• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Hmmm milu tak to je fakt zajímavé... :unamused: Týjo,taky se ti to pěkně krátí do OPU,co? :wink: :slight_smile:

Jo baby jedny! :angry: Testit nejdříve po 10-14 dnu po ET a hotovo! :slight_smile: Já vím,že je to těžké,mě to taky cukalo již od 9dne,ale vydržela jsem fakt až do toho 14 od ET,měla jsem obrovský strach,že tam // nebudou a já se budu zbytečně akorát nervovat,tak kočky zatnout zuby a v y d r ž e t !!! :slight_smile:
26. čer 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni nejsem těhu, jasně že máme vše za sebou včetně genetiky. Trombofilní mutace mám, tak jsem si píchala clexane.
A byli jsme teď na 2.IVF
26. čer 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul, dobrej plán :wink: ael zas to nepřežeň, ať nejsi strhaná :slight_smile:

Holky, netestit brzy!!!! zbytečně budete zklamané a nervovat se! Já taky netestila!!! takže vydržať pajonier, vydržať!!! :grinning:
26. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zirafky,
tak dneska jsem mela litaci cely dopoledne, rano jsem byla v podoli se zaregistrovat k porodu :slight_smile:
pak nakupy, koupila jsem pohadky, rikanky, bajky uz se tesim az se zactu :slight_smile: pak do gennetu na vysetreni
vse je ok, jak mimi tak maminka, a super zprava je ze si me dr. necha az do sestinedeli..... mam radost
no a pak zas na nakupy tentokrat jidla a ted jsem prijela totalne utahana.........
26. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo, :confused: tééda jsi se dneska činila. Ty jo to je ale docela síla, že se v Praze musíte tak brzy registrovat, si to nedokážu představit, u nás se chodí akorát sepsat porodopis, teďky nevím ve kterým týdnu a max. na předporodní kurz, ale registrace není potřeba :slight_smile:
26. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted budu cele odpoledne odpocivat :slight_smile: hlavne je to tragedie v tom podoli, registrace probiha presne 14+0tt jinak mas smulu protoze je uz plno a nevemou te, a na jeden den registrujou 12 rodicek, takze jsem tam byla uz v 6.30 hod abych se tam dostala.............
26. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kuk kočky..
Hypo teda to je šílený jak to čtu s tou registrací v 14tt!
Jak ti je kočko jsi v pohodě? ustoupily už všechny nevolnosti a tak?
26. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul - vsechny nevolnosti pryc nejsou ale vetsina me opustila :slight_smile: uz je mi zle jen tak jednou za 3 dny :slight_smile: a je kazdy den :slight_smile: takze celkem pohodicka......
26. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
hypo to je masark, já se na to POdolí asi vyprdnu a nechám to na PCE nebo HK
26. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hypo tak to je super :slight_smile:
moc ti to přeju aby sis už užívala krásný a pohodový těhu!
26. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
masakke to je, ja tam byla den predem ze jako odjizdim a nemuzu se dostavit dnes no a samozrejme me vyhodily, nemuzou me pry zadat do systemu, tak jsem musela naklusnout dnes zas a uz to vyslo, otviraji v 7.00 hod ale fronta se utvari od 6.30 hod takze kdo prijde po 7.00 hod tak ma smulu protoze pred nim bude 100% 12 holek a uz ho nezaregistrujou
DESNY
26. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo: tak to je fjn,že ti už není tak zle...jsou tady už jiné :stuck_out_tongue_closed_eyes: , třeba já, žaludek mně bolí celý den, je to fakt nepříjemné. Už ani nevím, co jsi brala na ty nevolnosti..Asi nic,co? A když tě bolela hlava, brala jsi i prášky?
26. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr-a co vám jako na to řekl doktor?Musel Vám podat přece nějaké vysvětlení,proč se opakovala ta samá chyba....?A imuno teda taky ok jo?Hmmm,ve Vašem případě by taky možná byla vhodná i metoda PGD...neuvažovali jste?Je to sice fest drahé,ale při příštím pokusu bych nad tím u vás asi uvažovala... :confused:
A teď odpočíváš nebo se chystáte na další IVF?
26. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
denisko, co to je pgd metoda?
holky, jak vás čtu, tak vám ty těhulovský trable nezávidím, ale na druhou stranu se máte, že už vám začalo, protože nás to teprve čeká :wink:
26. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
irminka - nebrala jsem nic, ze zacatku jsem lizala ty zazvorovy lizatka to kdyz jsem se pouze davila ale neblila a pak jsem prisla na to ze mi pomaha cola na sklidneni zaludku...... tak se ze me stal zavislak na cole :slight_smile:
na hlavu jsem nebrala nic jen snad jednou jsem si vzala paralen kdyz uz jsem myslela ze zdechnu.... stejne nezabral tak jsem se na to vykaslala
26. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr-kouni zde-http://www.repromeda.cz/cs/index.php?localpage=pgd.php a nebo to vyhledej na -www.neplodnost.cz tam je to vše podr.popsáno,akorát mi teď nejde na tu neplodnost najet...jinak je to ve zkratce vyšetření embryí podle chromozomů,ceny jsou různé,záleží na počtu embryí,na CARU a tom,kolik chromozomů z těch embryjek se vyšetřuje,Wrtlka ho bude mít tak ti může pak napsat,u nás je to tuším za 1-4embrya cca 14 000kč,ale odhalí tím úplně vše,dokonce i pohlaví těch "budoucích" miminek právě dle těch chromozomů :wink: :slight_smile:
26. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrutl vy to pdg musíte mít? to je docela blbý ne? a oni to embrijko tím poruší? nebo jen do něj nakouknou a pak Ti ho vrátí? jdu si to přečíst...
26. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr-Má známé při 1IVF v 9tt se přestalo miminko vyvíjet,tak jí ho vzali v 10tt,teď je po 2IVF a ze tří embryí má 1mimi,je tuším 20tt....zdá se mi to fakt "podezřelý",že se ti to opakovalo :unamused: a té známé se právě netvořily vajíčka vůbec...
26. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak99-oni odeberou jen 1buňku z toho embryjka a rozhobně ho tím neporuší :wink: a pak to prozkoumají :slight_smile:
Myslím si,že u případů,jako je wrtulka-že partner má 1-0% spermií to nabízejí docela často,už jsem to tady i psala o té další známe,že manžel byl na tom stejně jako od wrtulky a podstoupili IVF+Mesa-Tese,PGD atd.a mají tříletou holčičku :slight_smile: nevím přesně proč a u koho to dělají,ale hodně se to používá u dědičnosti když se jedná o nějakou vroz.vadu nebo právě jak Kapr psala,když třeba tu "neplodnost"může zdědit syn,tak vyberou jen embryjka se základem na holčičku(to měla ta známá) a povede se :slight_smile:
26. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mohu vás poprosit o radu? Dnes jsem 11 den po ET. // jsem na testu objevila už 9 den po ET ale včera odpoledne jsem troch krvácela. Ted už nekrvacím a rano byly // o trošku silnější. Jinak ta druhá čarka se mi na testu ukaže hned v tom časovém limitu. Nevíte co to mohlo být, mám strašný strach, bylo to moje 1 IVF. Děkuji za odpovědi.
26. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana85: myslím, že se můžeš v klidu radovat....ono špinění nebo slabé krvácení k tomu bohužel patří a pokud ti čárky sílí, tak není důvod ke stresu, ale určo to řekni svému dr. až k němu půjdeš
26. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkuji za odpověd. Já jdu v pondělí na krev tak to tam určitě řeknu.
26. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana souhlasím s gucci, zavolej dr, ať máš klid, vezme ti hcg z krve, ale slabé krvácení je na začátku těhu vcelku běžné...
26. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha densiko, tak díky za odpověď...
26. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak99 není zač! :wink:

jana85-souhlasím s holkama,pokud je dnes // silnější znamená to,že hcg roste! :slight_smile:
26. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, příčinu neví, poprvé to vypadalo, že kvůli těm tromb.mutacím. měla jsem hrozně hustou krev, že mi ji ani nemohli nabrat. Ale s jistotou ti to nikdy neřeknou. Druhé těhu bylo přirozeně. a pak se něco stalo, jeden den jsem měla strašné křeče v břiše a pak se spustilo krvácení. Nakonec mimi odešlo samo. (naštěstí-nemusela jsem na kyretáž) prý to asi bylo špatné embrijko. I to se přirozeně stává.
Nicméně te´d to nehodlám řešit. jedeme na dovču, užijeme si léto a v září jdu do Caru na konzultaci. Chystám se, že proberu další možnosti a alternativy. Případně další vyšetření. Na 3.IVF nechvátám. půjdu klidně až za 2 roky. nemá cenu nic uspěchat. je to poslední pokus, pak už to psychicky nedám. takže teď na to prdím. A manža teď taky nechce o ničem slyšet. Max ho donutím k IUI pro jistotu.
26. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr-to chápu,taky si teď říkáme,že je to na delší dobu naposledy,co do jdeme,kdyby se to zase nepovedlo....Ale pozor kapr,i ten 4pokus IVF je hrazený z větší části,u nás to je i přímo tak napsané,už jsme se tady o tom bavili,pojišťovna hradí 3plné cykly + 1 bez ET :wink: My teď máme 3IVF,ale posledně právě nedošlo k ET-nebyly vajíčka,takže po tomto nám zůstavá poslední,ale snažím se věřit,že se to už konečně povede :slight_smile:
26. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, uvidíme. Ale jak říkám, teď to vypoučtím zcela z hlavy. a třeba 3. pokus nebudeme potřebovat :grinning:
26. čer 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr kolik ti je?
26. čer 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
32,5 :slight_smile: už jsem stará bréca :dizzy_face:
26. čer 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek