• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
holky ahoj, jsem ubrečená a neštastná :frowning2:

další ivf za 1-3 měsíce, doporučena laparoskopie ...
25. čer 2009 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobí, nesmutni, laparka pomůže uvidíš :wink: profouknou ti vejcovody a pak už to půjde samo :slight_smile:
25. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi: to je mně moc líto, ted jsem to četla na diskuzi OBI. Ten dr. je fakt prdlý, to by se mně tedas moc nelíbilo teda takové jednání, že pořádně nic nevysvětlí.
25. čer 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jo Miluško ale ty jdeš už dneska ale já až v sobotu to bude po 8 dnech stimulky - 9DC
holky navíc já mám pocit že začínám mít ovu hlen měly jste ho někdo???
já v přirozeným cyklu mívám ovu hlen hned po skončení ms - ale to taky ovuluju někdy už 12DC-14DC
tak si jen říkám aby doktoři nebyli překvapení ten 9DC ale to asi nebudou co? tohle se asi nedá brát jako přirozenej cyklus..
25. čer 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chrobísku já už koukala trošku vedle..
že doktor ti vlastně nic pořádného neřekl.. a chápu že jsi z toho rozhozená..
no ale tak když říkal 1-3 měsíce tak co to zkusit příští měsíc - to není za dlouho a tělo by si trošku odpočinulo..
a ta laparoskopie nevím u vás to podle mě není potřeba..
i když je fakt že já si říkala že když se nepovede 1IVF že si na ni asi radši skočím..pro jistotu..
25. čer 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul: prosím tě , uklidni se :slight_smile: ber to , jak to je, podle mě , moc plašíš :slight_smile: ...prosím, tím jsem tě nechtěla urazit, ale moc se hlídáš a nervíky pracují a to také není moc dobré
25. čer 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
irminko máš pravdu a vůbec se neurážím :wink:
asi se moc pozoruju příště už budu mnohem klidnější..slibuju :wink:
25. čer 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul: stejně kecáš, ty prostě nedovedeš být v klidu :slight_smile:
25. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko ale on to řekl tak že .... se bojím se tam hned za měsíc objednat....
25. čer 2009 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobí, aha, tak jestli ten přístup dr. byl takovej, tak se ani nedivím, to bych asi taky měla nervičky na pohodu.
Chrobí a ty patříš k tomuto doktorovi nebo můžeš i jít k někomu jinému? Víš jak víc názorů není na škodu :wink:
25. čer 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mil zkusím jak tam budu volat na tu krev se ještě znova zeptat
25. čer 2009 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrob, držím palce :wink:
25. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
irminko :grinning:
jo sem nervák přiznávámse..
proto jsem taky doma na PN protože při představě že by mě ještě nervovali v práci tak na to bych už neměla..
ale ne tak já se vážně snažím pořád něco dělat a moc na to nemyslet...sice jako jo nejde to..
ale snažím se..
chrobi tak se zkus ještě zeptat..
a hlavně se neboj objednat vždyť pokud řekl 1-3 měsíce tak bych se zkusila objednat tak jak řekl.. za 1 měsíc :wink: na co čekat že jo :wink: kor když jsi stimulku snášela dobře :wink:
25. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přesně ale já myslela že se domluvíme ... to jsem tam vůbec nemusela chodit na takové neurčité řeči
25. čer 2009 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi to chápu :frowning2:tak uvidíš nebuď smutná uvidíš že brzo zase budeš stimulovat a bude líp!!!
25. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi, musíš vydržet, i když je to pitomý...ale neboj, konec prvního trimestru se blíží :grinning:

milu ta košilka je opravdu výstavní...se budou v gennetu divit, až jim tam budou chodit samý žirafice, co? :wink:

wrtul, nemysli na to! jinak se Ti budou zdát takový hrůzy! Řekni si, že vejce budou a basta! Není důvod, aby nebyly! Jsi v klidu doma a máš nejlepší předpoklad vypiplat super skvělý vejce! A basta!

kde je gucci? už tu dlouho nebyla což?
25. čer 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul, já měla plodný den někdy od 8. dne stimulace...takže taky hodně brzy a držel se mě dlouho...

chrobísku, je mi to líto...neboj uvidíš, uteče to jako voda. Já z toho taky byla nešťastná, že 3 měsíce nevydržím...a už mám za sebou třetinu a ani jsem si nevšimla. Uvidíš, ty vyšetření ti zaberou spoustu času, než to naplánuješ, než tam půjdeš...a pak dovolená a pak hup a je tu další pokus...
:slight_smile:
25. čer 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

chrobi nesmutni, nakonec to určitě bude všechno tak rychlé, že se zase brzy dočkáš, uvidíš :wink:

wrtul, určitě vajíčka budou neboj. myslím, že tenhle strach mají všechny před odběrem.

holky, mě docela bolí záda, taky vás bolely nebo jsem opět vyjímka? :sweat_smile:
25. čer 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ráno..holky teda v tom Brně je to fakt nějaké divné to jednání..poďte do Zlína bude..tam jsem ještě neměla problém s ničím...
Wrtul, vždyť to vypadá nejlíp jak může, břicho pobolívá, to je známka že rostou a hlen..počkej za chvilku, to ani slipka nepobere, si to pamatuju, pořád jako počůraná..
Irminko, sláva, že už hlava nebolí a žaludek mámna vodě taky tak nějak a hlavně večer jsem si dala raději kyblík k posteli..ten obraz, to je teda mazec...to by mě teda taky polekalo, hlavně, že tě netrefil...
25. čer 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
25. čer 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
guccátko ahojky mamino, jak je? snad brnkačka...
siki mě taky bolí často bedra, jsem dost prohnutá a kulatá záda...raději křivé záda, než charakter ne?
Chrobi, ale to přece neznamená, že musíš čekat ty 3 měsíce, zkus brnknout třeba hned další cyklus to naplánovat.. uvidíš, to bude dobré..
25. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee gucci už jsem Tě postrádala...jak se máš? :slight_smile: co gučátko :wink:
25. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás nic nového, teda co se mých nevolností týče :grinning:
dneska jdu na koncert Depešáků tak bude mít Guče zážitek a snad si z toho odnese i dobrý vkus na hudbu :grinning:
25. čer 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jen tak přemýšlím, že všechny po nezdařilém ivf posílají na laparku a mě na hysterku...asi to je tím, že jsem měla to biochemické těhu? jako že potřebují spíš vědět, proč nezafungovala děloha? nevíte náhodou?
ty jo gucci koukám na ten tvůj skoro Silvestrovský termín, že by první občánek ČR? co ty jména, pořád nic?
evak: na to se zeptej, většinou dělaj laparku i hysterku dohromady, já to tak taky měla

ruda: kéž bych vydržela do ledna, to je mé zbožné přání, hned potom, aby bylo mimi zdravé
25. čer 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudi, ale je zvláštní, že mě bolí od transferu čili od včerejška. Nějak se mi nechce věřit, že by to způsobovali ti mrňousci.
25. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zeptám, ale mě to budou dělat v gennetu a tam prý laparku nedělají...tak uvidíme...

gucci, zdravé bude neboj, však se snažíš...:slight_smile: všechny testy vychází dobře, ne?
25. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak: no zatím jo, ještě 20/7 máme tripple testy, to se bere krev, tak snad to bude OK všechno
25. čer 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci, strachuješ se zbytečně, mimi bude zdravé a silné, uvidíš :wink:
25. čer 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek