• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
lopat: no s blitím ani tak problémy nemám, naposledy jsem blila v pátek, ale spíš ty celodenní nevolnosti mě vůbec nepouštějí, ale už mi to příjde normální
1. črc 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci
ufff :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hele, kromě těch nevolností, je mezi 8.-15.týdnem ještě nějaká jobovka?
a ležíš, chodíš do práce, nebo jen procházky na neschopence?
já se těšila, jak tenhle tejden zajedu do Palladia, a po tom nedělním špinění mám být na "volnějším nemocničním režimu", ufff. Ale je to už pryč, tak snad už to bude jen lepší. :angry:
1. črc 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já pracuju :slight_smile:
1. črc 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci
fakt jo? teda, to seš dobrá. :sunglasses:
1. črc 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele tak začátky byly dost krušné, přiznávám, ale člověk si fakt zvykne, já už si ani neumím představit, že mi bude někdy dobře a když mám celodenní dostatečný přísun jídla, tak to jde
1. črc 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky napsala jsem do albíčka celý ten náš dlouhý příběh a koukám, že jsem to asi nějak neuložila..bych se na to...nic tu není, co dělám blbě?
1. črc 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno krásné ráno!!
Rudo do albíčka si nejdřív musíš uložit obrázek a až pak text.. což jak koukám jsi už zvládla :wink: :dizzy_face:
Já dneska trošku zaspala.. takže jen nakouknu co je nového a půjdu pofackovat domácnost.. v poledne jedu na rehablilitaci se zády a pak chci něco uvařit..páč se bojím jak mi zítra po té punkci vajuch bude..

jo holky to sem vám chtěla napsat
představte si že to vyšetření PGD co si platíme - jak vyšetřuje embrijko na genetické odchylky tak oni hned vědí jestli mi do bříška dávají holčičku nebo chlapečka.. dokonce mi ta embrioložka včera říkala že mi to klidně řekne když to budu chtít vědět! Takže třeba budu vědět že mi tam dávají dvě holčičky nebo páreček nebo chlapečka a táák :dizzy_face: :dizzy_face: Samozřejmně to nesmí sloužit k tomu že bych řekla že tohle embrijko nechci protože je to chlapeček a my chceme holčičku.. ale to bych nikdy neudělala! Jen jsem hrozná bych to hned hladila a říkala tomu jménem :sweat_smile: :pensive:
1. črc 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé jitko, to je super teda
1. črc 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, to je paráda :wink: A někdo si holt musí počkat až na tu pravou dobu, kdy se miminko ráčí ukázat :grinning:
1. črc 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo je to super taky si za to platíme 15 tis :wink: :dizzy_face:
1. črc 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý brďo uf teda zvládla jsem to,npadlo mě, že to chce nějakou fotku..to bylo ono
Teda jituš, ty jsi mezi posledníma stimulantkama a pohlaví budeš znat nejdřív...?
já to u sebe tuším, mám občas předtuchy a jsem si skoro jistá, že to bude holčička, teda jako u mě...tak uvidíme, jestli si na to mé "hádání" pak vzpomeneme...
1. črc 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!Tak jsem se dozvěděla,že dvě mé kamarédky,co měly Gonal tak taky trpěli průjmy :confounded: přitom sestřička mi včera říkala,že o tom slyší prvně :unamused: no ale mám dietku a je už lépe a to je hlavní.. :slight_smile:

Wrtulko jj,je to neuvěřitelné,jak je ta medicína daleko,že? :slight_smile: A budeš to chtít vědět do předu?Tá má známá to věděla,že bude 1 nebo 2holčičky,protože na chlapečka by se přenesly po manžovi nějaké dědičné onemocnění...
1. črc 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rudíku já mám teorii že to ženský dokážou vycítit..
jednou jsem našla // sice ta druhá byla jen jeden den ale já měla pocit že jsem těhu a taky že to byl kluk.. a že se to neudrželo protože nebyl v pořádku.. bylo to loňské léto a bylo to období kdy měl manža nejlepší spermio..
jinak já to budu chtít vědět jen se bojím že díky tomu k mímu získám vztah a pak mě bude mrzet když to třeba nezvládne..
jo a taky mám pocit že holčička by to zvládla líp že by byla silnější..
ale to je daný tím že já jsem doma za tu silnou z hlediska zdraví :wink:
1. črc 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul něco na těch holkách ovšem bude.... :wink: věřím tomu hlavně z důvodů,že všechny,koho znám osobně a byli na IVF mají holky :unamused: Udělat chlapa je holt asi náročnější... :grinning:
1. črc 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje kámoška má z IVF dvojčata kluky a druhá taky kluky :grinning: , známé ségra taky dva kluky ... o tom to asi nebude :wink:
1. črc 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda
koukám že se řeší pohlaví,
to já bych brala páreček, ale snad to zvládnou oba embryáci až do konce, pohlaví je, když na to přijde, celkem jedno :wink: hlavně přežít :wink:
1. črc 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já bych nejraději taky páreček, ale je nám předpovězeno, že budeme mít 2 holčičky, tak je jasný, že to budou 2 kluci jako buci :grinning:
1. črc 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky to já bych brala jak holčičku tak kluka, tak dvě holčičky, tak dva kluky (to by byl slušnej mazec!! :grinning: ) a taky páreček..
manža si nejvíc přeje holčičku.. ale já vím že bych milovala cokoliv :wink:
1. črc 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKYYYYYYYYYYYYYYYY, mám album-trošku trapny, ale já to časem vyšperkuju.... :sunglasses:
1. črc 2009 v 11:36  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, když vidím těch prášků, co bereš Zuzi, tak mě udivuje, že já nebrala vůbec nic, teď jen Crinone... :rolling_eyes:
1. črc 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzi jsi šikulka a vůůbec není album trapný!
je krásný :dizzy_face: a brzo v něm budou // uvdiíš!!!
holky to já teď do transferu embrií taky nic brát nebudu a pak asi jen ten utroš.. nebo něco na ten způsob..
1. črc 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak ti Zuzi vůbec je?
1. črc 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki a to jsem nestihla to nafotit od začátkuten první doping, tam už je focená jen půlka. A co ty už jsi si dělala test, já měla včera i dnes takovy nutkání, ale vždy jsem to otočila zpět a do té lékárny nešla. Je mi dnes nějak divně, ale to asi to počasí, bolí mě hlava, je mi šoufl, prsa mě pnou, jak na mrchu, držtičku mám plnou jebáků.... ale asi se taky moc pozoruji.
1. črc 2009 v 11:44  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi a chrobi, já používám také jen tampony a to snad i 300dnů v roce-NESTRAŠte mě!!! :astonished:
1. črc 2009 v 11:46  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem ještě netestovala, já nějak nemám odvahu :sweat_smile: Asi to zkusím zítra nebo pozítří. Dneska mě bolí vaječníky, ráno trošku hlava, jinak nic...
1. črc 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky mám dva známe s dvojčaty po IVF jednou jsou to dva kluci a podruhé páreček...tak jak jsem byla přesvědčená, že holka, tak jdu ke kámošce a ona že, ty máš větší zářivější oči a jsi tak krásná, to bude kluk, sto rpo...a přitommám jen nové oční stíny a jsem úplně na ježka ostříhaná... :grinning:
1. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rudi :grinning: :grinning: :grinning:
tak uvidíš.. oni ti to řeknou když to budeš chtít vědět :wink:
1. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudi, a jaaakej kluk... :wink:
1. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tady už se těhulí to je krásný :dizzy_face: jak se těšíš na zítra wrtul?
1. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě je to jedno...děláme si z toho srandu, že když to bude kluk musí převzít po manžovi firmu a holka by mu dělala účetnictví :grinning:
jo a se musím pochlubit, jsem včera dostala notebook,abych prej s váma mohla být pořád i když manža pracuje na PC a měla si kde zapisovat ten můj těhu život :wink: no není zlatíčko...
1. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek