• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
já jsem je vracela v caru dali mi na to dokonce i speciální koš
29. čer 2009 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo chrobi, já věděla, že s někým jo :slight_smile: no to ti řekne ten lékař, ale jestli chceš, tak se ještě táty zeptám...my se o tom zatím bavili jen tak nezávazně, ale říkali jsme si s mužíčkem, že to zkusíme, protože to není žádná chemie...
zjistím a řeknu jo? ale znáš to, je to východní medicína to nebude na krátkou dobu...
já stetjně jako ty gucci na nějaký léčitelství nevěřím, ale na tu východní medicinu - celostní medicinu jo...
29. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem pak sama zjistila, že je blbost, abych šla k léčiteli, když na to nevěřím
29. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přesně gucci, to je to co jsme si včera s mužem říkali, že nelze dělat něco, čemu nevěříš, protože pak to nemá žádnej účinek...
29. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmm takže mám zkusit toho homeopatika? on dělá i akupunkturu takže se s ním určo domluvím :slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jak vám bylo těsně po transferu? Bolelo vás něco? Nebo nějaké jiné příznaky?
29. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přesně chrobi, to je nejlepší kombinace, dá ti jehly a pak nějaký cucací bonbonky a bude...ale musíš tomu věřit! :wink:
29. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki mě nic .... až po pár dnech jsem měla píchání tlačení a pocit na mrchu ale až tak 5 den
29. čer 2009 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě nebolelo nic siki, až pak v době menstruace břicho...
29. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, tak to já mám od 1.dne...do toho návaly horka. No asi se moc pozoruju :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale navaly jsme mela taky siki...jak ženská v přechodu :slight_smile: ale to nebolí :wink: a že se pozoruješ je normální :slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, přesně, to jsem si říkala - menopauza :grinning:
mě jen děsí, že bolesti zad a břicha mám od toho 1.dne... :unamused:
29. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki, já myslím, že to má každý individuální....mě trochu bolelo břicho a záda jakoby před menstruací, ale až později...ale každé tělo je jiné a jinak reaguje na ty hormony...já neměla během stimulky vůbec nafouklý břicho, jak píšou holky, zato se mi děsně točila hlava a bylo mi na zvracení...
29. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak wrtul a teď jsem si dočetla ty tvoje počty! :slight_smile: mám z Tebe radost, babo jedna! :grinning:
29. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to vím, holt si budu muset na ty // ještě pár dní počkat ať s bolestma nebo bez nich :grinning:
29. čer 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se musím dokopat zavolat té léčitelce. když už pomohla té mé kamarádce...... tak co. No a pak uvidíme. Asi to všechno začnu řešit až v tom září a teď si oddychnu. :slight_smile:
29. čer 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ty jsi slíbila ten kontakt :wink:
29. čer 2009 v 15:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přesně siki, stejně to neuspěcháš :wink:

kapr souhlas, oddychni a až budeš ready bojovat dál, tak jí zavolej... :slight_smile:
29. čer 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo, kontakt mám, zítra nebo ve středu zavolám. kamarádka říkala, že snad přes léto paní nebude tak až jí zavolám, řeknu vám co a jak a kontakt předám :dizzy_face: myslím na vás holky, nebojte :slight_smile:
29. čer 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr a kde že je ta léčitelka? v praze?
tak hezký večer... :slight_smile:
29. čer 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki no ten můj to má, že můžu fotit v menší velikosti, ale mě jde o ty fotky, co mám já už nafoceny, víš, no musím to nějak vykoumat, já měla i takovou super stránku na převody, ale oni ju zrušili, nebo co už nejde...
29. čer 2009 v 16:07  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,
ohledně těch léčitelů a homeopatů - byla jsem u homeopata, vzal si za jednu návštěvu 1000,- Kč, brala jsem kuličky a nic......léčitelka mně také řekla, že jsem ok a já nic..... a potom ještě jenden alternativní dr., ten mně i napravoval a řekl , že do 3.měsíců otěhotním a nic....až laparka pomohla a umělé...., tak si potom vyberte, žirafky zlaté... :slight_smile:
29. čer 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky žirafindy,

tak dneska píchám poslední orgalutran, za 2 hoďky, chudák manža ze mnou musí přijte a ďobnout mě, páč já jí fakt nedám :frowning2: to pero bych možná dala, ale tohle nee... a večer pregnyl. Nějak to uteklo.

KOukám, že jste probírali léčitele a homeopaty, já jim taky moc nevěřím, ikdyž věřím, že někteří jsou určo dobrý, ale taky jsme zatím na žádného takového nenarazili. Manža k němu kdysi chodil a že bylo nějaké rapidní zlepšení se říci nedá :frowning2:

Jo holky, měli jste někdo, když už se vám blížila opu, že jste začali špinit jako při ovulce? :confused:
30. čer 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu-já to maly špinění měla, už jsem si říkala, že je to ovulace a než dojedu na ty odběry, tak že už nebude co odebírat, ale bylo, naštěstí. Asi to u toho někdy bývá, buď v klidu, to bude dobré. :slight_smile:
30. čer 2009 v 07:32  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau žirafky :slight_smile: zuzko tak kolik ti jich zamrazili?

Irmi našli ti něco na laparce?
30. čer 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
chrobi: našli - endometriozu , ve zprávě mám napsáno, že tam byly velké utvary neurčitého tvaru a konzistence, no prostě hnus, ale snad už o bude ok a nebude se to opakovat....Já mám takový pocit, že si za tu endošku můžu snad i sama....Strašně moc roků jsem používala jen tapony, protože mně vložky dělaly zle a snad ta krev neměla kam odcházet a všechno zůstávalo v břiše. Já nevím, ale mám takový pocit :frowning2:
30. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
počkej a to ti odstranili? ...... s těma tamponama se to tu už řešilo .... já je používám taky :frowning2: sakra co když ji fakt mám taky????
30. čer 2009 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přišla faktura z Reprofitu, uchování embryí 14ks za 4000,- každý další rok 1000,-.
30. čer 2009 v 10:03  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je supr cena
:wink:
30. čer 2009 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Zuzi, tak to je úžasný, takových mrazáčků :wink:
30. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek