• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
ty vajucha mají aspoň čase pořádně dozrát. ale nic proti krátkýmu, na někoho ten krátký působí úplně zázračně.
2. črc 2009 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
jasně já teda doufám, že mi dají zase krátkej :slight_smile:
2. črc 2009 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
proč? třeba by z dlouhého bylo víc vajuch na oplodnění...
2. črc 2009 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
protože bych mohla začít hned :slight_smile: dlouhým se mi to posune ..... ale víš co to je jenom v mojí hlavě když mi dají dlouhej no tak bude dlouhej, ale oni říkali, že jsem reagovala dobře.... tak já nevím
2. črc 2009 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Přeji krásný den
Siki moc moc gratulací at se bojovníčci drží celých 9 měsíců.
Wrtulko držím palce dneska.
2. črc 2009 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Lucif... mrkla jsem ti do alba proč vám nabízeli dárcovství spermií ?? teda nás se taky ptali jako možnost, ale v podstatě jen jako zaškrknutí v kolonce kdyby náhodou nebyly při odběru v den OPU a to jsme řekl, že rozhodně ne......
2. črc 2009 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
chrobacek my už máme za sebou jeden neúspěšný pokus. Manža měl špatný spermiogram. měli jsme 3% morfologii (kuřák a po operaci varlete) a tak nám při auditu řekli,že by bylo lepší dárcovství,čož nás docela naštvalo,protože na začátku ti slibují,že tě otěhotní i s 0,5% morfologii. Manžel se s dárcem zatím nesmířil,takže na to nepřistoupíme. Přestal kouřit a zkoušeli jsme také nějaké vitamíny. Pokud to bude mít uspěch,tak vám napíšu,co to bylo,kromě té klasiky E,selen,zinek apod.
2. črc 2009 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
:frowning2: luci my taky ............my máme taky 1-3% morfologii při OPU 1% ..... já rozhodně dárce taky nechci nevím proč.... potřebujeme pár spermií a i při 1% je jich tam u nás minimálně 200tisíc
2. črc 2009 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jasně holky nedejte se, jim se to asi akorát nechce hledat....
SIKI to je prostě úúúúúžesná zpráva, věřila jsem ti, budeš mít dvojčátka, to říkám JÁ :wink:
mladamako, to jem moc líto..co je dál v plánu? škoda, mohla tady být dvojí radost...
holky držte se , opatrujte se..ko a siki, to je normál, ze mě leze Crinone pořád a ne málo, ptala jsem se na to, má to tak být, že vypadává, dnres ale zase bohužel se špiněním, al ejn ráno v tom crinonu jsou hnědé tkáně,ale śnad to bude v pohodě a jen se tělo čistí nebo co...musím na to nemyslet...
2. črc 2009 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Chrobi,jak píše siki,s těmi protokoly je to individuální,mi taky sedí více krátký,však vzpomeň na mě-posledně dlouhý a 23folíků a z toho jen 2 a navíc špatná vajíčka,takže pokud ti seděl krátký neměň,já mám teď taky krátký akorát mám nízké ty dávky Gonalu,jak já se bojím zítřku holky... :frowning2: sice už mám i slabší ovu hlen,ale i tak,dokud nebude po UTZ a hlavně po OPU tak je to děs to čekání.. :confounded:
A jak ti to vůbec teď Chrobi vychází?Jdete do toho hned nebo bude další nějaké vyšetření???S těmi pauzami po neúsp.IVF je to taky asi jak u koho,záleží na dr.a na pacientce,taková Ywushka-pokud se teda nepletu,byla hned po 2ivf na třetím a povedlo se.. :slight_smile:
2. črc 2009 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte žirafindy,
siki. supeeeeeeer, jejda, moc gratuluji, jen tak dále a do zdárného konce..... :wink:

Mladamamko: ach jo, ale nedá se nic dělat, moc mě to mrzí, uvidíš, že příště to dopadne dobře :slight_smile:

Ruda: hasič pozdravuje záchtanářku a ptá se, pokud jsi byla fakt u záchranky, kde jsi sloužila...Je možné, že se i znáte :slight_smile:

Chrobi: a ty se máš jak holka?

Tady tak hnusné vedro a vlhko, že mně teda není vůbec dobře, no co, musíme vydržet, chtěli jsme léto a máme ho :wink:
2. črc 2009 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Chrobi a taky nechápu doktory,že když se to nepovede,tak to svalí na blbou spermii.. :confounded: sakriš dyť od toho dělají IVF,že vyberou jen ty dobré,ne :angry: pokud se vytvoří embryo,tak by mělo být vše ok,nebo ne?Tohle mi pořád vrtá hlavou.. :unamused:
2. črc 2009 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
my si to taky takhle počítáme,že i tak jich je dost,ale oni tvrdí,že i ty co vypadají zdravě,být nemusí. Tak to ti něco pošlu do IP
2. črc 2009 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ruda-ty čekáš 1miminko,že?Kamarádka taky špinila a dokonce i krvácela,u každého je to jinak,ale prý se tělo čistí od druhého embrouška...ale chápu,že i přes milion vysvětlení a uklidnění má člověk stejně strach :pensive: ,ale neboj,pokud sešetříš a nepřetahuješ tak bude vše ok :slight_smile:
2. črc 2009 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Uff piju jak strhaná,dnes už mám v sobě 2litry vody a kaj je do večera... :sweat_smile:
2. črc 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
chrobi přečti si to,je to mazec. A teď uvidíme,jestli to mělo nějkaou cenu.
2. črc 2009 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
irminko horko a léto ještě ok,ale ta vlhkost vzduchu!To je hnus.. :angry: Já nejsem těhu a je mi z toho dost šoufl,tak se hlavně těhulinky opatrujte,ať sebou někde neseknete :confused: Nám třeba v baráku jdou z toho vlhka normálně i cítit omítky,nedovedu si představit,co to musí být za katastrofu u těch lidiček,co je zasáhly povodně.... :frowning2:
2. črc 2009 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky Irmi, jsem pořád v Hodoníně i na ZZS, tak to asi ne..
denisko díky, neboj , všechno bude v pořádku, uvidíš...vím, že špinění nic znamenat nemusí, je to možná pořád ta dvojička,ale není to tak děsné, jen v tom Crinony, gaťky čisté, měla jsem to celý víkend a na kontrole bylo vše v pořádku, říkám si dělám vše pro to, do práce nechodím,. piju ležím, ve vane neležím, jím co mám dokonce pořád zákaz milování.. :unamused: tak si říkám, že když to prostě nedopadne a mimi odejde, tak jen z toho důvodu, že by nebylo zdravé a to je odůvodnitelné..dělám co mám, víc neumím..snažím se nestresovat..ale je to těžké...
jo chrobi, kdy jdete na další pokus???
2. črc 2009 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Rudi, uklidnila. Docela jsem se lekla. Já ho mám zatím čistě bílý, tak uvidíme...Jinak všem moc děkuju, snad se to povede, pěvně tomu věřím :wink:

Já si taky myslím, že na oplodnění mají vybrat ty nejlepší spermie a pokud žádný takový nejsou, tak vůbec neoplodňovat, protože výmluva typu: spermie byly špatné - to nikoho neuklidní a hlavně, proto jdeme do IVF, že všechny spermie nejsou ok ne?
2. črc 2009 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
deni, máš pravdu: dnes jsem byla u našich a dívám se v kuchyni na zed a ta byla celá vlhká, tak jsem se mamky ptala, jestli jim neprasklo potrubí a že ne, že je to spodní voda a ta nechutná vlhkost a to naši bydlí na njvyšším místě na kopci ve městě. Když jsem přijela domů, tak tchán mám takový ten přístroj na kontrolu počasí a normálně 100. vlhkost, takže dámy,pozor , raději poléhávat a lenošit v chládečku doma :slight_smile:
2. črc 2009 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
nevím holky kdy jdeme na další pokud po dovolené jdu na konzultaci a to by měla být i + - mrcha takže podle toho co určí dr. bud laparka nebo druhé ivf .... já nevím....
2. črc 2009 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Však uvidíš Chrobi,prostě na co se budete cítit a mít chuť tak to bude :wink: dovča taky určitě udělá svoje... :slight_smile: Kam máte namířeno???

Siki přesně tak,taky mě štvou takové ubohé argumenty.. :angry: Před 3lety,kdy jsem přirozeně otěhotněla,tak při UTZ,kdy jsem krvácela a o mimnko přicházela mi doktorka jen řekla-No,to je tím špatným spermiogramem :angry: a ejhle!Teď se ukázalo,že já mám vajíčka na prd.. :unamused: Je to těžké,čemu věřit a čemu ne,navíc poslední dobou má manžel spermiogramy celkem dobré,takže určitě i tekrát se k mému vajíčku dostala jen ta nejlepší spermoška...proto si říkám,že né vždy za neplodnost může jen ten špatný spermiogram..(tím ale nechci strašit Tebe chrobi a ostatní,to ne! :confused: Jen píšu své pocity a úvahy...)
2. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a Chrobi,vy jste měli IMSI,že?
2. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Denis já chci jít rozhodně hned do 2.ivf, ale spíš nevím jak to dopadne s tou laparkou jestli mi ji fakt dr. doporučí tak půjdu.... pokud řekne, že můžeme do dalšího ivf tak jdu hned :slight_smile: .... ted pokud to vůbec stineme .... jinak letím na Krétu jenom válečka a odpočívačka asi to bude pro nás to nejlepší :slight_smile:

jojo Denis však já se taky bojím, že byly vajíčka naprd.....
2. črc 2009 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ICSI nic jiného u nás v caru nedělají .... nevím zda změnit CAR nebo absolvovat další vyšetření .... fakt nevím....
2. črc 2009 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale v Brně by měli dělat IMSI atd.. :confused: Tam kam chodí Wrtulka to dělají přeci..nebo ty chodíš jinam Chrobi???

Jééé jak vůbec Miluska a Wrtulka???Dnes mají OPU-holky myslím na Vás a doufám,že je vše v pořádku a hezky odpočíváte :wink: A přeji Vám moooc krásných vajíček! :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
jinam wrtulka chodí do Heliosu a tam dělají PICSI já chodím na Obilnák

já jsem taky napnutá na výsledek :slight_smile:))
2. črc 2009 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
určitě jim to dobře dopadne, pak zase čekání, kolik se oplodní, tap ET a už to pojede..pořád ta čekačka...a nakonec se ohlídnete a zjistíte, jak to rychle letí..
2. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, rudi, to je pravda. Já jsem až teď po té dlouhé době trošku klidnější.

Zítra odjíždím do Itálie, tak jsem zvědavá, co si tu počtu až zase přijedu. Jen se mi tu holky opatrujte :slight_smile:
2. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
siki to bude dovolená co? :slight_smile: s mimískama v bříšku :slight_smile:
2. črc 2009 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek