• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
denis: no svojim dětem to určo nějak vysvětlíme, ale já myslela, spíš cizí děti
28. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
gucci cizím dětem to musí vysvětit zase jejich rodiče :wink:
28. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je jasný, ale jestli někdo plodí děti na první pokus, tak proč by své dítě "zatěžoval" vysvětlováním co je to ivf
28. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
gucci to jo no ale když se na to pak dítě zeptá..?
28. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš to cizí jo? já to třeba beru podle neteří, té starší je 6,5 roku a ještě donedávna věřila, že dárky nosí Ježíšek, takže pochybuju, že jí švagrovci vysvětlovali, že se děti plodí i za pomocí IVF...jestli, tak se to dozví spíše od kamarádů
28. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
denis .... určo běž do nejdří u nás se chodí 2-3DC a to už se píchá hned ten den co tam jsi ...
28. kvě 2009 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
denis: ty jdeš fakt hned tento cyklus na další IVF?
28. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
gucci to chápu ale myslím v minulém témátku nebo tady? psala hehenky o tom že existuje kráásná knížka pro děcka kde je to všechno hezky přirozeně vysvětlený :wink: tak jen když človčk chce - nebo musí - dítě se zeptá tak si může pomoct a normálně mu to vysvětlit..
28. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky, tak mi vedoucí konečně zařídila přístupy na net , jupííííííííííí :slight_smile: :slight_smile:
28. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
cizí děti se na to budou tvářit dle toho jak je rodiče vychovávají a pokud to budou posměváčci,tak si vždycky nějaký důvod k zesměšnění našich dětí najdou... :unamused: hlavně my jim to musíme vysvětlit a dokázat,jak moc jsme je chtěli a jak je milujeme :slight_smile:
ano gucci jdeme už teď,doktor je spoluzakladetelem ivf u nás tak snad ví,co dělá :slight_smile: Co jsem tady pochytila tak opravdu v každém centru mají jiné názory a postupy,já si říkám,že pokud to má vyjít,tak je jedno jestli teď nebo za rok..navíc mě dr.straší,že mi nemůže zaručit,že mi mé vaječníky přestávají fungovat :confused: :fearful: vždyť v září jsem měla při 1ivf 14 vajíček z toho 9embryí...a teď jen 2vajíčka a ještě slaboučká :frowning2:
28. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, to taky nechápe, jak někdo může říct, že děto z IVF jsou jiné. Podle čeho ta dáma jako posuzuje????? Jestli náhodou není jina ona :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Chrobi, taky myslím, že mrcha je na spadnutí, už jen ty příznaky. Zítra tu bude jak na koni. Jaký den začínáš píchat?

Holky a ještě jsem se ptala na ty embryjka, jak dlouho můžou být zamražené??
28. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis, já myslím, že každý cyklus IVF může být jiný, organizmus může jinak reagovat, asi je více faktorů, co to může ovlivnit, co se do počtu vajíček týče, nemusí to hned znamenat zhoršení funkce vaječníků.
28. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
izzi takže tu s námi teď můžeš pařit celej den jo? :grinning:
denisko snad budou zase krásný vajíčka když se zvolí jinej protokol a táák :wink:
s těma dětma je to těžký a je faktk že když jim to blbě podají rodiče..
28. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
izzi myslím že kolem 2-2,5let,pak jsou prý nepoužitelná...alespoň takhle jsem to slyšela od známé,co měla i dítě napoprvé a zůstali jí i mrazáčci..

Ďevčátka loučím se,přeji krásný den,jedu s našima kouknout na štěňátko,co si za týden pořídí,tak papa!
denis: no budu ti moc držet palce, ale ještě jsem nikdy neslyšela, že by šel někdo na IVF hned další cyklus po neúspěšném IVF
Denisko musíš mu věřit to máš pravdu :wink:

IZZii bohužel s tímto názorem jsem se setkala u své "kamarádky" věřící, že toto dítě je špatné z ivf takže pro mě opravdu přestala být kamarádkou :frowning2: řekla mi spoustu dalších hnusných věcí, že můj manžel je ted neplodný kvůli tomu co udělal v minulosti atd že já jsem musela v min. životě bejt taky pěkná mrcha atd..... no docela jsem byla v šoku :frowning2:((((

izzi dlouho první mražení je myslí na 18 měsíců a pak se za každý měsíc zase připlácí
28. kvě 2009 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týýý jo chrobi, tak ta kamarádka má teda drsný názory, přijdou mi přímo jak z nějaké sekty, to přece neí nomálníé, to chápu, že už nejste kamarádky... :frowning2:

Já myslela, že ty embryjka tak max 2 roky, tak jsem se skoro trefila.

Denis, pááá
28. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Která pravidla porušuje: | Zruš Jak dlouho skladujeme zmražená embrya?

Nedojde-li k otěhotnění v cyklu, ve kterém byla embrya zmražena, jsou tato skladována nejdéle 18 měsíců ode dne zmražení. Při dosažení těhotenství ukončeného porodem, je délka skladování embryí prodloužena na 48 měsíců. Po uplynutí této doby je skladování zmražených embryí ukončeno.

takto je to v našem caru
28. kvě 2009 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
izzi přesně jsem si říkala místo toho katolička aby pomáhala bližnímu svému tak mě tak nasrala, že už ji ani nechci vidět .... jak takto může mluvit????
28. kvě 2009 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkýýýýý asi se to rozjíždí byla jsem na záchodě a něco zpozorovala :slight_smile:))))))) tak doufám, že je to mrcha a že se rozjede tím pádem zítra UTZ a krev a fasování léků :slight_smile:))))))))))))))
28. kvě 2009 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, někdy mě tyto názory fakt hodně překvapují. Můj manžel je z hodně věřící rodiny, navíc jsme o IVF nikomu neřekli, ale myslím si, že kdyby to věděli, tak nás budou podporovat a ne krmit takovýma řečma.... Ale asi jim to říkat nebudeme, možná až někdy, pokud se vše zadaří a bude mimi.... Nevím ,je to na zvážení.
Mě se o tom moc nikomu říkat nechce, ne že bych se styděla, ale je to takové intimní amoc to nechci s nikým rozebírat. Jen tady s váma :grinning:
28. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrob :confused: ? asi by v hodinách náboženství měli trošku něco poupravit a jít s dobou
28. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jó na to máš nás :slight_smile:)))))))))))))))

izzi řekli ti proč ti dávají ten lék co ti dávají? na píchání? zajímalo by mě podle čeho to určují
28. kvě 2009 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda chrobi sem ti to říkala néé? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ta kamarádka je kráva s prominutím kdyb se to týkalo jí tak by změnila názor :pensive:
tak potom chápu proč měla ta sousedka děti po 18 ti měsících :grinning:
28. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jóóóóóó říkala :slight_smile:)))
28. kvě 2009 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi, dr mi ho dal kvůli tomu, že se mu zdál nejpříhodnější vzhledem k mým vaječníkům. Tvoří se mi i bez hormonů hodně folíků, tak měl strach, abych neměla hyperstimulák, tak mě dal ten Menopur, že si myslí, že ho budu nejlépe snášet...
A nevím, co mě dá na vyvolání ovulky, to ještě nejsme domluvení.
28. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Izzi, jj.. taky se mi moc nechce o tom s rodinou mluvit, probírám to tady s vámi a s kamarádkami co mají stejný problém, páč oni tak nějak ví co to obnáší, kdežto naši by možná akorát tak litovali, sice by to nedali přímo najevo, ale ty jejich pohledy by byly jasný.

Chrob, no vidíš, ses dočkala :slight_smile:
28. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
izzii aha já taky nemám normiš problém ale u nás se dává v podstatě automaticky gonal nebo puregon a pak až ty druhé to co máš ty.... takže jsem asi jasná :slight_smile:
28. kvě 2009 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máš pravdu Miluško, já se právě asi nejvíc bojím těch lítostivých pohledů a potom kdyby to nevyšlo, tak by všichni chlácholili a já bych byla akorát na nervy. Díky za tuto diskuzi :slight_smile:
Já si říkám , že pokud to vyjde a budu těhu, tak to oznámím až tak 12 -14 týden. Aby ty začátky už byly za mnou...
28. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ale nejhorší je že to na nás bude vidět už při stimulce :angry: :angry: :angry: :angry:
28. kvě 2009 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek