• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
dobré ráno,

izzii píchá a já nepíchám :frowning2:((( a asi nikdy nezačnu

http://www.fertilityfriend.com/home/2317f3
28. kvě 2009 v 07:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Začneš Chrobi!!!! :slight_smile:
28. kvě 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi to ti krásně kleslo ti trubko..
to mrcha už dorazí si mylsím že během dneška jsi jasná!!!
28. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kleslo kleslo ale kde je ta mrcha já mam LF 14 dní
28. kvě 2009 v 08:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a navíc mi ta ludra chodi brzo ráno v noci a od předch. dne špinívám.... ted nic :frowning2: :angry:
28. kvě 2009 v 08:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
manžel se se mnou ráno loučil se slovy tak si pekně zamenstruuj a at se to konečně spustí :grinning: :grinning: chlap no chápete to? :grinning:
28. kvě 2009 v 08:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi myslím že ho chápu :wink:
kočko příjde když ti to klesá tak určo.. neboj během dneška nebo nejdýl zítra ale já to vážně typuju na dnešek :wink:
28. kvě 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko já vím, ale většinou klesne a mrcha je na světe ted evidentně moje tělo ví, že ji chci :slight_smile:))) ale to jsem tušila, že to tak bude :slight_smile:)) místo 28 dnů se mi to pěkně natahuje :slight_smile:)
28. kvě 2009 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi a kolikátý jdi DC?
no jo je to potvora ale vážně dorazí už jí nic jinýho nezbývá :wink:
28. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám nahoře graf tak mrkni máš tam i cyklus před tím ......to už bych mrchu měla mít .....
28. kvě 2009 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hele chrobi ms musí přijít dneska to není jinak možný
dneska nebo seš těhule :grinning:
28. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky makám a ještě ke všemu si musím dávat pozor, aby mi tu nezakázali přístup :unamused:

Chrobí, neboj začneš, zítra už mrcha určo dojde :wink: Jen tě napíná no. Máš nějaké jiné příznaky, bolí břicho a taááák?
28. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
těhule s takovejma teplotama ? :slight_smile:) to asi fakt dneska ta mrcha dojde :slight_smile:))

mil břicho mě bolí víc jak týden :slight_smile:) a včera např. vůbec dnes trochu cítím záda což je dobré znamení :slight_smile:) jo prsa už mě taky bolí třetí den prostě mrcha na spadnutí ale ví to že jsi chci tak si se mnou hraje možná na vás počkám holky :slight_smile:)))
28. kvě 2009 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!Týjo izzi to jsi šikulka,že pícháš sama :wink:

Chrobí,do zítra máš ms jak má být..mě říkal dr.teď posledně,že až mi přijde okolo toho 16.6.tak mám přijít 4DC :confused: tak myslíš,že by to moc vadilo,kdyby jsi tam šla až v pondělí? :confused:

Wrtul u nás je to taky tak,jsme na vesnici a vím o 5párech co maj mimi po IVF a dalších 5 co se snaží víc jak půl roku a nic,já si myslím,že je jedno,jestli jsou děti "ze zkumavky" nebo z gauče :wink: když je chcem,tak jsme ochotní udělat a zaplatit cokoliv a bez předsudků....Ale mám známou a ta má kamarádku,co se snaží přes 7let o dítě a nic,oba v pořádku,barák nově postavený,2auta a prostě dostatek financí,ale na IVF jít nechtějí,že jsou po něm ty děti "jiné"....nevím,co si pod tímto pojmem představit,ale myslím si,že všechny tady,co jsme na stejné lodi děti opravdu chceme a je nám fuk,jestli budou udělány tak nebo onak... :wink:
28. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne chrobi dorazí..
jen doufám že dopoledne aby se dal dnešní den počítat jako první DCjinak budeš první DC až zítra :wink:
28. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis, jiné? :confused: Tak to nechápu, to mi hlava nebere, vždyť je to furt tvoje dítě, z tvého vajíčka a spermie a ty ho nosíš v bříšku, mě to zas tak jiné nepřijde, jen holt to oplození je trochu jiný a ne z gauče jak píšeš, ale pak mi to přijde úplně stejný jako kdyby jsi do toho vlítla normoš.

Jako pojem "jiné" bych spíše pak brala asi adopci, ale to mě neberte doslova, páč tam to dítě není z tvé krve, ikdyž jej miluješ stejně, ale tohle je tvoje krev a prostě všechno. No holt lidi jsou různí :fearful: :rolling_eyes:
28. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko mě řekla, že do 18h tak je to 1 dc po 18h se to nepočítá a pochopitelně ne špinění

denisko jo to už musí dojít to je jasný :slight_smile:)) doufám teda :slight_smile:
proč máš přijít až 4DC ??? to už budeš píchat od toho 2dc nebo ne?
28. kvě 2009 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi,kdybys byla těhu tak to opravdu takhle neklesne :frowning2: ale na druhou stranu,máš ji za dveřma :wink:
28. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdár ženy
co je nového?
28. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
denis to je taky názor.. jiné?
kdyby viděla ty dvě cácorky co lítají sousedům po zahradě tak by tak nemluvila!
jsou to fakt nádherný zdravý krásný holčičky.. a já jim je závidím :grinning: :grinning: :wink:
a jeslti mají být moje děti takhle "jiné" tak jsem pro :grinning:
ne to je právě ono..
manža se mě včera ptal jeslti mi neva že jim to řekl, tak mě to nevadí ale řekla jsem mu že se bojím aby to někdy někdo nějak blbě nepředhodil jemu nebo našemu potenciálnímu dítěti.. blbě jako že on má blbý spermouše a dítě že je "jiný" ze zkumavky.. horší nebo tak :confounded: :confounded:
28. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
denis jasný těhule nejsu :slight_smile:)) ale budůůůů za měsíc :slight_smile:)
28. kvě 2009 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
milus taky jí fakt nechápu :unamused: ale takových vyjímek si mylím hodně a rychle ubývá :slight_smile: záleží prostě na lidech...já IVF neodsuzovala ani když jsme ještě nevěděli,že do něj půjdem,naopak,je fajn,že doktoři umí pomoci i tady v tomto...třeba 20let zpátky by nám řekli,nemůžete a hotovo :unamused:
28. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi budem :slight_smile: spolu :slight_smile:
28. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, tohle by mohl říct akorát nějaký blbec s íkvé tykve , normálního člověka tohle nenapadne a stejně to za pár let bude už normální, tak se to tak snad brát nebude.

Chrobí jasně, všechny teďky budeme mít poslední mrchu mrchovatou na hooooooooooodně dlouho dobu
28. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já jsem IVF neodsuzovala nikdy ale vždycky jsem měla pocit že to není přirozený že ta spousta hormonů musí na dětech nechat následky..
nicméně to kolik dětí je takhle narozených a jak jsou živý a krásný tak je vidět že je to blbost
miluš jo jasně že by to byl blbec s IQ tykve :grinning: jenže i takoví ještě bohužel pořád chodí po světě :pensive:
28. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi,taky to nechápu,co zase vymýšlí :angry: jsem se stejně rozhodla,že pokud ms nedostanu třeba v pátek,tak půjdu 2-3den ms :angry: a pokud řekne,že mám začít píchat až od 4dne tak začnu,ale raději tam dojdu dříve pro klid duše :wink: jinak ani ještě nic na píchání doma nemám,to mi dá až těsně před stimulkou.
28. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já si myslím, že se tomu naše děti stejně nevyhnout....děcka jsou v tomhle děsně upřímná a krutá, takže jestli se doma dozví, že naše děti jsou z umělka, tak to určo ve školce nebo tak vytáhnout, s tím se prostě nedá nic dělat
28. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě na té ženské udivuje nejvíc,že se snaží přes 7let a nic tak na co jako čekají :frowning2: já to pochopila už po 2-3letech,že jen tak mimi mít nebudeme,ale zase naději a víru k přiroz.těhu jsem neztratila :slight_smile: buď tak nebo tak a uděláme pro to maximum :wink:
28. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci ahojky,já myslím,že záleží hlavně,jak jim to řeknem,už jste se tady o tom bavily a někdo to pěkně popisoval,že se nemusí vymýšlet bajky o čápech,ale prostě,že jsme si pro ně zašli k panu doktorovi a jsou tady :slight_smile:
28. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis, no asi po tom mimču až tolik netouží, jinak by to asi řešili razantněji, toť tedy můj názor... prostě jim to vyhovuje jak je a kdyby bylo dítě, tak by se sice nebráli, ale asi jim tolik zatím nechybí
28. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek