• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
:angry: :angry: skoro každej tady píše že na konci stimulky a po OPU má břicho jak balon takže pochybuju že si toho lidi v práci nevšimnou
28. kvě 2009 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi klid :wink:
ať si trhnou :wink:
28. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm , no jak píšeš Chrobi, jestli budeme mít břicha nafouklá, tak nevím, jak to okecáme. Zatím mám břicho OK, ale po OPU to asi bude horší.... Proto po OPU asi zůstanu na PN, no ještě uvidím. Nebo až po ET vlastně..

Jakl vy to vidíte s PN?
28. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul máš pravdu když se někdo zeptá tak mu řeknu, že mám zaražený prdy :grinning: :grinning: :grinning:

Izzii já na PN nejdu dám si oraz po ET pár dni dovču a pak zpět do práce doma mě to nebaví myslela bych na kraviny
28. kvě 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale pochopitelně pokud mi bude doporučeno jít na PN tak půjdu
28. kvě 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo na zaražený prdy se dá vykecat :grinning: :grinning:

Já se rozhodla, že po ET dám PN určitě, budu dělat ubrouskovou techniku :wink: , nějak se zabavím. Pokud tedy k ET vůbec dojde, taky se může stát, že nic... Takže si nic nechci namlouvat.

A rozhodli jsme se s manžou, že pokud to teď nevyjde, tak 10.7. odjíždíme do Chorvatska na dovču :slight_smile:
28. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zubísku, ty už za námi nemrkneš :cry: ....
28. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi zaražený prdy :grinning:
holky to já bych chtěla zůstat doma už od odběru vajíček abych pak v práci netrnula že nestíhám do jet do Brna pro prťouse :wink:
28. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to chápu Wrtulko, to buď hezky v klidu doma :wink:

Pořád čekám, kdy mě začne píchat na vaječnících a pořád nic, jsme hroznej stihoman :grinning: . Říkám si, že když nic necítím, tak že se tam nic neděje....
28. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
izzi neboj děje :grinning: :wink:
však já nad tím pícháním na vaječníkách taky už přemýšlela ale já ještě jaksi nezačala :grinning:
chci být v klidu doma a dělat si ubrouskovou metodu, chodit na prochajdy, a táák nebojim se že bych se doma nudila :wink:
28. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
izzi na to je ještě čas až bude víc napíchaná a až ti budou vaječníky praskat ve švech tak to pocítíš :slight_smile:
28. kvě 2009 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
Teda vy jedete, trvalo mi půl hodiny, než jsem to všechno přečetla :slight_smile:
Já jsem při stimulaci neměla s nafouknutým břichem sebemenší problémy. Taky jsem si říkala, jestli se tam něco děje. ale našly 9 zdravých vajíček, takže dělo :grinning:
ale po odběru mě pěkně bolely vaječníky ještě 3 dny po tom. A teď je cejtím vždy, když má dorazit ms a při změně počasí. Nikdy dřív se mi to nestalo :unamused: Tak jsem zvědavá, jak budou zlobit po druhém odběru. Bojim, bojim... :sweat_smile:
28. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki :slight_smile:))) ahoj :slight_smile:)))

ty jo tak to je hustý s těma vaječníkama fuj to doufám, že mě nečeká já ani nevím kde je mám ....
28. kvě 2009 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já taky nevěděla :grinning: Teď vím, o každém jejich škubnutí. Když nic jiného, tak vím, že ms do týdne přijde :slight_smile:
28. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já vyčkám holky, doufám, že už se ty vaječníky začínají plašit :grinning: , jen o tom nevím.

Ahoj Siki, čím jsi stimulovala, že jsi neměla nafouklé břícho? A teď budeš stimulovat jak?? Kdy tě čeká stimulka?
28. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
izzi... ale mrknu :wink: ... ale tak nějak nevím, co bych přispívala.... už mám po všem, tak vás jenom čtu a tiše držím palečky všem....
28. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Izzii: měla jsem Puregon a teď budu píchat Gonal. Měla bych začít 5DC a to by mělo být cca 5.června. Jenže po Synarelu se ms zpožďuje, což se mi při 1.pokusu stalo, tak mě to určitě tentokrát nemine :frowning2:
28. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubaj nebláni evak taky píše :slight_smile:))

a mě je po tobě smutno :frowning2:
28. kvě 2009 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis vidíš siki taky bude píchat až 5 DC tak to je fakt záhada :slight_smile:
28. kvě 2009 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to? upřímně mě to taky překvapilo, protože při 1.pokusu jsem píchala už 2DC. To je vidět, že každý car je jiný.
28. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobíčku.... a dneska je čtvrtek, viď ?.... co tvoje mrška ? :wink:
28. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...zubísku není po všem, ještě přeci všichni čekáme... není to stoprocentně ztracené....
Holky názory některých lidí na IVF jsou děsné, já dlouho tajila, když se nedařilo,ale o IVF ví moje okolí a v práci všichni, ví, že jsem na PN a diagnozu si z neschopenky klidně přečtou, je to sice po d kodem,ale v práci máme knihu z kody, tak to pro ně není problém..včera jsem nesla PN do práce a ,že si jdu lehnout a kolega, že ať si dám kafe, že na vajcách možu sedět i tam :grinning: , ví, že to beru sportovně a mám to tak raději, než aby kolem mě špitali a domnívali se a odvozovali...raději vše narovinu..jsem pak víc uvolněná, někdo , kdo ví, se taktně neptá a kdo se ptá, tomu v klidu odpovím, jakto je a vůbec si nemyslím, že IVF děti jsou jiné...blbost, jsou ve zkumavce 2-5 dnů a pak je vše jako !z gauče"
28. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zubíííí, nebuď smutná, my jsme rádi, když tady s námi jsi :wink:

Tak ať ti to utíká Siki, jak tak koukám, tak jedná mám naordinovaný Menopur, jinak tady vládne Gonal a Puregon... Tak jsem zvědavá
28. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudííí.... ahooojky, jak se cítíš ???.... :slight_smile:

izzzi... já už ani nejsem smutná... už jsem se s tím smířila.... včera jsem měla super den s přítelem...takže jsem už teď psychicky naprosto v pohodě... uděláme si krásné léto,,....
28. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Rudy, tak to máš správnej pracovní kolektiv :slight_smile: , to je fajn. Já jsem mezi samýma ženskýma úplně přesně vím, jak by to dopadlo, kdyby se to dozvěděly - špitání a zkoumavý pohledy, někdy je to fakt hrůza! Jen vedoucí to řeknu, jak píšeš Rudy, z PN to stejně zjistí, tak se nebudu tvářit, že mám chřipku nebo zánět močáku
:wink: A jak se cítíš ??
28. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubaj jojo tak je to správné musí se to bohužel brát jako pokus a ono to prostě jednou vyjde

zubaj dobrej odhad mrška se rozjíždí sice pomalu ale do 18,00 to snad stihne :slight_smile:)) a když ne tak tam půjdu v sobotu vo co de ne??? :grinning:
28. kvě 2009 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zubíí,chválím tě za správněj přístup, léto je krásná období a ty si ho pěkně užiješ :slight_smile: . I my tady :grinning:

Chrobí, joooo :slight_smile: ? Už se rozjíždí?? Tak to se do večera snad rozjede a máš dnes 1DC. Pícháš 2 nebo 3 den? Teď nevím...
28. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zubí: já jsem první neúspěch oplakávala 2dny, ale pak už jsem se z toho dostala a z elánem do 2.pokusu. Užívej si,co ti každý den přinese a ono to určitě vyjde neboj :wink: Jen si na to budeme muset ještě chvilku počkat.

Tak to já jsem to v práci řekla hned. Je tu super kolektiv, tak všichni drží palce a šéf mi vychází vstříc. Takže si nemůžu stěžovat :slight_smile:
28. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
druhej druhej druhej druhej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurááááá, už zítra Chrobí :slight_smile: :slight_smile: :sunglasses:
28. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek