• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
chrobi: ale neee, to je mně moc líto.....Přeji moc štěstí do budoucna, drž se holka
23. čer 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi mě taky, ale bohužel to bylo už od začátku na levačku tak to nakonec tak i dopadlo
23. čer 2009 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale máme druhý pokus :slight_smile:
23. čer 2009 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to máš pravdu, určo to vyjde :slight_smile: Sakra musí to vyjít :wink:
23. čer 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko děvčata
chrobí, příště se to povede!!!
23. čer 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu se sprchnout a valím holkám trošku vypomáhat do práce, zatím pa
23. čer 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chtěla jsem vysadit utroš a holky z mého caru říkají at to ještě vydržím...... tak nevím... mám nemám?
23. čer 2009 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

chrobi je mi to líto, bylas na krvi? já bych utroš vysadila, akorát ti brzy MS :frowning2:
23. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci no právě proto jsem si myslela, že ho vysadím na krev jdu až ve čtvrtek.... ale dnes jsem 14DPO a test nic takže ani ve čtvrtek tam nic nebude
23. čer 2009 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
brzy=brzdí
23. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci ani jsem si nevšimla, že jsi to napsala blbě protože mi čteš myšlenky tak jsem si to přečetla jak kdyby tam bylo brzdí :slight_smile:)))
23. čer 2009 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a na tu krev jdeš do svojeho Caru?
23. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, :slight_smile: Tak už jsem doma od doktora, byla to rychlovka, cena prej bude sakum pikum 14tis, že to napíše tomu kolegovi, aby to věděl, platit se bude převodem z bankyv,olal na kliniku, že vajec je 36oplodněných a že jich bylo 38 a furt, že mě strašně musí bolet břuch. No a že nějakej hormón těhotenskej Proges...., tak ten když čeká ženská 1dítě tak s ní pěkně mává je ospalá, bolí ji břicho atd. a já, že si to mám vynásobit 38 a že tak se cítím, takže mazec, jinak hyper.... vyloučil zatím, že bych vypadala jinak a ani bych nedošla, ale mám se měřit, že ještě není vyhráno. V pátek transfer, mám si rozmyslet jestli 1, nebo2 embrya. To u těch spermií 1 a 1 říkal, že neví, že nemá ten protokol u sebe, ale, že vše dostaneme od tomo kolegy v pátek a že nám to vše důkladně vysvětlí. A sex až tak možná ve středu příští týden.
23. čer 2009 v 09:28  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci jojo 12den po ET se u nás chodí i když máš mrchu :frowning2:
23. čer 2009 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Zuzi ty máš teda vajuch... Já jich měla 24 a to už mě pěkně bolelo břicho...

Jinak holky já špiním čím dál víc... :cry: Vypadávají ze mě jakýsi kousky jak tkáně či co... Podle papírů bych si měla dělat test až v pátek, ale už i dneska mi přišel zbytečný. :frowning2: Tak je mi z toho smutno... Takže jdu asi volat do Heliosu a uvidím kdy budu moct na KET...
23. čer 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenh a dělala jsi ho dnes?
23. čer 2009 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne já tak špiním a včera byl úplně bez žádnýho stínu...
23. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak ze mě fakt lezou takový jakýsi úplně kusy, tak se podle mě puleček vytrácí. To kdyby bylo zahnizdování tak by musel vykusovat všechno kolem sebe...
23. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenh,
já na tvém místě bych test radši prubla :unamused:
23. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tedá žádná pozitiva...je mi to moc líto
zuzko, teda to musí břicho fakt bolet, tak se drž... sexík AŽ příští středu...to u nás stále zákaz koupání i milování...skoro všeho...tak ale když to vyjde, tak to teda sakra stojí za to!!!a vydžíme..
holky nevěště hlavy, je tu další pokus,naberte sílu a zatím si užijte vínka, sportu, milování..buď to přijde samo/pořád nevím u chrobíka jméno muže???/ a pak když ne přirozeně, tak znovu do toho, už víte, co vás čeká, tak to bude bv pohodě, bez stresů...
23. čer 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj žirafky :slight_smile:

Chrobi, Lenh to mě moc mrzí. Nesmutněte a šupky dupky do dalšího pokusu. Musí to prostě vyjít :wink:

Já jdu na transfer zítra. Zatím se všech 5 bojovníčků drží a prý jsou v naprostém pořádku, tak z toho mám dobrý pocit. už abych je měla u sebe v bříšku :slight_smile:
23. čer 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem teda testla a nic... tak jdu volat do toho heliosu...
23. čer 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenh :frowning2:
siki, tak to jsou dobré zprávy, že se všechny tak k rásně drží, to jsou kvalitní a bude i na sněhuláčky, tak jakási jistota...držím palce, zítra na tebe budu mylset, tak dej pak vědět...
23. čer 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudo přesně jsi to řekla.... ted se vrhnu opět na sport a milování to už proběhlo dneska :slight_smile:)) a pak s novým elánem do druhého ivf

lenh to mě mrzí :-/ jsme na tom stejně :frowning2: ale ty máš mrazáčky máš výhodu :wink:

siki supr moc ti držím palce až to dobojuješ :slight_smile:)
23. čer 2009 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenh, to se ti běžně tak dlouho rozjíždí ms? když by začala včera, tak je zvláštní, že pořád špiníš...
23. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ani ne, nevím no... Test je negativní, tak se mám za 14 dní dostavit na UTZ a dr. mi řekne jestli mi dají mrazáčky ještě tento nebo až další cyklus...
23. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenh no ono je to těžké tak uvidíš když dojde mrcha je to jasné třeba špiníš díky utroši .. řekli ti že ho máš vysadit?
23. čer 2009 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo mám vysadit všechny léky...
23. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenh každopádně půjdeš ještě na krev ne?
23. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já je teda asi vysadím taky .... sice nešpiním ale jsem víc DPO jak ty a ty to máš vysadit....
23. čer 2009 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek