• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
no uvidíme zatim je to tajemství nechci řikat hop dokud.... Prostě až UZ bude pro mě směrodatnej
3. črc 2009 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
však já vím..
je to záhul..
nejdřív čekáme na stimulku..
pak kolik bude vajuch..
pak jeslti se oplodní..
pak jestli bude co dát do bříška..
pak na //
pak na UTZ a pak si můžeme snad trošililinku oddechnout
3. črc 2009 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem si právě poprvé zavedlo utroš.. čekám kdy usnu :grinning:
3. črc 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to o nervy ale najít první // v životě je božský :dizzy_face:
3. črc 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
utroš ?ten už strkám dvacet dní a ani mi po něm nic neni beru jich šest denně. už jsme se spolu skamarádili :grinning:
3. črc 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já si taky myslím že se po něm spí spíš když se polyká ne?
3. črc 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim mě po něm fakt nic neni a spavá jsem to jo ale to neni utrošem
3. črc 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak já měla připravený něco jinýho - takovej zaváděcí vaginální gel na c...
ale koordiánorka včera mě ukecala na Utroš že je to prý lepší.. no nevím ale budu a musím jim věřit..
přece jen zatím to vypadá že jsou dobrý a že dělají co umí a taky že to umí dobře :wink: :dizzy_face:
sme se tam včera s holkama bavily že jsou v Heliosu opravdoví profíci.. však holky já podepisovla papír kde psali že současná úspěšnost je 55%!!! Já jen že si vzpomínám že v Sanusu se doktorka chlubila tím že se některé měsíce dostanou před 40%
3. črc 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm to já jsem taky spavá ale ne v těhle vedrech spíš v zimě..
3. črc 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky wrtulko no krása nádhera :slight_smile:) jsem moc zvědavá jak to bude vypadat dneska :slight_smile:

mil... jak je ozvi se ???

evak ...takže jsi OK a můžeš na KET ? letíme si vyvalit šunky na Krétu :slight_smile:))) už zítraááááááá
3. črc 2009 v 07:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.

Jdu vás dočíst.

Wrtul, jak jsi to včera zvládla? Já docela dobře, až na to, že jsem 2x blinkala po tý narkoze, prostě mi kámošky asi nebudem :frowning2: ale máme z 15 folíků 12 vajuch a dneska si mám volat kolik se jich oplodnilo a jak to vidí s ET jestli zítra nebo až v úterý.
3. črc 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chrobi!!ahojky!
no to je super zpráva!!!!
počkej se vám tam zadaří přirozeně :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. črc 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miluško a nejedla jsi nebo nepila jsi před narkózou???
jedné holčině tam po narkóze taky bylo šouflo ale spravil to čípek na nevolnosti..co vím..
teda taky máš slušnou úrodičku..
a ET tak strašně brzo už zítra???
to já mám volat dneska v 10 kolik bylo dobrých vajuch a kolik se jich oplodnilo..taky se budu zajímat jeslti se jim navázala ta PIcSI protože to že na to manža měl koncentraci ještě neznamená že se tam navázalo dost dobrých spermijek..
No a na ET nejdřív v úterý
3. črc 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v ideálním případě až ve sředu.. protože 5ý den se dělá to PGD
3. črc 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, ne ne nejedla, naposledy jsem měla v půl 9 večer melouna a od tý doby nic. Mě se udělalo tedy zle až v autě a pak doma, v genetu to docela šlo. Tam jsem si připadala jen jak praštěná nebo po opici, nebo jak ten stav nazvat.

Nám embryolog říkal, že podle toho jak to bude vypadat tak ET buď v sobotu, páč v neděli nedělaj a nebo až v úterý, pokud budou dobrý na PK, ale prý by se spíš přikláněl k PK pokud to bude možný.

Jinak na pokoji jsme byly samy s manžou a manža docela odrovnal sestřičku, když ho chtěla odvést do odběrové místnosti a on řekl, že nepotřebuje, že trefí :grinning: , tak z něj byla trošku vedle a cestou na pokoj mi pořád opakovala, že tohle se jí ještě nestalo. A manža mi pak říkal, že když mě přiváželi na pokoj, tak jsem jim tam prý něco povídala :confused: a já o ničem nevím... holt ukecaná za všech okolností.
3. črc 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miluško po po narkóze kecáme všichni :wink:
jedna holčina tam byla super- se usmívala když ji vezli na sál i ze sálu :grinning: pak jen sedla na postel a mluvila a mluvila a mluvila :grinning: :grinning: :grinning: nejdřív jako po opici ale za chvíli už docela normoš :dizzy_face:
hm tak snad dneska už žádný nevolnosti nebudou... leda tak jdnou těhu nevolnosti :wink:

Hm to my jsme s manžou byli každý jinde jen ráno nám vzali dohormady krev na pohlavní nemoce a tak..
a pak mě poslali na lůžkové a manžu za koordinátorkama aby ho odvedla dolů do kabinky..
3. črc 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a byla tam jedna holčina co měla taky žirafky :grinning: ale menší než já a jen jedu :grinning:
jo a ještě já si tam četla časopis a tam byl článek o Emmě Br..(moje příjmení) tak jsem si říkala.. jo to je osud to budou dvojčátka holčičky jedna se bude jmenovat Leontýnka a druhá Emmička :grinning:
3. črc 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme tam došly včera jako první, tak jsme šly i pevní nařadu, někdy kolem 9 hodiny, páč doktor co měl službu na sále měl ještě předtím ambulanci. :fearful: Já jsem s manžou skočila akorát na krev, mě ji brali na sále, a pak jsme šli za sestřičkama, manža do odběrové místnosti a já na pokoj a pak přišel za mnou.

Jinak s tím ET nevím, taky bych asi byla radši, kdyby to bylo až v úterý, ikdyž to zase máme 2 výročí svatby :grinning: by jsme ho hezky oslavily :sunglasses: Uvidím co mi dneska řeknou, mám volat kolem 9 hodiny, ale ještě předtím musím odnést neschopenku do práce, páč včera jsem fakt nebyla schopná :pensive:
3. črc 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
PODPORY TYMU:
labla (Gest Praha),1.IVF kr. protokol, Gonal+Cetrotide,PK, AH, ET 2.4.09
Jindriska (Gennet Liberec), krátký protokol, 1.IVF neúspěšné - nyní pauza
beruska81(Fertimed Olomouc)1.IVF-od 6.4.stříkám synarel, od 15.4.píchám fostimon, UTZ 21.4.09-,ko24.4.-foliky nerostou,zvýšená dávka injekcí, OPU 28.4.09-1 vajíčko, ET 30.4.09
evak99 (Gennet Praha), krátký protokol, 1. IVF, od 26.4 Gonal + Cetrotide, Orvitelle 4/5, OPU 6/5, ET 9/5, ICSI, 1 bojovníček, 1 mrazáček - bojovníček nevyšel, biochem. těhu,....čeká se na KET
Elp (Gennet Praha) krátký protokol, MS 5.5., stimulace od 6.5. - GONAL-F a CETROTIDE, OPU 15.5., 12 vajicek, oplodneno jen 2, ET- nejspis 18.5. nic nezbylo
Kathyna (Pronatal TP) 2.IVF - MS 30.4.-Gonal+Luveris-8foli.,OPU 11.5.-6vaj. - nutná PGD-vše špatné,bez ET
zuzulik (Gennet Praha), krátký protokol - 1.IVF neúspěšné
dckami (Pronatal Teplice) 2.IVF 5/09,krátký protokol Puregon+Orgalutran,OPU 25.5.09, 2 vajíčka, ale nepřežila
zubajda (CAR Apolinář) 3IUI neúspěšné, 1IVF krátký protokol - neúspěšné
Mick (Gest Praha) 1.IVF-krátký protokol-neúspěšný
Puna13 (Pronatal TP), 1.IVF neúspěšné, 2.IVF 5/9,krátký protokol Synarel+Purogen,OPU 15.5., ET 19.5.,ISCI,PK - zavedeny 2 embrya, kontrola 2.6., neúspěšné
tulik1 (ART ČB) - 1.IVF neúspěšné, 2.IVF - ve 22 tt potrat dvojčátek, 3.IVF neúspěšné, 1.KET 18.5. přenos 2 embryjek, kontrola 2.6., neúspěšné
Katchik (Gest Praha) 6x IUI neúspěšné, 11/08 1.IVF biochem. těhu, 1/09 KET mimoděložní těhu bez operace, 2.IVF neúspěšné. Čekáme na KET - máme ještě 6 zmrzlíků.
Izzii (Reprofit Brno), bude 1.IVF, kr.protokol, minimálka, 27.5.začátek stimulace Menopur, dávka na pět dní po dvou ampulích, 2.6. UTZ - krásných 5 folíku 15mm, pokračuji Menopur + Orgalutran, 4.6. Pregnyl a 6.6. OPU odebrány 3 oocyty, 8.6. transfer dvou krásných embryjek (4-buněčné a 8-buněčné), 19.6. test z krve, bohužel negativní, koncem srpna jdeme do 2. IVF, snad i s PK
Kapr (Iscare Praha) 2xIUI neúspěšně, 6/08 1.IVF+ISCI MA v 9tt, 12/08 přirozené těhu MA v 7tt,
imuno-překonán CMV virus, genetika - trombofilní mutace potvrzeny, 18.4. 3.IUI- ne,14.5. 4.IUI-ne cca 30.5. začínáme krátký protokol Puregon 150 ml + Clexane + Cetrotide 2.IVF, 7 vajíček, ET 13.6. 2 blastocysty, žádný mrazáček - neúspěšné
Spes2009 (Apolinář Praha) - 1. IVF - dlouhý protokol, stimulace od 5.5. Fostimon 3 ampulky denně, UTZ 12.5. bude KET
kukulik/ SPLN Kosice/, 2 IVF maj/ 2009, OPU 3. 6- 26 oocytov, oplodnili 15 embryjka,mame PK- transfer bude 8.6. 2009- vlozene 2 blastocysty, ostalo 11 zmrzliniek, z toho su zmrazene esste 4 blastocysty , dlhy protokol, Decapeptyl, Gonal bude KET
chrobacek (Obilní Trh Brno),1.IVF +ICSI + PK od 29.května dávka Gonalu po 225 jednotkách a dávku Decapeptyl + Prednison+ UTZ 3.6. pravý vaj. 12,10,9,9 levý zatím nic.... UTZ 6.6. pravý vaj. 16,15,14,14,4x12 a levý 5 kousků 12 a 10.OPU 9.6. 4 vajíčka ,11.6. máme dva bojovníčky..ET13.6. 8bun. a 10bun.embryo
mladamamka (Sanatorium art České Budějovice) 1IVF-neúspěšné, 20.06.-KET-neúspěšný

ČEKATELKY NA STIMULACI:
Atlaselka ( Pronatal Praha)- 1.IVF,začátek stimulace na konci června-Gonal,Cetrotide

STIMULANTKY:
wrtulka(Helios Brno), 4.6 začátek stimulace - dlouhý protokol Provera,Decapeptyl +Merional 150 jednotek,čeká nás- IVF+ICSI+PICSI (doufejme)+ PGD
tinkaza (Helios Martin, SK) - dlhy protokol, Gonal+Decapeptyl, posledne utz 13.6, OPU cca 15.6, zatial 15 folikulov
Miluse (Gennet Praha), 3.6 IUI- neúspěšné, 8.6. sjednání protokolu + revesi, krátký protokol 17.6. těhu test po IUI negativní, čekání na mrchu, mrcha dorazila 19.6., od 20.6. puregon 225UI , od 25.6. orgalutran. 25.6 kontrolní UTZ, vpravo 6 folikulů, vlevo 5, všechny zhruba 11 mm, velké. 27.6. další kontrolní UTZ, folíky jsou ještě malý cca 14 mm, zvýšena dávka puregonu ze 150 na 200, OPU 2.7. - 15 folikulů z toho 12 vajíček, ET buď 4.7. anebo 7.7.,podle toho jak se budou vyvíjet
Deniska24(Ostrava Gyncentrum) 3.IVF-krátký protokol+Gonal,když to vše klapne tak IMSI+AH+PK, ms dorazila 22.6. a od 27.6.09 start:Gonal-F po 75jednotkách

ČEKATELKY na // po ET (KET):
LenH (Helios Brno) bude 1. IVF+ICSI+PK, 28.5. poprvé dávka Puregonu po 100 jednotkách,8.6 injekce Pregnyl a 10.6. OPU, 15.6. ET + dva v mrazáčku
Siki26(Iscare Praha)2.IVF+ICSI, 8.6. Gonal 225j, 13.6. utz, 10folíků, 19.6. OPU, 8 vajíček, 20.6. zjistíme, jak se oplodnily, tak máme 5 bojovníčků, 24.6. zavedeny 2 embrijka, zítra se rozhodne, jestli zbylé 3 zamrazí
zuzka72,26.6. transfer 2 embií, zbytek 15ks se mám do pondělí rozhodnout, zda chci zmrazit.

TĚHULKY
dannda (Iscare Praha), 1. IVF kr. protokol, Puregon+Orgalutran, ICSI, PK, UTZ 24.4. -2 srdíčka
hypo (Gennet Praha),1.IVF kr.protokol Puregon+Orgalutran,PK, ET 6.4.09, 14.4. //a HCG 149, UTZ 29.4.09-2 srdíčka,1.6.09 redukce ze 3 na 1 miminko
helenky (Gennet Praha) 1.IVF kr.protokol, Gonal+Orgalutran+Ovitrelle, ET 4.4.09, 16.4. HCG 237, UTZ 7.5.09-2 srdíčka, UTZ 1.6. 1 miminko
gucci (Pronatal Praha), 1.IVF kr. protokol s antagonisty, Menopur+Orgalutran+Pregnyl, ICSI, PK, ET 7.4.09, 16.4. //, 17.4. HCG 205,3, 22.4. HCG 3530, UTZ 4.5.09-1 srdíčko
manuelka.80 (Pronatal Teplice), ET 17.4.09, 26.4. // 30.4. hcg 660, 1.5. hcg 1150, UTZ 18.5.09-1 srdíčko
ywushka (CAR Obily trh Brno), 3.IVF, kr. protokol (PUREGON+DECAPEPTIL) ET 21.4., 4.5. HCG 828, 6.5. HCG 1696, UTZ 11.5-1 srdíčko+1 bublina
jovi (Sanus Pardubice), 1. dítě přirozeně, 3x neúspěšné iui, 7.5. kontrolní utz a nafasování píchacího arzenálu - Puregon -před stimulací přirozeně
irminka (Unica Brno), dlouhý protokol , 1. IVF od 15.4. diphereline+ později menopur, UTZ 06.05, OPU 9.5.- 15 vajíček, ICSI, PK, transfer cca 13.5 -2 morulky, mrazáček žádný, // čárečky na testíku, rozjeté OHSS ,5.6. HCG 7650
Ruda CRM Zlín-1 IUI neg.,1.IVF-ISCI, PK -kr. protokol, Gonal f + Cetrotide, OPU 21.5.-29oocytů, 26 oplodněno, ET26.5.-2 blastocysty + 12 sněhuláčků, 2.6. HCG 73,3, 5.6. 212, 12.6. 2451dvě dutinky, 19.6. 19000, UZV 1 srdíčko, zánik druhé dutinky
Lopata49 Gennet Praha 3x IUI negativní, 1.IVF-ICSI MA v 5.-6.tt, KET neúspěšný, 2.IVF+ICSI+PK- ET 25.5., 9.6. hcg 3243, 23.6. 2 srdíčka 6+4 tt
3. črc 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mil wrtul.... jak to sakra děláte s těma vajíčkama?
3. črc 2009 v 07:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobí, já nevím :wink: manža dneska ráno říkal, že byl asi dobrý "píchač" když jich máme tolik :sunglasses:
3. črc 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi já taky nevím..
a to jsem stimulovala tím merionalem..nakonec jsem jim ještě jednu krabičku vracela a nedoplácela.. no měli dobrej odhad.. kouli na mě a řekli že budu dobře reagovat.. a reagovala sem..
ale já bych neříkala hop dokud jsem nepřeskočila že jo.. přece jen nemusí být zdaleka všechna zralá..
bych se asi měla přesunout v tabucle :grinning:

miluško to by tam byli už v 7hodin (ve 4hodiny jsme vstávali! docela mazec)
no ale na sál jsem šla až někdy kolem 10-11 nevím přesnej čas..
a mažna tam taky byl dlouho - než si ho odvedli do kabinky.. a navíc. on byl chudák nervózní jak pes.. tak mu to trvalo i v kabince.. no bylo mi ho úplně líto když on cítil takovou odpovědnost!!
3. črc 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, jo to my taky tam byly na půl 8, páč mají od 7,30 otevřeno, jsme tam asi 10 minut stepovali před vchodem, neb jsme vyjeli docela brzo.
Máme to asi šmudlíky manžílky co? :dizzy_face: jsou to prostě zlatíčka, manža byl zase tak nervozní, sice mi to nepřiznal, že byl hotovej celkem rychle. :slight_smile:

Mastím do práce dát neschopenku. Tak zatím pááá
3. črc 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne :slight_smile: jhezčí je ET,na Unice vás vezmou oba na sál,všechno nám popsali,jestli jsme se ptali jestli osmibuněčná emryja nejsou málo,tvrdili,že mají děti i ze čtyřbuněčných. Manžel mi seděl u hlavy a povídali jsme si. Zavedli nám mimina a ještě jsme ta poleželi asi 10 min. A pak jsme si dali čokoládu v čekárně a ještě čekali další půl hodiny. Člověk je jak prdlej,má strach jít na záchod, i když logicky ví,že nic mimiskům udělat nemůže a že nevypadnou :grinning: tak stejně má strach. Ale bylo to hezký,moc. Mě celkově bylo při stimulaci dobře,jak fyz.,tak psych. Tak vyrovnaná a v klidu jsem snad nikdy nebyla.
3. črc 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
v kolik voláš ty Mil na vajouchy?
3. črc 2009 v 08:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luciferku no nám když bude ET tak promítaj mimísky na velkou obrazovku - z UTZ.
Ale jela bych si pro ně sama - je to na celej den - ráno v 8 volat sednout na vlak kolem 12 té tam být a pak zase zpátky..
říkala sem že vlak bude v tomhle víc v pohodě protože i v těhle vedrech - jsou EC klimatizovaný takže nehrozí přehřátí a v létě si člověk sedne poměrně jsitě..
no a pro manžu by to znamenalo strátu celýho dne..sice bych ho tam chtěla mít ale no se těmhle věcem trošku brání.. páč to už tak moc prožívá a má z toho nervičky na pochodu
3. črc 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ztrátu celýho dne to sem to češtin :confused:
3. črc 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko tak to je ještě lepší,o to my jsme byli teda ochuzeni,tam nic takového nemají.Člověk ani nic necítí,protože to nebolí,jen mu řeknou,že už tam jsou,a jestli tam jsou nebo ne,nikdo nevím
3. črc 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
soutěžím s rádiem impuls o nejhezčí fotku, pokud se někomu bude nějaká líbit, budu ráda za každičký hlas. Díky Jindřiška

MOŽNO HLASOVAT OPAKOVANĚ KAŽDÝ DEN.

http://usmev.impuls.cz/galerie/11899

http://usmev.impuls.cz/galerie/11893

http://usmev.impuls.cz/galerie/10979
3. črc 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Jindřiško :wink:
3. črc 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek