• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
jasné pořád jsme před každou kontrolou vyjukané, kolik bude folíků, kolik se oplodní, kolik dutinek, kolik srdíček, jak to roste, jestli je vše v pořádku budeme mít strach všechny a pořád...chápu to a držím palce...
23. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hm akorát sem ted docela naprdnutá..
ten doktor v sobotu mi tvrdil že bych teoreticky mohla přijet až na odběr vajíček :frowning2: a bába nás nutí že tam bezpodmínečně musíme přijet ještě v úterý nebo ve středu na pohovor s embriologem plus UTZ a krev :pensive: už mě prdnou jeden mi řekne že to celý jde odchodit externě a pak mě takhle vyšplouchnout bába na mě byla nepříjemná že by se mi určitě nelíbilo kdybych musela 7 papírů podepisovat ráno před OPU :pensive: líbilo nelíbilo je to lepší než jeden den ztracený kvůli cestě do Brna :angry:
23. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nevím wrtulko ale to neovlivníš prostě tě musí kontrolovat a upravovat dávky aby bylo všechno tak jak má
23. čer 2009 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi jo ta sobota je jasná ale ten UTZ a krev v týdnu bych klidně zvládla tady.. moje gynekoložka má UTZ a počítá se mnou a tak..
no vadí mi že mudr mi něco slíbí a pak nějaká bába na recepci si to upravuje podle svého a komplikuje mi tím život :frowning2: navíc pravá ruka neví co dělá levá fakt
23. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: tak já nevím u nás to bylo jasné... já věděla dopředu jak to bude
23. čer 2009 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo chrobi jenže ty jsi to měla skoro doma a ne že jsi na každou kontrolu musela 150 km :angry: :frowning2: navíc na 7mou ráno :rolling_eyes:
23. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to kdy ty kontroly budou je jasné ale kde jasné nebylo a mě mrzí že se jednou nějak domluvíme a pak je to jinak..
navíc do Brna na 7 mou žádnej vlak nejede.. takže zase bud mě tam někdo musí ráno hodit nebo musím hledat u někoho ubytování.. no klasika..
23. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul bože jak ja tě chápu...já se včera taky vyprudila, když jsem se objednávala na hysteroskopii...
hele, to, že Ti zvýšili dávku nic neznamená. mě taky zvyšovali, sice jsem musela dokupovat, ale už jen půlpero...takže to nebylo tak zlý...proto se chodí na ty utz, aby kontrolovali, jak reaguješ, když se jich netvoří dost, tak zvýší...takže hlavu vzhůru, i když vím, že to je vopruz...a ještě s tím dojížděním...
23. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi, to je mi líto...ale uvidíš po krvi...hele my měli taky málo vajíček...no nevadí, ne všem se to povede napoprvé, i když nám říkali, že podle výsledků se nám to určo napoprvé povede...ale nevadí, je to pro ně takový test, jak reaguješ a tak...takže hlavu vzhůru..jenže já sama vím, jak jsem byla chvíli down...a teď někdy taky se mi to vrací...někdy mám sílu bojovat, ale někdy jsem z toho znavená...
dnes jsme byli na odběrech na imuno...a příští týden hysterka a pak pohovor a pak se uvidí...ach jo...je to zatraceně těžký někdy.... :frowning2:
23. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky Evi :wink: :dizzy_face:
jsem ráda že mě tu někdo chápe to je přesně to co teď potřebuju - postěžovat si :wink:
fakt mě naprdla koordinátorka jedna mě to přišlo že toho má hodně a že si vymýšlím ale na druhou stranu je placená z mých peněz! tak ať neprudí!
fakt štve mě to.. v to úterý nebo středu tam bude muset manža na podepsání těch papíru taky.. to bude happy už ho vidím že si bude muset vzít 2 x v jednom týdnu nepředvídatelně kdy dovolenou :frowning2: navíc když mi ten Textl tvrdil že by se to dalo zvládnout v den OPU
tak doktor navíc primář by to měl vědět nejlíp ne? a ona že prohlásila že si to představuje moc jednoduše a navíc..větu před tím se jím oháněla (že ta poslední kontrola před OPU musí být u nich je jeho pravidlo a to právě on řekl že to není potřeba) blééééé prostě nechce vyjít vstříc nechápu proč? co by jí to udělalo asi???
23. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak jo to znám samá pozitiva a životní jistoty a nakonec prd .... taky jaký máme supr vajíčka.... a pak že ty dvě taky dobrý ... no a nakonec jsme neměla ani morule.... to je jedno ... oni se snaží ti dolít optimismus.... jojo já vím musí se bojovat :slight_smile: proč ti budou dělat tu hysterku? proč ne prvně ket?
23. čer 2009 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi, chtějí zjistit, proč jsem neudržela, takže imuno a hysterku před ket, aby měli jistotu...kdyby museli nějak medikovat, tak ať už to vědí...ale jsem ráda, sfouknem to teď a pak kdyby nááááhodou něchtěl vyjít ket, tak půjdem do dalšího ivf hnedka...
doufám, že při tý hysterce nic nenajdou...
máš pravdu, musíme být optimistické, jako byla gucci, protože pak se daří líp :slight_smile: ale to počasí nepřidá, kdyby svítilo slunko je hned líp.... :grinning:
23. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to je dobře to je od nich hezké že se snaží :slight_smile:
23. čer 2009 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele já si říkám, že je to dobře protože z toho druhého nám ty dvojčátka už vyjdou :slight_smile:
23. čer 2009 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no wrtul chápu tě naprosto, postěžuj si, uleví se Ti...já včera volala, abych se objednala na tu hysteroskopii a sestra mě objednala na 20. DC, přičemž já si pamatovala, že by to mělo být do 14. DC...no a tak jsem jí to říkala a ona nic...tak jsem pak volala své mamce, která je dr, aby mi to potvrdila, no takže jsem do car volala odpolko znovu, abych si to ujasnila, zvedla to ta samá sestra, byla milá, ale musela jsem jí říct, ať to jde ověřit, tak ověrila a pravdu jsem měla já...takže mě samozřejmě přeobjednala a jdu tam už příští týden. Já vím, že chybovat je lidské, vím, že toho máš v práci někdy moc, ale když stojíš na druhé straně přijímače, tak je to někdy docela vopruzek.... :slight_smile: no jo, musíme to zvládnout holky, koneckonců nic jiného nám nezbývá...takže bojovat, bojovat a myslet pozitivně, jak píše chrobi.... :grinning:
23. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tady taky prší.. ale venku je krásně i tak tak nějak zeleno a teploučko..jsem teď byla obhlídnout zahradu :dizzy_face: obešla jsem všechny rostlinky co se dají jíst :grinning: jahody, hrášek, maliny a táák abych měla vitamíny :wink:
holky ale stejně jsem z toho dneška lehce rozhozená :frowning2: začínám se bát co bude v tu sobotu
ještě taky uvažuju jeslti bych si neměla skočit dřív třeba ve čt k doktorce na UTZ jako abych byla klidnější.. kor když se mnou na něj počítá..co myslíte bylo by tam už něco vidět? byl by to 6 tý den stimulky..
23. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to máš pravdu, budem vědět, co nás čeká a tak to zvládnem levou zadní... a já už teď přemýšlím, že možná po et zůstanu doma...vím, že to možná nepomáhá, ale zase nechci udělat stejnou chybu...
no uvidíme po těch vyšetřeních, třeba zjistí, že je problém jidne a budou ho řešit..
co vy, jaký bude další postup? půjdete na nějaká vyšetření?
23. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně že bylo wrtul, já byla na prvním utz 6. den stimulky a už mi hlásila, že moc nerostou a že zvýšíme dávku...takže určo tam běž, lepší mít utz 2x než ani jednou...
a hlavně se holka ty soboty neboj, dr vědí, co dělají...a navíc to trvá opravdu jen chvilku...pak už budeš jenom spinkat...
Wrtul, ty jsi přeci tak silná! Všechny tady vždycky podporuješ, máš to v malíku, tak se přeci nezačneš bát! :wink:
23. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak asi ne ..... měly by jsme jít hned na druhé ivf mám v papírech doporučení na druhý cyklus v případě neúspěchu
23. čer 2009 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, chrobi, takže rovnou jo? ty jo, tak to je hukot...ale možná jste nějaká vyšetření absolvovali předtím? a neříkali ti v car, že musíš cca 3 měsíce počkat do další stimulky?
23. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem nic nepodstupovala kromě genetiky .... protože chyba je v manželovi.. a myslím, že hysterku nebo laparku by mi dělali až po druhém ivf.... holky říkaly, že jim po nezdaru řekli, že můžou hned po další mrše začít pokud proběhlo první ivf ok takže měsíc oraz a šup do toho
23. čer 2009 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
už pěkně cítím záda holky to je předzvěst mrchy mrchovaté
23. čer 2009 ve 14:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko já byla na utz 5 a 10 den stimulace
23. čer 2009 ve 14:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi jsem silná nebo snažím se být ale to víš i já mám bobky v kalhotách.. tak nějak jsem nečekala že bych reagovala blbě a to že mi zvýšili dávky to mě dost rozhodilo :frowning2: tak jo jen doufám že nebudu ve čt ještě špinit - jsem dneska 5DC zítra 6DC a ve čt 7DC tak aby to nebylo blbý kvůli paní doktorce..
no a ona mi řekne co tam vidí a já budu v klidu budu vědět s čím počítat na sobotu jeslti se bát nebo být v pohodě :slight_smile:
holky však já vím že to musíme zvládnout a tak.. a zvládneme to všechny! jen se nesmíme vzdát ..nicméně srážka s blbcem naštve no :grinning:
23. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty pícháš co wrtulko?
23. čer 2009 ve 14:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hmm tak smůla mudr tam ve čt není prostě to musím vydržet do soboty a basta :frowning2:
23. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já píchám Merional
23. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul nedivoč všechno bude OK budeš mít folíky jak víno
23. čer 2009 ve 14:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul, neboj, mě taky zvyšovali dávku...a taky mi nebylo nejlíp, když jse mtam poprvé přišla dr se mnou nemluvila, jen mi na konci prohlídky řekla, že levý nereaguje a že mi zvýší dávku..no ale což, zvýšila a nakonec se povedlo, i levý se chytil :slight_smile: a pravej to všechno zvládnul...takže se neboj! určo bude vše jak má...a kdyžtak si dokoupíš injekce no...svět se nezboří...

jasný, srážky s blbcem a s neochotou tu budou vždy, ale musíme to vydržet! :slight_smile: takže hezky papkej plody ze zahrádky a buď v klidu... :wink:
23. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo já jsem na tom byla stejně já měla 225 od začátku a pak ke konci ještě přípíchavala a levej stávkoval.....
23. čer 2009 ve 14:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek