• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
:grinning: :grinning: :grinning: co by jsi chtěla čůrám od minulé středy :grinning: :grinning: a ještě nikdo tu nebyl těhu tak pozdě všichni dávno měli // jak vyšité a ty co ne tak jsou na předních příčkách tabulky takže tam jdu ve čtvrtek taky :angry:
23. čer 2009 v 16:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jů lopat se přidala
23. čer 2009 v 16:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi a máš nějaké příznaky, že by se měla dostavit ms?
23. čer 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no trochu bolí zada občas, ale to mají i těhule tak co z toho chceš vyčíst? prd... a navíc utroš to oddaluje...
23. čer 2009 v 16:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
izzii měla ještě menší drobky et 8.6. krev 19.6. negativní a já mám et 13.6. a 23.6. jsem negativní to máš skoro stejný
23. čer 2009 v 16:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže to hcg tam být prostě už musí jinak by to u izzi nedělali tak brzo ten test po neprodloužené kultivaci
23. čer 2009 v 16:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lopat, moc gratuluju, to je krásné :slight_smile:

Chrobi, máš pravdu, to už je málo pravděpodobné :frowning2:
23. čer 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: no právě ..... mimís by byl peknej uličník kdyby si z mamky takto utahoval prostě jen čekám na ortel !! už aby to bylo .... protože jsem chtěla vysadit utroč at mi tu mrchu nebrzdí a jen doufám, že ve čtvrtek se domluvíme na dalším ivf :wink:
23. čer 2009 v 16:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi je pravda, že mě dělali test z krve asi 10.den po et a měla jsem hcg asi 35, což znamená, že by se to i na čůracím testu už ukázalo...ale zase jak jsem mluvila různě s dr, možný je všechno...i silný krvácení v začátku těhu, takže bych zatím, dokud nebude potvrzeno z krve, neházela flintu do žita.... :wink:
23. čer 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
počkej, co řeknou dr....jo? papa holky, běžím na masáž...
23. čer 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě jo, ale ten utroš pro jistotu zatím nevysazuj...určitě 2.pokus bude mnohem úspěšnější :slight_smile: říkají, že 1.pokus je pouze takový zkušební, tak to by bylo aby nebylo :slight_smile:
23. čer 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak jojo přesně tak četla jsem, že u krve je to tam 11 DPO u někoho již 8DPO ale to jen asi 5 % a já jsem 14 DPO takže to musí test o citlivost 10 zaznamenat.....ale jasně vyjímky jsou ..... ale dost pochybuju, že jsem vyjímka, ale prostě do čtvrtku 13,00 pořád 100% nic nevím to je fakt :slight_smile:
23. čer 2009 v 16:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak ahoj ty se máš :slight_smile:)))

siki ja taky doufám, že na druhý budu reagovat líp a budeme mít morulky a ještě neco do mražáku :slight_smile:
23. čer 2009 v 16:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj, to bude bojovníčků až se budeš divit.
my měli při 1.IVF 2 s odřenýma ušima a teď 5 krásných (zaťukávám vše kde můžu) :wink:
23. čer 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně já s tím taky počítám, že to druhé bude lepší třeba dostanu vyšší dávky od začátku
23. čer 2009 v 16:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki budu na tebe moc myslet at to dobře dopadne :slight_smile:
23. čer 2009 v 16:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně, teď ti můžou od začátku změnit protokol, protože už zhruba ví, jak na co reaguješ :wink:
23. čer 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a víš jak jsou velcí?
23. čer 2009 v 16:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no abych se přiznala, tak nic konkrétního neřekli, jen že jsou v naprostém pořádku. Konzultaci s embriologem budu mít zítra před transferem, tak to mi snad řeknou víc. Jen doufám, že když jdu na transfer až 6-tý den, tak je to dobré znamení. no uvidíme...
23. čer 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo tak to stačí to je důležité .....no to jo protože máš blastocysty zítra :wink:
23. čer 2009 v 16:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem to tak počítala, podle tvé www stránky, kterou jsi tady uvedla. je to tam dost podrobně a úžasně vysvětlené :wink:
23. čer 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo supr to tam je :slight_smile:
23. čer 2009 v 16:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se určitě potom ozvu co a jak. Snad budu mít jen samé dobré zprávy :wink:
23. čer 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki určo, držím moc moc palce všechny 4..dáváte dva bojovníky? 6denní kultivace, to značí jen dobré zprávy..
Chrobi jsem fakt zvědavá, třeba se zázrak stane...tak ve čtvrtek? mě čeká kontrola v pátek..
Lopatko,konečně nejsem posledňačka / i když těhu jsi 2 dny předemnou/ tři týdny...moje nervy, já jsem tam co týden a je to teda dlouhé čekání... a ze začátku jsem tam chodila 2x týdně.. už se nemůžu pátku dočkat..vždy mě to uklidní..,ale dens jsem už nešpinila, tak druhý prďolka už tam asi není a Askorutin zabral...
Leni jak je?
23. čer 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak se to snažím tady dočíst, ale opět nad moje síly, tak ses si vrátím jen k té mojí včerejší večerní debatě :sweat_smile:

Denis, fakt už jsi byla 9 DC na OPU :confused: tý jo.... tak to je hustý, to by mi vycházelo na víkend, já spíš počítám, že to bude tak příští úterý, středa :confused: No nechám se překvapit. :wink: Jinak, já mám na 7. den napsán snad ještě poslední puregon a pak orgalutran.

Wrtul, tak jak žirafy, už máš? Já už ji mám vypranou a vyžehlenou, jsem si ji musela dát nastranu, abych v ní už nespala teďky :grinning:
23. čer 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babky, ted jsem dovalila z práce, teda z práce.....navštívila nás bývalá kolegynka a potom jsme šly na kávičku, já na kofolku a gnocki se sýrem a špenátem a ted jsem tak nažraná, že mně je špatně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak zítra jedu také na kontrolu do Unicy do Brna, pan dr, se chce na mě, snad naposledy, podívat :slight_smile:
Tak jsem moc zvědavá, kestli jsou tam pořád oba prdísci, no uvidíme.....

siki: držím na zítřek mooooc palečky :slight_smile:
23. čer 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmí, ahojky, tak to jsi měla hezký den. Hmm gnochi taky můžu, je dělám doma s kuřecím masem a nivou, mňam :frowning2: , mi děláš chutě.

A na zítra taky držím pěstičky, určitě je všechno jak má být a už tě pošle ke tvému :wink:
23. čer 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chodím i každý týden ke svému, teda ted to střídám. bylo mně doporučeno chodit na UTZ každý týden, aby šlo hned vidět, jestli vydrží obě miminka :pensive:

špenátek, to je moje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , ale manža ho nesnáší, takže si ho vaříme se synáčkem, když má tatka službu a ted když jsem bez malého, tak si zajdu s kamoškama do restaurace. A to je paráááda, když ti to někdo uvaří a naservíruje, to sním všechno :slight_smile: :slight_smile:
23. čer 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi, jj, to taky můžu, proto min. 2x týdně chodíme s kámošnou na obýdky o pauzu. No manža špenát sice sní ale jen ten sekanej a já mám radši listovej :sweat_smile: :dizzy_face:

Aha, tak to ju, důkladná kontrola musí být a jak to mmt. vypadá, nějak vás tu nestíhám :frowning2:
23. čer 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
milus: myslíš u mě?
23. čer 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek