• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
autor
tý jo 40 folíků a jen 19vajuch tak to teda koukám :frowning2:
no já doufám co folík to vajíčko.. ale to sem možná naivní co?
27. čer 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidíš zatim žádný stresy :wink: na ty bude času dost až to bude nutný :wink:
27. čer 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne já se nestresuju neboj fakt věřím že tam tak nějak plus mínus 10 dobrých vajuch bude :wink: věřím těm injekcím když jsou na tu kvalitu vajuch :wink:
27. čer 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
o.k.já tomu taky věřim budu na tebe ve čt nebo v pá myslet až půjdeš na opu :wink:
27. čer 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky moc.. to kdy půjdu přesně se dozvím v úterý ale typuju čtvrtek..
protože už teď mám ovu hlen :wink: a i doktor říkal že tu stimulku budu mít kratší -11 dní asi .. a to že mi i snížili dávky tomu všemu odpovídá.. :dizzy_face:
27. čer 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak včera jsem si přečetla tenhle příspěvek od jedné holčiny co měli azzospermie:

"ahojte snazilky, chcem vam dodat trochu nadeje na tejto tazkej ceste za dietatkom,ktorou prechadzate, a ktorou som prechadzala aj ja. pred tromi rokmi bola u manzela zistena azospermia. absolvovali sme neuspesnu M/T. a sancu nam uz nedavali ziadnu ,len darcu.
lenze my sme sa nechceli vzdat...manzel brral pol roka profertil a tamoxifen,co je antiestrogen, a aj u muzov nepriamo zvysuje testosteron a tym aj zlepsuje spermiogenezu.... nie je to pravidlo ,ze to pomoze,lae v niektorych pripadoch to malinky zazrak urobi...u nas sa tak stalo a nasli sa opakovane do 10 spermijek. malo,ale pre nas to bol zazrak a nova sanca.... absolvovali sme ICSI 2x. prvy krat sme mali 2 embryjka,a doknca aj pozitivne HCG ,ale po otyzdni kleslo....na koniec sa zistilo, ze trpim trombofiliou a mam zvysenu bunkovu imunitu proti troofblastu,teda embryjku....a tak nasledovalo dalsie 4.mescne preliecenie prednisonom.
potom prisiel druhy pokus. od zaciaku stimulacie som si musela pichat fragmin a brat prednison, ale podarilo sa.
mali sme 5 oocytov a 5 spermijek, 2 embryjka vydrzali a boli vlozene. hcg zase pozitivne...nasledovalo 10 mesiacov kludu doma,zakaz pracovat..pichanie injekcii a branie liekov....predcasne otvaranie krcka a skracovanie....ale na koniec sa nam 5.dni po termine narodilo krasne a zdrave dievcatko....sme srasne stastni...a vzdy ked sa na malinku zadivam..poviem si, stalo to za to .a ze zazraky sa deju, teraz na ne uz verim.
drzim vam vsetkym palce. "

A tak si říkám že když oni mají miminko z 5ti spermoušků proč my bysme nemohli mít mimčo z 5ti milionů spermoušků :wink: :dizzy_face:
27. čer 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki-jak jsi na tom? :slight_smile:
28. čer 2009 v 08:55  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to dopadlo s těmi 3embryjkami, nechala jsi si je zmrazit? Já tam mám volat v pondělí a nevím, kolik si jich nechat zamrazit, nebo jestli vůbec a tak....hmmmm :frowning2:
28. čer 2009 v 08:56  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, tak to bude super, jestli jdeme ve čtvrtek spolu, já jdu tedy na tuty. A 14 folíků je krása :slight_smile:

To tu pak budem netrpělivý spolu, hele spolu jsme začali "píchat" spolu OPU, tak snad to dotáhneme spolu i do zdárného konce :wink:
28. čer 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Miluško..
to víš že to spolu dotáhneme do zdárného konce jak taky jinak :wink:
já nevím ten čt na 100% to se dozvím v úterý ale doktor říkal že mi sníží dávky - snížili a taky že budu mít kratší stimulku - jen 11 dní a to je do úterý to by znamenalo v úterý pregnyl a ve čt OPU...
tak mu věřím má zkušenosti :wink:
28. čer 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, prostě čtvrtek je náš :grinning:

Jo holky, co jste udělali s těma použitejma jehlama? Páč je normoš vyhodit nemůžu, že jo?

Jo a nevíte k čemu je prednison? Mi ho včera mudr předepsal a nějak se nevyjádřil k čemu to jako je :confused:
28. čer 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miluško přesně :wink:

pokud jde o použité jehly ty nevyhazuju a syslím si je až budou všechny tak je prý lze donést do lékárny..a tam by ti je měli vzít a nějak zvikvidovat tak to tak uvíděm..

Pokud jde o prednison tak to mám už doma nafasované taky a mělo by to snižovat imutinu - aby se embrijka dobře zavrtala a tělo je neodmítalo..
28. čer 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a ještě jedna zajímavost..
doktor mi včera při UTZ kontroloval sliznici prý ji mám už pěkně narostlou :dizzy_face:
ale taky říkal že mám nějak zahnutou nebo zarolovanou dělohu :grinning: no prý před ET nesmím na záchod aspoň 2 hodiny aby děloha díky tomu že bude močák plný byla napnutá a mimísci se líp zavrtávali
tak jen že jste tu o tom psali tak mi to vysvětlit :wink: proč..
28. čer 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!Já veškeré použité jehly vždy po stimulce odnesu jak jdu k dr.a dám je sestřičkám a ony se o to už postarají,vždyť taky odebírají krev atd.a mají na to spec.koš :wink: s tou lékárnou nevím no,jestli je tam vemou :unamused:

Jinak wrtul a Milus gratuluji k folíkům a držím paluchy na OPU!!! :wink:

Prednison beru taky pereventivně ale už od března....je to mazec,páč se na něj nesmí vůbec alkohol! :confounded: Ale jinak ok,žádné vedlejší účinky(snad jen za tu dobu,co ho užívám mám pár kilo nahoře :unamused: ale už ho beru přeci jen 5měsíců...)

Wrtulko vzpoměla jsem si na Tebe jak jsem byla u dr.,tak mi hned nabízel už při stimulaci PN,fakt to je všude jinde,ale nechápu,proč kvůli tomu jinde dělají takové krky,vždyť někdo třeba dělá na koloč a jak pak máš píchat ve stejný čas injekce??? :unamused:...ale například u nás zase na druhou stranu to při ET máme úplně jinak,nemá být plný močák,ale normálně můžu jíst,pít jak chci a po ET u nás ležíme 1-2hoďky.
28. čer 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Denisko díky moc ty začínáš teď sitmulkovat že jo?:slight_smile:
no to víš každý doktor i centum je jiné.. ale tak důležitý je výsledek že jo a já PN mám tak co :wink:
Hm tak s tou lékárnou to zkusím a uvidím.. ale vím že do lékáren se mají nosit staré léky.. prošlé a oni mají povinnost je likvidovat.. tak bych si myslela že to bude podobné i u jehel a tak..

já myslím že v Heliosu se moc dlouho po ETu neleží.. to bych se musela zeptat Lenky..jelikož se dávají do dělohy už velká embrijka tak ta by se měla zavrtat hned.. tak si myslím že ani není nutný ležet..
i když kdo ví ona si to příroda stejinak udělá po svým :wink:

manža se teď bojí aby jiho bříško vyrodukovalo 14 dobrých spermijek..ale to si říkám že v 5 ti milionech snad budou..
jen nám to vyšlo no snad dobře.. že před OPU nebudeme sexovat celý týden.. asi 7 dní.. snad budou spermijyk ok a nebudou starý..
28. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj už stimuluji,3.7. mám UTZ jak rostou folíky,dnes už byla druhá včelka :slight_smile: Jinak wrtul raději se poptej ještě v CARU,7dní pohl.abstinence se mi zdá dost,najlepší je prý tak 3-5dní... :confused:
28. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, wrtulko gratuluju a těch 14 folíků jsem psala já, já to netipovala, já to přeci věděla :wink: stejně tak jak tuším, že když jsme chtěli dva kluky, budeme mít jednu holku, tak uvidíme, dofám, že hned z tohoto pokusu, protže už druhý den za mě opět leze ten Cetritide hnědý, takže i přes gel a Ascorinit 3x2tbl špiním, jinak kalhotky jsou čisté i normál po záchodu, je to jen v tom gelu, zak snad o nebude tak zlé, ale šťatsná z toho nejsem, lepší byl sněhobílý..holky, cio jste těhu měly jste to některá,? nějak jsem z toho na nervy..
Jinak stimulantky, pěkně vám to jde...držím moc palečky...
já už v centru končím a jdu ke své gyndařce, tak snad začnu úspěšně..
28. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
denisko jenže my vždycky měli strašně špatný spermio doktor říkal že u nás určo 5 dní..radši dýl no nám to vyjde na 7 a s tím už nic neuděláme..
Rudo tak mi ještě hoď nějakou předpověď hezkou :wink: třeba že se to povede :wink:
28. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Zuzi, dneska je to lepší, sem tam mám pěkný návaly horka, ale břicho a bedra dneska zatím moc nebolí. Jinak žádné další příznaky.
ani nevím, jestli nám ty 3 embrijka zamrazili nebo ne. mám to napsané v papírech a to se dozvím, až tam půjdu na testy. Ale myslím, že nezamražovali, protože embrioložka řekla, že to zatím nevypadá :frowning2: A nechce se mi tam zatím kvůli tomu volat.
a jak se citíš ty? Nějaké změny?
28. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě už je mnohem líp, ale je mi tak nějak divně, ale to taky to počasí. Hodně piju a ještě víc čůrám. :grinning:
28. čer 2009 v 15:10  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudýsku, ty jo... taková vědma :wink: Se nezdáš čéče :slight_smile:

Tak já pak uvidím, myslím, že mi to v genetu nabízeli, že je mohu přinést zpátky, tak se ještě při OPU zeptám a pak je tam event. na ET vezmem.

Denis vítej mezi "píchačkama" :grinning:
28. čer 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, tak to já chodím na záchod hlavně když si večer lehnu, tak to bych mohla lítat jen mezi postelí a záchodem :grinning:
No jsem na to zvědavá. A ty sis nechala zavést 2?
28. čer 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki, alespon máš nějaký pohyb :grinning:

Jo holky, mastěj se vám taky po tý stimulce tolik vlasy? :confused: Já bych se je mohla mít denně :unamused:
28. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki, já si nechala zavést 2, ale jak to tak tady kolem čtu, tak z toho je většinou jen 1, nebo taky nic, tak uvidíme a ty máš 2? A kdy si děláš test?
28. čer 2009 v 19:52  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechejte toho hoky :slight_smile: , já jsem měla zavedeny také 2 a zatím se loupežníci drží a doufám, že to zvládneme až do zdárného konce....,ale je pravda, že jedno mimi může zamlknout
28. čer 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi, samozřejmě jsou i vyjímky, hodně štěstí, krásné ultrazvuky, na to se hezky dívá. Mohu se zeptat, kolik je ti let?
28. čer 2009 ve 20:30  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno žirafičky,
zuzy: je mně ještě 32, v září 33 :slight_smile:

já ted zase valím do práce, oni snad beze mě nemohou být :slight_smile: , jo a ještě k paní dr. pro lístek na peníze...
tak zatím papapa
29. čer 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko všem..
tak hlásím že dneska budu trošku pracovat.. vlastně už sedím u PC
jo a hlídám to naše zlatíčko kočičí teda to je nadělení! během 1,5 hodiny mi to tady udělalo 3 loužičky a jeden bobed :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: tak jí vždycky chci vynadat ale ono se to vždycky tak roztomile kouká že jí nakonec pohadím a jen lehce domluvím :grinning:
Jo dneska večer jedu do Brna a zítra m čeká zase krev a UTZ a navíc to vypadá že budu píchat dneska a asi už jen zítra.. to už asi ten pregnyl..
holky píchá se pregnyl dohormady s posledníma injekcema nebo zvlášť?jakože ten den se píchá jen pregnyl?
29. čer 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky,
ruda
no, já jsem včera ráno objevila v utrouši, který vždy trochu vytéká, taky špinění, takže jsme vyděšeně letěli na gynekologickou ambulanci na Bulovku, ale mrňousům bila srdíčka a byli tam oba, příčinu mi doktorka nedoaedla vysvěltlit, jen že se to v počátcích těhu stává prý často a dala mi 3x2Ascorutin, že víc pro mě současná gynekologie udělat nemůže a že se uvidí.
Pak se to během odpoledne usadilio a dnes ráno zase trochy špinění v utrouší, u ž tmavší , tak snad se vymývají ty včerejší zbytky... :unamused:
takže mám taky nervy, chápu tě, ale nic nenaděláme. :rolling_eyes:
29. čer 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul
já jsem tuším měla pregnyl do zadku a ještě ten den i ty do břicha, ale záleží jak máš velké foliky, podle mě se to nedá obecně říct
29. čer 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek