• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
siki: já se právě nestrachuju vůbec, já mu věřím :wink:
25. čer 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci já jsem taky lednová...no bude to bouřlivý silvestr...
siki, to je asi jedno z druhým..jak člověk leží, nervuje se , bere hafl léků.. hodně pij. při čurání tě to nepálí?
Evčo mě taky dělali laparku, při tom se rovnou dělá hysterka, když už jsi uspaná, mě dal dr. teda vybrat, tak jsem neváhala, hysterku bych nerada...to nechci strašit,ale já raději uspat a o ničem nevědět..
25. čer 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci, tak super, věřit je důležité :slight_smile:

rudi, ne nepálí. kromě těch zad a sem tam zabolí v podřišku, tak se cítím dobře. No uvidíme... Co si vzpomínám, tak mě záda bolely i při 1.IVF a taky hned po transferu...
25. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no rudi, oni mě budou u té hysterky taky uspávat...musím mít předoperační vyšetření, ale po laparce se musí ještě tři dny být v nemo, že jo?
no jestli mi pak řeknou, abych šla ještě na laparku, tak mi hrábne...ale já myslím, že mi dr říkala, že když se jde do ivf, tak vlastně nepotřebujou vědět, zda jsou průchodný vejcovody...a tím že jsem byla těhu a neudržela, tak asi chtějí vědět, zda není problém v děloze...teda to je moje laický čtení celé věci...už z toho mám hlavu jak balon. Budu jim věřit a basta!

gucci, tak to běží všechno dobře! Ty jsi úžasně pozitivní! :slight_smile:
25. čer 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky jste zlatíčka moc jste mě uklidnily :dizzy_face:
zdravím guci a evu :dizzy_face:
wrtul :slight_smile: :grinning: :slight_smile: podívej na gucci, jak je pozitivní a jak se daří! Musíme to od ní všechny odkoukat :wink:
chrobí pojď za náma a nesmutni!!! :wink:
25. čer 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, já začla být pozitivní až po OPU, ten stres po tom 3 folikulovém UTZ mě naučil :wink:
25. čer 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evi já si říkala že bych po IVF asi na laparku šla..
jde o to že srůsty ve vejcovodech můžou způsobovat neúspěchy IVF...četla jem to v jedné knížce.. že když jsou tam srůsty že se tam hromadí tekutina nebo tak nějak.. a ta pak může "vypláchnout" embroušky z dělohy..
jako neříkám že je to častý a kor když je ženská ok tak je předpoklad minimální ale.. jistota je jistota..
25. čer 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
smutním !!!!! moc protože nevím co mám dělat
25. čer 2009 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám taky srůsty na pravé straně, kvůli toho neprůchodný vejcovod, ale laparka mi pomohla akorát v tom, že mi to zjistili, ale nešlo to už odstranit, měla jsem to ve velkém rozsahu
25. čer 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
však já se snažím být pozitivní jak jen to jde! opravdu..
jen mám asi moc infošek.. no a někd zase málo..
chtěla bych všemu rozumět abych byla v klidu..
a hlavně bych chtěla vědět už jak to dopadne v sotobu aspoň 10 kousků prosím! :grinning:
25. čer 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobísku a nešlo by zavolat do toho centra a ještě se poptat? zavolat tomu doktorovi nebo radši nějaké doktorce?
víš říct že jsi z toho rozhozená že jsi chtěla konkrétní infošky a takhle víš prd..
třeba by si s tebou dohodli nějakou další schůzku ..brzo!
25. čer 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha wrtul, to jsem nevěděla...ty jo, tak to ale asi už nestíhám, protože mám hysterku objednanou na příští čt a to budu 13 DC..a když tam laparku nedělaj, tak to asi stejně budu muset absolvovat ještě jednou...díky za radu..pak se na to optám.

no jo gucci, 3 vajickový opu je jízda! :slight_smile: :wink:
25. čer 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko jo zkusím to odpoledne
25. čer 2009 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evi četla jsem jednu dobrou knížku od Mudr Řežábka fakt poučná kdo by chtěl mám ji doma a můžu za nějakej menší peníz prodat - je to na jedno odpoledne ale infošek je tam dost a zajímavých..
25. čer 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí, já vím, já to zažila, je to smutek a chaoz, že nevíš, co bude a jak dál... a co dělat dřív a jak to bude dlouho trvat a tak...
V klidu zavolej do car a smluv si schůzku/telefonát s dr! Napiš si na papír všechno, na co by ses chtěla zeptat a pak Tě nerozhází, když s ním budeš mluvit. Oni Ti musí říct co a jak, jen se nesmíš dát!
25. čer 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vidíš Chrobi uvidíš bude líp!
zkus to odpoledne a vůbec nenech se odbýt :wink:
25. čer 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
přesně souhlasím s Evou..
napiš si na papírek všechno co tě zajímá abys na nic nezapomněla a hned budeš klidnější..
já si taky kolikrát píšu myšlenky na papír .. krásně se tím třídí a člověk se hned cítí líp že na nic nezapomene :wink:
25. čer 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul já ti rozumím, já chci taky vždycky přesně vědět co a jak bude a v jakém sledu a pak jsem klidnější,ale to asi každý.... :slight_smile:
25. čer 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky, vždycky dojdem do car s papírem plným otázek...a dr odpovídá a odpovídá...pak si to píšem, protože těch infošek je tolik, že ti častokrát něco uteče...

taky jsme se chrobí včera s panem evákem dohodli, že začne zase brát profertil, aby kdyby se náhodou nanuček rozhodl, že se mu jako nebude chtít, tak abychom měli pocit, že jsme udělali maximum pro lepší spermouše! takže si večer sedni s panem chrobíkem a domluvte se co a jak. Naplánujte dovolenou a další postup a uvidíš, že jak se Ti to utřídí, tak bude líp...je to to o čem píše wrtul, vědět, co bude následovat uklidňuje!
25. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
k tomu zapisování - v nějaké ivf poradně psycholog doporučoval vést si tzv IVF deník, kde svý pocity i léčbu popisujete, možná to není tak zlá myšlenka - když máte trudnomyslnost, prostě se z toho vypíšete
:unamused:
25. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi neboj, to je fajn, že tě uspí, protože jinak asi není o co stát..asi to zní fakt logicky, že chtějí kouknout, co se děje v děloze a proč se ta "postýlka" mimouškům nelíbila..
Wrtul, bude jich 14, tak nějak mě to napadlo, tak věřím intuici
Chrobi, já bych tam taky brnkla, volej tak dlouho, než zjistí s kým mají tu čest nejsi nějaká hej nebo počkej, jsi chrobáček a jak nebudou hodní, ukážeš jim, jak dovede být chrobák zlý!!!!nebo tam vletíme všechny žirafy a to ať si nepřejou vidět ten cvrkot..nedej se!!!Oni to berou, že jsou v práci a hotovka,ale ty jim musíš připomenout, že ty jsi ta, co je živý a které si mají vážit a snést jí modré z nebe...zkouší to ,ale ty se nedáš viď?
Siki, to bude dobré, jak nepálí při močení, to přejde, polehávej a pij čajíky..raději ne bylinkové a zelené
25. čer 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky mě fakt dorazilo že řekl laparku a nic konkrétního.... ale já to vstřebám ... bojím se abych neudělala chybu když chci jít hned znova... aby to opět nedopadlo špatně
25. čer 2009 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi: ale ta laparka je dobrá fakt, aspon ti profouknout vejcovody a pak je lepší šance i na přirozené těhu
25. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jo lopatko...ale zase nevím, zda bych na to měla čas... :slight_smile: ale umím si představit, že to někomu pomůže...
25. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi - já myslím, když ti to zdravotní stav dovolí, proč nejí t hned - já chtěla původně za 2 měsíce na KET v nativu, protože před 1.IVF byl problém jen na straně manžela, ale potrat mi jompletně podělal děložní sliznici, takže po IVF jsme rok byli nemocní oba :angry:
25. čer 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlas s holkama chrobi. Laparka dobrá, zavolej tam a zeptej se, zda ti ji tam můžou udělat, příp. který den cyklu a tak...pak začneš vyběhávat předoperační, a jak říkám, uteče to jako voda... :wink: uvidíš...
25. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi, to je první šok z toho, co ti řekl, zítra už se taky budeš cítit líp a přemýšlet klidnou hlavou. U mě to teda tak funguje :wink:
lopatko jak podělal sliznici?
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek