• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
teda superrrrr, tady je to dnes veselé, až na chudák maladou mamku..
Zuzko to bude v pohodě, já testila 8den po ET a měla jsem PK, to už jsem věděla, že |HCG v krvi mám na 73,3 a přesto ještě na druhý den byla velice slaboučká ta druhá čárka, zesílí ti během třech dnů, uvidíš...6den je fakt brzo, to tam klidně nemusela být a nebylo by to stopro špatně... teď je náznak a už se to pěkně rozjede, tak opatrně maminky a siki krásnou dovolenou ve čtyřech /nebo třech /
2. črc 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedu do Itálie na týden. Ale s mamčou, tetou, strejdou, sestřenkou a bratránkem. Uf, snad jsem vyjmenovala všechny :grinning: Moje drahá polovička bude pěkně doma a já budu odpočívat bez ní :grinning:
2. črc 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také už se těším na dovču,pojedeme 31. července cca na týden a hned v půlce srpna hurá na další pokus. :wink:
2. črc 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak mám hysterku za sebou...jupii. vše by mělo být ok, jen ten levý vaječník se zdá být neprůchodný, ale to já nějak pocitově vím, když ovuluju, tak jen z pravýho a i při opu se mi v levým urodilo jenom jedno jediný vajíčko...

myslím, že jsem zahlídla milušku, co šla na opu...neměla jsi na sobě něco oranžovýho? :wink:

jdu vás dočíst a pak spát... :slight_smile:
2. črc 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: tak další těhule v řadě, moc gratuluji.....
Snad nás bude ještě více.....
2. črc 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky.. byla tu už Miluška jak dneska dopadli?
my zatím dobře!
Nakonec jsem lepší nosnice než sem si myslela - měla jsem 18 vajíček!
No jaký měl manža spermio jsem z nich nedostala ale na to PICSI to dali tak uvidíme jak zítra - kolik se jich oplodní a co bude dál..
Koukala jsem že tu byla Luciferek :dizzy_face:
2. črc 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki, velikánská gratulace... :slight_smile:

mladamamko, je mi to líto :frowning2: ...co budete podnikat dál? :wink:

jak je chrobíku? kam jedete na dovolenou?
2. črc 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no wrtul vidíš, a to bylo strachu viď? :slight_smile: jsem za tebe rada! :slight_smile:
2. črc 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, teď jsem dočetla gratuluju k // :slight_smile:
2. črc 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak nástup jsem měla na 7:15 ale na sál jsem šla až kolem 10 nebo tak..
byly jsme na pokoji 4 holky a bylo to docela v podě - pokecaly jsme..daly si rady a držely palce :dizzy_face:
já šla poslední a jak jsem se probudila tak mi bylo dobre :dizzy_face: brzo si pro mě přišel manža a šli jsme nahoru ke koordinátorkám která mi řekla že mám 18 vajuch a zítra si mám volat kolik jich je dobrých a kolik se jich oplodnilo..
Jo akorát se bojím toho OHSS protože prý 18 vajuch už je hodně..
tak uvidíme cestou v tom vedru jsem hoodně pila a teď budu taky..
jinak mě trochu bolí břicho.. ale jak mi to začalo přicházet k sobě tak jsem si na jejich radu vzala nurofen.. přece jen sem si říkala že nás čeká dlouhá cesta domů v tomhle šíleným hicáku..
A jen to trošku cítím tak snad to tak zůstane!
Jo a mám nakonec taky Utroš 2-0-2 to je docela dost co?
2. črc 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo evi strachu bylo a to jsem nakonec za léky nedoplácela ani korunu!! nevím nějak záhadně mi to vyšlo..
jakože jsem pár dní měla zvýšené dávky ale zase jsem ji měla kratší..
no ale nechali jsme tam hned kolem 34 tis - za PICSI, ICSI, PGD, PK no ale kdyby to k něčemu bylo tak jsem happy i tak :wink:
2. črc 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
srtulko no vidíš, tak paráda, buď jsem se sekla o 4 nebo se jich 14 oplodní :wink: to by bylo super ne? držím palce a dej vědět...
2. črc 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rudi uvidíme zítra...
já si nedělám iluze.. to bych musela být super kvočna aby byly všechny zralý ne? :wink:
2. črc 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo rudi omluva, že jsem minule zapomněla, že tou vědmou jsi byla ty a ne chrobi :wink:

jinak wrtul děláš dobře, hodně pij, mě po opu taky bolelo trochu břicho, jako při ms. Ale těch 34 je fakt pálka wrtul...ale věřím, že se to povede. už máte za sebou dlouhou cestu a velký boj, tak bude korunován úspěchem... Buď hlavně v klidu a pij a ono to půjde, uvidíš...a zítra napiš, kolik oplodněných!
2. črc 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To víš že napíšu!
No ono to ještě není konečné číslo... dalších 5 za oplodnění ICSI těch zbývajících vajíček.. (teda když budou všechny ok) a pak taky ještě mražení - další 4000 až 7000 dle počtu nanučků..
ale na druhou stranu kdyby se nanučci povedli! tak bysme nemuseli jít hned do dalšího IVF a vlasně ušetřili :wink:
2. črc 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko, jsou to děsné prachy,ale hlavně že je ta možnost mít takhle dítě....určo to klapne a proč ne 14 oplodněných? já měla z 29 26 oplodněných... jěště, že u nás je jednotná cena za ICSI 8000 ať je jich aj padesát kousků...tak držím palce!!!
2. črc 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rudi tak uvidíme jo jo číslo 14 se mi moc líbí :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no u nás je zase levnější PGD zrovna dneska vyprávěla holčina že si ho nechávali dělat jinde a tam ať měl člověk kolik chtěl embrií tak ho to stálo 40tis..
2. črc 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tohle mi napsala jedna snažilka Zuzi,kolik jednotek jsi píchala Pregnylu?páč 6.den od ET je dost brzo. abys nebyla zklamaná,ta druhá čárka může být pregnylovka

A to je to o čem píšu, co když to není těhu?
2. črc 2009 v 19:58  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kolik jsi teda píchala? 5000j? teď přesně nevím, jak dlouho se to drží v těle, tuším 10 dnů?..fakt nevím, kdy jsi ho píchala?
2. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si píchala 5000-1injekci 24.6. Ach jo... :unamused:
2. črc 2009 ve 20:09  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
wrtul ja mela z 21 foliku 17 vajicek a rozjel se mi OHSS ale je to u kazdeho jiny, ja pak dost zanedbavala piti a rozjel se fakt naplno az s tehotenstvim, kdyz se ti zvysuje HCG
jinak utros jsem mela taky 2-0-2 a myslim ze je to normalni davka, tak ji bere skoro kazdy s kym jsem si psala :slight_smile:
2. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Wrtul!Gratuluji k vajuškám! :dizzy_face: Já jsem měla Utrogestan 2-2-2 :slight_smile: Hezky odpočívej,na zítra ti držím paluchy!!! :wink:

Milusko a co ty?Doufám,že je i u Tebe vše v pořádku... :wink: tak se brzy ozvi..
2. črc 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Wrtul,gratuluji,to je dost vajíček. My měli myslím 23 vajíček a naštěstí ohss nikde,břicho sice bolelo a bylo nafouklý,ale nebylo to nic nepřekonatelného :slight_smile: Bohužel nám i za takového množství žádná embryjka nezbyla.
:frowning2: Uvidíme,jak na tom budeme tentokrát.
3. črc 2009 v 06:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko všem!
já se dneska krásně vyspala...sice jsem v noci teda cítila břicho.. ale probudila sem se s tím že mám pocit že je menší a hlavně bez prášků mě bolí jen trochu.. takže pokud se to nebude zhoršovat tak snad dobrý.. ale budu pít strašně moc vody jo a snídám zrovna jogurt :wink: tak snad to bude ok..
holky ráno je venku tak krásně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sem byla pustit divou zvěř a chvilku tam s nima zůstala..
3. črc 2009 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj wrtul gratulka ke krásnýmu počtu vajuch :dizzy_face:
3. črc 2009 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko Musilko..
teda krááásný //!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc velká gratulace! Kdy jdeš na UTZ?
dneska po 10 té si budu volat jak to pokračuje.. škoda že sem se neprobudila až v 9 :grinning:
3. črc 2009 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo to čekání je nejhorší :unamused: ale uteče to uvidíš :wink: a budou jen krásný pozit. zprávy :dizzy_face:
na uz jdu až 20.7. kvůli mudrově dovče. Ale v úterý frčim na další odběr hcg a pak za týden znovu a pak už jdu na uz. Aspoˇm už bude krásně vidět srdíčko nebo srdíčka? :sweat_smile:
3. črc 2009 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ano Musilko už bude vidět srdíčko :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nebo srdíčka..
hele jak se cítíš? Dobrý?
3. črc 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul jj fajn akorát prsa mám jak kameny bolej, furt chodim na malou a ráno je mi dost divně když si dám jogurt tak to trochu přejde ale stejně je mi blivno :sweat_smile:
3. črc 2009 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo těhule jak vyšitá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. črc 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek