• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
jejda já necvičila ani nepamatuju, dnes jsem byla trošku redy, tak jsem uklízela, po obědě jsem padla a spala..
Kapříku, tak léčitelka funguje...věřím na to, je sice hodně podvodnic,ale pokud se to umí, funguje to..taky věřím akupuntuře a reflexní terapii, skvělý jsou Patakyovi,ale bydlí u Prahy, mám u nich dělaný kurz a i když jsem byla skeptická, od příšerné migrény se zvracením, mi pomohl nekolika hmaty a po pěti minutách jsem se asi 14 dnů bezdůvodně smála a byla v euforii a doteď Brufeny nejím, řeším, to reflexkou a to jsem bez Brufenu nemohla vyjít ven...tak se toho nebojte a vcěřte, že to funguje!!!
Spermio je jako na houpačce skoro u každého, je to to lepší dle mě, když není žena v pořádku, zase se dá problém odstranit,ale u špatného SPG je vždycky šance, že příště bude úplně jiné..lepší..a přirozené těhu teda hrozí...proč by ne...chce to tomu věřit..jste silné holky, to se mi líbí..
Puna zdravím a díky, zuzko krásně rostou, wrtul, to budou folíci a chrobí a leni jste statečné šikulky...
Irminko to je super, to určo vydrží, je to prostě kluk jak buk a něžná princezna :wink:
24. čer 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudo ted zrovna tu akupunkturu řeším ...... my spermio jak na houpačce nemáme v postatě nejsou výkyvy

ale zatím jsem nenašla nikoho v Brně mají plno :frowning2:

http://zdravi.idnes.cz/neplodnym-muzum-pomuze-akupunktura-dvq-/zdravi.asp?c=A050907_233710_alt_medicina_ad
24. čer 2009 v 16:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
babky,
mě tak dnes bolí hlava, že asi umřu :frowning2: .Už jsem si dala paralen a vůbec mně to nepomáhá. poradte prosím....
24. čer 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojyk Irmi, to je počasí..
těžko poradit na dálku,ale zkusím..pod uchem si nahmatej kost/spodek lebky/ a palcem si ji stalčuj a místečko vedle místečka se přibližuj po té spodině lební až k páteři a na druhé straně taky a pomalu si u toho dýchej, se stlačením vydechni.. víc hmatů jsou spec. místo, to nevysvětlím po netu,ale třeba to pomůže, pokud to není rozjeté..a hoodně pij a lehni si do tmavé místnosti a vyvětrej, teda u nás děsně leje, tak pokud to jde...
24. čer 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudísku, děkuji moc, pokusím se o sebevyléčení :wink: Chce se mně i zvracet, tak mám pocit, že je to snad i migréna...mně snad trefí
24. čer 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vidíš chrobi, je to podložené, akupunktura funguje, jen najít někoho, kdo ji FAKT umí
Irmi a nestačí to stačovat jen jednou, tak 3-4x ju? a docela silou, co vydržíš, ne nehtem ale posledním článkem palce...a pak si hrej s palci hlavně na nohou, jako s joystikem, kolečka a povatáhni ho, kdyby v něm luplo, je to dobře, zohýbej je a tak...
24. čer 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi taky jsem strašně zvědavá na tvé výsledky!Budu na Tebe myslet a posílám moooc štěstíčka!Třeba se ještě budem divit :wink: A když ne,tak ke 2IVF mají už odrazový můstek! :wink:

Jinak já bych ohledně dneška u dr. nevyšilovala,ale 1UTZ je až za 9dní!a jsme domluveni na krátkým protokolu... :angry: a tak,jelokož je to již 3IVF jsem se rozhodla,že zítra si k panu dr.zajedu a poptám se na vše,co mi leží v hlavě :wink: a snad to bude ok...
A za další,jak jsem to doposud pochopila:dr.myslí,že v mém těle je ještě dost hormonů z minula,takže 75j Gonalu bude stačit,ovšem asi to tak nebude,když jsem teď neměla ani ovulaci a ms s týdenním zpožděním... :confounded:
To že se mi to o týden seklo jsem samozřejmě zapoměla zmínit :unamused: tak se poradíme zítra...navíc ms začla v pondělí a dnes již konec+bez bolesti+tak max.střední krvácení-to u mě není zvykem,už ať je ráno :slight_smile:

Víte holky,ono jde o to,že při 1IVF bylo vše úplně v pohodě-super stimulka Puregon od 6.9.2008 a15.9.2008 punkce-asi 14vajuch a z toho nakonec 9embryí...2 byly po 3dnech zavedeny a nic a zbylých 7se pak za půl roku rozmrazili a do 2dnů všechny přestaly růst...takže PK má určo něco do sebe,navíc po tom rozmraz.nám PK byla výslovně doporučena v embryolaborce... :unamused: prostě mám strach..a to jdu po třetí,to jsem hrdinka,co? :frowning2: ...... :slight_smile:
24. čer 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsi fakt dobrá, díky :wink:
24. čer 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi,nebo zkus na vatu lalít alpu(nebo slivku :grinning: )a pomasírovat spánky :wink: snad se ti alespoň uleví,jinak je to určo tím počasím :angry: teda takový červen nepamatuju :angry:
24. čer 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem jako barometr..... v roce 2004 jsem měla ura páteře, zlomený krční obratel C6 na 2x, takže od té doby mám problémy s hlavou- bolí jako svině. Ale co jsem otěhotněla, tak byl klid a už včera se mně zdálo, že hlava začíná bolet a dnes se to rozjelo fest.
24. čer 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty brďo teda žádná sranda mít úraz Cšestky.. to se teda nedivím... taky je dobrá Dornova metoda, kdyby ji tam u vás někdo dělal, napravili by tě na dlouhou dobu... to není migréna, je to od toho úrazu, migrína jsme jen zvyklí říkat,ale jen 1% bolestí hlavy i se zvracením je způsobeno dle neurologů a EEG migrenozním ložiskem.. já zjistila, že jak jsem vysadila antiko, tak to bylo lepší, je to taky častý nežádoucí účinek, taky pozor na některé jídla, to můžou spouštět, třeba červené víno a plísňové sýry /ale ani jedno z toho se v těhu nemá, tak se to řeší vzájemně../
denisko určitě se nedej odbít, nejsi nováček, je to tvé tělo a tvé dítě a tvé peníze, tak ať makají...
24. čer 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejsem žádná fnukna, ale měla jsem na mále - nedoporučuji jezdit po hlavě na tobogánu, náraz do betonového dna moooc bolí :frowning2:
24. čer 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudy: a ty umíš tu Dornovu metodu?
24. čer 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no byla jsem na kurzu,ale to je jen na víkend pak se musí učit a učit a trénovat..ale k tomu už jsem se nedostala,ale je to moc zajímavá selská metoda, pan ditrich Dorn ještě žije, je starý a předává své zkušenosti těm co chtějí sobě a okolí pomoci, při správné dornovce tam jdeš jen jednou až pětkrát, dle postižení a jsi v pohodě, napraví tě to od základů začne se u chodidel a končí se u čelisti..dělala jsem to v Brodě, lektoři byli z Čech,ale určo to někdo u vás dělá, je to pro terapeuta docela dost fyzicky náročné a trrvá to i dvě hodiny..proč se ptáš, slyšela jsi o tom ?
24. čer 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, slyšela jsem o ní, ale nikdo se známých, co mají kurz , to nedělají...Jedině, že bych se poptala v nemocnici, kam jsem chodila na rehabky...

Já jsem to snad zařekla, když jsem v¨šude a všem říkala, jak je mně dobře....už mlčím :zipper_mouth:
24. čer 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek holky,občas si vás potaji přečítám.Deniska nebud smutna,já si 1týden píchala jen 37,5 jednotek gonalu další týden 75 a další týden 150 a už mi jednotky nezvedal ke konci mi na 4dny přidal luveris odebrali mi 12 vajuch a jen 1 bylo špatne.Měla jsem tak nízké jednotky,protože u 1IVF mi během 1 týdne zvedli až na 225 jednotek vybrala jsem všechen gonal co mi hradila pojištovna a to ješte mluvil o dokoupeni,sice mi odebrali 26 vajuch....některé byly špatné....po oplození se zastavovaly,nevyvíjely se atd. :frowning2:Tak doufam,že ti to trošku pomůže.Ze začátku jsem byla taky naštvana,protože se mi to zdálo málo a že si dlouho pícham,ale když mi embryoložka řekla do telefonu že se to vyvijí dobře tak jak má tak jsem byla štastna jak blecha :slight_smile: :slight_smile:
24. čer 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky byla jsem s manžou a koupili jsme košilku na OPU :dizzy_face: dám fotku do albíčka ta jestli budete chtít tak jukněte :dizzy_face:
denisko chápu že se bojíš však já taky..
holky já to břicho cítím docela dost! když jsem měla ryfle tak mi vadilo.. při ohnutí i bolelo.. tak snad rostou :angry:
24. čer 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téda Irmi tobogán jo? :confused: Ty vado,to musela být packa.. :confounded: ale hlavně,že jsi se z toho dostala! :wink:
24. čer 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji Astrako moc!!! :dizzy_face: A prosím tě,to byl krátký protokol???Tak to jsme na tom asi podobně-bych řekla...A vy máte tedy 2IVF za sebou???
Sice i tak tam k dr pojedu :grinning: ale opravdu jsem mooooc ráda,že nejsem jediná,co to takhle má! :wink: A které CAR navštěvuješ?
24. čer 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, dostala a jsem za to moc ráda. Sice ty bolsti hlavy jsou nepříjemné, ale hlavně, že nejsem ochrnutá...to je hlavní :slight_smile:
Asi jdu zvracet... :angry: zatím pa
24. čer 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky žirafindy,

jdu se na vás juknout co nového :slight_smile:
24. čer 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Astrako četla jsem Tvůj příspěvek znovu-protokol byl dlouhý,že? :dizzy_face: Já to napsala naopak.. :sweat_smile:
24. čer 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé ahojy Miluško jak je???
Denisko tak vidíš všechno bude dobrý! :dizzy_face:
24. čer 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul košilka je super!!!! :dizzy_face: Taky mám takové hooodně podobné 3 a na teď si koupím zase asi novou a jiné barvy... :grinning:
24. čer 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Wrtul, jo docela to jde, jen mě občas píchne na vaječníku, tak snad se tam něco děje, uvidíme zítra. Mám tak trochu i strach, kolik jich tam asi bude :confused: a jak budou kvalitní :confused:

Irmi, jak dopadla kontrola? Jdu se to pokusit někde vyhrabat.

Jůůů, Wrtul, to je super košilka, taky jsem si říkala, že tu svou budu muset asi vyfotit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky astrako a miluško..jak je?
Irmi třeba se ti po blinkání leví,ale nechci ti do toho kecat, lepší bude, kdy\ž zalehneš do tmy...net taky moc není proti bolesti hlavy...snad to povolí...to špatné půjde do mísy :grinning: to dobré zůstane :wink:
24. čer 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky holky :dizzy_face: sem ráda že mám košilku schválenou..
Miluško já se bojím toho samého.. jen já budu čekat do soboty na UTZ ...máš super že máš UTZ už zítra taky bych ho chtěla :frowning2:
24. čer 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobísku, co to čtu, to je mi líto, že mrška došla :frowning2: tak holt příště, budu držet všechny palce. Kdy bude další pokus? :wink: :confused:
24. čer 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra máme holky s manželem výročí svatby!!! :dizzy_face: roky :slight_smile: Vzpoměla jsem si na to až teď!!! :confounded: Jsem ostuda,co? :grinning: On si nevzpomene určitě ani zítra... :grinning: Takže stejně musím do centra OV jet,ať mu koupím nějakou maličkost... :dizzy_face:
24. čer 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky občas zapomeneme, dárky si dáváme průběžně ne když se to MÁ.. letos už to máme za sebou,,,kolikáté slavíte? my 4
24. čer 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek