Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
irminka
23. čer 2009
chrobi: ale neee, to je mně moc líto.....Přeji moc štěstí do budoucna, drž se holka
chrobacek
23. čer 2009
irmi mě taky, ale bohužel to bylo už od začátku na levačku tak to nakonec tak i dopadlo
chrobacek
23. čer 2009
ale máme druhý pokus 🙂
irminka
23. čer 2009
to máš pravdu, určo to vyjde 🙂 Sakra musí to vyjít 😉
lopata49
23. čer 2009
dobré ránko děvčata
chrobí, příště se to povede!!!
irminka
23. čer 2009
jdu se sprchnout a valím holkám trošku vypomáhat do práce, zatím pa
chrobacek
23. čer 2009
holky chtěla jsem vysadit utroš a holky z mého caru říkají at to ještě vydržím...... tak nevím... mám nemám?
gucci
23. čer 2009
ahoj holky

chrobi je mi to líto, bylas na krvi? já bych utroš vysadila, akorát ti brzy MS 😞
chrobacek
23. čer 2009
gucci no právě proto jsem si myslela, že ho vysadím na krev jdu až ve čtvrtek.... ale dnes jsem 14DPO a test nic takže ani ve čtvrtek tam nic nebude
gucci
23. čer 2009
brzy=brzdí
chrobacek
23. čer 2009
gucci ani jsem si nevšimla, že jsi to napsala blbě protože mi čteš myšlenky tak jsem si to přečetla jak kdyby tam bylo brzdí 🙂)))
gucci
23. čer 2009
a na tu krev jdeš do svojeho Caru?
zuzka72
23. čer 2009
Ahoj holky, 🙂 Tak už jsem doma od doktora, byla to rychlovka, cena prej bude sakum pikum 14tis, že to napíše tomu kolegovi, aby to věděl, platit se bude převodem z bankyv,olal na kliniku, že vajec je 36oplodněných a že jich bylo 38 a furt, že mě strašně musí bolet břuch. No a že nějakej hormón těhotenskej Proges...., tak ten když čeká ženská 1dítě tak s ní pěkně mává je ospalá, bolí ji břicho atd. a já, že si to mám vynásobit 38 a že tak se cítím, takže mazec, jinak hyper.... vyloučil zatím, že bych vypadala jinak a ani bych nedošla, ale mám se měřit, že ještě není vyhráno. V pátek transfer, mám si rozmyslet jestli 1, nebo2 embrya. To u těch spermií 1 a 1 říkal, že neví, že nemá ten protokol u sebe, ale, že vše dostaneme od tomo kolegy v pátek a že nám to vše důkladně vysvětlí. A sex až tak možná ve středu příští týden.
chrobacek
23. čer 2009
Gucci jojo 12den po ET se u nás chodí i když máš mrchu 😞
lenh
23. čer 2009
Ahoj holky, Zuzi ty máš teda vajuch... Já jich měla 24 a to už mě pěkně bolelo břicho...

Jinak holky já špiním čím dál víc... 😢 Vypadávají ze mě jakýsi kousky jak tkáně či co... Podle papírů bych si měla dělat test až v pátek, ale už i dneska mi přišel zbytečný. 😞 Tak je mi z toho smutno... Takže jdu asi volat do Heliosu a uvidím kdy budu moct na KET...
chrobacek
23. čer 2009
Lenh a dělala jsi ho dnes?
lenh
23. čer 2009
Ne já tak špiním a včera byl úplně bez žádnýho stínu...
lenh
23. čer 2009
A jinak ze mě fakt lezou takový jakýsi úplně kusy, tak se podle mě puleček vytrácí. To kdyby bylo zahnizdování tak by musel vykusovat všechno kolem sebe...
lopata49
23. čer 2009
lenh,
já na tvém místě bych test radši prubla :-|
ruda
23. čer 2009
ahojky holky, tedá žádná pozitiva...je mi to moc líto
zuzko, teda to musí břicho fakt bolet, tak se drž... sexík AŽ příští středu...to u nás stále zákaz koupání i milování...skoro všeho...tak ale když to vyjde, tak to teda sakra stojí za to!!!a vydžíme..
holky nevěště hlavy, je tu další pokus,naberte sílu a zatím si užijte vínka, sportu, milování..buď to přijde samo/pořád nevím u chrobíka jméno muže???/ a pak když ne přirozeně, tak znovu do toho, už víte, co vás čeká, tak to bude bv pohodě, bez stresů...
siki26
23. čer 2009
ahoj žirafky 🙂

Chrobi, Lenh to mě moc mrzí. Nesmutněte a šupky dupky do dalšího pokusu. Musí to prostě vyjít 😉

Já jdu na transfer zítra. Zatím se všech 5 bojovníčků drží a prý jsou v naprostém pořádku, tak z toho mám dobrý pocit. už abych je měla u sebe v bříšku 🙂
lenh
23. čer 2009
jsem teda testla a nic... tak jdu volat do toho heliosu...
ruda
23. čer 2009
lenh 😞
siki, tak to jsou dobré zprávy, že se všechny tak k rásně drží, to jsou kvalitní a bude i na sněhuláčky, tak jakási jistota...držím palce, zítra na tebe budu mylset, tak dej pak vědět...
chrobacek
23. čer 2009
rudo přesně jsi to řekla.... ted se vrhnu opět na sport a milování to už proběhlo dneska 🙂)) a pak s novým elánem do druhého ivf

lenh to mě mrzí 😕 jsme na tom stejně 😞 ale ty máš mrazáčky máš výhodu 😉

siki supr moc ti držím palce až to dobojuješ 🙂)
siki26
23. čer 2009
lenh, to se ti běžně tak dlouho rozjíždí ms? když by začala včera, tak je zvláštní, že pořád špiníš...
lenh
23. čer 2009
No ani ne, nevím no... Test je negativní, tak se mám za 14 dní dostavit na UTZ a dr. mi řekne jestli mi dají mrazáčky ještě tento nebo až další cyklus...
chrobacek
23. čer 2009
Lenh no ono je to těžké tak uvidíš když dojde mrcha je to jasné třeba špiníš díky utroši .. řekli ti že ho máš vysadit?
lenh
23. čer 2009
jojo mám vysadit všechny léky...
siki26
23. čer 2009
Lenh každopádně půjdeš ještě na krev ne?
chrobacek
23. čer 2009
no tak já je teda asi vysadím taky .... sice nešpiním ale jsem víc DPO jak ty a ty to máš vysadit....

Začni psát odpověď...

Odešli