• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
chrobi :frowning2: ,ale vidíš, jde dostat MS i s lékama...tak co nejdřív na druhé kolo a to je tutovka, už ví, co ho čeká, půjde to hladce!!!
Wrtul nedej se!!!
A dobré ráno...no teda to už je fuč,ale jsem po snídani, tak...
24. čer 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rudo neboj nedala.. už jsem volala do Heliosu a chtěla přímo mého doktora.. prý tam ted není ale mám volat po 14 hodině to mi ho určitě přepojí! Tak už mám tak nějak v hlavě na co se ho zeptám a tak..
už aby byla sobota a já věděla jakou máme úrodu! aspoň předběžně :astonished:
24. čer 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já pořád špiním a mrcha pořád ne a ne. V Heliosu mi řekli ať vysadím léky, ale já se bojím. Testovat mi napsaly že mám v pátek a teď ta koordinátorka to tak rychle uzavřela, že hotovo. Já vím že už tam ta šance není, ale tak když ještě není pátek tak mi mohli vzít aspoň krev... Třetí den špiním a menstruace nic, tak co to je... Asi si nechám vzít prostě krev ať mám jistotu na sto procent a nic mě nemrzelo, že jsem neudělala...
24. čer 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Lenh jeslti ty si včera nemluvila s tou samou koordinátorkou co já :wink: nejmenovala se Vránová? já jen že ta měla včera den.. můžeš si dočíst :wink: psala jsem tu..
Kočko tak si skoč na krev ať máš jasno protože špinění nerovná se ms!!!! a může to být že tam třeba to malý je! Takže bych určo pro klid duše a aby bylo jasno došla na krev a to co nejdřív!
24. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenh
skoč si na krev, u nás v gennetu je to s těmi rádobysestřičkami taky podobné(případ od případu :angry: :sweat_smile: )kolikrát řeknou nesmysl, který doktor vyvrátí, tak se hlavně řiď rozumem a svými pocity
24. čer 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc vás všechny žirafinky zdravím, dlouho jsem tu aktivně nebyla, jen jsem tiše pročítala a fandila. :wink:
Všem těhulinkám gratuluji a přeji ať to všechno dobře dopadne. Mám z vás radost
chrobáčku, je mi to moc líto, zrovna u tebe jsem si myslela a doufala, že s tvým optimismem půjde všechno jako po drátku. Já si myslím, že to tak nějak od začátku každá tušíme jak to dopadne. Sice doufáme, ale naše ženská intuice nám stejně našeptává, jak to doopravdy dopadne.
Sama jsem poznala, že to nevyjde už když se vlastně nic nedělo s mým tělem. Asi je možná lepší když vypukne OHSS, je to blbý, ale asi něco na tom bude.
wrtul, tak ať tam jsou krásná vajíčka
lenh, nechci tě nějak strašit, ale já jsem taky pořád špinila a pak hned jak jsem vysadila duphaston, tak se mrcha rozjela, ale dokud ti neudělají test z krve, tak by to neměli uzavírat, stejně ty koordinátorky tomu prd rozumí :angry:
rudí, vím, že se jedno miminko vytratilo, ale tělo samo pozná, když není něco v pořádku a samo se o všechno v počátku postará, hlavně že druhý mimísek je v pořádku, o to bude silnější, držím palečky :wink:
Jinak já užívám vitamínky, nesnažíme se a necháváme tomu volný průběh
24. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, dokud neuvidíš, že máš v krvi HCG 0, tak není nic na sto procent...tak bojuj a nedej se!!!
24. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenh mě taky překvapilo jak ti to rychle uzavřeli !!!! já jsem dnes taky volala a řekla mi sestra at raději zítra přijdu, že když nic tak alespon se domluvíme co dál.....jaké je to špinění Lenh já jsem taky začala neco mezi špiněním a mrchou .. ... teda lépeřečeno moje normální mrcha to teda není .....
24. čer 2009 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puno ahoj :slight_smile:) no jo nedá se nic dělat já taky věřila, že napoprvé to klapne ..... ale opravdu jsme měli smůlu na embryjka byla pozadu a to se prostě projevilo.... že se zastavila..... takže jsem to od ET taky tušila, že to nevyjde...
24. čer 2009 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí, já jsem měla tři vajíčka a zůstali dvě embryjka, sice byli o jeden den starší než ta tvoje, ale taky se jim u mě nelíbilo, ale máš před sebou ještě další pokusy a co UIU? to by nešlo?
24. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
puna no jo příště už budu mít morule a budou z toho dvojčata :wink: :slight_smile: IUI ani náhodou jsme rádi, že něco vyhrabou na ICSI :frowning2: , ale jdeme hned jak nám to povolí na druhé !!!
24. čer 2009 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdy půjdete vy?
24. čer 2009 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, no ale ty dvojčata musí být, to je hrozná doba pro ty spermijky, my jsme měli při první IVF 76 mil na jeden ml a z toho polovina byla v pořádku, ale jelikož bylo málo vajíček tak to nechtěli riskovat a udělali ICSI. a teď po třech letech bylo malinko spermijek, to je divné, co? ale prý stačí pořádná angína a je všechno jinak :frowning2:
24. čer 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
puno my máme špatné výsledky už od února a nezlepšilo se to.....
24. čer 2009 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to právě nevím, sousedka co bydli u nás v baráku, tak má dva kluky dvojčata z druhého umělého oplodnění a říkala že jí její gynekoložka radila že než se tělo vyčistí od toho prvního, tak by se mělo počkat třičtvrtě roku, a ona to tak udělala a má právě ty dva kluky, jenže ona děti normálně může mít, šla na to protože měla podvázané vejcovody, místo antikoncepce, jelikož už má před nima čtyři zdravé děti a ta nejstarší čeká svoje první dítě
ale já bych už chtěla jít v září pokud se nezadaří normálně, jé to by byla paráda, viď? to se může stát, protože v nás jsou pořád ještě trošky těch léků, já bych ti to přála moooooc a sobě taky :grinning:
24. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty jsi zdravá? já jenom, že to IUI ti hradí pojišťovna asi šest cyklů za rok, tak když za to nic nedáš, přemýšlím o tom :unamused:
24. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puno mě nedělali nic kromě HP protože u nás je prostě diagnoza manžel a s 1% morfologií a pohybem nemá cenu na IUI chodit :frowning2:
24. čer 2009 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem zase od vás nakažená, že zase přemýšlím co dál :grinning:
chrobi a můžu vědět kolik je ti let? :slight_smile:
24. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
31 a 40, takže není na co čekat
24. čer 2009 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
je a já si myslela, že jsi mladší než já a ty jsi o dva roky starší, my jsme s manželem jen o půl roku od sebe, on je starší, ale taky si říkám že není na co čekat. sice jsme věkově mladé, ale ty blbý biologický hodiny
a nejhorší je, že u nás v rodině se děti vyrábějí normálně a jen já jsem výjimka, mladší ségra má pětiměsíční holčičku a ani si neumíš představit jak mi bylo, když mi poslala mmskou fotku z ultrazvuku, ale asi víš jak mi bylo, to tady víme všechny, co se v nás děje, když někdo z okolí nebo spíš z rodiny čeká mimíse :cry:
24. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: no jo hlavně můj muž má dítě, takže jsem si říkala supr alespon vím, že je plodnej a buch kvůli němu jsme se dohrabali až k ivf a ještě k tomu se to nepovedlo
24. čer 2009 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale to byla asi náhoda, kamarádka má dnes patnáctiletého kluka a doktoři když viděli spermiogram jejího manžela, tak se na ní tak divně podívali, jak když chtěli říct že kluk není jeho, ale je, je to viditelný :wink: , takže zázraky se dějí
i když já si pořád říkám, že já se asi těm zázrakům vyhýbám
24. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puna nebyla to náhoda bylo to na první šup....
24. čer 2009 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je divné, a nebyl někdy třeba vážně nemocný? a nebo to neplánovali :unamused:
24. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebyl a příčina je neobjasněná ... prostě musíme doufat, že pomoc je IVF ..... prostě diagnoza sekundární infertilita a tím jsme skončili ....

siki hned nám dej vědět jak jsi dopadla :slight_smile:)
24. čer 2009 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se prostě tak stává, ten kdo si to nezaslouží, tak to má hned, ale co nám se to taky jednou povede a víc si těch dětí pak budeme vážit a budeme je víc milovat, nechápu jak nějaká matka může svoje děcko zabít po porodu, jako se to teď stalo tady u nás v Teplicích, bych ji zavřela, svini, pardon, ale jinak ji nazvat nemůžu :angry:
24. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
puno já si právě říkám jako za co?? ale asi to tak má být nás to nerozdělí naopak nás to moc spojuje .... a to stejné si říkám, alespon ty děti budou vybojované ...
24. čer 2009 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: zatím super, volala jsem na embryjka a jsou: 4 8buněčné, 11 7buněčných, 12 6buněčných, 4 5buněčné, 2 3buněčné, 3 2buněčné. To je krása, jen aby to vydrželo. :unamused:
24. čer 2009 ve 13:16  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já se sama sebe taky ptám, co jsem komu udělala, že zrovna já musím tímhle procházet a to je pravda, že to ty dva víc spojí, i když se stávají i výjimky, že se kvůli tomu partneři rozcházejí, ale aspoň vidí, že k sobě nepatří, je to taková zkouška co ten vztah dokáže vydržet :slight_smile:
24. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kočky, moje spolužačka z vysoké, která měla před IVF šla k léčitelce asi před měsícem a je v 5tt. :slight_smile: :slight_smile: super asi to taky zkusím.
24. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek