS..
22. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Denisko jenže já mám za sebou už kolem 12ti injekcí a ještě mě jich víc než 12 čeká..
první týden jednu a pak 2 týdny po dvou..takže proto už se těžko hledá místo na píchnutí víš..
22. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak dneska jak sem píchala tak mi z obou i tekla krev..normálně mi netekla když jsem se dobře trefila do špeku :pensive: holky jak poznám že mě bolí břicho od OHSS a jak že mi rostou vajucha?
22. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukám tu nikdo..tak dobrou kočky
22. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, takže nakonec pícháš sama, jo? Já jak tu přes den nejsem tak nemám dostatečné info :sweat_smile: sousedská výpomoc se tedy nekoná? :slight_smile:
Jo tak, na to je asi rada těžká si myslím, ale taky jsem o tom přemýšlela.

Hmm, tak to máš zajímavý, já jdu na kontrolní UTZ 7. DC pak asi 10 nebo 11 a pak se uvidí kdy na opu, v rozpise mám psáno, že asi 12 - 14 DC, když jsem se ptala sestřičky jestli se to event. odvozuje i od mého cyklu, když jej mám delší, tak říkala, že to může být o něco později, ale že se uvidí dle vajuch. Tak uvidím ve ČT kolik jich tam bude a jak velký, to pak mám začít píchat ten orgalutran
22. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týjo tak to máš fakt jakýsi super dlouhý! :slight_smile: tak snad budou i super dobrý vajucha! :wink: tak to chápu,že břicho bolí.. :frowning2:
Jinak Wrtul,už jsem ti to psala,že s tím PGD a PICSI jste chybu neudělali!Taky bych volila na tvém místě stejně :wink: a ikdyby to bylo málo,tak je ještě Mesa-Tese v záloze,viď? :wink: Ale myslím si,že to klapne,tak se neboj kočko! :slight_smile: Kolik dní pak máte šetřit smermijky,klasicky stačí 3-5dní?
22. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mil ta máš dl.protokol?
22. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé já už myslela že jsi šla spát..
Miluško sousedská výpomoc byla první 3 dny - první dvě píchla sousedka, třetí manža pod dohledem a od té doby prý to už zvládneme sami a už nechodí :grinning: ale je fakt že zvládneme.. já se to pak asi za dva dny naučila.. a teď už píchám sama a dobrý...
Jo s tím OPU jsem uvažovala že já zase mívám kratší cykly a i celkově ovu dřív tak jsem zvědavá co tam kolem 8mého dne bude :wink:
22. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis, ne ne, krátkej :slight_smile:

Jo manža to taky zvládá v pohodě, já se toho trošku ještě bojím, ikdyž vím, že to nic není, ale stejně :sweat_smile:

Wrtul, neboj, příští týden oblékneme žirafy a jdem do toho.

Holky mizím, dáváj nám ztraceni, tak jdu koukat. Ahojky a mějte se, snad zase zítra nakouknu :slight_smile:
22. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Denisko no my máme nařízeno aspoň těch 5 dní já se bojím že kdyby to bylo dýl - třeba 6 nebo 7 abysme pak nesplakali nad morfologií víš.. no uvdíme. jak to vyjde..
jo Mesa-Tesa je ještě v záloze... a nebo taky přechod jinam..
uvidíme.. zkusím cokoliv..
jd eo to že mě mrzí že nám to PICSI možná neudělají kvlůli nízké koncentraci spermoušků :pensive: musíme doufat no..
autor
Miluško to mi přopomíná že ještě nemám žirafo koupenou ani udělanou :grinning: se do toho musím dát už taky :grinning: :grinning:
Protože Miluš z vlastní zkušenosti ti můžu říct,že na Puregon je spoleh :wink: já mám taky většinou cyklus 28-32dní a tuším,že jsem měla stejné dávky jako ty a 7den jsem končila se stimulkou a píchla něco na dozrání a 9den od zač.stim.byla OPU a z ní jsem měla kolem 15vajíček :slight_smile:
22. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo já už jdu taky :wink: pá pá
22. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi to dlooouho trvá než odepíšu Wrtul,víš :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobrou holky! :wink:
22. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, já si vás ještě četla před pichancem, mi povídejte, je to čím dál horší pichám se už sedmý týden v kuse a jsem jako cedník..ještě 14dnů budu mě picne... tak dobrou noc, jdu na to.. :frowning2:
22. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau žirafky :slight_smile:)

test negativní .... tak halt miminko bude příště
23. čer 2009 v 08:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek