• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
aha, tak jsi našla sílu? :wink:
No, když už jsi jednou OHSS měla, tak je docela možné, že ho můžeš mít znovu, a to ti nechci nic přivolávat. Určitě to řekni doktorovi...
30. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Deni já nevím ale psali to v letácích a jeden z příznaků OHSS byl ten průjem.. no snad to není ono ale radši se zeptej doktora..
30. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teď se tu bavím.. přinesla sem mrňouskovi kočičímu čistý písek..ona se do něj šikovně vykakala ale nějak nechápe že když bude hrabat na dlaždičkách že ho prostě nezahrabe a nezahrabe :grinning: ale snaží se fakt pocitvě :grinning:
jo nebojte dávám si sakra pozor - po kočičákovi si meju ruce jak o život :wink:
30. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul,tak to náš pan kocour dělá již od té doby,co jej máme a to je ji 2roky :grinning: Dokonce i v záchodě těsn¨ě vedle kaki hrabe jak magor a na hovínku není ani smítko... :grinning:

Tak jsem volala do našeho CARU a sestřička říkala,že u Gonalu o průjmu slyší poprvé a že by mělo být vše ok,nabídla mi,že můžu přijít zítra k dr.ale jinému,tak to jsem řekla,že to vydržím do toho pátku,mě ani ty vaječníky výrazně nebolí a břušek taky není extra velký,no uvidíme v pátek...
30. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
denisko takže ona z toho asi nevyroste co? :grinning: :grinning: :grinning:
no tak to snad bude ok :wink:
jo právě peru tu novou košilku s žirafama :wink: musí být na čt redy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis, tak uvidíš, pokud se jinak cítíš dobře, tak to bude určitě v pořádku :wink:

Wrtul, taky jsem měla na OPU košilku z žirafama a byly úspěšný, tak ty tvoje taky určitě budou :slight_smile:
30. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
siki však jo proto jsem si je koupila.. a teď peru a vůbec.. prostě mají být pro štestíčko..
a my trošku toho pokakanýho štěstíčka potřebujeme!!!
30. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, všichni ho potřebujeme, ale dává si kolikrát načas co? :angry:
30. čer 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj přesně..
ale kdo si počíká ten se dočká!!
prostě jednou se to štěstíčko unaví a sedne si na nás a basta fidly! :wink:
30. čer 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul, takže chrobí měla pravdu, když říkala, že budeš mít 14 vajuch, co :wink:

moc vás zdravím holky

denis gratuluju k píchačce
30. čer 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to říkala JÁ!!!!!! :angry:
30. čer 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky rudíku :wink:
však já vím že vědma jsi tu ty neboj :wink:
30. čer 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda: tak jak je mamino? :slight_smile:
30. čer 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo rudi jak je?
30. čer 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
o a ještě si mi rudi slíbila věštbu ohledně miminek :wink:
30. čer 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky ruda,
co to špinění, už jsi ok?
30. čer 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy jste nejen ukecané,ale děsně zvědavé že?
wrtulko, to se pleteš, já nic neslíbila... to jsi po mě jen chtěla :wink: , ty už sis věštění vybrala.. taky se nech překvapit ju?
jnak je mi dobře, jakmi řekla doktorka, že jsem v pořídku a tlučeme předepsanou rychlostí, tak jsem v klidu, špatně je mi chvilku ráno, jak se donutím něco snís a znovu si lehnu, taknapodruhé vstanu v poho a celý den to tak je...
lopatko už nešpiním, což je pro mě důležité, jinak jsem nervozní a docela už mám pupík :grinning: teď se tu stavoval táta, mám černé uplé šatky /takové dooouhé tričko/ a říkal, teda, ty už jsi pěkná.. :grinning: :grinning: :grinning:
irmy jak je trojmamině?
wrtulko taky se ti to pěkně blíží, tak ve čtvrtek na vás holky moc moc myslím...
30. čer 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rudi njn pamatuješ si to dobře :wink: :grinning: njn tak já počkám a uvidím..
ale ani nevíš jak by mi psychicky pomohlo kdys řekla že tam budou // :wink: :grinning: :grinning:
tý jo rudo a proč si neuděláš albíčko a nefotíš už bříško?? bysme se mohly pokochat! :wink:
30. čer 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
bo se stydím :grinning: :grinning: :grinning:
ne u // a / jsem vědma bez vědomostí... :frowning2: to si musíme každá počkat...a pak počkat jak to dopadne...sama bych potřebovala jistotu, že to vyjde..čím jsem dál, tím víc by to bolelo..chápeš...
věřím, že tam budou //,ale to si fakt nertroufnu tipovat...počet vajuch klidně, to bylo od pasu,ale tady už půjde do tuhého :wink:
30. čer 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudy: já se cítím unaveně, pořád je mně nějak šoufl, ted jsem hodinku spala, protože mně tak píchlo v břichu, že jsem si šla raději lehnout...., ale snad jsme jinak ok...jesli mně bude i zítra bolet břicho, tak si zajdu na UTZ, at se na to doktor podívá, ale sand to nebude potřeba :wink: A joooo, jinak mně bolí hodně záda a furt chodím čurat :slight_smile:
a já už mám také bříško...dnes mně kamoška říká, že už se kulatím :slight_smile:
30. čer 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kecalky, pokusím se vás dočíst. původně jsem chtěla jít žehlit ale nějak se mi nechce, tak to asi zbyde na zítra, páč o víkoš si myslím budu mít jiný věci na starosti než žehlení prádla :sweat_smile:

Dala jsem do trouby maso, tak už tu krásně voní :slight_smile: jéé si mi sbíhají sliny.

Co tady nového? nějaká nová těhulka? :confused:
30. čer 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyžehleno mám :slight_smile: ale maso ne a to bych si teda dala!!!
dobrou noc....
30. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. črc 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci no to je skvělé, paráda, nádhera...já taky ještě pořád pro jistotu spím v žirafokošily, jen ji přeperu, honem uschnout a pořád dokola, něco na těch žirafkách prostě je..a jak ti je, co žirafátko v bříšku nezlobí??? chodíš někamna těhu diskuzi?
1. črc 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vůbec jsem to nečekala, já ještě žádné oblečky ani moc kolem nekupuju a hrozně mě to potěšilo, tak jsem si řekla, že vám to sem musím na podporu hodit :wink:
chodím do prosince, ale jen když je čas
jinak všechno při starém, nevolnosti neustupují
1. črc 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
gucci
závidím ustupující nevolnosti, já už pátý den bleju
a to jsem si říkala - to mám na háku, nejsem přece nějaká slečinka :grinning: houby :wink:
1. črc 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lopatko, tý jo, tak to já ještě ani jednou, je mi ráno trošičku špatně jakoby žaludek na vodě, najím se, lehnu si a ajk vstanu podruhé je to o.k., tak někdy opáčko večer,ale jinak úplná pohoda, až jsem z ní nervozní..v neděli naposledy píchám a beru léky!!!pak už jen Crinone a vitamíny...uf ..
1. črc 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda, to bych taky brala, někdo má holt štěstí :angry:
já jsem furt na prednisonu, utrogestanu a do soboty ascorutin :unamused:
1. črc 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lopat: já jsem psala, že nevolnosti neustupují :grinning: , drž se čéče
1. črc 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci,
já jsem slepejš :grinning: no neblbni, v 15.tt???? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kolikrát denně?
1. črc 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek