Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
siki26
30. čer 2009
aha, tak jsi našla sílu? 😉
No, když už jsi jednou OHSS měla, tak je docela možné, že ho můžeš mít znovu, a to ti nechci nic přivolávat. Určitě to řekni doktorovi...
wrtulkaautor
30. čer 2009
Deni já nevím ale psali to v letácích a jeden z příznaků OHSS byl ten průjem.. no snad to není ono ale radši se zeptej doktora..
wrtulkaautor
30. čer 2009
teď se tu bavím.. přinesla sem mrňouskovi kočičímu čistý písek..ona se do něj šikovně vykakala ale nějak nechápe že když bude hrabat na dlaždičkách že ho prostě nezahrabe a nezahrabe 😃 ale snaží se fakt pocitvě 😃
jo nebojte dávám si sakra pozor - po kočičákovi si meju ruce jak o život 😉
deniska24
30. čer 2009
Wrtul,tak to náš pan kocour dělá již od té doby,co jej máme a to je ji 2roky 😃 Dokonce i v záchodě těsn¨ě vedle kaki hrabe jak magor a na hovínku není ani smítko... 😃

Tak jsem volala do našeho CARU a sestřička říkala,že u Gonalu o průjmu slyší poprvé a že by mělo být vše ok,nabídla mi,že můžu přijít zítra k dr.ale jinému,tak to jsem řekla,že to vydržím do toho pátku,mě ani ty vaječníky výrazně nebolí a břušek taky není extra velký,no uvidíme v pátek...
wrtulkaautor
30. čer 2009
denisko takže ona z toho asi nevyroste co? 😃 😃 😃
no tak to snad bude ok 😉
jo právě peru tu novou košilku s žirafama 😉 musí být na čt redy x-) x-) x-)
siki26
30. čer 2009
Denis, tak uvidíš, pokud se jinak cítíš dobře, tak to bude určitě v pořádku 😉

Wrtul, taky jsem měla na OPU košilku z žirafama a byly úspěšný, tak ty tvoje taky určitě budou 🙂
wrtulkaautor
30. čer 2009
siki však jo proto jsem si je koupila.. a teď peru a vůbec.. prostě mají být pro štestíčko..
a my trošku toho pokakanýho štěstíčka potřebujeme!!!
siki26
30. čer 2009
jj, všichni ho potřebujeme, ale dává si kolikrát načas co? ]-(
wrtulkaautor
30. čer 2009
jj přesně..
ale kdo si počíká ten se dočká!!
prostě jednou se to štěstíčko unaví a sedne si na nás a basta fidly! 😉
evak99
30. čer 2009
wrtul, takže chrobí měla pravdu, když říkala, že budeš mít 14 vajuch, co 😉

moc vás zdravím holky

denis gratuluju k píchačce
ruda
30. čer 2009
to říkala JÁ!!!!!! ]-(
wrtulkaautor
30. čer 2009
Ahojky rudíku 😉
však já vím že vědma jsi tu ty neboj 😉
irminka
30. čer 2009
ruda: tak jak je mamino? 🙂
wrtulkaautor
30. čer 2009
no jo rudi jak je?
wrtulkaautor
30. čer 2009
o a ještě si mi rudi slíbila věštbu ohledně miminek 😉
lopata49
30. čer 2009
čauky ruda,
co to špinění, už jsi ok?
ruda
30. čer 2009
vy jste nejen ukecané,ale děsně zvědavé že?
wrtulko, to se pleteš, já nic neslíbila... to jsi po mě jen chtěla 😉 , ty už sis věštění vybrala.. taky se nech překvapit ju?
jnak je mi dobře, jakmi řekla doktorka, že jsem v pořídku a tlučeme předepsanou rychlostí, tak jsem v klidu, špatně je mi chvilku ráno, jak se donutím něco snís a znovu si lehnu, taknapodruhé vstanu v poho a celý den to tak je...
lopatko už nešpiním, což je pro mě důležité, jinak jsem nervozní a docela už mám pupík 😃 teď se tu stavoval táta, mám černé uplé šatky /takové dooouhé tričko/ a říkal, teda, ty už jsi pěkná.. 😃 😃 😃
irmy jak je trojmamině?
wrtulko taky se ti to pěkně blíží, tak ve čtvrtek na vás holky moc moc myslím...
wrtulkaautor
30. čer 2009
rudi njn pamatuješ si to dobře 😉 😃 njn tak já počkám a uvidím..
ale ani nevíš jak by mi psychicky pomohlo kdys řekla že tam budou // 😉 😃 😃
tý jo rudo a proč si neuděláš albíčko a nefotíš už bříško?? bysme se mohly pokochat! 😉
ruda
30. čer 2009
bo se stydím 😃 😃 😃
ne u // a / jsem vědma bez vědomostí... 😞 to si musíme každá počkat...a pak počkat jak to dopadne...sama bych potřebovala jistotu, že to vyjde..čím jsem dál, tím víc by to bolelo..chápeš...
věřím, že tam budou //,ale to si fakt nertroufnu tipovat...počet vajuch klidně, to bylo od pasu,ale tady už půjde do tuhého 😉
irminka
30. čer 2009
rudy: já se cítím unaveně, pořád je mně nějak šoufl, ted jsem hodinku spala, protože mně tak píchlo v břichu, že jsem si šla raději lehnout...., ale snad jsme jinak ok...jesli mně bude i zítra bolet břicho, tak si zajdu na UTZ, at se na to doktor podívá, ale sand to nebude potřeba 😉 A joooo, jinak mně bolí hodně záda a furt chodím čurat 🙂
a já už mám také bříško...dnes mně kamoška říká, že už se kulatím 🙂
miluse
30. čer 2009
ahojky kecalky, pokusím se vás dočíst. původně jsem chtěla jít žehlit ale nějak se mi nechce, tak to asi zbyde na zítra, páč o víkoš si myslím budu mít jiný věci na starosti než žehlení prádla :-N

Dala jsem do trouby maso, tak už tu krásně voní 🙂 jéé si mi sbíhají sliny.

Co tady nového? nějaká nová těhulka? =-)
ruda
30. čer 2009
vyžehleno mám 🙂 ale maso ne a to bych si teda dala!!!
dobrou noc....
gucci
1. črc 2009
Ahoj holky
moc vás zdravím
kukněte co jsem dostala včera od kamarádky 😉
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...
ruda
1. črc 2009
gucci no to je skvělé, paráda, nádhera...já taky ještě pořád pro jistotu spím v žirafokošily, jen ji přeperu, honem uschnout a pořád dokola, něco na těch žirafkách prostě je..a jak ti je, co žirafátko v bříšku nezlobí??? chodíš někamna těhu diskuzi?
gucci
1. črc 2009
no vůbec jsem to nečekala, já ještě žádné oblečky ani moc kolem nekupuju a hrozně mě to potěšilo, tak jsem si řekla, že vám to sem musím na podporu hodit 😉
chodím do prosince, ale jen když je čas
jinak všechno při starém, nevolnosti neustupují
lopata49
1. črc 2009
ahoj holky
gucci
závidím ustupující nevolnosti, já už pátý den bleju
a to jsem si říkala - to mám na háku, nejsem přece nějaká slečinka 😃 houby 😉
ruda
1. črc 2009
lopatko, tý jo, tak to já ještě ani jednou, je mi ráno trošičku špatně jakoby žaludek na vodě, najím se, lehnu si a ajk vstanu podruhé je to o.k., tak někdy opáčko večer,ale jinak úplná pohoda, až jsem z ní nervozní..v neděli naposledy píchám a beru léky!!!pak už jen Crinone a vitamíny...uf ..
lopata49
1. črc 2009
ruda, to bych taky brala, někdo má holt štěstí ]-(
já jsem furt na prednisonu, utrogestanu a do soboty ascorutin :-|
gucci
1. črc 2009
lopat: já jsem psala, že nevolnosti neustupují 😃 , drž se čéče
lopata49
1. črc 2009
gucci,
já jsem slepejš 😃 no neblbni, v 15.tt???? :-p
kolikrát denně?