• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
aha, tak to asi vím :wink:

a jak jsi dopadla na hysterce? Našli ti něco závažnýho? :confused: nebo všechno v pořádku? :wink:
3. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a gratuluju ke krásnými číslíčku :wink:
3. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu, všechno ok:slight_smile:) teda ještě čekáme na hystologii, ale snad to bude ok.. :slight_smile: jen se potvrdilo, že mám asi neprůchodný levý vejcovod :unamused: ale to jsem tak nějak tušila....
takže v úterý jdete na et?
no já tu uspávačku včera taky blbě nesla! :frowning2: sice ne od žaludku, ale nedařilo se jim mě probudit...
3. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já prý byla vzbuzená hnedky, prý jsem tam i něco povídala, ale o tom nevím :grinning: to mi říkal až manža.

Evi, jj, buď zítra nebo v úterý, ale asi spíš to úterý, to se dozvím zítra, mám si ještě volat.
3. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milusko cca 8folíků tam bude,ale po minulém nezdaru se na ně nějak nesoustředím,páč už vím,že u nás je opravdu důležité až to,co se děje pak- po OPU... :slight_smile:
3. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Wrtul,budem od sebe jen pár dnů... :dizzy_face:
3. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi díky,ale není to tak hrozné, jen ráno v Crinone gelu trošku hnedého a pak celý den pohoda a ne každé ráno.. jsem v klídku, spím a těším se v na chatu v pondělí, spíš v úterý vyrazíme...snad na dlouho..nejraději až do kontroly 23.7. :sunglasses:
3. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte žirafky, ¨čtu vás už od rána, ale píšu až ted, jsem hrozná...
vrtul: gratuluji, budu na tebe při ET myslet, dopadne to dobře :slight_smile:
milusko: také šikulka, jen tak dále... :wink:

ruda: s tím špiněním je to opravdu a každého jinak, pokud nekrvácíš jak zraněná, tak je to v pořádku :slight_smile: :slight_smile:

Mně je také furt zle, už jsem to psala ikskrát :slight_smile: , ale že by bylo nějaké zlepšení, to ne....,neustále žaludek na vodě a včera jsem večer myslela, že je moje poslední hodina. Asi byl špatný tlak, protože jsem měla takového motáka, že jsem sem tam nevěděla kam jdu, no hotovka. manžel mně řekl at si dám kafčo, ale měla jsem strach co by to se mnou udělalo, protože nemáme tlakoměr a nevěděla jsem, jesli mám nízký nebo vysoký tlak, no hnus :angry: :angry: :angry:
3. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha milu, tak přeju, ať jdete až v úterý :wink: no jo, kecáme všechny, já jim prý taky vyprávěla :grinning:

jo tak to jo, rudi, to je v pohodě, to mi říkala i dr, neb já měla taky trochu hnědýho crinonu :wink: ale dostala jsem děsnou mykózu, jak jsem ho brala...nebo už to možná byl ten špunt...co pak u mě nezůstal :frowning2: :slight_smile:
jee ty se máš, že pojedeš na chatu...taky bych jela... :wink: já vám všem co máte teď dovošku závidím :slight_smile: :slight_smile: ale v dobrým, taky bych jela, ale my až zač. srpna :sunglasses:
3. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee irmi, to zní děsně...já taky kafuju, což teda normálně nedělám a to nejsem těhu, co pak vy těhulindy...to je v tomhle počasí těžký...tak cucej led, prý to pomáhá... :wink:
3. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jdu něco dělat...mějte se krásně ahoj a hezkej dlouhej víkend a chrobíkovi a rudě krásnou dovošku :slight_smile:
3. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis, náhodou to je hezký číslo a určo tam min. 2 bojovníčci budou, uvidíš :wink:

Irmi, ještě cca týden a bude to za tebou. Ikdyž ono to počasí tomu taky moc nepřidá. Těhu nejsem a mám tady docela dneska dost :unamused: jak je venku hnusně.
3. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já so připadám jak invalida, jak se ráno probudím, bolí mně záda jak svina, hned jdu na záchod a to se nemůžu ani rozejít, jak mně to se zad střílí přes zadek až do nohy, potom se mně udělá šoufl z vonky na WC a hned utíkám si něco udělat k jídlu nebo bych zvracela až do večera a pořád dokola......jinak je včechno jak má být :slight_smile:

A s tím ledem díky, to jsem nevěděla
3. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky Irminko těhulko :dizzy_face:
díky moc tolik držení palců určitě musí zabrat že jo Miluško :dizzy_face:
3. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi, Wrtul, jasně, to by bylo aby nebylo :slight_smile:
3. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milusko pevně tomu věřím :dizzy_face: a bude převelice šťastná i za 1-2pěkná embryjka... :dizzy_face:
3. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky loučím se a držím vám všem palec a at jsou testy s // v albíčkách až se vrtím jo?
3. črc 2009 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi, jo led prý těhulím pomáhá, cucáš ho, zároveň tě ochladí a navíc se ti po něm nechce blejt:slight_smile:
tak se drž holka!
papa všem a milu ty dej vědět, kdy si pro ně půjdeš...dáš dva nebo jednoho? :wink:
3. črc 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chrobi užij si dovču! a třeba se vrátíte 3 :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. črc 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Irmi došla jsemna to, ráno hned jak vstanu, je mi šoufl, jdu do ledničky a dám si loka něčeho studeného, většinou mléka, satčí lok a hned je líp.. pak je mi pořád zle když jsem hladná,ale pak mám pocit, že už je mi zle z toho, jak jsem přecpaná...včera na véču taky pomohla dvojitá porce zmrzliny, úleva.. teď jdu s kámoškou na freesh džus...je tu taky děsné dusno, zase bude bouřka.. na chatě bude nejlíp, je to na samotě v lese..musí být houby takové počasí...taky jak rychleji vstanu mám motáky, to jsemnikdy neměla tak často ...no ale jsem ráda, za příznaky, uklidňují mě a dnes furt spím...děs..
chrobí už Krétu!!! a přijeďte ve větším počtu :wink:
3. črc 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi: užívej dovolenku a hlavně pohoda a klídek a co víš, co se stane...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

rudy: já musím také pořád něco papkat, ale to je zdravé, každé dvě tři hodky něco zobnout , tak má vypadat zdravé papkání - nééé 2x za den se nažrat :slight_smile: :slight_smile:

Ted jsem obrala asi prales kopru a zamrazila jsem si ho, rostlinky byly už skoro větší než já, to je děs jak to roste, hodila 2 pračky a rovnou do sušky, protože to prádlo vůbec nrmálně neschne, taková je pořád vlhkost......

tak se zatím mějte holčiny jedny a užívejte hezkého víkendu, papílk irminka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. črc 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evíku, nakonec dáme ty 2, ikdyž furt tak nějak bojim bojim, ale co, co se má stát se stane, holt budeme mít kdyžtak dvojky no :sweat_smile: , jsem s tím praštěná vím. Jenže kdyby to přišlo přirozeně, tak nad tím tolik nepřemýšlím jako nad tím, když se to dá tak nějak ovlivnit.

Chrobýsku, hezkou dovču, užijte si to tam a odpočiň si a načerpej síly :wink:
3. črc 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi KOPR blééé z toho se mi chce blinkat ejn to čtu, nesnáším ho..
je fakt děsné dusno, dnes tu ani nepršelo ..
Miluško neboj, nás nutila do jednoho emryoložka, já chtěla dvě a stejně je jen jedno, tak jsem ráda, že jsme ty dvě dali, co se má stát, stanese...
Chrobíí už skoro letííí
Irmi jenže já nepapkám trošku co dvě hodiny, já ŽERU co dvě hodiny... :grinning:
3. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda: tady také nepršelo a začíná být modroučká obloha
U nás kopr také nemá nikdo rád, jenom já a tcháně a pánové ho nesnášení, tak jsem to zamrazila pro nás dvě :slight_smile:
Dnes od půl páté jsem papkala: chleba s tresčími játry, chvilku na to rohlík s máslem, zajedla jsem to uzenou polévkou s krupkama a půl hodky na to jsem si dala dort z kysané smetany a broskvemi........a ted čekám, co to se mnou udělá...a už mám zase na něco chut...to je fakt děs :slight_smile: :slight_smile:
3. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás byla neskutečná bouřka, trochu se pročistil vzduch, ale už zase začíná být dusno, to se zase bude super spát :confounded:

Tak mě kopr neva, dokonce mám ráda i koprovku od maminky :grinning: a nejradši s vajíčkem a novým bramborem, to je mňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Irmi, ty jsi ale otesánek :grinning: ale hlavně, že ti chutná
3. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
milus: jsem fakt zvědavá, co to se mnou udělá, normálně tak nejím a doufejme, že tak ani papkat nebudu, protože bych opravdu za chvilku byla jak ten otesánek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko,

tak jsem ráno volala opět do Genetu, jak to s těma našema bojovníčkama vypadá a na dnešek jich přežilo 7 a mám volat v pondělí, takže na ET to vypadá asi to úterý a to máme 2-leté výročí svatby, tak to bude oslavička, panečku :grinning:
4. črc 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mulu, přeji ti ať ti to vše výjde, to je super. :slight_smile:
4. črc 2009 v 10:30  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Žirafky..
dnska v 10 volám jak to vypadá s těma našima bojovníčkama bojím bojím :frowning2: a už dvě noci se mi o nich zdá
5. črc 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: :wink: Wrtul, držím moc a moc palečky, hned dej vědět.
5. črc 2009 v 08:09  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek