• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
siki ahoj jak se cítíš?
30. čer 2009 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vše je super, jen kdyby už to // vyšlo....
30. čer 2009 v 10:37  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki, tak co holka? Už jsi zkoušla testík, držím pěsti... :slight_smile:
30. čer 2009 v 10:49  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, ještě jsem netestovala, zkusím zítra nebo pozítří. Dnes jsem se vzbudila a bolelo mě břicho,jak kdybych byla hodinu v posilce - namožený břišní svaly. Tak nevím...a píchá mě levá strana :angry:
30. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů že by se mimi zahryzlo?? :slight_smile:
30. čer 2009 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi: jo, odstranili, 1 vaječník mám jen 1 cm pásek, jinak musel jít pryč a druhý mně vyčistili a propíchali nebo co

siki: držím palečky...
30. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže i ty mi ji doporučuješ, že?
30. čer 2009 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi: ale snad na UTZ by měli něco vidět, že tam je nějaký problém....u mě to šlo teda vidět, nějaký utvar, nevěděli co to je, tak se podívali laparkou a zjistili, že je to endoška....Já teda nevím, jak se to dá jinak zjistit
30. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi na utz jsem OK, ale myslím, že u tebe to je vyjímka že to bylo vidět... resp. asi jde o to kde ji člověk má.... a na tom asi taky záleží zda to ovlivnuje vyvoj embrya a uchycení.....
30. čer 2009 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to máš asi pravdu, snad doktoři ví, co dělají, jinak by tě přece neposílali pod kudlu,ne? :wink:
30. čer 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíte, že to může být dobrý znamení?
30. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki: to je uhnizdování :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. čer 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, kéž by, i když 6.den je pozdě na uhnizďování ne? :sweat_smile: to jsem myslela, že už mám za sebou...
30. čer 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč? nevíš, co tam mimi dělá.....vybírá si postýlku :slight_smile:
30. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vy jste zase ukecaný. Evi, ta léčitelka by měla být v jičíně. Ještě jsem jí samozřejmě nevolala. Jsem ostuda :frowning2:
30. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ať se honem rychle rozhodne, jestli tu vpravo nebo tu vlevo :grinning:
30. čer 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata,
tak jsem se konečně probojovala k novému obvodnímu gynekologovi
ten se strašně divil, že jsem ještě v péči CARu, kdy vás těhule přešoupli z CARu k obvoďákovi?
30. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lopy, já jsem teda pouze četla, že hned, jakmile potvrdí srdíčko :slight_smile:
30. čer 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki
no mě si tam nechal Daněk ještě na prohlídku 3 týdny po první srdeční akci, tedy ode dneška za 14 dní,
a to přitom den před CARem mi už obvodní gynekolog chce dělat krevní testy, takže legrace
akorát mě trochu zarazilo, že jedno je o 4 dny menší, ale prý je to u dvojčat normální, navíc takhle zpočátku to měření prý není úplně přesné :rolling_eyes: tak uvidíme, hlavně že srdíčka bijí
a dle většího embrouše jsem 7+4 tt
30. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to moc gratuluju :wink:
30. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré odpoledne kočky..
tak jsem právě přijla z Brna tak dávám info..
Miluško ten čtvrtek platí! včera byly poslední injekce dneska v 10h mám dát tu pregnylovou a ve čt ráno mám být nastoupená na odběr vajuch s papučema a košilkou :wink: jo a s manžou taky samozřejmně..:wink:
Dneska jsem měla UTZ tam doktor viděl teda jen na jednom vaječníku (ten druhý se mu vždycky blbě hledá - ale minule ho našel a byly tam) spostu velkých folíků.. psali mi do zprávy že odhad je asi kolem 12 .. tak uvidíme jaké bude konečné číslo.. to se ukáže až po odběru..
Měla jsem pohovor s embrioložkou to bylo super..dala mi spoustu čtení, a folmulářů abysme si je pročetli, podepsali a tak..
No a taky jsme řešili to PIcSI, PGD a jeslti přivést nebo nepřivést zmražené spermouše..
embrioložka mě uklidnila že manža to nemá zase takovou trágu že tam měli těhotenství i z horšíma spermiogramama..(tak jsem mu to hned jak jsem mu volala a řekla a několikrát zdůraznila.. myslím že i jeho to uklidnilo)
Dohodli jsme se že poud budou 2 embrijka tak mi zavedou určo dvě..(dokonce mi to i sama embrioložka radila- že je to taková větší jistota)
No fakt moc mě uklidnila.. že i s tím co máme se dá něco dělat .. že se tam dá něco najít.. jo a řekla jsem jí že nám to teda vychází na 7 dní sexabstinece tak taky v pohodě..říkala že tam maximálně bude víc mrtvých spermií ale to co tam má být tak tam bude..
30. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko krása :slight_smile: no problem :slight_smile: a PICSI vám teda budou dělat?
30. čer 2009 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky Chrobísku..
PICSI říkala embrioložka když to půjde tak určitě udělají.. ale musí mít aspoň 5 milionů spermií..
říkala že při naší diagnóze by to byl ideál - PICSI a PGD.. (no jako bych to tu celou dobu neříkala že jo už sem půl doktora :grinning: )
30. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a v Brně jsem si koupila nový tričko..
jo a pořád nemám vycházky
30. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lopat gratuluji! :wink: Super zprávičky! :slight_smile:

Siki,určitě je to pobol.dobré znamení,kdyby tě ani nepíchlo jedinkrát,tak by to taky bylo divné,že? :sweat_smile: Ale taky si myslím,že jde o nidaci.,popř.můžou i hormony z injekcí doznívat....

Chrobi,s tou laparkou neváhej dupo!!! :wink: Je hrazena pojišťovnou a je to fakt brmkačka!!!A určo to za to stojí,jak jsem psala,mi laparka přijde jako jedno z prvních důležitých vyšetření! :wink: A když na nic nepřidou,tak se ti alespoń uleví,že je vše ok :wink:

Jinak já jsem holky dneska poprvé! píchla sama!!!!! :confused: :grinning: Manža má zítra ranní a pícháme v 9h tak to nemá kdo udělat,tak jsem to prubla už dnes...No nejdřív fakt hrůza,že to nedám,ale nakonec- úúúplně v pohodě! :sweat_smile: Teď si říkám,jaká jsem byla hysterka :confounded: Jinak ještě zítra nic a v pátek první utz,ikdyž píchám jen těch 75jednotek Gonalu,tak už od včerejška mírně pociťuji vaječníky,tak snad se tam děje vše jak má :slight_smile:
Akorát od včera mám děsnej průjem :frowning2: ale fakt maras... :confounded: Já mívám spíš opačný problém,tak asi nějaký střevní maras lítá ve vzduchu či co.. :confounded:
30. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul to je super!!! :slight_smile: Toto uteklo!Budu na vás s Milus ve čtvrtek myslet a držet paluchy! :wink:
30. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Densiko abys to neměla OHSS u toho je průjem ale to takhle brzo je asi blbost co?
30. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Denis, gratuluju k 1.úspěšné injekci :wink: Už se ti to taky blíží viď? tak budu držet palečky...Ten průjem můžeš mít klidně po té injekci, je to jeden z vedlejších příznaků...
30. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm,mě to už napadlo holky,že je to těmi léky,ale přišlo mi to jako hloupost.. :unamused: ale když si to myslíte i vy....Navíc teplotu nemám,no nic kdyžtak se v pátek zmíním doktorovi,jinak si zatím nasadím dietku-ta mi fakt neuškodí.. :grinning:

Holky,mám na vás otázečku-vy co máte Endometriozu-bolel vás někdy sex?Má švagrová totiž már měsíců trpí právě tady těmito obtížemi a už skoro rok se snaží o miminko a nic a gynekolog jí tvrdí,že jí to bolí protože to má od páteře a ať si zajde na rehabky :unamused: a že má daleko posazenou dělohu.... :unamused: Co myslíte?
30. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki já už píchám od soboty po 75jednotkách Gonalu,ale vždy i při minulých stimulkách mi to aplikoval manžel,ale já v tom dnes měla premiéru.. :slight_smile: a fakt pohoda :dizzy_face:

Teď mi vrtá hlavou wrtulko jen abys neměla pravdu s tím hyperstimulákem... :unamused: minule jsem jej měla a taky to tak dopadlo,ale taky se mi to zdá brzy,když stimuluji teprve 5den a ještě s tak nízkými dávkami.. :confused:
30. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek