Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
chrobacek
29. čer 2009
já jsem je vracela v caru dali mi na to dokonce i speciální koš
evak99
29. čer 2009
jo chrobi, já věděla, že s někým jo 🙂 no to ti řekne ten lékař, ale jestli chceš, tak se ještě táty zeptám...my se o tom zatím bavili jen tak nezávazně, ale říkali jsme si s mužíčkem, že to zkusíme, protože to není žádná chemie...
zjistím a řeknu jo? ale znáš to, je to východní medicína to nebude na krátkou dobu...
já stetjně jako ty gucci na nějaký léčitelství nevěřím, ale na tu východní medicinu - celostní medicinu jo...
gucci
29. čer 2009
no já jsem pak sama zjistila, že je blbost, abych šla k léčiteli, když na to nevěřím
evak99
29. čer 2009
no přesně gucci, to je to co jsme si včera s mužem říkali, že nelze dělat něco, čemu nevěříš, protože pak to nemá žádnej účinek...
chrobacek
29. čer 2009
hmmmm takže mám zkusit toho homeopatika? on dělá i akupunkturu takže se s ním určo domluvím 🙂
siki26
29. čer 2009
holky, jak vám bylo těsně po transferu? Bolelo vás něco? Nebo nějaké jiné příznaky?
evak99
29. čer 2009
no přesně chrobi, to je nejlepší kombinace, dá ti jehly a pak nějaký cucací bonbonky a bude...ale musíš tomu věřit! 😉
chrobacek
29. čer 2009
siki mě nic .... až po pár dnech jsem měla píchání tlačení a pocit na mrchu ale až tak 5 den
evak99
29. čer 2009
mě nebolelo nic siki, až pak v době menstruace břicho...
siki26
29. čer 2009
hmm, tak to já mám od 1.dne...do toho návaly horka. No asi se moc pozoruju :-N
evak99
29. čer 2009
ale navaly jsme mela taky siki...jak ženská v přechodu 🙂 ale to nebolí 😉 a že se pozoruješ je normální 🙂
siki26
29. čer 2009
jo, přesně, to jsem si říkala - menopauza 😃
mě jen děsí, že bolesti zad a břicha mám od toho 1.dne... :-|
evak99
29. čer 2009
siki, já myslím, že to má každý individuální....mě trochu bolelo břicho a záda jakoby před menstruací, ale až později...ale každé tělo je jiné a jinak reaguje na ty hormony...já neměla během stimulky vůbec nafouklý břicho, jak píšou holky, zato se mi děsně točila hlava a bylo mi na zvracení...
evak99
29. čer 2009
tak wrtul a teď jsem si dočetla ty tvoje počty! 🙂 mám z Tebe radost, babo jedna! 😃
siki26
29. čer 2009
já to vím, holt si budu muset na ty // ještě pár dní počkat ať s bolestma nebo bez nich 😃
kapr
29. čer 2009
já se musím dokopat zavolat té léčitelce. když už pomohla té mé kamarádce...... tak co. No a pak uvidíme. Asi to všechno začnu řešit až v tom září a teď si oddychnu. 🙂
chrobacek
29. čer 2009
no jo ty jsi slíbila ten kontakt 😉
evak99
29. čer 2009
no přesně siki, stejně to neuspěcháš 😉

kapr souhlas, oddychni a až budeš ready bojovat dál, tak jí zavolej... 🙂
kapr
29. čer 2009
nojo, kontakt mám, zítra nebo ve středu zavolám. kamarádka říkala, že snad přes léto paní nebude tak až jí zavolám, řeknu vám co a jak a kontakt předám x-) myslím na vás holky, nebojte 🙂
evak99
29. čer 2009
kapr a kde že je ta léčitelka? v praze?
tak hezký večer... 🙂
zuzka72
29. čer 2009
Siki no ten můj to má, že můžu fotit v menší velikosti, ale mě jde o ty fotky, co mám já už nafoceny, víš, no musím to nějak vykoumat, já měla i takovou super stránku na převody, ale oni ju zrušili, nebo co už nejde...
irminka
29. čer 2009
ahojte holky,
ohledně těch léčitelů a homeopatů - byla jsem u homeopata, vzal si za jednu návštěvu 1000,- Kč, brala jsem kuličky a nic......léčitelka mně také řekla, že jsem ok a já nic..... a potom ještě jenden alternativní dr., ten mně i napravoval a řekl , že do 3.měsíců otěhotním a nic....až laparka pomohla a umělé...., tak si potom vyberte, žirafky zlaté... 🙂
miluse
30. čer 2009
ahojky žirafindy,

tak dneska píchám poslední orgalutran, za 2 hoďky, chudák manža ze mnou musí přijte a ďobnout mě, páč já jí fakt nedám 😞 to pero bych možná dala, ale tohle nee... a večer pregnyl. Nějak to uteklo.

KOukám, že jste probírali léčitele a homeopaty, já jim taky moc nevěřím, ikdyž věřím, že někteří jsou určo dobrý, ale taky jsme zatím na žádného takového nenarazili. Manža k němu kdysi chodil a že bylo nějaké rapidní zlepšení se říci nedá 😞

Jo holky, měli jste někdo, když už se vám blížila opu, že jste začali špinit jako při ovulce? =-)
zuzka72
30. čer 2009
Milu-já to maly špinění měla, už jsem si říkala, že je to ovulace a než dojedu na ty odběry, tak že už nebude co odebírat, ale bylo, naštěstí. Asi to u toho někdy bývá, buď v klidu, to bude dobré. 🙂
chrobacek
30. čer 2009
čau žirafky 🙂 zuzko tak kolik ti jich zamrazili?

Irmi našli ti něco na laparce?
irminka
30. čer 2009
dobré ránko,
chrobi: našli - endometriozu , ve zprávě mám napsáno, že tam byly velké utvary neurčitého tvaru a konzistence, no prostě hnus, ale snad už o bude ok a nebude se to opakovat....Já mám takový pocit, že si za tu endošku můžu snad i sama....Strašně moc roků jsem používala jen tapony, protože mně vložky dělaly zle a snad ta krev neměla kam odcházet a všechno zůstávalo v břiše. Já nevím, ale mám takový pocit 😞
chrobacek
30. čer 2009
počkej a to ti odstranili? ...... s těma tamponama se to tu už řešilo .... já je používám taky 😞 sakra co když ji fakt mám taky????
zuzka72
30. čer 2009
Přišla faktura z Reprofitu, uchování embryí 14ks za 4000,- každý další rok 1000,-.
chrobacek
30. čer 2009
no to je supr cena
😉
siki26
30. čer 2009
Ahojky,

Zuzi, tak to je úžasný, takových mrazáčků 😉