• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Ahojk žirafindy,

Wrtul, já mám zítra taky ještě 2 injekce, dopoledne musím píchnout orgalutran a to asi za mnou přijede manža, páč já to sama nedám a večer pregnyl a dneska mám poslení puregon :wink:

Lopat, to se tam bobísci jen zavrtávaj, všechno bude v pohodě, uvidíš :wink:
29. čer 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha holky tak to díky za info.. to si holt musím počkat na zítřek a na to co mi řeknou na základě UTZ
pregnyl se u nás píchá do břicha takže to bych měla taky zvládnout sama..
Lopat chápu že z toho máš nervičky já bych je měla taky.. ale je fakt že špinění je na začátku těhu normoš..
mamka měla dokonce 2 denní ms při mě.. a jsem tu a jsem ok :wink:
29. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, to je hezké, že uklidňujete, vím, že se to stává,ale já špinila poprvé, to když odešel ten druhý mimísek a teď zase a to už beru Ascoritun 2-2-2, tak mám děsnej strach... nespala jsem od 4 hodin, naštěstí jsem z komplikacemi ukecala sestřičku, že mě dnes ve 12 vezmou, snad mi udělá UZV, bude to jiné než na klinice, nepočítám s takovou ochotou..tak mám nervíky,ale zatím mě vzali, prý si ale budu muset počkat...do zítra už bych nevydržela,ale pozitivní je, že mi zase ráno chvilku bylo divně a už špiním míň....vyděsí mě to ale pokaždé... když už člověk trošku vyhraje, nechce se výhry vzdát a absolvovat to všechno znovu...držte mi palce...díky
29. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Rudi neboj, moje kamarádka, nejenom špinila a má zdravou holčičku :wink:

Zuzi, já jsem dnes teprve 5.den. Chtěla bych první test zkusit tak ve st nebo ve čt, protože ve st bych to měla normálně dostat, tak když to nedostanu, tak asi testnu :sweat_smile:
29. čer 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo siki díky moc,ale mám z toho víkendu asi vředy...právě, že se necítím moc těhu či co..panika strach..
siki to letí už 5den po-.... do testíku to uteče, věřím, že to vyjde... a když to říkám já.... :wink:
29. čer 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně to teda vůbec neutíká :sweat_smile: Jenom mě to napíná :slight_smile: ale já držím... :wink:
29. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki vydržaj pianier :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. čer 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, díkes za podporu :slight_smile:
Kapr, a jak seš na tom vůbec ty?
29. čer 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já? No já nijak. odmenstruovala jsem, tento týden jdu ještě na kontrolní krev a na další konzultačku v září.
manžel už se nechce ničeho účastnit, prý na to nemá už nervy takže je to doma teď trochu složitější. Ale snad se to časem obrátí. :slight_smile:
29. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasný, že to dopadne na všechny, je to spousta citů dohromady a to se musí jednou projevit. Ono se to zase srovná neboj :wink:
29. čer 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr
dej tomu s manžou čas, tyhle naše IVF anabáze jsou děsivý nápor na nervy s nejistým koncem :frowning2: ,
ten můj to taky zle snáší, o to hůř že je nemocný on, marný mu furt vysvětlovat že za to přece nemůže, stejně tak jako někdo nemůže za špatnej žlučník nebo astma... :frowning2:
29. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lopat přesně..
můj manža si to taky dává za vinu :frowning2: tak jsem mu už jednou řekla že jeslti bude ošklivej na chlapa kterýho miluju že dostane na prdel :wink:
ale vážně kdo si může za např. angýnu? to je stejný je to nemoc jako každá jiná
29. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, Lopat má pravdu. oba jste z toho smutní, vysílení a vynervovaný...Tak se držte, oba :wink:
29. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za podporu :dizzy_face: jen se to teď trochu obrátilo. On nedává vinu už jen sobě, ale i mě, že nejsem schopná donosit dítě. :frowning2: neříká to ošklivě ani mne nenapadá, jen po mě chce, abych se dala do pohody a pomalu se smířila s tím, že máme poslední pokus, který hodlá absolvovat tak za 3-4 roky a pak adopce. A že se tím už nehodlá stresovat :frowning2:
ale jak říkám, myslím, že je to teď čersvé.
29. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr
to jsme měli loni po MA taky, nikdy mi do očí neřekl - ty za to můžeš, žes potratila,
ale z toho počátku jsem to taky cítila, těsně po, že mě vlastně nepřímo obviňuje, že to dítě nedokážu udržet,
a rozhodně netvrdím, že mě to v té situaci zrovna podpořilo :frowning2:
ale pořídili jsme si naši čivavinku a ta vše vrátila do normálu, když jsme se museli starat o někoho, a ne se furt babrat v sobě :unamused:
29. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky do fáze obvinování jsem došla já bojím se, že se mimi nechytla kvůli mě, že je něco špatně u mě....
29. čer 2009 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky je to špatný ... to sebeobviňování bohužel chápu že se tomu člověk nevyhne :frowning2:
29. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted přemýšlím o alternativní léčbě .....
29. čer 2009 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky Chrobísku..
jako o léčitelích a tak?
hele kočko zítra budu v brně :wink:
29. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko nevím co mám dělat .... nechci do sebe nechat jen tak řezat na laparce.... nevím zda je moudré jít do 2.ivf a zároven nechci na nic čekat...... tak nevím zda by nebylo lepší zkusit i léčitele nebo homeopata... fakt nevím :frowning2:
29. čer 2009 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi, jestli tomu opravdu věříš, tak proč to nezkusit, ublížit ti to nemůže
29. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi já bych se tý laparky tak nebála..není to tak šílený zásah do těla.. ale chápu že se ti tam nechce..
s tím 2IVF bych počkala do září nebo tak.. (já to mám taky tak v plánu když tohle nedopadne)aby si tělo odpočinulo
tak zkus kontaktovat nějakého léčitele a uvidíš ..
já vím že se to všechno zdá daleko a že seneubde nic dít a tak.. ale tak co zkusit vážně naplánovat tu dovču :wink:
29. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki, tak já jsem dnes 3den. :grinning: a jsem napjatá, jak maly gatě.
Volala jsem na ty embria a prej mi něco zamrazili a faktura dojde, takže eště asi to se bude platit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nemáte někdo zlušenosti, kolik po mě mohou chtít?
Chtěla jsem si také založit album, ale vždy pohořím nad velikostí fota, mám foťák 10Mpix a nevím co s tím dělat, nebo jak to pak zmenšit, aby mi to ten PC vzal. Poradíte?
29. čer 2009 ve 14:05  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
zuzka: u nás se platí za mražení 5000 kč
29. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, koukám, že jdu právě včas...
nevím, s kým z vás jsem se minulý týden bavila o akupunktuře...ale včera jsem se ptala a prý se akupunktura píchá neplodným párům...jak mužům tak ženám, takže uvažujete-li o alternativní léčbě, tak směle do toho...
já se taky rozhodla, že půjdeme tímhle směrem...
29. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, u nás myslím 3000,-
já měla s fotkama ten samý problém, ale přítel má photoshop a tam se ty fotky krásně upravují. Jinak u některých foťáků si to můžeš rovnou upravit tak, aby ti fotil v požadované velikosti. Ale to mají už spíš ty lepší.
29. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu akupunkturu nebo homeopatika bych brala, ale na léčitelství nevěřím
taky jsem měla před IVF takové myšlenky a dokonce jsem jednu léčitelku kontaktovala, slíbila, že se mi druhý den ozve a nic, takže jsem se pozitivně naladila sama
29. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak se mnou :slight_smile:)))
29. čer 2009 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak jak dlouho je potřeba to aplikovat?
29. čer 2009 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul miluško, k těm jehlám....normálně se vyhazovat nesmí, ale v lékarně vám je nevezmou...to jsem zkoušela :wink: doneste je někam na polikliniku, nebo normoška ke své gyndařce..prostě tam, kde se pracuje s infekčním materiálem...možná by vám je vzali i v caru...
29. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek