Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
miluse
29. čer 2009
Ahojk žirafindy,

Wrtul, já mám zítra taky ještě 2 injekce, dopoledne musím píchnout orgalutran a to asi za mnou přijede manža, páč já to sama nedám a večer pregnyl a dneska mám poslení puregon 😉

Lopat, to se tam bobísci jen zavrtávaj, všechno bude v pohodě, uvidíš 😉
wrtulkaautor
29. čer 2009
aha holky tak to díky za info.. to si holt musím počkat na zítřek a na to co mi řeknou na základě UTZ
pregnyl se u nás píchá do břicha takže to bych měla taky zvládnout sama..
Lopat chápu že z toho máš nervičky já bych je měla taky.. ale je fakt že špinění je na začátku těhu normoš..
mamka měla dokonce 2 denní ms při mě.. a jsem tu a jsem ok 😉
ruda
29. čer 2009
Ahojky holky, to je hezké, že uklidňujete, vím, že se to stává,ale já špinila poprvé, to když odešel ten druhý mimísek a teď zase a to už beru Ascoritun 2-2-2, tak mám děsnej strach... nespala jsem od 4 hodin, naštěstí jsem z komplikacemi ukecala sestřičku, že mě dnes ve 12 vezmou, snad mi udělá UZV, bude to jiné než na klinice, nepočítám s takovou ochotou..tak mám nervíky,ale zatím mě vzali, prý si ale budu muset počkat...do zítra už bych nevydržela,ale pozitivní je, že mi zase ráno chvilku bylo divně a už špiním míň....vyděsí mě to ale pokaždé... když už člověk trošku vyhraje, nechce se výhry vzdát a absolvovat to všechno znovu...držte mi palce...díky
siki26
29. čer 2009
ahoj holky,

Rudi neboj, moje kamarádka, nejenom špinila a má zdravou holčičku 😉

Zuzi, já jsem dnes teprve 5.den. Chtěla bych první test zkusit tak ve st nebo ve čt, protože ve st bych to měla normálně dostat, tak když to nedostanu, tak asi testnu :-N
ruda
29. čer 2009
ty jo siki díky moc,ale mám z toho víkendu asi vředy...právě, že se necítím moc těhu či co..panika strach..
siki to letí už 5den po-.... do testíku to uteče, věřím, že to vyjde... a když to říkám já.... 😉
siki26
29. čer 2009
mně to teda vůbec neutíká :-N Jenom mě to napíná 🙂 ale já držím... 😉
kapr
29. čer 2009
siki vydržaj pianier x-) x-) x-)
siki26
29. čer 2009
jj, díkes za podporu 🙂
Kapr, a jak seš na tom vůbec ty?
kapr
29. čer 2009
já? No já nijak. odmenstruovala jsem, tento týden jdu ještě na kontrolní krev a na další konzultačku v září.
manžel už se nechce ničeho účastnit, prý na to nemá už nervy takže je to doma teď trochu složitější. Ale snad se to časem obrátí. 🙂
siki26
29. čer 2009
To je jasný, že to dopadne na všechny, je to spousta citů dohromady a to se musí jednou projevit. Ono se to zase srovná neboj 😉
lopata49
29. čer 2009
kapr
dej tomu s manžou čas, tyhle naše IVF anabáze jsou děsivý nápor na nervy s nejistým koncem 😞 ,
ten můj to taky zle snáší, o to hůř že je nemocný on, marný mu furt vysvětlovat že za to přece nemůže, stejně tak jako někdo nemůže za špatnej žlučník nebo astma... 😞
wrtulkaautor
29. čer 2009
Lopat přesně..
můj manža si to taky dává za vinu 😞 tak jsem mu už jednou řekla že jeslti bude ošklivej na chlapa kterýho miluju že dostane na prdel 😉
ale vážně kdo si může za např. angýnu? to je stejný je to nemoc jako každá jiná
siki26
29. čer 2009
jj, Lopat má pravdu. oba jste z toho smutní, vysílení a vynervovaný...Tak se držte, oba 😉
kapr
29. čer 2009
Děkuji za podporu x-) jen se to teď trochu obrátilo. On nedává vinu už jen sobě, ale i mě, že nejsem schopná donosit dítě. 😞 neříká to ošklivě ani mne nenapadá, jen po mě chce, abych se dala do pohody a pomalu se smířila s tím, že máme poslední pokus, který hodlá absolvovat tak za 3-4 roky a pak adopce. A že se tím už nehodlá stresovat 😞
ale jak říkám, myslím, že je to teď čersvé.
lopata49
29. čer 2009
kapr
to jsme měli loni po MA taky, nikdy mi do očí neřekl - ty za to můžeš, žes potratila,
ale z toho počátku jsem to taky cítila, těsně po, že mě vlastně nepřímo obviňuje, že to dítě nedokážu udržet,
a rozhodně netvrdím, že mě to v té situaci zrovna podpořilo 😞
ale pořídili jsme si naši čivavinku a ta vše vrátila do normálu, když jsme se museli starat o někoho, a ne se furt babrat v sobě :-|
chrobacek
29. čer 2009
holky do fáze obvinování jsem došla já bojím se, že se mimi nechytla kvůli mě, že je něco špatně u mě....
wrtulkaautor
29. čer 2009
Holky je to špatný ... to sebeobviňování bohužel chápu že se tomu člověk nevyhne 😞
chrobacek
29. čer 2009
ted přemýšlím o alternativní léčbě .....
wrtulkaautor
29. čer 2009
ahojky Chrobísku..
jako o léčitelích a tak?
hele kočko zítra budu v brně 😉
chrobacek
29. čer 2009
wrtulko nevím co mám dělat .... nechci do sebe nechat jen tak řezat na laparce.... nevím zda je moudré jít do 2.ivf a zároven nechci na nic čekat...... tak nevím zda by nebylo lepší zkusit i léčitele nebo homeopata... fakt nevím 😞
siki26
29. čer 2009
Chrobi, jestli tomu opravdu věříš, tak proč to nezkusit, ublížit ti to nemůže
wrtulkaautor
29. čer 2009
chrobi já bych se tý laparky tak nebála..není to tak šílený zásah do těla.. ale chápu že se ti tam nechce..
s tím 2IVF bych počkala do září nebo tak.. (já to mám taky tak v plánu když tohle nedopadne)aby si tělo odpočinulo
tak zkus kontaktovat nějakého léčitele a uvidíš ..
já vím že se to všechno zdá daleko a že seneubde nic dít a tak.. ale tak co zkusit vážně naplánovat tu dovču 😉
zuzka72
29. čer 2009
Siki, tak já jsem dnes 3den. 😃 a jsem napjatá, jak maly gatě.
Volala jsem na ty embria a prej mi něco zamrazili a faktura dojde, takže eště asi to se bude platit. :-p , nemáte někdo zlušenosti, kolik po mě mohou chtít?
Chtěla jsem si také založit album, ale vždy pohořím nad velikostí fota, mám foťák 10Mpix a nevím co s tím dělat, nebo jak to pak zmenšit, aby mi to ten PC vzal. Poradíte?
gucci
29. čer 2009
ahoj holky
zuzka: u nás se platí za mražení 5000 kč
evak99
29. čer 2009
ahoj holky, koukám, že jdu právě včas...
nevím, s kým z vás jsem se minulý týden bavila o akupunktuře...ale včera jsem se ptala a prý se akupunktura píchá neplodným párům...jak mužům tak ženám, takže uvažujete-li o alternativní léčbě, tak směle do toho...
já se taky rozhodla, že půjdeme tímhle směrem...
siki26
29. čer 2009
Zuzi, u nás myslím 3000,-
já měla s fotkama ten samý problém, ale přítel má photoshop a tam se ty fotky krásně upravují. Jinak u některých foťáků si to můžeš rovnou upravit tak, aby ti fotil v požadované velikosti. Ale to mají už spíš ty lepší.
gucci
29. čer 2009
tu akupunkturu nebo homeopatika bych brala, ale na léčitelství nevěřím
taky jsem měla před IVF takové myšlenky a dokonce jsem jednu léčitelku kontaktovala, slíbila, že se mi druhý den ozve a nic, takže jsem se pozitivně naladila sama
chrobacek
29. čer 2009
evak se mnou 🙂)))
chrobacek
29. čer 2009
evak jak dlouho je potřeba to aplikovat?
evak99
29. čer 2009
wrtul miluško, k těm jehlám....normálně se vyhazovat nesmí, ale v lékarně vám je nevezmou...to jsem zkoušela 😉 doneste je někam na polikliniku, nebo normoška ke své gyndařce..prostě tam, kde se pracuje s infekčním materiálem...možná by vám je vzali i v caru...

Začni psát odpověď...

Odešli