• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
jj, už se hrozně těším :slight_smile: Jen doufám, že mi nebude blbě, protože už od včerejška mám chvílema žaludek na vodě a jako kdyby mi klesal tlak. Tak snad to ten týden bude dobrý, pak už mi může být blbě jak chce :slight_smile: I když raději ne..... :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky je to těžký,bylo nám vysvětleno,že i když vizuelně vypadají spermie v pořádku tak uvnitř v pořádku nemusí být. A čím horší je mor¨fologie tím je ta pravděpodobnost vyšší. Každopádně je to na prd.
Ale nenaděláme nic,jsme svědavi,jestli se teď morfologie z¨zlepší nebo ne. Pak se podle toho budeme muset zařídít. Manža si chce nechat nezávisle udělat spermio ještě jinde.
2. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucifirek-můj má taky špatnou morfologii, jen 1% a pohyb také jen 1%, tak nezoufej...
Holky já dnes nevydržela u testnula, jsou tam //, ale ta druhá je strašně světlá, jsem 6den po transferu, myslíte, že to je ono?
Siki-mooooooooooooc gratuluji a užij si krásnou dovolenou.
2. črc 2009 ve 14:16  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuz¨ka fakt,tak to jsi mi udělala radost,zase trošku naděje navíc. Kam chodíš ty do centra? A co jste podstoupili? My máme Unicu,dlouhý protokol,reakce super, 23 vajíček,na oplodnění 13 zbyli 3,nebo 5,te'd nevím,dvě zavedli,ostatní nebyla vhodná na zamražení. Držím palečky at ta druhá čárka jen sílí.
Co wrtulka? Musím se dostat trošku do obrazu,ještě vás tu neznám
2. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi, tak to je super. Klidně tam ta druhá může být, proč ne? Já jsem 8.den a je už dost silná, takže nám držím palečky :wink:
2. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci a kdy ti zavedli embryjka? Mě 26.6. jinak vše o mě se dočteč v albumu-klikni na foťáček u mého nicku vpravo. Chodím do Olomouce do Reprofitu.
2. črc 2009 ve 14:30  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi a jak se cítíš? nějaká změna?
2. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
No pořád stejny, je mi tak šoufl, v držtičce, jek v polepšovně, jebáčky na celé hubičce, motáček břicho, jak balón, prsa mě pnou´, takže žádná změna, jen kdybych měla jistotu, že je to tím těhu, tak jsem v klidu, ale takhle nevím na čem ještě jsem. :confounded:
2. črc 2009 ve 14:35  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No příznaky máš stejný jako já :wink: A pokud jsi tam tu čárku viděla, tak je to určo super :slight_smile:
2. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jenže byla taková slaboulinká a může to být i těma hormonama, né? Já dokud to neuvidím na ultrazvuku, tak tomu neuvěřím. Měla jsem si test dělat až 10, a pak se objednat k doktorovi, tak teď nevím, jestli počkat, nebo se hned objednat. :confounded:
2. črc 2009 ve 14:39  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Doma kouknu na albíčko,mám to všechno zapsané s deníčku,tak ti to písnu. Pak si to všechno v klidu přečtu,jelikož jsem ještě v práci,tak píšu tak narychlo.
já začínala se stimulkou 16.1., 19.1. jsem byla na odsátí cysty., 12.2. byla OPU, 16.2 byl transfer, 3 vajíčka-2zavedli,poslední nebylo vhodné. 2.3. jsem testovala,negativní.
2. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
počkej, teď už ti nic neuteče. Uvidíš, že až zítra testneš, tak bude čárka silnější :wink:
Já tedy nevím, jaký hormony můžou nasimulovat //, ale myslím, že teď už je v těle nejspíš nemáš...
2. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Siki-víš, jak to je, hledám za tím kde co, protože tomu nemůžu uvěřit, chci důkaz.....
2. črc 2009 ve 14:44  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi, je mi to jasný. Já se taky bojím, že to dnes byla jen náhoda a zítra už tam nebudou. Testovala jsem jen jednou, tak snad ten test není tak zlej, aby mi lhal :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky uvidíte,čárky budou jenom sílit.
2. črc 2009 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Siki už to mí manža-co řílkal?
2. črc 2009 v 15:20  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
siki: ty máš //? gratuluju :dizzy_face:
2. črc 2009 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
koukam dalsi carecky, parada a gratulace :sweat_smile:
2. črc 2009 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
gucci, děkuju :dizzy_face:

Zuzi, viděl to jako první a je nadšený :grinning: Tak aby nám to nadšení vydrželo těch 9měsíců :wink:
zdár sousedko :grinning:
siki: a jdeš na krev?
2. črc 2009 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdaaaar :slight_smile: sousedeeeeeee
2. črc 2009 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
gucci, měla bych jít příští středu, ale budu na dovolený, tak až po ní, to bude 19.dní po ET.
siki: a kdy fičíte na dovču?
právě, že už zítra :grinning: už se mooooc těším :wink: Hned mimíska/y vyvenčím :slight_smile:
2. črc 2009 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
aháááá, tak to je super, to se hezky odreaguješ :wink:
2. črc 2009 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
to jo a potřebuju to po tom všem nervovém vypětí. ale tu potřebujeme asi všechny co?
2. črc 2009 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
no holky ja dnes byla v aqua jen na dve hodky s kamoskou a ditetem a jsem z toho urvana jak po celodennim hlidani :slight_smile: jdu odpocivat k zehlicce........
2. črc 2009 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
hypo, to je teda odpočinek :wink: Já musela žehlit včera, aby bylo na dovču vše čisté a pak jsem padla vysílením :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Siki a kam přesně jedete a na jak dlouho? A sami? :slight_smile:
2. črc 2009 v 15:33  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek